Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » ZASADZKA Top 2 na kolanach » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Top 2 na kolanach 23 Ankieta - średnia ocena: 8,0423 Ankieta - średnia ocena: 8,0423 Ankieta - średnia ocena: 8,04
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
TheOneWhoSee
Triple Ace


images/avatars/avatar-12064.jpg

Data rejestracji: 16-11-2008
Postów: 160
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Top 2 na kolanach Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosił, prosił i wyprosił...

Atak:

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=7f02fd15dc

Kontra:

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=dc647942e8

_______________________________________________________________________

W secie dodatkowym 'best blood farm ever'

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=6e5a66642d

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=af633b34da

__________________

20-01-2009 09:58 TheOneWhoSee jest offline Szukaj postów użytkownika: TheOneWhoSee Dodaj TheOneWhoSee do Listy kontaktów
wichniar
Triple Ace


images/avatars/avatar-5275.jpg

Data rejestracji: 24-02-2007
Postów: 243
Klan: BK
Kraina: Moria II
Skąd: Słubice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dla mnie bomba Tongue heh pewnie juz ci płakal Ray na pw albo grozil Tongue P

sporo wycisles z reakcji;d

__________________
<ismahel> ten Ray + koledzy to najwieksza zmora tej gry
20-01-2009 10:03 wichniar jest offline Szukaj postów użytkownika: wichniar Dodaj wichniar do Listy kontaktów
TheOneWhoSee
Triple Ace


images/avatars/avatar-12064.jpg

Data rejestracji: 16-11-2008
Postów: 160
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez TheOneWhoSee
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wichniar napisał(a)
dla mnie bomba Tongue heh pewnie juz ci płakal Ray na pw albo grozil Tongue P

sporo wycisles z reakcji;d


osobiście nie ;] ale przez Lydie tak... wszędzie poznam to skomlenie

__________________

20-01-2009 10:10 TheOneWhoSee jest offline Szukaj postów użytkownika: TheOneWhoSee Dodaj TheOneWhoSee do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ładne walki, niezła zwinka i spost. Aż miło się patrzy gdy z shuri wyciągasz krytyki ponad 400Big Grin . A kiedy będziesz miec na doskonałymTongue Tongue .

Super walki, super krytyki, super przeciwnicy. Inaczej jak 10 nie możesz dostaTongue Big Grin
20-01-2009 10:10 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
szampi1
Emperor


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 1.291
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

super Wink
2 walka z lydią jest lepsza od tej 1, bo emocje są do samego końca walki Pleased
xclusive ładnie rozwalony, gdy siedział z tą swoją słynną maczugą rotfl
oczywiście 10/10 Tongue

__________________
Coś, kiedyś
20-01-2009 10:12 szampi1 jest offline Szukaj postów użytkownika: szampi1 Dodaj szampi1 do Listy kontaktów
wichniar
Triple Ace


images/avatars/avatar-5275.jpg

Data rejestracji: 24-02-2007
Postów: 243
Klan: BK
Kraina: Moria II
Skąd: Słubice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
TheOneWhoSee napisał(a)
cytat:
wichniar napisał(a)
dla mnie bomba Tongue heh pewnie juz ci płakal Ray na pw albo grozil Tongue P

sporo wycisles z reakcji;d


osobiście nie ;] ale przez Lydie tak... wszędzie poznam to skomlenie



hehehe . a kto by nie poznalSmile obojetnie czy przez swoje konto czy Lydi Tongue

teraz apeptyt rosnie w miare jedzeniaSmile Prosimy walke z top1Wink

__________________
<ismahel> ten Ray + koledzy to najwieksza zmora tej gry
20-01-2009 10:19 wichniar jest offline Szukaj postów użytkownika: wichniar Dodaj wichniar do Listy kontaktów
szampi1
Emperor


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 1.291
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wichniar napisał(a)
cytat:
TheOneWhoSee napisał(a)
cytat:
wichniar napisał(a)
dla mnie bomba Tongue heh pewnie juz ci płakal Ray na pw albo grozil Tongue P

sporo wycisles z reakcji;d


osobiście nie ;] ale przez Lydie tak... wszędzie poznam to skomlenie



hehehe . a kto by nie poznalSmile obojetnie czy przez swoje konto czy Lydi Tongue

teraz apeptyt rosnie w miare jedzeniaSmile Prosimy walke z top1Wink


chyba zaraz walke z TOP 1 zobaczymy Big Grin
po skomleniu, ray będzie się mścił i zaraz do sheze wpadnie parę osób, a on sam wyląduje na kolejnym pustaku Pleased

wichniar: literówki popraw Big Grin

__________________
Coś, kiedyś
20-01-2009 10:28 szampi1 jest offline Szukaj postów użytkownika: szampi1 Dodaj szampi1 do Listy kontaktów
Nello
Forum Ace


images/avatars/avatar-11757.jpg

Data rejestracji: 20-05-2008
Postów: 88
Klan: AN_K
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Płock

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ahh sheze on jest tym jednych z naj naj xD

e tam grożenie topki jest żmudne tak samo jak mi Bryan groził o kradzież klocka itp ^^ ;[

a jeszcze nic się nie stało Wink

atakuj raya niech skomli, że ktoś go farmi Wink

__________________
Lubie Placki rotfl
Gram na:
R2:Nello ID: 49032

R1:Nello ID: 113588

GyGy: 9493160

całe życie na zaraz wracam Smile piszcie jeżeli coś wygrałem kupiłem albo jak jest jakaś sprawa do mnie Wink

ErraRe HumanUm EST
20-01-2009 12:10 Nello jest offline Strona domowa Nello Szukaj postów użytkownika: Nello Dodaj Nello do Listy kontaktów
szampi1
Emperor


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 1.291
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nello napisał(a)
Ahh sheze on jest tym jednych z naj naj xD

e tam grożenie topki jest żmudne tak samo jak mi Bryan groził o kradzież klocka itp ^^ ;[

a jeszcze nic się nie stało Wink

atakuj raya niech skomli, że ktoś go farmi Wink


myślałem że N_G jest pod ochroną Raya...
sheze jest chyba najlepszym dystansem w grze, ale zobaczcie na dark_messiah
ma już legendarny łuk refleksyjny reakcji...

EDIT:
Nello: też chciałbym to zobaczyć, bo ostatni raz zrobił to chyba świętej pamięci Ducu Tongue
chciałbym, aby zrobił to akurat sheze, bo nie widziałem dystansa bijącego raya rotfl

EDIT:
goompas: oj radzi sobie na expach Tongue
już o to sie nie martw :>
bazyl ubity i już nawet chyba na robocie był tak ?

EDIT: sorka goompas za błąd w nicku Tongue

__________________
Coś, kiedyś

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez szampi1: 20-01-2009 12:41.

20-01-2009 12:27 szampi1 jest offline Szukaj postów użytkownika: szampi1 Dodaj szampi1 do Listy kontaktów
Nello
Forum Ace


images/avatars/avatar-11757.jpg

Data rejestracji: 20-05-2008
Postów: 88
Klan: AN_K
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Płock

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Raczej nie wiem Tongue szampusiu Tongue chyba tak ale ^^ czy nie można tak napisać? Big Grin chciałbym widzieć jak ray leży na łopatkach po raz 884? Big Grin fajnie patrzeć jak jest taki ktoś kto go położy po wtedy kiedy go ktoś zabijał ja jeszcze nie grałem albo nie zaglądałem na forum na często jak dziś Smile

__________________
Lubie Placki rotfl
Gram na:
R2:Nello ID: 49032

R1:Nello ID: 113588

GyGy: 9493160

całe życie na zaraz wracam Smile piszcie jeżeli coś wygrałem kupiłem albo jak jest jakaś sprawa do mnie Wink

ErraRe HumanUm EST
20-01-2009 12:30 Nello jest offline Strona domowa Nello Szukaj postów użytkownika: Nello Dodaj Nello do Listy kontaktów
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No no, pierwsza liga.
Nic tylko pogratulowac i farmic cala topke Smile
Pokazalby jeszcze jak sobie z tym radzisz na expach Smile
20-01-2009 12:37 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
Xclusiver
Viking


images/avatars/avatar-11492.gif

Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 732
Klan: BLACK SPARTA
Kraina: Moria
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

He he Smile Ładnie, ale to zwykła matematyka.

Shezestriakis wykorzystał zaletę Ssaka i przejął moje arkana: 6 Majestatu, co w konsekwencji doprowadziło do tego iż moja suma spadła o 6, a jego wzrosła o 6, co ma ogromne znaczenie biorąc pod uwagę właściwość Legendarnego dystansu: całkowite trafienie wzrasta o 30%.

Tylko w ten sposób może mieć na mnie zasięg i mnie trafiać. Osobiście cieszę się, iż swoją osobą uraczył mnie Shezestriakis, bo dzięki temu wiem co należy w mojej postaci poprawić, aby być jeszcze lepszym.

W wypadku Shezestriakisa po prostu muszę zrezygnować z Majestatu i tyle:
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=46d72328fa

__________________
Ile to może być warte?
Legendarna Opiekuńcza Kosa Zdrady
Link


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Xclusiver: 20-01-2009 12:48.

20-01-2009 12:47 Xclusiver jest offline Strona domowa Xclusiver Szukaj postów użytkownika: Xclusiver Dodaj Xclusiver do Listy kontaktów
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To sie nazywa umiejetne wykorzystanie zalet rasy, tatka i broni Smile a nie twojego majestatu
Smiem twierdzic ze i bez tego nie mialbys szans :>
Popatrz chociazby na walke ktora podales, ty mu zjechales w 3 rundy 2k hp a on ci prawie 4,5k, czyli jakies 2 razy wiecej
20-01-2009 12:56 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
szampi1
Emperor


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 1.291
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
goompas napisał(a)
To sie nazywa umiejetne wykorzystanie zalet rasy, tatka i broni Smile a nie twojego majestatu
Smiem twierdzic ze i bez tego nie mialbys szans :>
Popatrz chociazby na walke ktora podales, ty mu zjechales w 3 rundy 2k hp a on ci prawie 4,5k, czyli jakies 2 razy wiecej

właśnie tak ma być
xclusive ma wygrywać przewagą HP
jak wejdzie z maczugą i karą to zbije więcej HP o sheze... Roll Eyes

__________________
Coś, kiedyś
20-01-2009 12:59 szampi1 jest offline Szukaj postów użytkownika: szampi1 Dodaj szampi1 do Listy kontaktów
TheOneWhoSee
Triple Ace


images/avatars/avatar-12064.jpg

Data rejestracji: 16-11-2008
Postów: 160
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez TheOneWhoSee
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xclusiver napisał(a)
He he Smile Ładnie, ale to zwykła matematyka.

Shezestriakis wykorzystał zaletę Ssaka i przejął moje arkana: 6 Majestatu, co w konsekwencji doprowadziło do tego iż moja suma spadła o 6, a jego wzrosła o 6, co ma ogromne znaczenie biorąc pod uwagę właściwość Legendarnego dystansu: całkowite trafienie wzrasta o 30%.

Tylko w ten sposób może mieć na mnie zasięg i mnie trafiać. Osobiście cieszę się, iż swoją osobą uraczył mnie Shezestriakis, bo dzięki temu wiem co należy w mojej postaci poprawić, aby być jeszcze lepszym.

W wypadku Shezestriakisa po prostu muszę zrezygnować z Majestatu i tyle:
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=46d72328fa


uwielbiam pseudo wywody o matematyce ;]

2. Xclusiv 2934 (2,934 mln PR)
...
28. Shezestriakis 1377 (1,377 mln PR)

Koszt treningu sposta od 45-56: 1 139 258
Koszt treningu zwinki od 47-52: : 435 799

Zysk sumy: 16 + pewnie z 6 za parzyste lvl... już ten majestat nie wygląda tak różowo co? ;] A najprostsze jest wymienić kamizelkę na pelę i na samej wymianie zarobić +13 sumy ;]

Odznaka za Bazyla (bo i tak każdy pewnie zauważył że jest):

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=305c50dbc8

__________________

20-01-2009 13:21 TheOneWhoSee jest offline Szukaj postów użytkownika: TheOneWhoSee Dodaj TheOneWhoSee do Listy kontaktów
Blade69
Viking


images/avatars/avatar-19279.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 600
Klan: Transilvania/cokolwi ek jak pomagam ;p
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Z Tamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

walki sa super ;p osobiscie czekam na blache za robota bo wiem ze to raczej kwestia czasu rotfl
na ostatniej expi troche szczecia zabraklo zeby weszla ;p a wygranej walki z top jeden pewnie tez sie doczekamy kiedys Wink
osobiscie daje za te walki 10/10
swoja droga chcialbym tez zobaczyc pojedynek bez budynkow Big Grin taki obleg 1vs1 lub na evencie ;p
20-01-2009 18:19 Blade69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade69 Dodaj Blade69 do Listy kontaktów
Tenistis
Triple Ace


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 190
Klan: Feniks!
Kraina: Moria
Skąd: masz tą maczugę?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Walka z top jeden chyba nie nadejdzie zbyt szybko - kwadrat Shezestriakisa mówi sam za siebie .

Jeśli można to prosiłbym o update tematu przez Shezestriakis Smile
Ciekawe - tylko tyle Big Grin

__________________
Kupię:
Zdradziecki Amulet/Krawat
Dobry Pierścień Młodości +5 [2x]





20-01-2009 18:25 Tenistis jest offline Szukaj postów użytkownika: Tenistis Dodaj Tenistis do Listy kontaktów
neMo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Walka z Xem naprawde pinkna (pomijajac juz roznice kwadratow i poziomow ;]), czekam na powtorke, a takze a jakze na walke z top1 - wygrana, ogladac wygrane top1 to nie zabawa ;p
20-01-2009 18:36
Raga...
Lord


images/avatars/avatar-13138.jpg

Data rejestracji: 18-08-2007
Postów: 262
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przyjemna walka, osobiscie jednak uwazam, ze topic stworzony w celu wzajemnego ponapinania sie i z czystej zlosliwosci swiadczy to jedynie o poziomie jaki gracz S... reprezentuje. Moim zdaniem zawodnicy w top 50 powinni soba cos reprezentowac i wyrozniac chociazby samym zachowaniem, pokazywac klase... wrocilem po roku i ku mojemu zdziwieniu w top 50 3/4 to nupy, itemki to nie wszystko... to by bylo na tyle z mojej strony odnosnie tego tematu Wink

__________________
Brak mi dystansu do gry rotfl

"Poznaj dobrze wroga i poznaj dobrze siebie, a w stu bitwach nie zaznasz klęski."

Sun Tzu

20-01-2009 19:31 Raga... jest offline Szukaj postów użytkownika: Raga... Dodaj Raga... do Listy kontaktów
adek444
Lord


Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 431

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I ktoś tu mówi o złośliwości...naprawde ciekawe Raga..ale musze się z tobą zgodzić.. w top 50 3/4 to nupy, bo akurat ta 1/4 nie należy do psd i bs..
Żeby nie było offtopu. jak widać wypasione klocki to nie wszystko i wysłanie na pustaka niczego nie zmieni...

__________________
R2 adek444
20-01-2009 19:44 adek444 jest offline Szukaj postów użytkownika: adek444 Dodaj adek444 do Listy kontaktów
TheOneWhoSee
Triple Ace


images/avatars/avatar-12064.jpg

Data rejestracji: 16-11-2008
Postów: 160
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez TheOneWhoSee
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Raga... napisał(a)
przyjemna walka, osobiscie jednak uwazam, ze topic stworzony w celu wzajemnego ponapinania sie i z czystej zlosliwosci swiadczy to jedynie o poziomie jaki gracz S... reprezentuje. Moim zdaniem zawodnicy w top 50 powinni soba cos reprezentowac i wyrozniac chociazby samym zachowaniem, pokazywac klase... wrocilem po roku i ku mojemu zdziwieniu w top 50 3/4 to nupy, itemki to nie wszystko... to by bylo na tyle z mojej strony odnosnie tego tematu Wink


"lepiej być uczciwym chamem niż miłym oszustem"

Oblegi:

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=5fab5522e1

Kontra:

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=567193e419

takie małe, popołudniowe uzupełnienie repa na ekspy do końca miesiąca

DOWN: z młodzieńca / chłopca czy tam czegoś wyrosłem 8 lat temu... i zapamiętaj sobie do końca życia oszukuje zawsze człowiek, a nie maska (postać w grze)

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez TheOneWhoSee: 20-01-2009 19:58.

20-01-2009 19:44 TheOneWhoSee jest offline Szukaj postów użytkownika: TheOneWhoSee Dodaj TheOneWhoSee do Listy kontaktów
Raga...
Lord


images/avatars/avatar-13138.jpg

Data rejestracji: 18-08-2007
Postów: 262
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
TheOneWhoSee napisał(a)

"lepiej być uczciwym chamem niż miłym oszustem"



Licz sie ze slowami mlodziencze, ewidentnie obrazasz nie tylko maske jaka jest postac w grze, ale rowniez gracza, ktory pod nia sie kryje... a to faktycznie graniczy z chamstwem. Kolejny zawodnik na poziomie...

__________________
Brak mi dystansu do gry rotfl

"Poznaj dobrze wroga i poznaj dobrze siebie, a w stu bitwach nie zaznasz klęski."

Sun Tzu

20-01-2009 19:55 Raga... jest offline Szukaj postów użytkownika: Raga... Dodaj Raga... do Listy kontaktów
Vlade
Viking


Data rejestracji: 22-02-2007
Postów: 671
Klan: SPARTANS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sheze build bardzo dobry a co więcej zrobiony w końcu tak jak kiedyś Ci ktoś poradził czyli po cichu i bez 100 topików w których co drugie słowo to "imba" (wybaczcie mi proszę to porównanie ale niektórzy zaczęli go uzywać w ilościach w których menele pod blokiem używają slowa "ku...a")

Potencjał potężny, co więcej obawiać się chyba powinieneś że zbyt potężny. Ja bym na Twoim miejscu łoił pvp, na expach i oblegach ale po cichu i bez zbytnich przechwałek. Każdy mądry wie co jest ile wart. Ale pamietasz historie buildow którym szło za dobrze? Smile

Patch xx..xxx i nagle zrobią Ci z shurika gwiązdkę na choinkę co najwyżej...

__________________
------------
r2: Vlade
UK: Vlade

do zamknięcia buildu pielgrzyma ver. 3.0 pozostało do uzbierania: 0 KŻ - 0 KS - 0 KK
BUILD ZAMKNIĘTY

20-01-2009 20:01 Vlade jest offline Szukaj postów użytkownika: Vlade Dodaj Vlade do Listy kontaktów
TheOneWhoSee
Triple Ace


images/avatars/avatar-12064.jpg

Data rejestracji: 16-11-2008
Postów: 160
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez TheOneWhoSee
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vlade napisał(a)
Sheze build bardzo dobry a co więcej zrobiony w końcu tak jak kiedyś Ci ktoś poradził czyli po cichu i bez 100 topików w których co drugie słowo to "imba" (wybaczcie mi proszę to porównanie ale niektórzy zaczęli go uzywać w ilościach w których menele pod blokiem używają slowa "ku...a")

Potencjał potężny, co więcej obawiać się chyba powinieneś że zbyt potężny. Ja bym na Twoim miejscu łoił pvp, na expach i oblegach ale po cichu i bez zbytnich przechwałek. Każdy mądry wie co jest ile wart. Ale pamietasz historie buildow którym szło za dobrze? Smile

Patch xx..xxx i nagle zrobią Ci z shurika gwiązdkę na choinkę co najwyżej...


Wtedy rozerwę szaty stanę w obronie złomowatego Legendarnego Dystansu będę bił się w piersi że wszystko jest jak należy, a sam po cichu przerobię D. Jastrzębia (+5) na Dsk. Spaczony kupię 2 Skorpiony i wrócę do ukochanego ŁS...

a na serio to bardzo dobrze że Administracja może zobaczyć czy coś działa czy nie i nikt tego przed nimi nie ukrywa przynajmniej motłoch z R5 nie forsuje idiotycznych zmian.

DOWN: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ochlokracja

:**

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez TheOneWhoSee: 20-01-2009 20:16.

20-01-2009 20:08 TheOneWhoSee jest offline Szukaj postów użytkownika: TheOneWhoSee Dodaj TheOneWhoSee do Listy kontaktów
ismahel
Emperor


Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 1.090

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
TheOneWhoSee napisał(a)
cytat:
Vlade napisał(a)
Sheze build bardzo dobry a co więcej zrobiony w końcu tak jak kiedyś Ci ktoś poradził czyli po cichu i bez 100 topików w których co drugie słowo to "imba" (wybaczcie mi proszę to porównanie ale niektórzy zaczęli go uzywać w ilościach w których menele pod blokiem używają slowa "ku...a")

Potencjał potężny, co więcej obawiać się chyba powinieneś że zbyt potężny. Ja bym na Twoim miejscu łoił pvp, na expach i oblegach ale po cichu i bez zbytnich przechwałek. Każdy mądry wie co jest ile wart. Ale pamietasz historie buildow którym szło za dobrze? Smile

Patch xx..xxx i nagle zrobią Ci z shurika gwiązdkę na choinkę co najwyżej...


Wtedy rozerwę szaty stanę w obronie złomowatego Legendarnego Dystansu będę bił się w piersi że wszystko jest jak należy, a sam po cichu przerobię D. Jastrzębia (+5) na Dsk. Spaczony kupię 2 Skorpiony i wrócę do ukochanego ŁS...

a na serio to bardzo dobrze że Administracja może zobaczyć czy coś działa czy nie i nikt tego przed nimi nie ukrywa przynajmniej motłoch z R5 nie forsuje idiotycznych zmian.


Prosze o warna za offence . troche szacunku .


Build dosc jednostronny , chcialbym abys pokazal co prezentuje w obronie Big Grin bo jak dla mnie nie prezentuje nic Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ismahel: 20-01-2009 20:16.

20-01-2009 20:14 ismahel jest offline Szukaj postów użytkownika: ismahel Dodaj ismahel do Listy kontaktów
Lord_AtTaMaNn
Viking


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 644
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

IloSmile Pogratulować takiego buildu. W końcu Ci się coś w pełni udało (choć podejrzewam, ze to nie koniec rozwoju Twojej postaci).
Naprawdę świetnie to wygląda i serdecznie gratuluje Ci wytrwałości w kompletowaniu itemków mimo tego jakie komentarze się pojawiałyWink

PozdrawiamWink )

__________________
Nie jestem Lordem więc mi tak nie mówcie Evil ! Nick mam jaki mam ale Lordem nie jestem!
AtTaMaNn jestem. (Kamilek ewentualnieBig Grin ).
20-01-2009 21:08 Lord_AtTaMaNn jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_AtTaMaNn Dodaj Lord_AtTaMaNn do Listy kontaktów
Kabal_1
Double Ace


images/avatars/avatar-12325.jpg

Data rejestracji: 14-08-2008
Postów: 128
Klan: N_G
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Chodzież/Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I wreszcie widać, jak to, co krytykowane było przez wielu pięknie się spisuje. Moje szczere gratulacje. Przepiękne expy, oblegi i ataki.
21-01-2009 01:05 Kabal_1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kabal_1 Dodaj Kabal_1 do Listy kontaktów
Jinnn
Viking


Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 527
Klan: -Nexus Morphis-, BK
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xclusiver napisał(a)

W wypadku Shezestriakisa po prostu muszę zrezygnować z Majestatu i tyle:
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=46d72328fa



Tylko patrz ile on Ci jedzie hp, a ile ty mu. W rundę miniumum 2 razy więcej.

cytat:
szampi1 napisał(a)
[sheze jest chyba najlepszym dystansem w grze, ale zobaczcie na dark_messiah
ma już legendarny łuk refleksyjny reakcji...


Z tego co pamietam to ma WD czyli zuom, a łuk jest dobry tylko na bicie max sumy, bo przy dmg shuriemu nie dorówna.

cytat:
Raga... napisał(a)
przyjemna walka, osobiscie jednak uwazam, ze topic stworzony w celu wzajemnego ponapinania sie i z czystej zlosliwosci swiadczy to jedynie o poziomie jaki gracz S... reprezentuje. Moim zdaniem zawodnicy w top 50 powinni soba cos reprezentowac i wyrozniac chociazby samym zachowaniem, pokazywac klase... wrocilem po roku i ku mojemu zdziwieniu w top 50 3/4 to nupy, itemki to nie wszystko... to by bylo na tyle z mojej strony odnosnie tego tematu Wink


A ja uważam, że ktoś kto się tutaj wypowiada, powinien posiadać jakąkolwiek znalomość języka polskiego chytry

cytat:
ismahel napisał(a)
cytat:
TheOneWhoSee napisał(a)


a na serio to bardzo dobrze że Administracja może zobaczyć czy coś działa czy nie i nikt tego przed nimi nie ukrywa przynajmniej motłoch z R5 nie forsuje idiotycznych zmian.


Prosze o warna za offence . troche szacunku .


Build dosc jednostronny , chcialbym abys pokazal co prezentuje w obronie Big Grin bo jak dla mnie nie prezentuje nic Smile


Proszę o warna za odpowiedź nic nie wnoszącą do tematu i pokryjome płakanie
"Jaki jestem słaby przy ilo Crying trzeba prowadzić nowego patcha 1.666.69.33 i 1/3 żeby dropił leg shuri reakcji na bliskich w a1, co 3 wyprawki!"


Po przebrnięciu przez odpowiedzi na spiski oceniam walki na 10/10 ;]
Demejdż masz po prostu masakryczny, wyciąganie takich krytów przy białej 1h to problem, a Ty wyciągasz przy 11 atakach gwiazdką. Suma też niczego sobie, przynajmniej na Topa 1 wystarczy.

A Ilo chyba nie wiesz o patchu który nie tylko ma pogorszyć gwiazdkę, ale i skorpiony Tongue

__________________

21-01-2009 11:10 Jinnn jest offline Szukaj postów użytkownika: Jinnn Dodaj Jinnn do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Jinnn napisał(a)
A Ilo chyba nie wiesz o patchu który nie tylko ma pogorszyć gwiazdkę, ale i skorpiony Tongue

Ja też nie wiem Tongue , ma jakiś wejść? xD bardziej shurikena chyba nie da się zjechać, najpierw stracił trafienie a przy legendach mocno ucierpiał krytyk, co ograniczyło mocno wachlarz grywalnych opcji.

Co do walk to dmg jak najbardziej imponujący, jakbyś nie musiał siedzieć na tym złomiastym kwadracie to pewnie mógłbyś w obronie coś zdziałać, tylko znowu dochodzi problem dogrania arkan(jak nie ma majestatu, to lepiej użyć mocy krwi) xD

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Atomos: 21-01-2009 13:06.

21-01-2009 13:06 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
trolek
Member


images/avatars/avatar-9866.jpg

Data rejestracji: 17-02-2008
Postów: 34
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ssijcie mi mili Smile

__________________
r3 - Naruto-Rendan

21-01-2009 14:00 trolek jest offline Szukaj postów użytkownika: trolek Dodaj trolek do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » ZASADZKA Top 2 na kolanach

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH