Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » .......... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony .......... 4 Ankieta - średnia ocena: 3,754 Ankieta - średnia ocena: 3,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
mtsior
Triple Ace


images/avatars/avatar-16729.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 208
Klan: ...
Kraina: Moria
Skąd: łódź

.......... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie było łatwo podjąć mi decyzję,ale stało się. i musiało minąć trochę czasu żebym zdecydował się napisać o tym. w sumie to takie przeprosiny. przepraszam że nie pożegnałem się wcześniej. to była moja trzecia próba samobójcza,dwa poprzednie razy udało się Wam- Laleczka, Tohr mnie odratować. tym razem chciałem pociągnąć to do końca, dla tego wyszło jak wyszło.
dziękuję wszystkim za wspólny rok, nawet ponad na BW. nie da się tego zapomnieć,poznałem wielu wspaniałych ludzi,wielu nie poznałem,czego za pewno mogę żałować.ale czasami drogi muszą się rozejść...

mam nadzieję spotkać Was jeszcze kiedyś, może na nowej morii... póki co powodzenia..trzymajcie się...


wampir Mts zakończył swoje nie-życie na polu walki....

__________________
You don't like me huh? it's allright, I like me...




everyday I die a little more inside...

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez mtsior: 20-01-2009 13:57.

20-01-2009 13:55 mtsior jest offline Szukaj postów użytkownika: mtsior Dodaj mtsior do Listy kontaktów
raz0r
Full Member


Data rejestracji: 01-05-2008
Postów: 55

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chyba radze przeniesc temat do O Graczach Tongue .

Pomylka ? O_o

__________________

By raZ0r & DamianSport

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez raz0r: 20-01-2009 15:33.

20-01-2009 15:17 raz0r jest offline Szukaj postów użytkownika: raz0r Dodaj raz0r do Listy kontaktów
neXt
Lord


images/avatars/avatar-22929.jpg

Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 285
Klan: LBK
Kraina: Necropolia X
Skąd: Piekło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A no 3maj się Tongue

__________________

20-01-2009 16:34 neXt jest offline Szukaj postów użytkownika: neXt Dodaj neXt do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ..........

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH