Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » EKSPEDYCJA Nieudany bialas :P » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nieudany bialas :P 3 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Limek
Junior Member


images/avatars/avatar-12627.gif

Data rejestracji: 30-12-2008
Postów: 24
Klan: Lust
Kraina: Moria
Skąd: r2

Nieudany bialas :P Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niestety we 2 nie udalo nam sie go pokonac :/

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=6d286324dd

__________________
R6 Ramsey

GG:10657480

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Limek: 10-01-2009 10:44.

10-01-2009 08:20 Limek jest offline Szukaj postów użytkownika: Limek Dodaj Limek do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

musisz podać ten link pod wiadomością ;]

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


10-01-2009 09:09 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Fly
Lord


images/avatars/avatar-20936.jpg

Data rejestracji: 15-08-2008
Postów: 438
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i czym się tu chwalić?? Roll Eyes że nie umiecie pokonać białego?? Tongue

to potwierdzam - nie umiecieWink

__________________
Emerytowany gracz.
Posiadacz Orderu Czarnego Uśmiechu.
;]

10-01-2009 10:50 Fly jest offline Szukaj postów użytkownika: Fly Dodaj Fly do Listy kontaktów
Kaladan
Double Ace


images/avatars/avatar-10377.jpg

Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 116
Kraina: Moria II
Skąd: Krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szczerze powiedziawszy nie rozumiem co ten raport tu robi? Czy to jest zgodne z punktem regulaminu:
"Zamieszczamy tu walki nietuzinkowe, wybitne oraz bardzo szczęśliwe."

Raczej nie. Dodatkowo powiedzcie mi Panowie po co Władca walczący km na białasie zarzuca Dziki Szał, że o arkanach ssaka nie wspomnę? Nie powinno być tego raportu tutaj.

__________________
Często coś sprzedaje:
Sprzedam
10-01-2009 10:54 Kaladan jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaladan Dodaj Kaladan do Listy kontaktów
Lord_AtTaMaNn
Viking


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 644
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziki szał do myśliwskiego?? rotfl

Nie dość, że zakładasz 2 tematy to na dodatek, żadna walka nie jest ani trochę ciekawa.

__________________
Nie jestem Lordem więc mi tak nie mówcie Evil ! Nick mam jaki mam ale Lordem nie jestem!
AtTaMaNn jestem. (Kamilek ewentualnieBig Grin ).
10-01-2009 13:29 Lord_AtTaMaNn jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_AtTaMaNn Dodaj Lord_AtTaMaNn do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

+ 1 z Regulaminu Pól bitew - w tym raporcie nie ma absolutnie nic godnego uwagi. Zamykam

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




10-01-2009 22:38 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » EKSPEDYCJA Nieudany bialas :P

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH