Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » zmiana imienia postaci i nie tylko... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony zmiana imienia postaci i nie tylko...
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
mort7
Triple Ace


images/avatars/avatar-712.gif

Data rejestracji: 06-10-2006
Postów: 150

zmiana imienia postaci i nie tylko... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wiem gdzie moge dac takie pytanie wiec dam je tuSmile

Czy jest mozliwa zamiana imienia wampira w grze? jesli nie ma takiej opcji dla gracza to czy mozna ewentualnie, poprosić o zmiane administracjie?


pytanie secondo:

czy jesli wysle jedna postac na urlop to czy moge pograc (utworzyć) sobie drugą? tak na zmiane, z tym ze zaznaczam iz nie byo by zadnego "pushowania" postaci. czy jest moziwe cos takiego? a jesli nie to czy mozna np, czasowo zablokowac "zamrozić" jedna postac zeby wyprobować inna a potem ewentualnie wybrac ktora by sie chcialo pograć?

__________________
Nick w grze: Jardir ID: 14427


28-12-2006 12:18 mort7 jest offline Szukaj postów użytkownika: mort7 Dodaj mort7 do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heh, moim zdaniem to podchodziłoby pod multi ale mogę się mylić. Co do zmiany nicku to były takie sytuacje, ale jest to możliwe w wypadku przejęcia czyjejś postaci. Na Twoim miejscu nie zakładałbym tematutylko napisał do kogoś z trójcy Big Grin
-C47
-Kondar
-Sushi

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
28-12-2006 12:26 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
mort7
Triple Ace


images/avatars/avatar-712.gif

Data rejestracji: 06-10-2006
Postów: 150

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mort7
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzieki tak tez zrobie prosze o zamkniecie

__________________
Nick w grze: Jardir ID: 14427


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez mort7: 28-12-2006 12:42.

28-12-2006 12:42 mort7 jest offline Szukaj postów użytkownika: mort7 Dodaj mort7 do Listy kontaktów
GrafAir
Ex-Team


images/avatars/avatar-129.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.772
Kraina: Moria
Skąd: mam to wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja jeszcze dodam od siebie:
Nie ma możliwości (nawet przy przejęciu postaci, po historii Krogulców)
To bedzie dalej multikonto.

Także nie masz po co pisać pw.

__________________
Wygląd gry Scenariusze/Opisy Sala Trofeum R9 - bywa, że tu bywam

Nie piszcie do mnie nieragulaminowych PW: NIE MAM CZASU BY ODPOWIEDZIEĆ Frown


GrafAir GraFair Tongue
28-12-2006 13:17 GrafAir jest offline Szukaj postów użytkownika: GrafAir Dodaj GrafAir do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jednak odebrałem PW, więc dla wiadomości wszystkich jeszcze napiszę:

Nie będzie możliwości zmiany nicku, e-mailu, loginu postaci przez administrację lub użytkowników

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
28-12-2006 15:33 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » zmiana imienia postaci i nie tylko...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH