Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » ZASADZKA Troszke zalosne walki ale nie najgorsze :P » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Troszke zalosne walki ale nie najgorsze :P 4 Ankieta - średnia ocena: 1,004 Ankieta - średnia ocena: 1,004 Ankieta - średnia ocena: 1,004 Ankieta - średnia ocena: 1,004 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Limek
Junior Member


images/avatars/avatar-12627.gif

Data rejestracji: 30-12-2008
Postów: 24
Klan: Lust
Kraina: Moria
Skąd: r2

Troszke zalosne walki ale nie najgorsze :P Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=1cb9733fed
Ta jest załosna ^
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=7736aef01d
a ta troche lepsza Tongue

__________________
R6 Ramsey

GG:10657480

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Limek: 10-01-2009 10:44.

10-01-2009 08:26 Limek jest offline Szukaj postów użytkownika: Limek Dodaj Limek do Listy kontaktów
zealot
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rzeczywiście żałosne walki , biorąc pod uwagę że wkleiłeś złe linki Tongue
Lepiej popraw zanim MODek się skapnie Smile
10-01-2009 10:05
Lord_AtTaMaNn
Viking


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 644
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Walki to kompletna klapa.
Pierwszy przeciwnik to CR' któremu baaardzo brakuje zwinki, ale jest 5 poziomów niżej.
A druga walka to... nie wiem co, ale z myśliwskiego na tym poziomie powinien mieć obrażenia koło 90, a krytyki 180.

Ale i tak dziwie się, ze wygrałeś, bo przy 110 zwinki tak słabe obrażenia to jakieś nieporozumienie.
Ciesz się, że masz kwadrat dobry, bo nawet z nimi byś nie miał szans przy równej ilości HP.

__________________
Nie jestem Lordem więc mi tak nie mówcie Evil ! Nick mam jaki mam ale Lordem nie jestem!
AtTaMaNn jestem. (Kamilek ewentualnieBig Grin ).
10-01-2009 13:25 Lord_AtTaMaNn jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_AtTaMaNn Dodaj Lord_AtTaMaNn do Listy kontaktów
Ry513k
Lord


images/avatars/avatar-10011.jpg

Data rejestracji: 01-03-2008
Postów: 374
Klan: OLIMP
Kraina: Moria
Skąd: Dębica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak widzisz ze zalosne to po co wklejasz ? Przeczytaj może reg. pol bitew

__________________
Jak się nie ma co się pragnie,
to się kradnie co popadnie


Ry513k z R2
10-01-2009 14:53 Ry513k jest offline Szukaj postów użytkownika: Ry513k Dodaj Ry513k do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a do tego jeszcze linki skasowane... widzę że regulamin nie jest twoją najmocniejszą stroną ;]

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


17-01-2009 09:39 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » ZASADZKA Troszke zalosne walki ale nie najgorsze :P

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH