Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA MaTik; PaDroSs » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony MaTik; PaDroSs 58 Ankieta - średnia ocena: 3,0258 Ankieta - średnia ocena: 3,0258 Ankieta - średnia ocena: 3,02
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
elte
Double Ace


images/avatars/avatar-12795.gif

Data rejestracji: 19-01-2009
Postów: 110
Klan: KZOO,SL4,LoS
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VI
Skąd: Krakow/London

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co jak co...ale nalezy sie szansa tym dwom graczom..nie za takie rzeczy ludzie mieli bany stale... nalezy to jeszcze raz rozpatrzyc...samo to ile osob sie za nimi wstawia swiadczy o sobie...pozatym chyba nikt nie pamieta ze placimy za granie wszyscy...

__________________
R3-Ltcrx-oddane,akt.Newman
R4-Ltcrx-oddane,skasowane
R7-LTCRX-oddane,skasowane
R10-LTCRX-oddane,skasowane
R11-Furia-oddane,skasowane
17-02-2009 02:49 elte jest offline Szukaj postów użytkownika: elte Dodaj elte do Listy kontaktów
PaDroSs
Member


images/avatars/avatar-13668.jpg

Data rejestracji: 12-01-2008
Postów: 41
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Śląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
macie szansę na nowych kontach
jak nie będzie zasiadania to nie będą blokowane


od samego początku piszę że posiada swój laptop i internet i nie będzie zasiadania ile razy to można pisać gra od początku to ponad rok w plecy bo tyle czasu mi zajeło żeby osiągnąć to co osiągnąłem

daj ostatnią szansę a jeśli chociaż raz jeden wejdzie na drugiego konto to wtedy ban stały i koniec

chyba że faktycznie rok płacenia dla Was nic nie znaczy popatrz ile osób wstawiło się za nami ile osób z nich płaci premium podejrzewam że wszyscy a jeśli by tak wszyscy przestali grać ?
może to nie jest najlepszy argument ale i tak wiele za tym stoi
po za tym chyba powinniście trochę bardziej sprecyzować regulamin dotyczący Multikonta. zastanowić się co z osobami które np robią zlot kilkudniowy spotykają się u jednej osoby i mają dostęp z jednego czy z kilku laptopów
[na marginesie - wczoraj mieliśmy okazję się pośmiać przez mikrofon że klan sobie zrobi zlot i nagle po kilkudniowym zlocie okaże się że 30 osób zbanowanych bo grali na jednym IP] Smile Smile Smile
myślę że ta propozycja co do poprawy regulaminu nie jest zła ponieważ jak widać są z tym cały czas problemy

pozdrawiam

__________________
Wygrasz/m proszę ofkę

>> R6 Padross

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez PaDroSs: 17-02-2009 10:43.

17-02-2009 07:13 PaDroSs jest offline Strona domowa PaDroSs Szukaj postów użytkownika: PaDroSs Dodaj PaDroSs do Listy kontaktów
dupcyk
Forum Ace


Data rejestracji: 27-01-2008
Postów: 88
Klan: RBL//Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: BLUE SIEM-CE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

drogi ce byly juz takie przypadki ze obydóch graczy odblokowales jezeli nie bedzie juz gry z tego samego ip itp popoludniu wezme poszukam tego i wkleje koledzy jasnie napisali ze nie beda grac z tego samego ip.


a pozatym gorszych recydywistów ktozy powinni byc zbanowani sa odblokowani niby oddali konto a spowrotem na nie wrocili



edit:

narazie znalazlem o odblokowaniu 1konta Smile

Tomi369 ; piot0


szukam dalej wedlug mnie oni zasluguja na szanse a stec0 co zmienil ip i moze se grac dalej ?? to sa kpiny droga administracjo bwt

__________________
ID R4 ==>> Dupcyk
WSZYSTKIE MOJE AUKCJE TRWAJA 24H CHYBA ZE PISZE INACZEJ

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez dupcyk: 17-02-2009 09:57.

17-02-2009 09:25 dupcyk jest offline Szukaj postów użytkownika: dupcyk Dodaj dupcyk do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
PaDroSs napisał(a)
popatrz ile osób wstawiło się za nami

i te posty nie pomagają, wręcz przeciwnie
i mimo tego, że pisałem o podwójnych ostrzeżeniach to nadal pisali i jeszcze mieli pretensje...

cytat:
po za tym chyba powinniście trochę bardziej sprecyzować regulamin dotyczący Multikonta.

jest dopracowany, posiadanie/korzystanie (nawet w danej chwili) dwóch lub więcej kont
dodatkowo jest też zasiadanie, co czasem można zamiennie stosować patrząc na logi, gdzie może nie być różnic

cytat:
zastanowić się co z osobami które np robią zlot kilkudniowy spotykają się u jednej osoby i mają dostęp z jednego czy z kilku laptopów

wtedy się to zgłasza, a bana za multi napewno się nie dostanie
jak się nie zgłosi to można dostać bana za zasiadanie


jeżeli przez 3 kolejne dni, nie pojawi się żaden post w tym temacie, szczególnie ze stroy osób nie związanych z nim to pomyślę nad odblokowaniem jednego z kont

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
17-02-2009 11:25 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
PaDroSs
Member


images/avatars/avatar-13668.jpg

Data rejestracji: 12-01-2008
Postów: 41
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Śląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)

jeżeli przez 3 kolejne dni, nie pojawi się żaden post w tym temacie, szczególnie ze stroy osób nie związanych z nim to pomyślę nad odblokowaniem jednego z kont


PROSZĘ WSZYSTKICH ! ! !

aby dostosowali się do ostatniej wiadomości C47


osoby które nie znają mnie i Matika
również proszę o nie wstawianie nowych postów
dla złośliwości


z góry dzięki


__________________
Wygrasz/m proszę ofkę

>> R6 Padross

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez PaDroSs: 17-02-2009 12:17.

17-02-2009 12:00 PaDroSs jest offline Strona domowa PaDroSs Szukaj postów użytkownika: PaDroSs Dodaj PaDroSs do Listy kontaktów
MaTik
Newbie


images/avatars/avatar-7519.jpg

Data rejestracji: 15-01-2008
Postów: 2
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja również podpisuje się pod prośba padrosa no i sam wszystkich bardzo proszę o nie dodawanie komentarzy do tego posta

Pozdrawiam MaTik

__________________
Wygrasz/m to napisz ........
17-02-2009 15:43 MaTik jest offline Szukaj postów użytkownika: MaTik Dodaj MaTik do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

31524
tompal
11
Schopenhauer

wielokrotny pushing i zasiadanie zarówno z jednym jak i drugim kontem

więc jeżeli nie będzie dobrego wytłumaczenia to szanse na odblokowanie nawet jednego z kont będą zerowe

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
19-02-2009 11:39 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
PaDroSs
Member


images/avatars/avatar-13668.jpg

Data rejestracji: 12-01-2008
Postów: 41
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Śląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok dopiero teraz odpisuję bo w pracy nie miałem czasu by to pisać

nie wiem jak do Ciebie się zwracać C47 nie znając Twojego imienia chociaż nie jeden raz prosiłem o kontakt na GG przez pw i nie tylko żeby móc z Tobą normalnie porozmawiać wymienić zdania bo tak jest najlepiej porozumiewać się z ludźmi.

Jak widzisz chciałeś żeby przez 3 dni niekt nie pisał żebyś mógł rozważyć odblokowanie chociaż jednego konta i jest drugo dzień i jak widzisz na moją oraz Matika prośbę nikt nic nie piszę, ponieważ ludziom zależy żebyśmy wrócili do gry w klanie liczyła się wzajemna pomoc oraz jedność.
Nie wiem ale z tego co widzę i myślę że nie jedna osoba to potwierdzi widać tak bardzo się uparłeś i widząc że nikt nie postuje postanowiłeś przeglądnąć całe konto. Bałem się o to że ludzie będą postować dalej, ba nawet bałem się że głównie klany przeciwne dla złości coś napiszą ale jak widać są tam też osoby z którymi się dogadywałem i dalej się dogaduję i są to osoby w porządku dlatego wielki szacun dla przeciwników Smile

Jeśli chodzi o tompal to uczyłem kumpla na początku grać, przychodził do mnie a po jakimś tam czasie stwierdził żę sobie poradzi. Schopenhauer grała koleżanka gdzieś z okolic zielonej góry prosiła żebym jej trochę pomógł zresztą z tej postaci IP powinno to pokazywać z okolic zielonej góry to jest 400 km ode mnie, chcesz to nawet zagadam do niej żeby odezwała się do Ciebie bo mam ją na gg.
Po za tym te konta jak dobrze zauważysz to są początki gry. To wygląda tak jakbyś specjalnie wyciągał stare sprawy żeby tylko nie odblokować tych postaci albo chociażby jednej z nich.

Po za tym jakby każdego zeskanować to można by wszystkich pobanować za pusch czy inne rzeczy choćby dlatego że ktoś zapłacił za jakiś item o 1000 pr mniej niż powinien, albo z powodu tego że jest się w jakimś sojuszu czy coś zapłacił 20% mniej można by mnożyć takich przykładów wiele.

Może się będę powtarzać:
Osoby które robiły o wiele gorsze przekręty wracały do gry i wszystko ucichło i było ok. Nie wiem czy uparłeś się poprostu że nie możemy być odblokowani czy co? Już tyle razy pisałem że Matik ma już swój laptop i internet i nie będzie więcej logowań na tym samym IP po pracy by grał dalej szczególnie że miał wykupione doładowanie premium 3 dni przed baną.
A jeśli nie to może napisałbyś co mielibyśmy zrobić żeby wrócić do gry, niestety nie mamy okazji widzieć co mamy za sprzęt na kontach bo może musielibyśmy sprzęt oddać jakiś na konto administratorskie. Po za tym główie ja piszę tu na forum i koresponduję z Tobą z tego powodu bo mam dostęp do komputera praktycznie cały czas w pracy i w domu ponieważ wcześnie kończę. A mam naturę taką że wielu osobom zawsze pomagałem na grze i gdybym miał okazję dalej grać to napewno dalej bym pomagał każdemu.

Przepraszam tych co czytają za to że piszę nie skłądając dobrze zdań ale piszę to co myślę.

__________________
Wygrasz/m proszę ofkę

>> R6 Padross

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez PaDroSs: 19-02-2009 14:30.

19-02-2009 14:28 PaDroSs jest offline Strona domowa PaDroSs Szukaj postów użytkownika: PaDroSs Dodaj PaDroSs do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

akurat tak wyszło, że dostałem PW o innej sprawie
pisało tam o powiązaniu dwóch kont
było to powiązanie, ale sprawdzając logi logowań zobaczyłem też wasze konta przez co też u was sprawdziłem logowania wcześniejsze (tak jak sprawdzałem w pierwszym koncie)
znalazłem tam dwa konta (już usunięte) a w logach handlowych masa wymian miedzy nimi a waszymi dwoma kontami
przesyłanie punktów i złomu - pushing

ciekawe jest też to, że chyba to PW miało wam pomóc(nawiązywało do waszej sprawy) a przez nie tracicie szansę na odblokowanie bo wykryłem pushing

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
19-02-2009 15:35 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
unopropo
Forum Ace


Data rejestracji: 21-02-2008
Postów: 81
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III; Necropolia IV; Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja myślę że c47 i szeszej to tez multikonto..../joke/

__________________
kupię : DOBRY DIAMENTOWY XXX SZCZĘŚCIA NA SZYJĘ, DSK BOJOWY SMOKING, LG DB IMPERATOR

DARTHOOR
24-02-2009 12:40 unopropo jest offline Szukaj postów użytkownika: unopropo Dodaj unopropo do Listy kontaktów
Ciec407
Newbie


Data rejestracji: 14-06-2009
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
wykryłem pushing


odezwij sie jak Ci sie uda mózg wykryc debilu skonczony Big Grin
14-06-2009 14:41 Ciec407 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ciec407 Dodaj Ciec407 do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA MaTik; PaDroSs

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH