Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R7 Która to umiejętność? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Która to umiejętność?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
wojtas666
Newbie


Data rejestracji: 24-01-2009
Postów: 3
Kraina: Necropolia V

Która to umiejętność? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kupiłem nóż do rzucania i chcę żeby zadawał większe obrażenia ale nie wiem która umiejętność to zwiększa. Wie ktoś?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wojtas666: 24-01-2009 09:29.

24-01-2009 09:26 wojtas666 jest offline Szukaj postów użytkownika: wojtas666 Dodaj wojtas666 do Listy kontaktów
Morek
Member


Data rejestracji: 11-11-2007
Postów: 49

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żadną musisz kupić coś co dodaje do obrażeń ponieważ obrażenia dystansu nie są zwiększane przez żadną ze statystyk
24-01-2009 09:29 Morek jest offline Szukaj postów użytkownika: Morek Dodaj Morek do Listy kontaktów
wojtas666
Newbie


Data rejestracji: 24-01-2009
Postów: 3
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez wojtas666
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mhm, dzieki
24-01-2009 09:29 wojtas666 jest offline Szukaj postów użytkownika: wojtas666 Dodaj wojtas666 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R7 Która to umiejętność?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH