Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING ws_442 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony ws_442 22 Ankieta - średnia ocena: 7,6422 Ankieta - średnia ocena: 7,6422 Ankieta - średnia ocena: 7,64
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

ws_442 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 27268
Login ws_442
Postać ws_442

Pulling i ban stały

Dobra Kurtka Orchidei
Dobre Mp5k
Dobre Mp5k
Jastrzębia Bransoleta
Dobry Jastrzębi Pierścień

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

15-01-2009 18:32 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
wues
Full Member


Data rejestracji: 01-12-2008
Postów: 59

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm czy mógłbym prosic o jakies szczegóły ??? I dowiedziec sie kogo pushowalem ??

__________________
ws_442

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wues: 15-01-2009 18:48.

15-01-2009 18:40 wues jest offline Szukaj postów użytkownika: wues Dodaj wues do Listy kontaktów
kontek
Triple Ace


Data rejestracji: 17-06-2007
Postów: 160

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prosze o mozliwosc odmiany sprzetu z graczem ws442 (zbyt duzo zeby wymieniac...)

__________________
TEMAT POŻEGNALNY - klik

R4/15 kontek
R16 CeJestBe
15-01-2009 18:44 kontek jest offline Szukaj postów użytkownika: kontek Dodaj kontek do Listy kontaktów
BloooodLogan
Junior Member


Data rejestracji: 06-06-2007
Postów: 22
Klan: rebelianci
Kraina: Necropolia IV
Skąd: wlochy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nom nom...............polityka jak na r1......................

widze ze sz i c robia swoje


hmmmmm


no ja mam daleko na zloty


ehhhhhhhhhh


no niestety nie moge dac sie poklepac po plecach modom i postawic im piwo


no ale w sumie mody sa po to zeby pilnowac

wszystkich

jak ktos skoczy powyzej linki


ma bana

a potem sie rodza cudownie odbanowani patrz r1


ehhhhhhhhh


i jak tu mozna sprawiedliwie wspolzawodniczyc??????????????



jest wojna w topce

i ofiary musza byc

nawet w ten sposob


banujac przeciwnych zawodnikow


ehhhhhhhhhhhhhhhh


prosze modow o powtorne rozpatrzenie sprawy ws_442

jak mozna sie sam siebie spuszowac???????????


z powazaniem


malergarth

__________________

15-01-2009 22:25 BloooodLogan jest offline Szukaj postów użytkownika: BloooodLogan Dodaj BloooodLogan do Listy kontaktów
H-E-R-O-S
Ex-Team


images/avatars/avatar-25609.png

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 1.840
Klan: Forever White Dragon
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOSZALIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poproszę o odblokowanie pana ws_442
Posiada moją Halkę Wink
Pewnie jakaś pomyłka z tym banem która zostanie szybko wyjaśniona.....mam nadziejechytry


http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=eb0dd3a99c

__________________

15-01-2009 23:12 H-E-R-O-S jest offline Szukaj postów użytkownika: H-E-R-O-S Dodaj H-E-R-O-S do Listy kontaktów
wues
Full Member


Data rejestracji: 01-12-2008
Postów: 59

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zwracam sie z kolejna prosba o wytlumaczenie za co ban i jak sam siebie moglem pushowac ?? oraz o ew odblokowanie celem oddania eq Kontkowi oraz Heros



Push/pull - to:
a. notoryczne przekazywanie przedmiotów oraz punktów z jednego konta na inne, w efekcie powodujące ponad normalny rozwój danej postaci,
b. atakowanie własnych postaci oraz ustawianie wyniku starcia,
c. ustawianie wyników transakcji handlowych. Identyfikowane jako transakcje, w których wartość transakcji znacząco odbiega od rynkowej wartości przedmiotów.
d. Push - sytuacja opisana w podpunktach od a do c, gdzie stroną odnoszącą korzyść jest gracz będący wyżej w rankingu.
e. Pull - sytuacja opisana w podpunktach od a do c, gdzie stroną odnoszącą korzyść jest gracz będący niżej w rankingu.
X. Zabrania się dołączania do jednego oblężenia więcej niż jednej postaci przez jednego użytkownika


Czyli potrzebne sa dwa konta a takowych nie posiadam gram tylko i wylacznie na jednym koncie.

__________________
ws_442

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wues: 16-01-2009 15:38.

16-01-2009 15:33 wues jest offline Szukaj postów użytkownika: wues Dodaj wues do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest to push od nieistniejącego już konta beatunia sprzed kilku miesięcy, stąd jeden ban to raz.

Konto może zostać odblokowane w celu oddania przedmiotów. Wszelkie skargi proszę kierować do C47 na PW.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

16-01-2009 20:04 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
kontek
Triple Ace


Data rejestracji: 17-06-2007
Postów: 160

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosze o odblokowanie teraz w celu wymiany przedmiotow

__________________
TEMAT POŻEGNALNY - klik

R4/15 kontek
R16 CeJestBe
16-01-2009 20:13 kontek jest offline Szukaj postów użytkownika: kontek Dodaj kontek do Listy kontaktów
wues
Full Member


Data rejestracji: 01-12-2008
Postów: 59

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

>>>>> 2 dobre mp5k !!!!!! to musisz zobaczyć !!!!!!


o to link do zakupu mp5 do zakupu branzolety nie znalazlem za orche tamta postac dostala inne itemy (jak dobrze pamietam d sloneczny set i d lowiecka) a drugi ring byl zakupiony na raty co podobno zglosila wiec tez powinienes miec to w logach jednakze jakos 2 dni po transakcji usunela postac i nie mialem komu splacic dlugu. Prosil bym o odblokowanie konta celem oddania eq. I prosilbym rowniez o dokladne sprawdzenie logow.

Pozdrawiam

edit:

d. Push - sytuacja opisana w podpunktach od a do c, gdzie stroną odnoszącą korzyść jest gracz będący wyżej w rankingu.

wiec na pewno nie push

__________________
ws_442

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wues: 16-01-2009 21:10.

16-01-2009 20:19 wues jest offline Szukaj postów użytkownika: wues Dodaj wues do Listy kontaktów
wues
Full Member


Data rejestracji: 01-12-2008
Postów: 59

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rozmowa kolegi z tmodem zaraz po tym jak byl temat na pregierzu



zBW CzarnaJagoda 20:12:18
niee,dostal bana za sprzet ktory dostal w lipcu
Ja 20:13:02
a Ty skad wiesz??chytry
zBW CzarnaJagoda 20:13:23
bo wiem
Ja 20:13:56
a skad wiesz?
Ja 20:14:18
jedyne zrodlo to to ktore go podjebalo Smile
zBW CzarnaJagoda 20:14:19
kto pyta nie bladzi


wiec rowniez pytanie do pana szeszej dlaczego na moje wiadomosci na gg i forum nie potrafisz odpowiedziec a jakiemus tmodowi mowisz dokladnie co i za co??
Zgdonie z regulaminem o ochronie praw osobowych to ze jako admin informujesz osoby trzecie (w tym wypadku tmod czarnajagoda bedaca w przciwnym klanie) za co dajesz bana osobie ktora zgodzila sie z regulaminem lamiesz ustawe o ochronie praw osobowych pod ktora nalezycie wiec cos tu jest nie na miejscu. Prosze o wyjasnienie tej sytuacji przez administracie i wyciagniecie konsekwencji. Bo troche nie na miejscu jest olewanie prawa RP ale rowniez byc moze administratorzy tej gry nie wiedza co robia op i tmod.


edit:

chyba ze sa ludzie rowni i rowniejsi Smile ale mam nadzieje ze nie w tej grze, prosze administracje o wyjasnienie sprawy

jak cos gg 1295832

__________________
ws_442

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wues: 16-01-2009 22:05.

16-01-2009 21:52 wues jest offline Szukaj postów użytkownika: wues Dodaj wues do Listy kontaktów
Bugenwilla
Nie dość, że ruda i wredna to jeszcze wiedźma


Data rejestracji: 11-03-2007
Postów: 178
Kraina: Moria II
Skąd: Białogard

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiem,ze nie powinnam zabierać głosu w tym temacie ale zostałam w to wciągnięta

Panie wues,jeżeli ja rozmawiam prywatnie z kolega Leon Zawodowiec to nie życze sobie abyś Ty tę rozmowę cytował.Poza tem nie mam żadnych układów z Szeszejem,w tej sprawie nawet słowa nie wymieniliśmy.

Domyślam się jednak za co ban,osoba grająca kiedyś napisała do drugiej osoby,i nie badz pewny ze to z OP czy SL4 bo Swieci Swietymi nie sa,przekazala wiadomosc iz przy kasowaniu postaci przekazała Ci sprzet,sprawa trafila do mnie z prośba zgloszenia do operatora w celu sprawdzenia i tak sie stalo.Poprosiłam C47 o sprawdzenie transakcji okolo lipca,a Super Operator przekazal to Operatorowi serwera.

Nie ma tlumaczenia,ze dostalem itemy i osoba sie skasowala wiec nie mialem komu oddac,bo kazdy wie ze oddaje sie takie rzeczy na konto administratorskie.

Tak Jagoda jest ta zła,bo reaguje na zgłoszenia innych i pomaga wielu osobą w sprawach forumowych,ale wolałabym sie ograniczyc do tych spraw za które jestem odpowiedzialna,zamiast wychodzic na kabla.Dzieki StecO

Szeszej,Caen,oczywiście przyjmę ostrzeżenie za spam w tym temacie

__________________
była Zielona Wiedźma


Wiadomość od Buc, dnia 04-12-2014 17:31
zniszczyłem Twój dorobek na forum. Jak coś mogę jeszcze zrobić, to pisz

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bugenwilla: 17-01-2009 08:48.

17-01-2009 08:44 Bugenwilla jest offline Szukaj postów użytkownika: Bugenwilla Dodaj Bugenwilla do Listy kontaktów
wues
Full Member


Data rejestracji: 01-12-2008
Postów: 59

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli wyjasnilo sie kto jest kablem, tylko chyba zle poinformowanym przez dupcyka(barabarose) bo juz wyzej podalem link do zakupu d mp5, branzolety nie znalazlem ale to bylo tak dawno temu ze trudno to znalesc, pozatym od tej osoby kupilem jeszcze dobre spodnie/szorty pasterza za co pr dostala odrazu a na dobrego jastrzebia miala poczekac ok tygodnia i nie pamietam dokladnie ale chyba juz czesc pr (lub inne eq) za niego dostala, wiec oddajac na konto administratorskie poniosl bym strate za to ze ktos skasowal postac, pozatym nic o tym nie wiedzialem ze jak sie ktos skasuje to musze cos komus zglaszac.


ps.
A czarna jagodo nalezac do bwteam jako tmod tez obowiazuja cie jakies zasady i chyba rozpowiadanie o osobach trzecich (w tym momencie gracze utrzymujace bwteam przez dobrowolna oplate premium) do tego nie nalezy. Bo w tym momencie lamiesz prawo, wykazujesz totalny brak szacunku do mojej osoby oraz pokazujesz ze dla bwteam sa ludzie lepsi i gorsi (mam nadzieje ze tylko ty tak dzialasz i szybko sie wszystko wyjasni)


Prosba do sop o dokladne sprawdzenie logow i przedmiotow ktore dostalem i co tamta postac otrzymala odemnie.

__________________
ws_442

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wues: 17-01-2009 12:21.

17-01-2009 12:19 wues jest offline Szukaj postów użytkownika: wues Dodaj wues do Listy kontaktów
tuan
Junior Member


Data rejestracji: 08-01-2008
Postów: 19

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

magiel na poziomie przedszkola
a saits gratuluje
potrafili sie zmobilizowac

jestem pelen wiary ,ze OP tez to potrafi

__________________
_________________________
nick w grze=INGO
>>NAJEMNIK <<
17-01-2009 12:47 tuan jest offline Szukaj postów użytkownika: tuan Dodaj tuan do Listy kontaktów
Nazgul...
Newbie


images/avatars/avatar-12696.jpg

Data rejestracji: 14-01-2009
Postów: 3
Klan: Galowie
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ws ogarnij sie

Sejan: +1 za SPAM

__________________
Galowie to już historia, zresztą jak i całe BW...
17-01-2009 14:27 Nazgul... jest offline Szukaj postów użytkownika: Nazgul... Dodaj Nazgul... do Listy kontaktów
kontek
Triple Ace


Data rejestracji: 17-06-2007
Postów: 160

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prosze jeszcze raz o odblokowanie gracza ws; nie zdazyl zaakceptowac ostatniej mojej oferty i tak juz wisi od wczoraj w rynku:

ws_442 Dobra Rogata Czapka Prekognicji Pałka ANULUJ OFERTĘ

__________________
TEMAT POŻEGNALNY - klik

R4/15 kontek
R16 CeJestBe
17-01-2009 16:40 kontek jest offline Szukaj postów użytkownika: kontek Dodaj kontek do Listy kontaktów
dupcyk
Forum Ace


Data rejestracji: 27-01-2008
Postów: 88
Klan: RBL//Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: BLUE SIEM-CE

RE: ws_442 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

owszem logowalem sie na ws jak mialem stara postac dupcyk w cely przekazania lucla czy pozyczenia na oblegi ale odkad przejalem postac barbarosy to ani razy sie nie niego nie logowałe ;] wiec przyznaje sie za bledy wczesniejsze ale tak prawda ip moze wskzywac ze zasiadalem na koncie ws ale jako dupcyk nie barbarosa. postac barbarosa dostalem dzien poznien po rozmowie telefonicznej z barbarosa w celu przekazania postaci ;] to by bylo na temat sprawdzenia logow pana ws

__________________
ID R4 ==>> Dupcyk
WSZYSTKIE MOJE AUKCJE TRWAJA 24H CHYBA ZE PISZE INACZEJ
17-01-2009 19:34 dupcyk jest offline Szukaj postów użytkownika: dupcyk Dodaj dupcyk do Listy kontaktów
wues
Full Member


Data rejestracji: 01-12-2008
Postów: 59

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co wojna na servie robi z ludzmi ehhh.


Co do zarzutow dupcyka to prosze o sprawdzenie, bo nigdy nie logowal sie na moim koncie, przynajmniej ja nic o tym nie wiem ;/. Ale to chyba ucieczka i proba oczyszczenia tego do czego mogl sie dopuscic, (nie posadzam go o to ale taka wiadomosc dostalem od znajomego) czyli zakupu konta (barbarosa) za pieniadze, jednakze potwierdza ten fakt brak zgloszenia dotyczacego oddania konta na forum, co jest wyraznie wymagane w regulaminie. Czyli zgodznie z regulaminem od tamtej pory wystepuje na koncie barbarosa zasiadanie.



z regulaminu:
ZAKAZANA zostaje SPRZEDAŻ kont (licytacje kończące się w ciągu 24h od tego tematu są jeszcze ważne), a WYMIANY MUSZĄ odbywać się na FORUM BW (nie można korzystać z gg i innych komunikatorów itp itd)

__________________
ws_442

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wues: 17-01-2009 20:00.

17-01-2009 20:00 wues jest offline Szukaj postów użytkownika: wues Dodaj wues do Listy kontaktów
dupcyk
Forum Ace


Data rejestracji: 27-01-2008
Postów: 88
Klan: RBL//Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: BLUE SIEM-CE

RE: ws_442 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wues napisał(a)
Co do zarzutow dupcyka to prosze o sprawdzenie, bo nigdy nie logowal sie na moim koncie, przynajmniej ja nic o tym nie wiem ;/. Ale to chyba ucieczka i proba oczyszczenia tego do czego mogl sie dopuscic, (nie posadzam go o to ale taka wiadomosc dostalem od znajomego) czyli zakupu konta (barbarosa) za pieniadze, jednakze potwierdza ten fakt brak zgloszenia dotyczacego oddania konta na forum, co jest wyraznie wymagane w regulaminie. Czyli zgodznie z regulaminem od tamtej pory wystepuje na koncie barbarosa zasiadanie.



ok sprawy logow na dupcykow wyjasnia ze na tobie zasiadalem ;] wiec sorki skad bym mial pasy jak nie od ciebie Smile

__________________
ID R4 ==>> Dupcyk
WSZYSTKIE MOJE AUKCJE TRWAJA 24H CHYBA ZE PISZE INACZEJ

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez dupcyk: 17-01-2009 21:28.

17-01-2009 21:27 dupcyk jest offline Szukaj postów użytkownika: dupcyk Dodaj dupcyk do Listy kontaktów
wues
Full Member


Data rejestracji: 01-12-2008
Postów: 59

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a tego skad mogels miec passy nie wiem moze uzywasz czegos moze nie tylko na moje konto sie wlamywales moze dalej tak robisz nie wiem duchem swietym nie jestem

__________________
ws_442
17-01-2009 21:51 wues jest offline Szukaj postów użytkownika: wues Dodaj wues do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kara słuszna
tłumaczenie, że nie wiedziało się komu zgłosić, że nie zostało to spłacone jest bez sensu - widać wyraźnie na forum kto jest opem jakiego serwera

odwołanie możliwe po 30 dniach od mojego postu

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
19-01-2009 12:02 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odblokowane
24h na złożenie oferty i napisanie informacji o niej do szeszej'a

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
18-02-2009 18:00 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING ws_442

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH