Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R1 Dylemacik » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Dylemacik
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
N00N3
Full Member


images/avatars/avatar-12072.jpg

Data rejestracji: 17-11-2008
Postów: 54
Klan: aDeHaDe
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Wiesz, że jestem Nadpobudliwy?

Dylemacik Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Elo, mam dylemat. Otoż droplem dopiero co Dobry Srebrny Amu Szczescia. Warty jest on ok 60k. I mysle by go sprzedac, gdyz w klanie jest dobry amu szczescie i ogolnie fajny luck na ktroem to zostal dropniety ten oto amulecik. Chce zrobic reset wiec kazde pr sie przyda. Majac te pr moge kupic: Zwyklego Siewce[25k] i Db elfie Spodenki[18k]. Zostaje mi jeszcze 13k... CO moge za to kupic? Myslalem na dsk rogata maska ale trudno znalesc... A moze cos do tych pr uzbierac i dopiero wtedy kupic.

Po zakupach moje eq wygladalo by tak:
Dobry Wieszcz
Siewca Smierci
Dobry AmU lewitki
2x Ring Lewitki
Dsk Szybka Palka
Dsk szybki Noz
i 13k PR

Co za te 13k moge kupic.[przed samym resetem bedzie z tych pr ok 25k+ sprzedam czarny set i db zwinna maczuge]Jesli nic nei znajdzie sie do kupienia te pr pojda na staty


EDIT: Sory, ale wychodzi[jak prrzegladalem forum] ze ten amu jest wart wiecej niz 60k... wiec pomozcie co za sume 100k+ kupic. Zaniedlugo sprzedam to podam dokladna sume

__________________
by NieRohen

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez N00N3: 12-01-2009 12:38.

12-01-2009 10:57 N00N3 jest offline Szukaj postów użytkownika: N00N3 Dodaj N00N3 do Listy kontaktów
bury1993
Triple Ace


images/avatars/avatar-13808.jpg

Data rejestracji: 01-01-2009
Postów: 244

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wiem a moze lepiej by bylo sprzedac ta palke i kupic jakas piesc....
porzyczysz od kogos set latwosci i powinienes zalozyc co o tym sadzisz???

__________________
teraz wkoncu r1 Big Grin
nick moczus
12-01-2009 16:37 bury1993 jest offline Szukaj postów użytkownika: bury1993 Dodaj bury1993 do Listy kontaktów
Sheenakh
King


images/avatars/avatar-17350.gif

Data rejestracji: 27-03-2008
Postów: 940
Kraina: Necropolia VI; Necropolia IX
Skąd: Inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kup 2 d.szybkie miecze,a prki zostaw na staty...bo 25k to nie jest wcale duzo.
a za amu nie dostaniesz duzo wiecej niz 60k rotfl

__________________
r10/r12-Sheenakh



ex- fiolet i zielony
12-01-2009 19:48 Sheenakh jest offline Strona domowa Sheenakh Szukaj postów użytkownika: Sheenakh Dodaj Sheenakh do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Sheenakh
N00N3
Full Member


images/avatars/avatar-12072.jpg

Data rejestracji: 17-11-2008
Postów: 54
Klan: aDeHaDe
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Wiesz, że jestem Nadpobudliwy?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez N00N3
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok, jets temat z tym amu cm jest 70k. Nie oplaca mi sie kupowac 2x db szybki miecz, bo mam Doskonałą Szybka Pałkę i Doskonały Szybki Nóz. Jesli pojdzie za 70k to kupie: Siewce Smierci i Dobre Elfy, ale dopiero po resie bo wtedy ceny jeszcze bardziej pojda w dol.
Wtedy moje eq bedzie wyglądać tak:
Dobry Kask Wieszcza[zmienie z czasem]
xxx Siewcy Smierci
Db Amu Lewitki[na oblegi]/ Db Czarny Amu[ataki]
Miedziany Ring Lewitki
Ring Lewitki
Db Elfy
Dsk Szybkie

Zostanie 30k. Tyle, że sprzedam czarny set[6k] oraz Db Zwinna Maczuge[2k]. Po zaliczeniu pielgrzymek sprzedam rownież Db Krwawy Set, Db Siłe, Dsk Wygląd ale Db twarda skore Zostawie.
Wtedy z samego sprzedania bedzie ok 46k łacznie. Plus to co wbije przez ten czas czyli 50k na staty. A moze cos dropinie przez ten czas.... Wiecej pr mi na staty nie trzeba bo nie chce byc koksniety.
Czy moje koncepcja jest trafna? Moze jakas zmiana w eq? JA w bialej 1h jestem lama, tyle co ogladalem oblegi , expy, ataki nigdy biala 1h nie gralem i mam nadzieje ze jakis doswiadczony gracz pomoze. I nie trujcie mi ze na reset musze miec db siewce nocki 200k na staty itp. bo chce byscie pomogli mi w tych granicach jakie wam napisalem... a troche duzo sie rospisalem, uff =]

__________________
by NieRohen
13-01-2009 09:24 N00N3 jest offline Szukaj postów użytkownika: N00N3 Dodaj N00N3 do Listy kontaktów
Artemis_Fowl123
Lord


Data rejestracji: 21-10-2008
Postów: 338

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

właduj 50k w staty

__________________
r6:Shitake

13-01-2009 10:20 Artemis_Fowl123 jest offline Szukaj postów użytkownika: Artemis_Fowl123 Dodaj Artemis_Fowl123 do Listy kontaktów
Jarvis
Viking


images/avatars/avatar-13188.jpg

Data rejestracji: 21-05-2007
Postów: 558
Klan: Legends Of Moria and Legends Never Die
Kraina: Moria IV
Skąd: Wtf???

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No tych 200k Pr nie musisz mieć,ale wypadało by Tongue
Powiem Ci,żebyś na razie się wstrzymał z resetem...

Co do eq to jak zakupisz siewce i db.elfy to do tego przydałaby się jeszcze min. dobra rogata xxx zmysłów/wieszcza....no i lewitkę musisz zakupić dobrą...
Co do broni to hm...gdy będziesz już zresetowany to te bronie przez jakiś czas będą całkiem niezłe (do 35 lvl) później musisz się rozglądać za prefowanymi/sufixowanymi Pięścmi Niebios dodającą zwinnki ofc....

Mój eq: po resecie wyglądał tak:

Dobry Rogaty Kask Zmysłów
Doskonała Kurtka Kobry
Dobry Amulet Lewitacji
Dobry Ring Lewitacji x2
Dobre Elfie Spodnie
Dobra Szybka Pałka Zwinności
Doskonały Szybki Nóż

No i na reset MUSISZ mieć min.90-100k Pr na start,bo te 20-30k to jest strasznie mało..dojdziesz do 22 lvl a później Ci Pr zabraknie na trening...

@down: za kask 10k

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Jarvis: 13-01-2009 11:28.

13-01-2009 10:29 Jarvis jest offline Szukaj postów użytkownika: Jarvis Dodaj Jarvis do Listy kontaktów
N00N3
Full Member


images/avatars/avatar-12072.jpg

Data rejestracji: 17-11-2008
Postów: 54
Klan: aDeHaDe
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Wiesz, że jestem Nadpobudliwy?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez N00N3
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

OK, to wiem. Ile zaplaciles za Db rogaty Zmyslow?

__________________
by NieRohen
13-01-2009 10:47 N00N3 jest offline Szukaj postów użytkownika: N00N3 Dodaj N00N3 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R1 Dylemacik

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH