Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Wielka Orkiestra Katedralnej Pomocy Allise - Apel do graczy R3 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wielka Orkiestra Katedralnej Pomocy Allise - Apel do graczy R3 15 Ankieta - średnia ocena: 5,20
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Wielka Orkiestra Katedralnej Pomocy Allise - Apel do graczy R3 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Arius prosił już o budowanie pośredniaków, żeby zmniejszyć kryzys ludzi na R3. Co po części miało mu pomóc w budowie 1strefy.


Ja wychodzę z propozycją akcji "Wielkiej Orkiestry Katedralnej Pomocy Allise"

Wymagania katedry to :

ZBUDUJ
Koszty: 10 000 000 PLN, 10 000 litrów krwi, 12 000 000 ludzi

Uzbierać tyle ludzi na R3 to jest kłopot.

Dlatego : jak masz ludzi to pomóż Ariusowi. Zaatakuj go i przegraj walkę, jak masz tych ludzi ponad 1mln to napisz do niego, wtedy on Ciebie zaatakuję


Pewnie zaraz pojawią się osoby co stwierdzą : "co ja z tego będę miał, skoro nawet do 1strefy nie wejdę"

Odpowiedź jest prosta : Chodzisz za repem, wracasz do klanu, chcesz założyć ekspedycję, jednak okazuję się że lokacja jest pusta !!!!!!! Koszty odrodzenia to 700repy.

Gdy Arius wybuduję katedrę to przecież Reputację jaką będzie z niej miał, będzie poświęcał na odnawianie mobów !!!!

cytat:

Adresat: Allise
Tytuł wiadomości: Re: [KLAN] Więc tak ^^ Magie kopolotka ^^
Data wysłania: 2009-01-21 13:50:10
fajny akcja Tongue cóż gdybyś zapewnij osobą co ci pomogą że będziesz im
odnawiał mobki przez jakiś czas to pewnie więcej chętnych byś miał do
pomocy Tongue


cytat:

Nadawca: Allise
Tytuł wiadomości: Re: [KLAN] Więc tak ^^ Magie kopolotka ^^
Data wysłania: 2009-01-21 13:53:21
nie kurka wezme ta katedre zbuduje i spustakuje
a co ja z repem bede robil ?
bede pomagal tym ktorzy mi pomagali



Więc zapraszam do Akcji, uzbierania ludzi dla Ariusa. Sądzę że on też tu zabierze głos w ramach potwierdzenia tych wiadomości.

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

21-01-2009 14:26 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To może by tak kilka (lub więcej) zrobiło obleg na ariusa o zasoby i była bez eq ?? A w tym czasie nazbierała ludzi?? I przy okazji to, co napisałeś??

jak cos ja sie pisze Big Grin

Obleg mogł by być jak finał Big Grin

edit.

A nie lepiej polączyc ??

przeciesz obleg nie zablokuje mu ataków Smile

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez adagio: 21-01-2009 18:21.

21-01-2009 16:12 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
owal
Double Ace


images/avatars/avatar-13112.gif

Data rejestracji: 19-11-2008
Postów: 117

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

adiago ale z oblega by miał 20% a z ataku 30% więc lepiej atakować a przy obronie chyba 10% więc lepiej atakować i dawać się atakować

__________________

21-01-2009 18:04 owal jest offline Szukaj postów użytkownika: owal Dodaj owal do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
owal napisał(a)
adiago ale z oblega by miał 20% a z ataku 30% więc lepiej atakować a przy obronie chyba 10% więc lepiej atakować i dawać się atakować


No widzisz, ale Allise nie każdy może zaatakować, a na dodatek na takim oblegu może zdobyć surowce z ponad 30 osób Tongue , poza tym ataki też się wyczerpują, i można być atakowanym też ograniczoną ilość razy xD

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Atomos: 21-01-2009 21:18.

21-01-2009 21:17 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
romixxx
Junior Member


Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 14
Klan: NECRONOMICON
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Książ Wielkopolski

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Można też zrobić tak ze jakis wyznaczony slabszy gracz którego name podacie bedzie mozna go atakować i przekazywac mu ludzi a on będzie dalej atakował Allise i przekazywał ludzi na wybudowanie budynku, wiadomo ze nie wszyscy moga napaść Allise i pomoc mu nazbierać ludzi.

pozdro

__________________


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez romixxx: 21-01-2009 22:18.

21-01-2009 22:18 romixxx jest offline Szukaj postów użytkownika: romixxx Dodaj romixxx do Listy kontaktów
owal
Double Ace


images/avatars/avatar-13112.gif

Data rejestracji: 19-11-2008
Postów: 117

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jednak atomos masz racje tak przemyślałem
1 osoba która może zrobić oblega niech zrobi i przyjmuje ludzi i każdy by bez eq siedział

__________________

21-01-2009 22:43 owal jest offline Szukaj postów użytkownika: owal Dodaj owal do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Raziel_Garet
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W ramach wyjaśnienia wam powiem że te wasze pomysły ładnie wyglądają jednak jest małe ale :

*Na Ariusa nikt nie założy oblężenia bo wymagany jest 80poziom.
* druga sprawa trzeba by było zebrać osoby co mają ludzi i stworzyć z nich klan, co jest nie wykonalne. Bo każdy woli zostać w swoim klanie, robić ekspy itp.
* kolejna sprawa, osoby z małym levelem też nie wchodzą w grę ponieważ one ludzi nie mają, wiem bo robiłem oblężenia testowe gdzie z 28uczestników zgarniałem 20K ludzi i 250K krwi.


Dlatego zaproponowałem pomysł z atakami, który jest najłatwiejszy bo Ariusa można atakować co 30minut. Poza tym osoba co ma dużo ludzi, piszę do niego i się podkłada.

Tyle. Cóż przydała by się wypowiedź Ariusa.

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

21-01-2009 22:48 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
owal
Double Ace


images/avatars/avatar-13112.gif

Data rejestracji: 19-11-2008
Postów: 117

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
cytat:
*Na Ariusa nikt nie założy oblężenia bo wymagany jest 80poziom.

ale arius moze na nas zakładać Big Grin jak coś ja mogę z klanu wyjść ale trzeba by ludzi zebrać na tą akcje

__________________

21-01-2009 23:04 owal jest offline Szukaj postów użytkownika: owal Dodaj owal do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)
Na Ariusa nikt nie założy oblężenia bo wymagany jest 80poziom.


Do oblężenia o kwadrat, a nie o surowce Tongue

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

21-01-2009 23:11 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
morzyk
Lord


images/avatars/avatar-11966.gif

Data rejestracji: 06-04-2007
Postów: 468
Klan: to mój ulubiony serial
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam pewne wątpliwości.

Jak zebrać tyle ludzi żeby opłacało się w ogóle atakować Ariusa?

Mam 31 poziom pośredniaka i niecałe 200 ludzi/h.

Nawet jak bym miał atakować i zbierać po ludziach, to i tak mało kto będzie miał więcej ludzi.


Na razie buduję dalej pośredniak. Zobaczę czy to coś da.
Przydałby się budynek w 3 strefie dodający ludzi. Coś jak pogotowie/lombard/szpital.


Najgorsze jest to że taki pośredniak buduje się 30h...



O milionie ludzi nawet nie marzę.


EDIT: 40 poziom pośredniaka budowałby się 135h...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez morzyk: 21-01-2009 23:50.

21-01-2009 23:33 morzyk jest offline Szukaj postów użytkownika: morzyk Dodaj morzyk do Listy kontaktów
Yamuna
Lord


images/avatars/avatar-11738.gif

Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 384
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: z mojej starej

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

raziel zrob od razu apel do r4 dla WV zeby zbudowal katedre ktora potem przejmiemy Big Grin

__________________
BW to durna gra Smile
Grasz grasz i tak C47 wygrywa bo to master Big Grin
C47 zbanuj wszystkich Big Grin odzyskaja zycie Smile

22-01-2009 01:19 Yamuna jest offline Szukaj postów użytkownika: Yamuna Dodaj Yamuna do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Caen napisał(a)
cytat:
Raziel_Garet napisał(a)
Na Ariusa nikt nie założy oblężenia bo wymagany jest 80poziom.


Do oblężenia o kwadrat, a nie o surowce Tongue


Niestety mylisz sie - to samo mialem kiedy chcialem go oblegac o surowce, 80 lvla nie mam.

Posiadasz zbyt niski poziom aby oblegać tę strefę.

Sprawdzilem jeszcze raz przed chwila

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Xalen: 22-01-2009 09:18.

22-01-2009 09:17 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No Arius niech załozy na kogoś oblezenie

I ta osoba załozy klan (nazwe najlepiej wpisac w tym temacie) i wio Smile

__________________

22-01-2009 10:16 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xalen napisał(a)
cytat:
Caen napisał(a)
cytat:
Raziel_Garet napisał(a)
Na Ariusa nikt nie założy oblężenia bo wymagany jest 80poziom.


Do oblężenia o kwadrat, a nie o surowce Tongue


Niestety mylisz sie - to samo mialem kiedy chcialem go oblegac o surowce, 80 lvla nie mam.

Posiadasz zbyt niski poziom aby oblegać tę strefę.

Sprawdzilem jeszcze raz przed chwila

W takim razie coś jest chyba nie tak, gracze zawsze mogli robić ochronki/bloki silniejszym najemnikom i problemów nie było :/

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

22-01-2009 11:27 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Raziel_Garet
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko jest w porządku Smile na Ariusa nikt nie założy oblężenia bo nie ma 80poziomu.
Tak samo nikt właścicielowi 2strefy nie zrobi ochronki jak nie ma 60poziomu.

tylko że nie o tym jest temat.

Rozmyślania nad oblężeniami są bezsensowne.

Nadal uważam że ataki i namiary na ludzi starczą. Poza tym nie zbaczajcie z tematu

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

22-01-2009 11:30 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Che_Deva
Viking


images/avatars/avatar-15850.jpg

Data rejestracji: 24-03-2007
Postów: 718
Klan: Pe Es De
Kraina: Moria III
Skąd: A ja wiem ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No dobra to teraz konkretyTongue

Więc co nazywacie pomocą, oraz jak bardzo Arius bedzie pomagał za pomoc z ludzikami :>?

Będzie jakąś umowa w stosunku do tego, że jak mu pomogę to on mi wskrzesi mooba Smile ?
Bo wiesz ja mogę powiedzieć, że zrobię to i to a tak na prawdę to tylko taki "przedwyborczy" program, więc przydałyby się konkrety, zwłaszcza że Arius po 1 bedzie chciał dla siebie wksrzeszac mooby, później dla dla klanu, a co z repem dla innych z poza klanu?

Końcówka 1 posta Raziela zawiała troche propagandą Smile

__________________

22-01-2009 16:39 Che_Deva jest offline Szukaj postów użytkownika: Che_Deva Dodaj Che_Deva do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Che_Deva napisał(a)
Końcówka 1 posta Raziela zawiała troche propagandą Smile


Wcale nie Tongue Raziel po prostu, głosi poglądy prawdziwe, o których jeszcze nikt nie wie Big Grin (to jest wizjoner a nie propagandzista Tongue )

A tak poważnie - ataki to zły pomysł. Wiadomo że zawsze znajdzie się ktoś kto wpadnie z Eq i Ariusa rozwali - chociażby z nudów. Lepszym pomysłem jest jednak zebranie ludzi chętnych do pomocy w jednym klanie i wystawienie się na obleg ze strony Ariusa.

W sumie można by zrobić tak że Ari byłby w klanie z kimś z 4,3 lub 2 strefy i na tą osobę założyłoby się obleg. Chociaż osoba oblegana/oblegająca dostałaby więcej ludzi niż Arius, aczkolwiek byłaby wtedy możliwość kontry wykonanej już przez Ariusa.

Co do samej akcji, to wątpie, że przy obecnej ilości ludzi jako surowca na r3 w najbliższym czasie uda się zbudować katedrę. Sam Arius zresztą mówił, że zapewne w marcu przy dobrych wiatrach mu się uda Tongue

Ja w sumie mogę się przyłączyć. Ani mnie to ziębi ani grzeje, bo do 1 strefy to u mnie są lata świetlne Big Grin

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
25-01-2009 22:40 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po pierwsze to Arius musi wrocic do aktywnej gry bo logujac sie na chwile czy tam godzine dziennie nie jest w stanie zbierac ludzi Wink a nikt za niego tego nie przypilnuje Smile
25-01-2009 22:43 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
owal
Double Ace


images/avatars/avatar-13112.gif

Data rejestracji: 19-11-2008
Postów: 117

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dokładnie a on raz dziennie na 30min sie pojawia i robi tylko kilka ataków itd... przyznam pomagam mu ale musiał by być częściej i na dłużej niż kilka min online można robisz szpiegi i dać mu cele a on atakuje takich okolo 300k a mniejsze ilości samemu atakować potem dać jemu się zaatakować i samemu jego zaatakować

__________________

25-01-2009 22:54 owal jest offline Szukaj postów użytkownika: owal Dodaj owal do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ehym dziękuję Raziel za ten apel.
Od miesiąca z mniej lub wiekszą intensywnością próbuję zebrać 12 mln ludzi na katedrę. Ani razu nie udało mi się przejść choćby półmetka.
Jak do tej pory klan PSD wygrywa w rankingu osób, które mnie opóżniają ze zbieraniem Big Grin , ale może się uda kiedyś.
Faktem jest, że w ostatnio nie zawsze mam czas na aktywne granie, ale są różne obowiązki poza grą.
O co jednak apeluję. Są dwie sprawy: jedna to po prostu podrzucanie mi aktualnych i potencjalnych celów (osób posiadających te 240k ludzi najmniej), druga to zbieranie samemu dla mnie ludzi.
Co do tak zwanej sianej propagandy, to oczywiście nie jest to propagandą.
Dlaczego miałbym nie odwdzięczyć się w pierwszej kolejności tym, którzy mi pomogli i odnawiać im moby. Kolejność podana przez Che: ja klan inni trochę jest chybiona. Jakby nie patrzeć sobie nie muszę dużo odnawiać. Więc repa na odnawianie ludziom, którzy aktywnie by mi pomogli miałbym, a dopiero potem innym.
Kto mnie zna wie, że jestem słowny a zwłaszcza jak rep sam się będzie sypał to dla mnie wysilkiem dużym nie będzie Smile

Dlatego gdyby ktoś się w nocy nudził i miał ochote poszpiegować i podrzucić mi kilka farm w zakresie do 600 miejsca będę zobowiązany Smile

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arius: 28-01-2009 13:40.

28-01-2009 13:39 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
warn-master
Triple Ace


Data rejestracji: 25-06-2007
Postów: 185
Klan: szukam klanu
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Push/pull - to: a. notoryczne przekazywanie przedmiotów oraz punktów z jednego konta na inne, w efekcie powodujące ponad normalny rozwój danej postaci, b. atakowanie własnych postaci oraz ustawianie wyniku starcia,


moze sie myle ale czy to czasami pod push nie podciagna..?

__________________
ID-31441 -lukgr
wynajmowalnia Big Grin

pisac na bw po 14...
co gdzie za ile i jaki zastaw
28-01-2009 14:16 warn-master jest offline Szukaj postów użytkownika: warn-master Dodaj warn-master do Listy kontaktów
sidorf
Lord


images/avatars/avatar-13009.jpg

Data rejestracji: 21-01-2007
Postów: 252
Klan: Black Horizon
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia XI
Skąd: wiesz ze ja istnieje??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
warn-master napisał(a)
cytat:
Push/pull - to: a. notoryczne przekazywanie przedmiotów oraz punktów z jednego konta na inne, w efekcie powodujące ponad normalny rozwój danej postaci, b. atakowanie własnych postaci oraz ustawianie wyniku starcia,


moze sie myle ale czy to czasami pod push nie podciagna..?


Wydaje mi się że tu chodzi o podkładanie się silnego gracza słabszemu dzięki czemu ten słabszy może zbijać sporo pr'ków ;] zasobów chyba to nie dotyczy
28-01-2009 15:34 sidorf jest offline Szukaj postów użytkownika: sidorf Dodaj sidorf do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sidorf napisał(a)
Wydaje mi się że tu chodzi o podkładanie się silnego gracza słabszemu dzięki czemu ten słabszy może zbijać sporo pr'ków ;] zasobów chyba to nie dotyczy


Zasobów dotyczy ale tylko tych, który można handlować, czyli złomem. Ustawki, gdzie ktoś się podkłada, a wygrany inkasuje kilka milionów złomu może podpaść pod push. Ludźmi i krwią się nie da handlować, więc dobrowolne oddawanie ich nie może podpaść pod push. Po drugie gdyby tak było ktokolwiek mógłby sie uprzeć i podkładać się wybranej osobie i po kilku dniach zafundować bana za push Smile

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
28-01-2009 15:53 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Yamuna
Lord


images/avatars/avatar-11738.gif

Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 384
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: z mojej starej

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy nie lepszym wyjsciem z tej calej sytuacji jest jednak cofnac to ze ludzie nie rzyrastaja jak ktos sie nie loguje ponad 30 dni? mozna zrobic ze po 30 dniach wzrost ludzi spada o 10% na kazdy tydzien/miesiac/10 dni itp przeciez im nowszy serwer tym jest z ludzmi gorzej...

__________________
BW to durna gra Smile
Grasz grasz i tak C47 wygrywa bo to master Big Grin
C47 zbanuj wszystkich Big Grin odzyskaja zycie Smile

28-01-2009 17:04 Yamuna jest offline Szukaj postów użytkownika: Yamuna Dodaj Yamuna do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Yamuna napisał(a)
czy nie lepszym wyjsciem z tej calej sytuacji jest jednak cofnac to ze ludzie nie rzyrastaja jak ktos sie nie loguje ponad 30 dni? mozna zrobic ze po 30 dniach wzrost ludzi spada o 10% na kazdy tydzien/miesiac/10 dni itp przeciez im nowszy serwer tym jest z ludzmi gorzej...


Nie bardzo, ponieważ nie mam możliwości włamać się na serwer i dokonać odpowiednich modifykacji.
Jedynie co mogę zrobić to zaapelować do graczy o pomoc.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
28-01-2009 19:15 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Raziel_Garet
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciał bym podziękować wszystkim którzy pomogli zbierać ludzi, jak również tym którzy uszanowali naszą pracę i nam nie przeszkadzali.

Na koniec dodam nie zaprzestawajcie z budową pośredniaków bo kryzys nadal jest.

Tyle ode mnie, chyba że Arius jeszcze coś dopowie, tym czasem.
Proszę o zamknięcie tematu, a każdy następny post po moim nagradzać ostrzeżeniem.

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

05-02-2009 18:03 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Katedra się buduje. Skromne 10 dni czekania.

Dziękuję uprzejmie wszystkim, którzy przyczynili się do pomocy przy budowie.
Temat zamykam Smile

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
05-02-2009 20:51 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Wielka Orkiestra Katedralnej Pomocy Allise - Apel do graczy R3

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH