Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R7+R11 » KUPNO/SPRZEDAŻ sztuczny » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony sztuczny 8 Ankieta - średnia ocena: 8,888 Ankieta - średnia ocena: 8,888 Ankieta - średnia ocena: 8,888 Ankieta - średnia ocena: 8,88
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

sztuczny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sztuczny
Postać Smok

próba sprzedaży konta za realne pieniądze
ban stały

na R7 tylko... kotno bardzo dobre... Nick Smok

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
12-01-2009 09:56 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
SmokR4
Emperor


images/avatars/avatar-6859.jpg

Data rejestracji: 28-01-2008
Postów: 1.488
Kraina: Necropolia VI
Skąd: ZewsząD :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wiadomość do Konrad, dnia 10-01-2009 01:34
czy taka wymiana kont jest

legalna ?

na R7 tylko... kotno bardzo dobre...


czyli konto z top na konto nowe z premium


pw wyslane do kondrada poniewaz niewiedzialem czy mozna robic takie wymienay...
no to zaczynyamy...

to po pierwsze jest nie proboba wymiany tylko zalozylem czysto teoretyczny... ale co tam... dobra

rownierz niechce konta premium w kodach czy w czyms tylko konto z doladowanym premium w celu grania na tym koncie !!

sa rozne wymiany koles wymienia konto top10 na top 300 na jednym koncie jest premium do wrzesnia na 2 do stycznia... czy to jest proba sprzedazy ? ja poprostu chce zaczac grac od nowa na calkowicie nowym koncie i nie wiem dlaczego odrazu ban staly... konto nie bylo wystawiane na allegro czy jakas inna strone aukcyjna... i rownierz niechcialem dostac z tego jakichkolwiek korzysci finansowych tylko mozliwosc grania na innym koncie...


chyba gdybym chcial oszukac BW i wziac pieniadze realne za konto to nie wystawial bym na koncie BW ? i napewno jesli byla by takowa sprzedaz to nawet byscie sie nie zorientowali ze inna osoba gra...


tak wiec licze ze zrozumiales cos z tego i licze ze odezwie sie tu ktoz wyzszy niz ty (wyzszy statusem na bW Red Face ) bo ja sadze ze jestem niewinny i zakladajac ten temat znajc kazdy regulamin na pamiec kazdy regulamin forum i gry nie liczylem ze zostanie to podciagniete pod jaki kolwiek przepis i uznane za okradanie bw i karane banem stalym...

prosze o rozmyslenie i mam nadzieje odbanowanie Tongue

__________________

R14 - klapouchy

Tomaszek Smile
Pożegnanie
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=6708549#post6708549


12-01-2009 10:54 SmokR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: SmokR4 Dodaj SmokR4 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wyraźnie pisałeś, że za postać + za premium

cytat:
i rownierz niechcialem dostac z tego jakichkolwiek korzysci finansowych tylko mozliwosc grania na innym koncie...

to JEST korzyść majątkowa, bo nie musisz kupować premium bo już je masz

edit:
i od kiedy pytania zadaje się przez stworzenie tematu z chęcią sprzedaży postaci?

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
12-01-2009 11:05 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
SmokR4
Emperor


images/avatars/avatar-6859.jpg

Data rejestracji: 28-01-2008
Postów: 1.488
Kraina: Necropolia VI
Skąd: ZewsząD :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o moj BOG Red Face ... czyli kazde konto ktore zostanie wymienione i na 1 z nich bedzie wiecej premium o miesiac to moze byc podciagniete na bana za probe wymuszenia pieniedzy ? albo nieswiadoma probe wyciagniecia pieniedzy realnych Red Face


kurcze... i nadal nie wiem z czego sie tak panicznie smieje Red Face


przeciez poto sie wymienia konta zeby grac na innych kontach ! kurcze no przeciez ehhh no az niemoglem uwierzyc jak dostalem smsa ze mam za taka glupote bana...


chetnie poczekam az sie wypowie sushi bo to on wkoncu ustala reguly chyba ? :> bo wg mnie to totalne podciaganie aby zlamac regulamin Red Face

cytat:
edit:
i od kiedy pytania zadaje się przez stworzenie tematu z chęcią sprzedaży postaci?
wymiany.... jesli juz na konto na ktorym mozna grac... od nowa by sie bawic od nowa gra Red Face to poco robicie dzial wymiany jak kazda wymiana moze byc podciagnieta pod zalmanie regulaminy w tym ptk.... no przeciez jak na jednym koncie jest wiecej premium to ta osoba niebedzie musiala placic prawda ? :>

jak to wytlumaczysz? to tez jest w celu zarobienia a raczej niewydania kasy na premium przez wlasciciela konta A ktory niemial premium na konto B na ktorym bylo premium a nie pisal tego w temacie ....

chociaza i tak zeby przyjac konto wzorowal sie tym czy jest premium

__________________

R14 - klapouchy

Tomaszek Smile
Pożegnanie
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=6708549#post6708549


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez SmokR4: 12-01-2009 11:17.

12-01-2009 11:11 SmokR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: SmokR4 Dodaj SmokR4 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
przeciez poto sie wymienia konta zeby grac na innych kontach


w twoim przypadku po to by dostać premium
bo nowe konto mogłeś sam założyć bez wymiany

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
12-01-2009 11:20 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
SmokR4
Emperor


images/avatars/avatar-6859.jpg

Data rejestracji: 28-01-2008
Postów: 1.488
Kraina: Necropolia VI
Skąd: ZewsząD :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bo nowe konto mogłeś sam założyć bez wymiany


tak i zostac posadzonym o mltikonto ;p oO

cytat:
w twoim przypadku po to by dostać premium


nie premium tylko konto z premium


abym mogl zalozyc kolejne konto nie kasujac tego bo szkoda skasowac taka postac musial bym zalozyc nowa poczte... a niehce tego robic bo bym obciazyl bardziej serwery o2 czy inne stronnki oO


zreszta z doswiadczenia wiem ze chociaz byc nieslusznie zbanowal kogos to i tak sie nieda uniknac kary...


chce tylko jeszcze dostac posta od jednego z krolujacych konrada albo sushiego czy faktycznie to byla sprzedaz konta...

a nawet jesli tak jak w skondzie za nieumyslene mordersto dostaje sie mniejsza kare tak i ja tutaj powienienm dostac mniejsza bo nie sadzilem ze lamie regulamin... nie napisalem

oddam konto za 5 kodow premium na 31 dni czy cos takiego tylko chcialem konto z naladowanym premium....


dobra poczekam az sie wypowie sushek moze bo z toba to niema co konwesowac Tongue ^^

cytat:
przejęte
dziękuję
zamykam
przejecie bz zgody wlasciciela xD Oo kradzież ! xDD



aha i cyz mozliwe jest odwolanie :>?

__________________

R14 - klapouchy

Tomaszek Smile
Pożegnanie
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=6708549#post6708549


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez SmokR4: 12-01-2009 12:40.

12-01-2009 12:36 SmokR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: SmokR4 Dodaj SmokR4 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

możliwe jest odwołanie
ale od razu piszę, że jestem skłonny odblokować po nie mniej niż 14 dniach

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
12-01-2009 12:59 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Viborg
Newbie


Data rejestracji: 09-01-2009
Postów: 2
Kraina: Necropolia II
Skąd: R3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"bo chce zaczac gre od nowa poprostu... i tu zapytanie jak dlugie to premium dostane i czy to jest zgodne z regulaminem..."

ewidentne zapytanie w sprawie regulaminu!!!
i za to wielkie ale???
a że kożyści majątkowe w premium, to już lekka przesada.
poprostu zamienia na konto słabsze ale z możliwością rozwoju...
I TAK DOŚĆ KASY ZARABIACIE NA TEJ GRZE!!!
I tak kase dostajecie w tej sprawie... więc moim zdaniem nie ma co tu narzekać.
tak samo jest w polskim prawie: wiele przepisów jest tylko dla bogaczy, lub całkowicie do bani, tak samo jest z przepisami na bloodku.

co kasa robi z tym światem Evil
jestem za odblokowaniem konta. Pleased


Pozdrawiam.

__________________
Gram tylko na R3

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Viborg: 12-01-2009 17:29.

12-01-2009 16:45 Viborg jest offline Szukaj postów użytkownika: Viborg Dodaj Viborg do Listy kontaktów
hereticus
Junior Member


Data rejestracji: 30-04-2008
Postów: 12
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Drogi szanowny C47...

ja mam takie pytanie - ja wiem, że ty to reprezentujesz prywatną firme i ty ustalasz zasady i mozesz mieć głęboko w poważaniu prawo ogólnie jako tako i zasady prawa, ale....

po prostu śmiać mi sie chce jak widze, że za próbe wymiany kogoś banujesz, bo wymiana jest sprzeczna z twoją wizją regulaminu.


Nie wystarczyło napisać, że twoim zdaniem taka wymiana nie powinna dojśc do skutku, bo masz wątpliwości, a tu od razu ban. No normalnie jakby to nie było załosne, to by prawie było śmieszne.

Nie mozesz być qrcze czasem taki bardziej USER FRIENDLY. Mu tu chcemy se spokojnie pograć, w spokoju pomarnowac czas i wydać troche kasya tu jeszcze problemy robisz.

a i jeszcze co do kasy - skoro posądzasz go o przyjęcie korzyści majątkowej ( czy też chęć przyjęcia) - to gdzie ta korzyść? Znaczy korzysć to jest rozumiana, ze on coś z tego będzie miał w kieszeni - ewentualnie na koncie w banku. tak to traktuje prawo (polskie, to pod które teoretycznie podlegamy i którego powinniśmy przestrzegac i do które teoretycznie sie byśmy odwoływali w sadzie). No to gdzie ta korzysć? spienięży konto premium i pójdzie przepić?

Ups sory, zapomniałem, kasy nie wypłacacie.
Cała kasa przeciez trafia na WASZE konto.
Kogo jak kogo, ale to was można oskarżać o przyjęcie i zatrzymanie korzysci majątkowej.
Mam pomysł. zbanujmy całe BW Smile


Ja to widze tak - Gościowi sie znudziła gra i sobie zamarzył zmiane konta i chciał sie upewnić, że na koncie które dostanie bedzie premium. Zapytał sie nawet czy tak mozna, czy to jest ok.

Zamiast odpowiedzi na proste, wydaje sie pytanie - BAN. Dziękuje za rozmowe. Smile
12-01-2009 18:19 hereticus jest offline Szukaj postów użytkownika: hereticus Dodaj hereticus do Listy kontaktów
SmokR4
Emperor


images/avatars/avatar-6859.jpg

Data rejestracji: 28-01-2008
Postów: 1.488
Kraina: Necropolia VI
Skąd: ZewsząD :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niema sensu tu pisac i ta ban niezostanie zdjety Tongue hyhy co raz sie stanie juz sie nieodstanie Tongue tylko odwolanie Tongue ^^ a wy tylko dostaniecie po warnie ;/ a tak wogole dzieki ze sie wstawiacie Tongue chociaz was chyba nawet nieznam ? chytry :>

__________________

R14 - klapouchy

Tomaszek Smile
Pożegnanie
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=6708549#post6708549


12-01-2009 19:17 SmokR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: SmokR4 Dodaj SmokR4 do Listy kontaktów
Viborg
Newbie


Data rejestracji: 09-01-2009
Postów: 2
Kraina: Necropolia II
Skąd: R3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

znasz ale nie warto sie ujawniać...
ludzim zawsze ciągle mało!!!
nie dość że konta im kasą wypełniamy to jeszcze mają do tego ale...
trudno warn czy nie warn ale mam to gdzieś...
ludziom trzeba w końcu przemawiać do rozsądku...
wraz z przejęciem władzy człowiek głopieje i mamy doskonały przykład w polityce...

czy do tego dążycie???
ludzi w taki sposób odstraszacie,a to wiąże się z małą liczbą osób grających...
przydałaby wam się solidna nauczka...
jednym szdaniem mówiąc "zakały polskiego społeczeństwa"
mają kasę i ciągle im mało.

pozdrawiam i jestem za odblokowaniem konta!!! znajdźcie trochę oleju w tych zaćmionych głowach...............

__________________
Gram tylko na R3
12-01-2009 20:49 Viborg jest offline Szukaj postów użytkownika: Viborg Dodaj Viborg do Listy kontaktów
xDanGeRx
Full Member


Data rejestracji: 14-06-2008
Postów: 50
Kraina: Necropolia V
Skąd: z piekła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ewidentnie jest tu pokazne jak pan slynny c .. nie ogarnia tej gry i probuje wyszukiwac argumentow by tylko zbanowac kogos

" edit:
i od kiedy pytania zadaje się przez stworzenie tematu z chęcią sprzedaży postaci? "

nie rozumiem tego w ogole koles zalozyl temat w dziale wymian kont chcial wymienic swoje mocne konto bo chcial zaczac od nowa grac w tym momencie zadal pytanie czy jest mozliwosc a zeby dostal w zamian za swoje konto , konto z premium nie od dzis chyba wiadome jest to ze wiekszosc graczy zakladajac nowe konto od razu wbija premium a zeby tylko przyspieszyc gre ... wiec co w tym dziwnego ze ktos by mial konto pare pkt i premium np na 3 miechy ? jaka tu korzysc majatkowa panie c ? zwykla chec wymiany moze ktos zaczal akurat grac nadazyla sie okazja wymiany konta to czemu mialby nie skorzystac i zaczac z wysokiego "C" ? dla mnie to absurd za co jest ban a skoro dopatrzyles sie jakis bledow to twoim obowiazkiem bylo by powiadomic smoka o tym ze jest to niezgodne z regulaminem (co sam on z reszta zanaczyl ze nie wiem czy jest to zgodne z reg) i zeby usunal ten temat w innym przypadku wyciagniesz odpowiednie wnioski ... czyli to co uwiebiasz zbanujesz dana postac

"możliwe jest odwołanie
ale od razu piszę, że jestem skłonny odblokować po nie mniej niż 14 dniach"

tutaj wlasnie sie przyznales do bledu ale twoja duma nie pozwala ci go odblokowac od razu bo nie byl bys przeciez soba !

dzieki takim jak ty to bw traci .... bo jak czyta to jakis mlody czlowieczek widzi co tu sie wyprawia to jasne jest to ze nie wyda swojego keiszonkowego na bw skoro po paru dniach moze wylapac bana za niewiadomo co :/
13-01-2009 00:53 xDanGeRx jest offline Szukaj postów użytkownika: xDanGeRx Dodaj xDanGeRx do Listy kontaktów
SmokR4
Emperor


images/avatars/avatar-6859.jpg

Data rejestracji: 28-01-2008
Postów: 1.488
Kraina: Necropolia VI
Skąd: ZewsząD :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heeheh swietnego cos mi w glowe walnelo Red Face


ze c47 jest nadal pod wrazeniem filmu "raport mniejszosci" gdzie skazywali ludzi przed popelnieniem przestepstwa tylko na podstawie jakiejs glupiej prekognicji


a tak pozatym


czy jest zabroniona sprzedaz, czy "proba sprzedazy" o ile to proba sprzedazy mozna nazwac i na dodatek nie sprzedazy lecz wymiany

hyhy

__________________

R14 - klapouchy

Tomaszek Smile
Pożegnanie
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=6708549#post6708549


14-01-2009 13:01 SmokR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: SmokR4 Dodaj SmokR4 do Listy kontaktów
SmokR4
Emperor


images/avatars/avatar-6859.jpg

Data rejestracji: 28-01-2008
Postów: 1.488
Kraina: Necropolia VI
Skąd: ZewsząD :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam i jak c47 mozliwe jest juz odwolanie od bana ?

__________________

R14 - klapouchy

Tomaszek Smile
Pożegnanie
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=6708549#post6708549


27-01-2009 22:35 SmokR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: SmokR4 Dodaj SmokR4 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odbokowane
po następnej podobnej sprawie już szans nie będzie

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
27-01-2009 23:10 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R7+R11 » KUPNO/SPRZEDAŻ sztuczny

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH