Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Rekrutacja » Necropolia » Rekrutacja do klanu Dark Gladiators » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Przeskocz na dół strony Rekrutacja do klanu Dark Gladiators
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Zurikson
Junior Member


Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 12
Skąd: Frombork

Rekrutacja do klanu Dark Gladiators Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam. Tak jak w temacie, rekrutacja klanu Dark Gladiators została otwarta i zapraszam wszystkich chętnych do złożenia podania Smile Pozdrawiam...
30-09-2006 12:36 Zurikson jest offline Szukaj postów użytkownika: Zurikson Dodaj Zurikson do Listy kontaktów
Bożo wporzo
Newbie


Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja chciałbym być w klanie Big Grin . Mam 5 poziom, szybko się rozwijam. Chciałbym często oragnizować oblężenia 8) . Jeśli chcesz poznać wiecęj szczegółów to napisz, napewno odpiszę :rotfl: :wink:
01-10-2006 12:21 Bożo wporzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Bożo wporzo Dodaj Bożo wporzo do Listy kontaktów
Konisko
Newbie


Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja moge do klanu jak chcesz gram od nieedawna ale sie rozwijam systematycznie

pOZdro
03-10-2006 14:35 Konisko jest offline Szukaj postów użytkownika: Konisko Dodaj Konisko do Listy kontaktów
Alban
Junior Member


Data rejestracji: 06-09-2006
Postów: 16
Klan: Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: Gołdap

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Składajcie podania w BW.

__________________
R3 - Vinsent
03-10-2006 15:49 Alban jest offline Szukaj postów użytkownika: Alban Dodaj Alban do Listy kontaktów
ConstantinW
Member


images/avatars/avatar-343.jpg

Data rejestracji: 01-10-2006
Postów: 25
Kraina: Necropolia
Skąd: Opole

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzieki za przyłączenie!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

__________________
Nick w Grze ConstantinekW

Pragnę twej krwi.
Żyję z krwi innych.
Oto jak pozostaję młody i żywy.
Wierzysz w anioły??
To uwierz w wampiry!!
Uwierz we mnie!!
Są gorsze rzeczy na ziemi.
03-10-2006 17:04 ConstantinW jest offline Szukaj postów użytkownika: ConstantinW Dodaj ConstantinW do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Rekrutacja » Necropolia » Rekrutacja do klanu Dark Gladiators

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH