Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA MaTik; PaDroSs » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony MaTik; PaDroSs 58 Ankieta - średnia ocena: 3,0258 Ankieta - średnia ocena: 3,0258 Ankieta - średnia ocena: 3,02
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
PaDroSs
Member


images/avatars/avatar-13668.jpg

Data rejestracji: 12-01-2008
Postów: 41
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Śląsk

RE: MaTik; PaDroSs Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak się dowiem kto pisał komentarz o Dzisiaj, 00:51 to zabije Smile osobiście pokrzyczę i nakopie nie obrażajcie admina to człowiek i może się pomylić

__________________
Wygrasz/m proszę ofkę

>> R6 Padross
13-01-2009 08:44 PaDroSs jest offline Strona domowa PaDroSs Szukaj postów użytkownika: PaDroSs Dodaj PaDroSs do Listy kontaktów
UltraUlcia
Member


images/avatars/avatar-13955.jpg

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 27
Kraina: Necropolia III
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To kpina co tu sie dzieje... Moje slowo i tak nic nie wniesie, tak jak i pewnie pozostale.
Zostalo mi tylko zyczyc powodzenia Tobie Padrossiku i dla Matika..
C47 i tak ma wszystko i wszystkich gdzies.. Zatem pozostaje tylko nadzieja. Ale jak to sie mowi, nadzieja jest matka glupich.. ale przeciez kazda matka swoje dzieci kocha.. no, moze nie kazda. Takze trzymajcie sie.. i zycze powodzenia w odzyskaniu postaci. Choc jak widac, co sie dzieje na bw, szanse marne, niestety..

pozdrawiam i mimo wszystko licze na to, ze cud sie zdarzy i odblokuja Was.

__________________
r14= UltraUlcia
13-01-2009 12:55 UltraUlcia jest offline Szukaj postów użytkownika: UltraUlcia Dodaj UltraUlcia do Listy kontaktów
pucca
Newbie


Data rejestracji: 20-12-2008
Postów: 7
Klan: wlasny
Kraina: Necropolia III
Skąd: nie podam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobrze ze oszusci zostali ukarani Smile brawo dla Operatora.

__________________
r7 Grinch - emerytowany
13-01-2009 15:08 pucca jest offline Strona domowa pucca Szukaj postów użytkownika: pucca Dodaj pucca do Listy kontaktów AIM Screen Name of pucca: brak YIM Account Name of pucca: brak Zobacz profil MSN pucca
PaDroSs
Member


images/avatars/avatar-13668.jpg

Data rejestracji: 12-01-2008
Postów: 41
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Śląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pucca napisał(a)
dobrze ze oszusci zostali ukarani Smile brawo dla Operatora.


jeśli nie jesteś graczem R4 dlaczego nazywasz mnie oszustem jeśli mnie wogóle nie znasz to się nie odzywaj bo ludzie mnie szanują i ja i Matik to dwie osoby a gra z jednego IP była zgłaszana ponad rok temu
nie życzę sobie byś mnie nazywał oszustem !!

__________________
Wygrasz/m proszę ofkę

>> R6 Padross

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez PaDroSs: 13-01-2009 17:15.

13-01-2009 16:49 PaDroSs jest offline Strona domowa PaDroSs Szukaj postów użytkownika: PaDroSs Dodaj PaDroSs do Listy kontaktów
dziadek75
Junior Member


Data rejestracji: 11-02-2008
Postów: 18
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tomek daj se siana, szkoda śliny na jakieś dziecko neo.....

__________________
R4 - Jaras75
13-01-2009 18:14 dziadek75 jest offline Szukaj postów użytkownika: dziadek75 Dodaj dziadek75 do Listy kontaktów
MaTik
Newbie


images/avatars/avatar-7519.jpg

Data rejestracji: 15-01-2008
Postów: 2
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

potwierdzam słowa padrosa jesteśmy dwiema różnymi osobami i multikonto gra z jednego IP była zgłaszana ponad rok temu
zresztą to że jesteśmy dwiema osobami to wie pół klanu i trochę więcej osób nawet z poza klanu dodatkowo podobno otrzymałeś link ze zlotem dla potwierdzenia tych słów
proszę o szybkie rozpatrzenie tej decyzji
dopiero co zakupiłem sobie dla konta doładowanie premium zaznaczam również że zakupiłem laptopa oraz internet więc nie będzie teraz problemu żebym wchodził na gre

__________________
Wygrasz/m to napisz ........
13-01-2009 19:06 MaTik jest offline Szukaj postów użytkownika: MaTik Dodaj MaTik do Listy kontaktów
sleep
Forum Ace


Data rejestracji: 25-12-2007
Postów: 76
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie znam osobiście ani Padrossa ani Matika ale coś tu nie gra , zwykle w takich przypadkach pojawia sie tez magiczne słowo pushing . Skoro nie ma pushingu a gra z jednego IP była zgłoszona to cos chyba nie tak jest z tym banem
13-01-2009 23:02 sleep jest offline Szukaj postów użytkownika: sleep Dodaj sleep do Listy kontaktów
Snoopy
Member


Data rejestracji: 02-02-2008
Postów: 28
Klan: WhiteWolves/B_A_C/ _BK_/MASS
Kraina: Necropolia III; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w ogóle nic nie jest tak z tym banem...

najfajniejsze jest jeszcze to, że nie wiadomo ile trzeba czekać na jakąkolwiek odpowiedź, bo z tego co mi wiadomo odpisuje tylko winowajca całego zamieszania i odsyła wyżej, a góra milczy...


ps. i co wlepić ich fotki, podać ich nr tel, może ich maile ?? jest w ogóle coś takiego co przyspieszy tok sprawy??


nic dodać nic ująć

podsumowując ... żenua!


acha i takie spostrzeżenie...ciekawe czy ktoś im odda pieniążki za premium, które posiadają, jeśli dojdzie w ogóle do, jak dla mnie, jedynego właściwego wyjaśnienia tej sprawy czyli: odbanowania obu graczy

__________________
r4-Snoopy ID:24419
r6 - Ziuta
14-01-2009 00:19 Snoopy jest offline Szukaj postów użytkownika: Snoopy Dodaj Snoopy do Listy kontaktów
PaDroSs
Member


images/avatars/avatar-13668.jpg

Data rejestracji: 12-01-2008
Postów: 41
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Śląsk

RE: MaTik; PaDroSs Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powoli brakuje mi nerwów i sił zobaczymy co się stanie ale już wiele osób rozgląda się za nową gra Smile

__________________
Wygrasz/m proszę ofkę

>> R6 Padross
14-01-2009 08:45 PaDroSs jest offline Strona domowa PaDroSs Szukaj postów użytkownika: PaDroSs Dodaj PaDroSs do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

każdy łamiący regulamin pręgierza po ostrzeżenu (lub po kilka)
jeden ban za wiadomo jaki post

a teraz biorę się za sprawdzenie kont

spam będzie karany podwójnie teraz

edit:

logi potwierdzają zasiadanie
nawet nie jesteście braćmi z tego co widzę więc logi by się mocno różniły w niektóre dni, w szczególności mówiąc o nowy

odwołanie możliwe po 30 dniach od tego postu

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
14-01-2009 11:24 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
hee
Newbie


images/avatars/avatar-10758.jpg

Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 4
Klan: BloodyKingdom
Kraina: Necropolia III
Skąd: Krwistorzyce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

buehehehe
nawiedzony c znow w akcji


cytat:
logi potwierdzają zasiadanie nawet nie jesteście braćmi z tego co widzę więc logi by się mocno różniły w niektóre dni, w szczególności mówiąc o nowy


a co ty bot jestes?
jak tylko rodzina moze grac z jednego ip to chyba masz ubaw po pachy jak trafisz na osoby grajace z jednej sieci osiedlowej

zenada

__________________
R1, R3, R4: ColoR

14-01-2009 12:52 hee jest offline Szukaj postów użytkownika: hee Dodaj hee do Listy kontaktów
stm
Triple Ace


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 221
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

<3

__________________
r14 ---- > mts
14-01-2009 13:19 stm jest offline Szukaj postów użytkownika: stm Dodaj stm do Listy kontaktów
wiruswirus
Junior Member


Data rejestracji: 27-12-2007
Postów: 14
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie rozumiem jednej rzeczy, skoro ktos pisze ze są 2 osoby korzystające z jednego kompa, są sąsiadami, to chyba sąsiad nie przychodzi do drugiego jak go nie ma? i raczej nie bedzie patrzył jak drugiemu leci pielga albo atak 15 minut. to pogrywają razem, tym bardziej jak ja bym miał dobrego kumpla z którym bym dzielił kompa tez bym tak robił, jeszcze jedno, skoro było pisał ktoś ze z jednego kompa i to ginie gdzies to cos nie tak, pisze jako gracz, nie jako klanowicz, czuje sie dość oszukany bo skąd mam mieć pewność że moje wnioski itp nie ląduja w koszu i za chwile bana dostane?
tak postepując nie przekonujecie do gry graczy którzy i tak juz zamierzają kończyć gre, z różnych powodów. odechciewa sie grać, przypominam tylko ze dzieki premium zarabiacie (nie tylko) no i ja bym szanował kazdego gracza bo z 18000 sie zrobi wam 3000 i z tego 10% premium i co zrobicie? gra dla ludzi, admini tez powinni nimi być, wiadomo ze zasady itp, ale nie mierzcie wszystkich jedna miarką. prosiłbym o sprawdzenie jeszcze raz całej sytuacji, nie po 30 dniach bo za 30 dni to moze troche osób odejść przez głupie nieporozumienie

pozdro

__________________
nick

wiruswirus
14-01-2009 13:24 wiruswirus jest offline Szukaj postów użytkownika: wiruswirus Dodaj wiruswirus do Listy kontaktów
Desmodontidae
Lord


Data rejestracji: 22-07-2007
Postów: 439
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
każdy łamiący regulamin pręgierza po ostrzeżenu (lub po kilka)
jeden ban za wiadomo jaki post

a teraz biorę się za sprawdzenie kont
spam będzie karany podwójnie teraz

edit:

logi potwierdzają zasiadanie
nawet nie jesteście braćmi z tego co widzę więc logi by się mocno różniły w niektóre dni, w szczególności mówiąc o nowy

odwołanie możliwe po 30 dniach od tego postu



ja bym chciał tylko wiedzieć na podstawie jakiego zapisu z jakiego regulaminu informujesz potencjalnych spamerów ( w tym także mnie) o tym, że spam będzie karany podwójnieWink , czy to tylko wymysł własnego rozumu?

__________________
R7 - Desmodontidae
14-01-2009 14:11 Desmodontidae jest offline Szukaj postów użytkownika: Desmodontidae Dodaj Desmodontidae do Listy kontaktów
hee
Newbie


images/avatars/avatar-10758.jpg

Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 4
Klan: BloodyKingdom
Kraina: Necropolia III
Skąd: Krwistorzyce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostrzeżenia: 2
Spam ()

sam wygladasz jak spam, moj poprzedni post sie tyczy tematu,
moze raczyl bys pomyslec i odpisac? czy to moze nie w twoim stylu?

__________________
R1, R3, R4: ColoR

15-01-2009 17:51 hee jest offline Szukaj postów użytkownika: hee Dodaj hee do Listy kontaktów
{DRevil}
Newbie


Data rejestracji: 09-07-2008
Postów: 9
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sec ludzie ja biorę obecnie neta od sasiada prezez wi fi i niewiem czy on gra w bw (miejmy nadzieje ze nie ) tez mi bana wlepicie pozatym wiele osob gra tez z hot spotow z lublina to co kazdemu po banie (przezylem bana juz )ale wydaje mi sie ze to przesadzone odwolanie bana za 30 dni to tez lipa bo nadal beda grali z jednego ip wiec poco ban na 1 mc jak i tak jest mozliwos odwolania troche sie to kupy nie trzyma
2 decyzje sprzeczne ze soba pozatym czego nie dostali bana wczesniej



NIEMA JAK PRZYCZEPIC SIE DO KOGOS RATOWAC PEDROSA I MATIKA
15-01-2009 19:36 {DRevil} jest offline Szukaj postów użytkownika: {DRevil} Dodaj {DRevil} do Listy kontaktów
Adrianek
Junior Member


images/avatars/avatar-9640.jpg

Data rejestracji: 22-12-2007
Postów: 22
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ej kur.. c47 to za 2 rozne osobby ty noobie taki zprawiedliwy gm ^^spierd... lepiej bw bo banujesz normalnych ludzi idz lepiej i pograj se puzzle hha

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Adrianek: 20-01-2009 20:10.

20-01-2009 20:07 Adrianek jest offline Szukaj postów użytkownika: Adrianek Dodaj Adrianek do Listy kontaktów
Adrianek
Junior Member


images/avatars/avatar-9640.jpg

Data rejestracji: 22-12-2007
Postów: 22
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i co taki fajny jestes c47 ^^ [cenz.]

__________________

22-01-2009 15:40 Adrianek jest offline Szukaj postów użytkownika: Adrianek Dodaj Adrianek do Listy kontaktów
bunio92
Newbie


Data rejestracji: 31-12-2007
Postów: 4
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zal mi cie 13 ^^ spadaj na tibie lepiej ^^ zbanowales i co zwaliles se ? hhaha
22-01-2009 19:55 bunio92 jest offline Szukaj postów użytkownika: bunio92 Dodaj bunio92 do Listy kontaktów
torque
Newbie


images/avatars/avatar-10552.jpg

Data rejestracji: 09-03-2008
Postów: 7
Klan: Illuminati 300; 300
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III; Moria III
Skąd: xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Patrząc na to obiektywnie, to skoro była zgłoszona gra z jednego komputera ponad rok temu, to z jakiej racji oni zostali zbanowani dopiero teraz?
Ten ban jest po prostu śmieszny, a jego uzasadnienie mało satysfakcjonujące. Postępując w ten sposób zniechęcacie ludzi do gry.. Bo mam rozumieć, że jak coś zgłaszam, to po jakimś czasie jest to olewane, a ja dostaje bana mimo iż byłam całkowicie fair wobec zasad panujących w grze.. Jeśli się mylę, to proszę poprawcie mnie.


edit: a odwołanie po 30 dniach? To znaczy, że jeśli ktoś popełni błąd w obliczeniach i zablokuje kogoś niesłusznie, to ta osoba musi cierpieć z powodu czyjegoś błędu? Zmniejszcie to chociaż do 7-14.. tak będzie sprawiedliwiej.

__________________
R9 - Grtruda


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez torque: 01-02-2009 22:45.

01-02-2009 22:42 torque jest offline Szukaj postów użytkownika: torque Dodaj torque do Listy kontaktów
Olo24ll
Member


images/avatars/avatar-17464.gif

Data rejestracji: 05-01-2008
Postów: 40
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X
Skąd: R-4

RE: MaTik; PaDroSs Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czasem mam wrazenie ze powoli konczy sie r4 bo zbyt malo ludzi jest nowych a starych graczy sie najlepiej Banem stalym pozbyc.

Masz racje szenszej, zabanuj nas wszystkich w mysl zasady (dajcie mi człowieka a ja znajde na niego teczk), i najlepiej odpalcie nowy serwer, a wiecej kasy zgarniecie na nowych graczach, bo r4 przestalo byc dochodowe.

Wracajac do tematu to dwie rozne osoby!!

__________________
[img][/img]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Olo24ll: 01-02-2009 23:40.

01-02-2009 23:24 Olo24ll jest offline Szukaj postów użytkownika: Olo24ll Dodaj Olo24ll do Listy kontaktów
PaDroSs
Member


images/avatars/avatar-13668.jpg

Data rejestracji: 12-01-2008
Postów: 41
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Śląsk

RE: MaTik; PaDroSs Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

już minęło ponad miesiąc od nałożenia bana

w związku z tym chciałem prosić o rozpatrzenie prośby o odbanowanie zaznaczając że nie powinno być już miejsca zasiadania na moim IP przez gracza MAtik z racji tego że posiada już swój internet

pisałem tą samą wiadomość na PW

pozdrawiam Padross

__________________
Wygrasz/m proszę ofkę

>> R6 Padross
16-02-2009 18:54 PaDroSs jest offline Strona domowa PaDroSs Szukaj postów użytkownika: PaDroSs Dodaj PaDroSs do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odwołanie odrzucone

zbyt częste zasiadanie by dawać szansę

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
16-02-2009 19:25 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
PaDroSs
Member


images/avatars/avatar-13668.jpg

Data rejestracji: 12-01-2008
Postów: 41
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Śląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
odwołanie odrzucone

zbyt częste zasiadanie by dawać szansę


C47 bądź człowiekiem Matik już kupił laptop i internet zawsze mamy szacunek do ludzi i chyba ten miesiąc czasu przecierpiałem bez BW cały czas premium kupowane i teraz po roku czasu macie dość klienta
cały czas mam z ludźmi kontakt i wszyscy chcą bym powrócił do gry

przecież napisałem że nie będzie już "zasiadania"

jakaś szansa się należy po za tym inne osoby miały o wiele gorsze sytuacje i powracały do gry

zobacz sobie na ilość wyświetleń i osób które stanęły za Nami proszę o rozpatrzenie jeszcze raz tej prośby

z poważaniem Padross


P.S. czy mogę prosić o kontakt GG z Tobą ?? jeśli tak czekam na PW

__________________
Wygrasz/m proszę ofkę

>> R6 Padross

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez PaDroSs: 16-02-2009 19:59.

16-02-2009 19:48 PaDroSs jest offline Strona domowa PaDroSs Szukaj postów użytkownika: PaDroSs Dodaj PaDroSs do Listy kontaktów
Eowyna
Double Ace


images/avatars/avatar-22066.gif

Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 101
Klan: Blue Dragon
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no C47 no weż przestań inni po gorszych numerach wracali do gry po 30 dniach Frown a to było zgłaszane więc w czym problem ?????

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Eowyna: 16-02-2009 20:21.

16-02-2009 20:20 Eowyna jest offline Szukaj postów użytkownika: Eowyna Dodaj Eowyna do Listy kontaktów
{DRevil}
Newbie


Data rejestracji: 09-07-2008
Postów: 9
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie no wiecej kasy wsadz w premium to poskutkuje glupota i debilizm
16-02-2009 21:11 {DRevil} jest offline Szukaj postów użytkownika: {DRevil} Dodaj {DRevil} do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

macie szansę na nowych kontach
jak nie będzie zasiadania to nie będą blokowane

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
16-02-2009 22:45 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Hooligan84
Triple Ace


images/avatars/avatar-5991.jpg

Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 182
Kraina: Necropolia III
Skąd: Sosnowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
odwołanie odrzucone

zbyt częste zasiadanie by dawać szansę


twoja postawa jest tak żałosna ze szkoda gadać nie dość ze zwyczajnie nie potrafisz sie przyznać do błędu to idziesz w zaparte


Przez twoja idiotyczną postawę ludzie co graja uczciwie odechciewa sie grać bo jak oszukuje i wiem ze lamę regulamin to przynajmniej wiem ze jakieś konsekwencje mogę tego ponieść, ale jak jakiegoś super admina świerzbi nie wiadomo gdzie a ja gram uczciwie to i mogę dostać bana za co a zawsze się coś znajdzie dla chcącego nic trudnego .....
16-02-2009 22:59 Hooligan84 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hooligan84 Dodaj Hooligan84 do Listy kontaktów
Robin887
Forum Ace


images/avatars/avatar-20036.jpeg

Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 96
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Cidry

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
macie szansę na nowych kontach
jak nie będzie zasiadania to nie będą blokowane


Oh Ty łaskawco. Rozumiem ban stały za multikonta, pushe itp. ale żeby uczciwych graczy ( zgłaszana gra z jednego IP ) nagradzać stałym za wrzucanie wam kasy do kieszeni... ehh szkoda słów.

Najgorsze, że ludzie byli z prawdziwymi przekrętami byli "ułaskawiani". Smutne.

Pad wyczekał swoje, próbuje się odwoływać a Ty dalej swoje. Jak to kolega wyżej stwiedził żałośnie idziesz w zaparte. Taka przypadłość niestety ludziom się zdarza. Akurat zdarzyła się Tobie.

Komu jak komu, ale Padrossowi na prawdę należy się odbanowanie.

__________________

16-02-2009 23:54 Robin887 jest offline Strona domowa Robin887 Szukaj postów użytkownika: Robin887 Dodaj Robin887 do Listy kontaktów
BARBEL
Double Ace


images/avatars/avatar-12008.gif

Data rejestracji: 29-12-2007
Postów: 129
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Dortmund/Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tez uważam, ze tych dwóch graczy należałoby odblokować. Odczekali swój czas pokuty za zasiadanie i to dość długi. W tej grze jest wiele osób za którymi nie warto się wstawić. Te dwie osoby zasługują jednak na to aby oddać na nich głos, żeby zostali odblokowani. Są uczciwi i godni zaufania. Szkoda ze administracja tego nie widzi. Coraz więcej w tej grze jest ludzi, którzy tylko kombinują i szukają żeby kogoś tutaj podkablować. Tylko po to żeby przypodobać się adminom. Aż żal. A co z tymi graczami, którzy zasługują na to żeby tutaj z nami być?

__________________
BARBEL
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne... mają raj na ziemi
17-02-2009 01:30 BARBEL jest offline Szukaj postów użytkownika: BARBEL Dodaj BARBEL do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA MaTik; PaDroSs

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH