Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU Jawny pushing » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Jawny pushing 8 Ankieta - średnia ocena: 4,388 Ankieta - średnia ocena: 4,38
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Yamuna
Lord


images/avatars/avatar-11738.gif

Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 384
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: z mojej starej

Jawny pushing Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobry runiczny set - 400k

te itemki sa sporo wiecej warte jest to pushing badz pulling.


ps. dodam ze to jest warte nie mniej niz 500k nie liczac tego ze sprzedajacy dorzuca BONUS warty kolejne kilkadziesiat K...

w sumie ponad 100k pushu/pullu

__________________
BW to durna gra Smile
Grasz grasz i tak C47 wygrywa bo to master Big Grin
C47 zbanuj wszystkich Big Grin odzyskaja zycie Smile

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Yamuna: 15-01-2009 17:57.

15-01-2009 17:55 Yamuna jest offline Szukaj postów użytkownika: Yamuna Dodaj Yamuna do Listy kontaktów
h_o_s
Newbie


Data rejestracji: 18-07-2007
Postów: 8
Kraina: Necropolia

sprostowanie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zamieściłem ofertę sprzedaży tego setu z jednego ważnego względu - kończe swoją przygodę z r4 i usuwam postać,
cena jest rzeczywiście atrakcyjna ale biorac pod uwage ze wycena to jedno a cena rynkowa to drugie nie uwazam transakcji za push
wedlug mojej oceny spodnie 350k, kamizelka i bandana po 10k pierscienie po 15k
sadze że ta cena jest rynkową okazja a nie pushem
osoby kupującej nie znam i nigdy nie utrzymywałem kontaktu, a fakt że należy do akademii klanu w którym do niedawna byłem jest przypadkiem,
jeśli naprawdę nie moge sam ustalić ceny takiej jakiej oczekuje - to uznajmy że cena jest 500k a znizka dla akademii 20%
historie o banie prosze wlozyc miedzy bajki - jutro postaci nie bedzie na r4

punkty uzyskane z powyzszej transakcji wedruja do 2 osob - ale zadna z nich nie jest w zaden sposob zwiazana z kupujacym
pozdrawiam

don

ps - dla porownania - cena zwyklych spodni na forum to 230k i nie ma chetnych
----> Runiczne Spodnie <----

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez h_o_s: 15-01-2009 20:26.

15-01-2009 20:10 h_o_s jest offline Szukaj postów użytkownika: h_o_s Dodaj h_o_s do Listy kontaktów
Turlacz
Triple Ace


Data rejestracji: 09-03-2008
Postów: 244
Klan: ......Plusz=>Saint.. ...
Kraina: Necropolia III
Skąd: Ślesin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobre runiczne portki są warte 500k-550k same Big Grin

Razem cały set 520k-570k Wink

Pierwsze słysze o zniżce 20% Big Grin

Caen: +1 z regulaminu skarg

__________________
Tongue
R4-Cr4sH
R6-Lemmy-kiedyś
R7-Kaminiak
15-01-2009 20:23 Turlacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Turlacz Dodaj Turlacz do Listy kontaktów
h_o_s
Newbie


Data rejestracji: 18-07-2007
Postów: 8
Kraina: Necropolia

re:D Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

skoro panowie powyzej sugeruja ze cena spodni jest 500k - to ja chetnie poczekam na ofe w grze z taka kwota Big Grin
a tak na powaznie - moze wypowie sie ktos kompetentny na ten temat a nie sami "przyjaciele królika"

ps ofa wisi ale nie jest klepnieta, a decyzje o zakupie zostawiam kupujacemu
poinformowalem go takze o powyzszym watku wiec nikomu na sile nic nie wciskam

pozdr

Okres ochronny zakończony. Możliwe jest usunięcie postaci!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez h_o_s: 15-01-2009 20:34.

15-01-2009 20:33 h_o_s jest offline Szukaj postów użytkownika: h_o_s Dodaj h_o_s do Listy kontaktów
ltcrx
Double Ace


images/avatars/avatar-7831.gif

Data rejestracji: 20-01-2008
Postów: 136
Klan: Shadow Light 4
Kraina: Necropolia III
Skąd: Krakow/London

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z tego co wiem rynek wyznacza cene...popyt i podaz wyznacza cene...panowie yamuna i inni....gdyby wedle wycen wszystko bylo kupowane to wy wszyscy byscie za te demony wyceniane na 250k a kupowane za 100k bany na stale.... proponuje ruszenie glowa czasem to nie boli....

edit:yamona-dzieki za bana na forum,co ciekawe Ty i tak wracasz jak bumerang -> Stec0
no coz w twoim przypadku juz nic mnie chyba nie zdziwi...powiem tylko tyle...gratuluje saints wyboru rzadzacego.....

Caen: +1 z regulaminu skarg

__________________
Nick w grze:
R2:LTCRX
R4:LTCRX Big Grin
R7:Ltceerka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ltcrx: 16-01-2009 08:13.

15-01-2009 21:34 ltcrx jest offline Szukaj postów użytkownika: ltcrx Dodaj ltcrx do Listy kontaktów
Yamuna
Lord


images/avatars/avatar-11738.gif

Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 384
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: z mojej starej

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Yamuna
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ltcrx napisał(a)
z tego co wiem rynek wyznacza cene...popyt i podaz wyznacza cene...panowie yamuna i inni....gdyby wedle wycen wszystko bylo kupowane to wy wszyscy byscie za te demony wyceniane na 250k a kupowane za 100k bany na stale.... proponuje ruszenie glowa czasem to nie boli....


nie ciebie prosilem o zabieranie glosu mistrzuniu wiec sie ucisz.
poza tym wg regulaminu skarg

cytat:
Konrad napisał(a)
Jeśli skarga Cię nie dotyczy - nie udzielaj się! Zbędne wypowiedzi będą traktowane jako spam i nagradzane ostrzeżeniami!


czyli chyba podziekujemy Ci za udzielanie sie tak ambitne w tematach ktore Cie nie dotycza.

a co do auckji to poprostu wg mnie wygladala na ustawiona aukcje wiec zglaszam to do operatora mam do tego prawo a Ciebie w ogole to nie dotyczy wiec po co tu glos zabierasz?

zobaczymy czy szeszej tez uzna ponad 100kilowy push za nic wielkiego Big Grin az sie boje o skutki jego decyzji ze to nic wielkiego Big Grin

ps. znizki 20% dla klanu to sa karalne wg regulaminu handlu, innymi slowy jest to faworyzowanie pewnej grupy osob.

__________________
BW to durna gra Smile
Grasz grasz i tak C47 wygrywa bo to master Big Grin
C47 zbanuj wszystkich Big Grin odzyskaja zycie Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Yamuna: 16-01-2009 01:28.

16-01-2009 01:19 Yamuna jest offline Szukaj postów użytkownika: Yamuna Dodaj Yamuna do Listy kontaktów
Murfel
Full Member


images/avatars/avatar-8382.jpg

Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 61
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mnie ta sprawa dotyczy to się wypowiem:

czas wystawienia:
Wczoraj, 16:19
moje kt:
Wczoraj, 17:33

jak widać jest 74 minuty różnicy!!

przeglądam forum regularnie. widzę okazja. szybka wymiana zdań z kolegami i kupione.

nie wiem w ogóle o co chodzi? pewnie zazdrość że ktoś nie zdążył z kt...
16-01-2009 17:01 Murfel jest offline Szukaj postów użytkownika: Murfel Dodaj Murfel do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aukcja ma być powtórzona ze względu na zaniżoną cenę. Jeśli dojdzie do transakcji w grze będzie ona traktowana jako push.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

16-01-2009 20:07 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
h_o_s
Newbie


Data rejestracji: 18-07-2007
Postów: 8
Kraina: Necropolia

re:D Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i wszystko jasne - w koncu jakies wiazace decyzje
powtorze aukcje dzisiaj - cm 400 k 24h

a co do postow wyzej - dziekuje ltcrx - bo jest obiektywny,
reszcie nie dziekuje bo przemawia zawisc i zlosc ze nie zdazyli z kt.....

żenujące...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez h_o_s: 17-01-2009 00:56.

16-01-2009 23:21 h_o_s jest offline Szukaj postów użytkownika: h_o_s Dodaj h_o_s do Listy kontaktów
h_o_s
Newbie


Data rejestracji: 18-07-2007
Postów: 8
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobry runiczny set - 400k - cm - 24h

poszlo ponownie - cm 400k aukcja 24h - startujcie

pozdro
17-01-2009 00:53 h_o_s jest offline Szukaj postów użytkownika: h_o_s Dodaj h_o_s do Listy kontaktów
Born2kill
Double Ace


Data rejestracji: 11-01-2008
Postów: 144
Klan: HeadHunters
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm,szczerze mowiac jest to smieszne...Gdyby czlowiek dal KT=400k,moznaby to uznac za pushing czy innego typu bzdure...Ale to jest Cm...skoro uwazasz,ze to za malo,to daj rownowartosc itemkow,na pewno wygrasz aukcje.
Cena nie jest zanizona...prawdziwą cene pokaze rynek,ile kto da calosc da.
Ze ktos jest dobrym sprzedawca i daje ciekawe oferty to tylko korzystac...no,ale roznica miedzy CM a KT jest ogromna.
Jesli na caly nawet d.runiczny set nie mozna dac cm=1k...mimo,ze wiadome jest na 1000% ,ze na tym sie nie skonczy,bo kazdy bedzie licyttowal ile ma...to dajcie mi znac,skoncze gre juz dzis,bo jednak wierze,ze ta gra ma ciutke logiki.
PSRed Face czywiscie jedyna kwestia do ustalenia to bonus zbyt drogi...no,ale nie to bylo sednem,bo jakby tak bylo,to zwrocono by glowna uwage na bonus,a nie na calosc aukcji.
PS2: Dostalem za ten post warn za spam...hehe,opinia,a spam...coz,dwie rozne sprawy,chyba,ze ktos upraszcza ...bo ma rozum tak skontruowany jak komputer swoj system operacyjny...czyli po prostej,pelen automatyzm,gratulacje skoro na takim forum komus zalezy;]

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Born2kill: 17-01-2009 16:36.

17-01-2009 16:13 Born2kill jest offline Szukaj postów użytkownika: Born2kill Dodaj Born2kill do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU Jawny pushing

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH