Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Dwie osoby z jednego kompa » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Dwie osoby z jednego kompa 6 Ankieta - średnia ocena: 7,836 Ankieta - średnia ocena: 7,836 Ankieta - średnia ocena: 7,83
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kabal_1
Double Ace


images/avatars/avatar-12325.jpg

Data rejestracji: 14-08-2008
Postów: 128
Klan: N_G
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Chodzież/Poznań

Dwie osoby z jednego kompa Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może pokrótce opiszę sytuację.
Gram na R2 od ponad roku. Dziewczyna, z którą mieszkam zainteresowała się BW i też chce założyć sobie konto. Niestety bardzo często zdarzają się sytuacje, że nawet pomimo zgłoszonej gry z jednego kompa/ip ludzie dostają banany. By tego uniknąć bardzo dokładnie przestudiowałem regulamin dot. Multikont i mam pytanie

W regulaminie stoi:
"W przypadku, gdy z jednego adresu IP będzie grało więcej osób, należy zgłosić ten fakt do operatora serwera na którym grasz przez opcję zgłoś do operatora (...), PRZED założeniem takiego konta.

Czyli? Jak mam zgłosić grę z konta, które jeszcze nie zostało założone? A co jeśli zgłoszę np nazwę konta PPP, a przy tworzeniu konta okaże się, że nazwa taka jest już zajęta? Czy jest to w ogóle możliwe?

Pytanie może dziwne i głupie, ale zbyt dużo sil i pieniędzy wpakowałem w tę grę, by za chwile dostać banana za niewiedzę. Jeśli gdzieś przeoczyłem tę informację, proszę o odesłanie mnie tam.

Wystarczy mi jedna konkretna odpowiedz osoby, która się na tym zna i można temat zamykać
25-01-2009 18:05 Kabal_1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kabal_1 Dodaj Kabal_1 do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po pierwsze:

zgłaszasz z tego drugiego konta które już masz

po drugie:

myślę że jak zgłosisz od razu po założeniu nic się nie stanie Tongue przecież czasami ludzie gdzieś wyjeżdżają albo się przeprowadzają i dopiero wtedy zgłaszają gre z jednego ip Smile
25-01-2009 18:07 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Kabal_1
Double Ace


images/avatars/avatar-12325.jpg

Data rejestracji: 14-08-2008
Postów: 128
Klan: N_G
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Chodzież/Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kabal_1
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba trochę niejasno się wyraziłem. Chodzi mi o to, że mam zgłaszać, że ktoś będzie grał na koncie, którego jeszcze nie ma... Smile
25-01-2009 18:15 Kabal_1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kabal_1 Dodaj Kabal_1 do Listy kontaktów
djmati5
Double Ace


images/avatars/avatar-14559.jpg

Data rejestracji: 19-01-2008
Postów: 132
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: wiesz że to ja?????

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tu by chyba musial sie ktos z adminow wypowiedziec ale ja mysle ze odrazu po zalozeniu konta sie zglasza
nie jestem do konca pewiem wiec moze lepiej poczekaj az jakis admin cos napisze

pozdro 4all

__________________

sygna by MooNek
WRACAM DO BW
PRZEJME JAKIES KONTO NA R1 Smile pzdr.

25-01-2009 19:07 djmati5 jest offline Szukaj postów użytkownika: djmati5 Dodaj djmati5 do Listy kontaktów
Ezachiel
King


Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 782

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kabal_1 napisał(a)
Chyba trochę niejasno się wyraziłem. Chodzi mi o to, że mam zgłaszać, że ktoś będzie grał na koncie, którego jeszcze nie ma... Smile



Takie akcje zgłasza sie zaraz po utworzeniu konta, poniewaz w formularzu jest miejsce na podanie loginu osoby która bedzie sie logowała z tobą.


Zresztą przemyślcie jescze raz taką gre
albo namów dziewoje do gry na innym serwerze...

pisze to bo duzo ostatnio rodzi sie banow za zasiadanie, i jak wierzyć graczom którzy są świecie przekonani o swojej niewinności, lepiej nie dawac operatorowi pretekstu do załozenia bana ;]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ezachiel: 25-01-2009 19:43.

25-01-2009 19:35 Ezachiel jest offline Szukaj postów użytkownika: Ezachiel Dodaj Ezachiel do Listy kontaktów
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokladnie tak jak napisal poprzednik, grajac we 2 osoby na jednym serwerze, ryzykujesz z szansa niemal 100%(a raczej decydujesz sie) ze wczesniej czy pozniej zalapiecie bana za zasiadanie. Dlatego ja swojej polowki w to nie wciagam ;p
Oczywiscie zawsze mozna sie z tego wykrecic przedstawiajac sytuacje jako wlamanie tej drugiej osoby :>
25-01-2009 20:16 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
Sheenakh
King


images/avatars/avatar-17350.gif

Data rejestracji: 27-03-2008
Postów: 940
Kraina: Necropolia VI; Necropolia IX
Skąd: Inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mozna tez kupic 2giego kompa,i nie logowac sie na kompie 2-giej osoby-wtedy w logach widac wyraznie ,ze z 2 maszyn logowania są.unikać logowan jednoczesnie/jedno po drugim i modlic sie o przychylnosc pana ciemnosci Smile
a najlepiej to tak jak ci powiedzieli,namow panne na inne r Smile

__________________
r10/r12-Sheenakh



ex- fiolet i zielony
25-01-2009 20:45 Sheenakh jest offline Strona domowa Sheenakh Szukaj postów użytkownika: Sheenakh Dodaj Sheenakh do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Sheenakh
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli doszlismy jednak do chorej sytuacji o ktora od poczatku chodzilo operatorom bo dawali juz temu wyraz od dluzszego czasu. Jestes z kims? Mieszkasz z zona/kochanka? To NIE GRAJCIE z jednego kompa na jednym serwie bo ban.

Pretekst zawsze sie znajdzie. Bo za czeste przelogowania (niewazne ze siedza razem przy kompie), bo to niemozliwe ze wstajecie o jednej godzinie (zostawie bez komentarza) bo w zasadzie to zgloszenie gry z 1 ip sluzy tylko temu, zeby op nie musial za dlugo w logach szukac.

cytat:
mozna tez kupic 2giego kompa,


a powyzsze zostawie bez komentarza

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez profes79: 25-01-2009 21:13.

25-01-2009 21:12
Kabal_1
Double Ace


images/avatars/avatar-12325.jpg

Data rejestracji: 14-08-2008
Postów: 128
Klan: N_G
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Chodzież/Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kabal_1
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

profes79 niestety masz rację, ale i tak zaryzykowałem. Dziewczyna stworzyła konto na tym samym świecie, nawet postaram się o przyjęcie jej do mojego klanu.
A jeśli kiedykolwiek dostane bana za zasiadanie, multi, czy cokolwiek innego-cóż, doszedłem do wniosku, że przynajmniej będzie pretekst, żeby skończyć z wydawaniem pieniędzy na tę grę Smile
26-01-2009 12:10 Kabal_1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kabal_1 Dodaj Kabal_1 do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
goompas napisał(a)
Dokladnie tak jak napisal poprzednik, grajac we 2 osoby na jednym serwerze, ryzykujesz z szansa niemal 100%(a raczej decydujesz sie) ze wczesniej czy pozniej zalapiecie bana za zasiadanie. Dlatego ja swojej polowki w to nie wciagam ;p
Oczywiscie zawsze mozna sie z tego wykrecic przedstawiajac sytuacje jako wlamanie tej drugiej osoby :>


Hmmm, w sumie nie chce mi się za bardzo zagłębiać w temat, ale takie małe pytanie do przemyślenia - a macie informacje o tym, ile par/rodzeństw/współlokatorów gra razem i nie dostaje banów za zasiadanie? Bo z tego co ja widzę z rozmów z ludźmi, to jest takich osób raczej sporo.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

26-01-2009 12:19 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Thorga
Rzecznik prasowy ;)


images/avatars/avatar-2624.gif

Data rejestracji: 02-07-2006
Postów: 1.073
Klan: - Khan Raiders -
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wielki Step

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Caen napisał(a)
[quote]goompas napisał(a)
Hmmm, w sumie nie chce mi się za bardzo zagłębiać w temat, ale takie małe pytanie do przemyślenia - a macie informacje o tym, ile par/rodzeństw/współlokatorów gra razem i nie dostaje banów za zasiadanie? Bo z tego co ja widzę z rozmów z ludźmi, to jest takich osób raczej sporo.


Tylko tych grających uczciwie na 1 IP nie widać na forum - na forum widać tylko krzykaczy "niesłusznie" zbanowanych.

__________________
Używasz Internet Explorera? Hamujesz postęp!
Microsoft poinformował, że zwolni ok. 15 tys. pracowników, odpowiedzialnych za projekt Internet Explorer.

26-01-2009 13:16 Thorga jest offline Szukaj postów użytkownika: Thorga Dodaj Thorga do Listy kontaktów
cheapgun
Viking


images/avatars/avatar-21728.jpg

Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 502
Klan: Armia Cienia/Siewcy Smierci
Kraina: Necropolia III; Necropolia VIII; Moria IV
Skąd: Armia Cienia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Caen
cytat:
goompas napisał(a)
Dokladnie tak jak napisal poprzednik, grajac we 2 osoby na jednym serwerze, ryzykujesz z szansa niemal 100%(a raczej decydujesz sie) ze wczesniej czy pozniej zalapiecie bana za zasiadanie. Dlatego ja swojej polowki w to nie wciagam ;p
Oczywiscie zawsze mozna sie z tego wykrecic przedstawiajac sytuacje jako wlamanie tej drugiej osoby :>


Hmmm, w sumie nie chce mi się za bardzo zagłębiać w temat, ale takie małe pytanie do przemyślenia - a macie informacje o tym, ile par/rodzeństw/współlokatorów gra razem i nie dostaje banów za zasiadanie? Bo z tego co ja widzę z rozmów z ludźmi, to jest takich osób raczej sporo.


Ja np nie mam... A Ty masz?
Czy mam traktowac OPa jako osobe nieomylna, ktorej kazda decyzja jest jedyna sluszna? Tak rozumiem Twoja wypowiedz... Ze skoro jest ban to ban jest sluszny (poza oczywiscie wyjatkami jak ten z okulista, wiemy o czym mowa)? Pomijajac sam fakt OMYLKOWOSCI kazdej osoby, przyznac musisz ze niektore bany za zasiadanie/multikonto sa conajmniej dyskusyjne.
Nie dziwie sie ludziom ze powaznie zaczynaja sie obawiac o gre w przypadku korzystania z jednego kompa przez wiecej niz 1 osobe. To zaczyna przypominac loterie...


A posta Thorgi to juz nawet nie mam sil komentowac...

Mam propozycje Thorga dla Ciebie: zmiencie Regulamin.... Na przyklad na taki:
1. BW Team ma zawsze racje
2. Jesli BW Team nie ma racji, patrz pkt 1

__________________


by Alvaria

chytry MESS chytry

Beware the Beast man, for he is the Devil's pawn...

26-01-2009 19:52 cheapgun jest offline Szukaj postów użytkownika: cheapgun Dodaj cheapgun do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ja np nie mam... A Ty masz?

Nie mam i dlatego nie formułuję sądów w przeciwieństwie do niektórych.

Nie wiem gdzie z mojego posta wyczytałeś twierdzenie o nieomylności operatorów. Może są, może nie są, ja nie mam wglądu w logi więc tego sprawdzić nie mogę.

Ja tylko mówię, że teza o tym że z jednego IP nie da się grać w 2 osoby jest mylna, bo znam wielu ludzi którzy to robią i nie mają problemów. Jest wokół nich cisza, bo po prostu sobie grają przestrzegając regulaminu. Wy natomiast opieracie się na kilku banach w Pręgierzu wokół których zrobiono mnóstwo hałasu i na tej podstawie tworzycie sobie obraz całej sytuacji.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

26-01-2009 20:09 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
cheapgun
Viking


images/avatars/avatar-21728.jpg

Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 502
Klan: Armia Cienia/Siewcy Smierci
Kraina: Necropolia III; Necropolia VIII; Moria IV
Skąd: Armia Cienia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Caen
cytat:
Ja np nie mam... A Ty masz?

Nie mam i dlatego nie formułuję sądów w przeciwieństwie do niektórych.

Nie wiem gdzie z mojego posta wyczytałeś twierdzenie o nieomylności operatorów. Może są, może nie są, ja nie mam wglądu w logi więc tego sprawdzić nie mogę.

Ja tylko mówię, że teza o tym że z jednego IP nie da się grać w 2 osoby jest mylna, bo znam wielu ludzi którzy to robią i nie mają problemów. Jest wokół nich cisza, bo po prostu sobie grają przestrzegając regulaminu. Wy natomiast opieracie się na kilku banach w Pręgierzu wokół których zrobiono mnóstwo hałasu i na tej podstawie tworzycie sobie obraz całej sytuacji.


Ja wcale nie uwazam ze teza o tym ze nie da sie grac jest teza sluszna... Mowie tylko ze przez cyrki ktore ostatnio maja miejsce (a w dwoch wypadkach znam 'oskarzonych' osobiscie i wiem ze ban nie byl sluszny) ludzie zaczynaja sie obawiac takiej gry...
Powiedz mi Caen, na czym mam opierac swoja opinie? Do tej pory robilem to czytajac watki na Forum. Mam swoj wiek i rozum, potrafie rozgraniczyc pieniactwo od zwyklej bezsilnosci osob ktorych, powtarzam, wina jest dyskusyjna.
Naprawde oczekujesz ze niczym stado baranow na rzez, gracze beda potulnie stosowac sie do kazdego, nawet debilnego pomyslu czy tez 'zlosliwego' bana? Jaka maja inna forme wypowiedzi jesli nie wlasnie Forum?
A wyrazanie watpliwosci to jeszcze nie formulowanie sadow......

__________________


by Alvaria

chytry MESS chytry

Beware the Beast man, for he is the Devil's pawn...

26-01-2009 20:56 cheapgun jest offline Szukaj postów użytkownika: cheapgun Dodaj cheapgun do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ja wcale nie uwazam ze teza o tym ze nie da sie grac jest teza sluszna...


Po pierwsze - zachowajmy jakiś porządek chronologiczny w dyskusji Tongue To Ty odpowiedziałeś na mojego posta, który w ogóle nie był skierowany do Ciebie. Więc jeśli coś w nim napisałem, to nie pisałem tego do Ciebie ani o Tobie. Right?

Po drugie - Apele na forum, chodźby najbardziej żarliwe są bezskuteczne, po 2 latach z hakiem istnienia tej gry to powinno już być widoczne. Istnieje jednak droga odwoławcza - od operatora do superoperatora i dalej do administracji. Jedna osoba może się pomylić, zobaczyć coś czego nie ma. Ale 3-4 widzące to samo? Więc argument "człowiek jest omylny" nijak ma się do sytuacji, bo dopiero decyzje administracji są ostateczne i niepodważalne.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

26-01-2009 21:12 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
cheapgun
Viking


images/avatars/avatar-21728.jpg

Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 502
Klan: Armia Cienia/Siewcy Smierci
Kraina: Necropolia III; Necropolia VIII; Moria IV
Skąd: Armia Cienia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Caen
cytat:
Ja wcale nie uwazam ze teza o tym ze nie da sie grac jest teza sluszna...


Po pierwsze - zachowajmy jakiś porządek chronologiczny w dyskusji Tongue To Ty odpowiedziałeś na mojego posta, który w ogóle nie był skierowany do Ciebie. Więc jeśli coś w nim napisałem, to nie pisałem tego do Ciebie ani o Tobie. Right?

Po drugie - Apele na forum, choćby najbardziej żarliwe są bezskuteczne, po 2 latach z hakiem istnienia tej gry to powinno już być widoczne. Istnieje jednak droga odwoławcza - od operatora do superoperatora i dalej do administracji. Jedna osoba może się pomylić, zobaczyć coś czego nie ma. Ale 3-4 widzące to samo? Więc argument "człowiek jest omylny" nijak ma się do sytuacji, bo dopiero decyzje administracji są ostateczne i niepodważalne.


Ad 1) nie dyskutuje,
Ad 2) to ze bezskuteczne to wiemy wszyscy bo niestety z Wami sie nie da rozsadnie rozmawiac Wink
To co napisales.... Odwrocmy kota ogonem: jak Wam 10/0/30/40/50 osob mowi ze dwie osoby to dwie osoby i Wy nie wierzycie, to dlaczego my mamy wierzyc Waszej czworce? A kiedy sie loguja w grze to wybacz ale NIE WASZA SPRAWA Roll Eyes Przelogowania? NIE WASZA SPRAWA Roll Eyes A jesli zglosili gre z jednego IP i dostali bana TO NIE Z POWODU ZASIADANIA/MULTIKONTA bo zglosili.. Czy zle mysle? Czy teraz bedziecie ustalali kto i kiedy moze sie logowac na swoje konto/korzystac z komputera/korzystac z internetu?

Powtorze:
1. BW Team ma ZAWSZE racje
2. BW Team nie ma racji, patrz pkt 1

Nie bede zabieral glosu w dalszej czesci dyskusji Pleased

edit: literowki

__________________


by Alvaria

chytry MESS chytry

Beware the Beast man, for he is the Devil's pawn...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez cheapgun: 26-01-2009 21:36.

26-01-2009 21:35 cheapgun jest offline Szukaj postów użytkownika: cheapgun Dodaj cheapgun do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A nie prościej byłoby w ogóle zlikwidować opcję gry z 1 ip na JEDNYM SERWERZE?

stawiam diamenty przeciw pustym orzechom, iż nagle okazałoby się iż liczba "par" "małżeństw" braci, sióstr, kuzynów. wujków cioć, których się zachęciło do gry spadłaby RADYKALNIE!

i tak są ograniczone możliwości np. handlu z 1 IP, więc utrzymując ten stan rzeczy administracja sama stwarza sobie problemy a osoby złapane na oszustwach czuja się w pewnym sensie pokrzywdzone, ponieważ druga połowa Klanu robi tak samo i udaje się im uniknąć kary.

Wiem problem leży w kasie - "pary" w Klanach topki płacą premium za swoje wszystkie konta, no ale przecież tego naprawdę nie jest tak dużo.
26-01-2009 21:37 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
kitten
Ex-Team


images/avatars/avatar-8225.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 922
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
cheapgun napisał(a)
Ad 1) nie dyskutuje,
Ad 2) to ze bezskuteczne to wiemy wszyscy bo niestety z Wami sie nie da rozsadnie rozmawiac Wink
To co napisales.... Odwrocmy kota ogonem: jak Wam 10/0/30/40/50 osob mowi ze dwie osoby to dwie osoby i Wy nie wierzycie, to dlaczego my mamy wierzyc Waszej czworce? A kiedy sie loguja w grze to wybacz ale NIE WASZA SPRAWA Roll Eyes Przelogowania? NIE WASZA SPRAWA Roll Eyes A jesli zglosili gre z jednego IP i dostali bana TO NIE Z POWODU ZASIADANIA/MULTIKONTA bo zglosili.. Czy zle mysle? Czy teraz bedziecie ustalali kto i kiedy moze sie logowac na swoje konto/korzystac z komputera/korzystac z internetu?

Powtorze:
1. BW Team ma ZAWSZE racje
2. BW Team nie ma racji, patrz pkt 1

Nie bede zabieral glosu w dalszej czesci dyskusji Pleased

edit: literowki



to, że to dwie inne osoby, nie znaczy, że wzajemnie nie zasiadały na swoich kontach ;|

__________________
Odpowiadam tylko na PW napisane zgodnie z zasadami ich wysyłania.
(nie umiem tego jaśniej ująć)


26-01-2009 22:03 kitten jest offline Szukaj postów użytkownika: kitten Dodaj kitten do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
A nie prościej byłoby w ogóle zlikwidować opcję gry z 1 ip na JEDNYM SERWERZE?


A co z czasowym graniem? Np logowaniami w weekendy czy po prostu od czasu do czasu?
26-01-2009 23:06
Sheenakh
King


images/avatars/avatar-17350.gif

Data rejestracji: 27-03-2008
Postów: 940
Kraina: Necropolia VI; Necropolia IX
Skąd: Inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a dasz rade grac np. tylko w weekendy?widzisz w tym jakikolwiek sens? Big Grin

__________________
r10/r12-Sheenakh



ex- fiolet i zielony
26-01-2009 23:57 Sheenakh jest offline Strona domowa Sheenakh Szukaj postów użytkownika: Sheenakh Dodaj Sheenakh do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Sheenakh
PaDroSs
Member


images/avatars/avatar-13668.jpg

Data rejestracji: 12-01-2008
Postów: 41
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Śląsk

RE: Dwie osoby z jednego kompa Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to ja Ci mogę odpowiedzieć linkiem po roku przeszło czasu od zgłoszenia gry z jednego IP i tak możesz dostać bana za zasiadanie MaTik; PaDroSs rotfl na początku był stały po walce było 30 dni na odwołanie Big Grin

także nie ryzykuj i graj lepiej sam bo podciągną Cie pod zasiadanie

pomimo faktu zgłoszenia oraz zdjęć Smile

po za tym

PaDroSs jest tylko jeden ^^

pozdrawiam Big Grin

__________________
Wygrasz/m proszę ofkę

>> R6 Padross

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez PaDroSs: 27-01-2009 07:58.

27-01-2009 07:32 PaDroSs jest offline Strona domowa PaDroSs Szukaj postów użytkownika: PaDroSs Dodaj PaDroSs do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
a dasz rade grac np. tylko w weekendy?widzisz w tym jakikolwiek sens?


NIe chodzi o gre tylko w weekendy tylko o gre kiedy w weekend grasz na jednym kompie z kims. W momencie gdy wprowadzonoby blokade tak jak przy np. atakowaniu z 1 ip to mozna sobie dac spokoj z gra (pomine kwestie np. kafejek).
27-01-2009 08:03
Yamuna
Lord


images/avatars/avatar-11738.gif

Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 384
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: z mojej starej

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja radze jesli nie chcesz dostac bana albo odradzic pannie granie, albo niech gra na innym serwie niz ty Smile

__________________
BW to durna gra Smile
Grasz grasz i tak C47 wygrywa bo to master Big Grin
C47 zbanuj wszystkich Big Grin odzyskaja zycie Smile

27-01-2009 11:13 Yamuna jest offline Szukaj postów użytkownika: Yamuna Dodaj Yamuna do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Caen napisał(a)
Po drugie - Apele na forum, chodźby najbardziej żarliwe są bezskuteczne, po 2 latach z hakiem istnienia tej gry to powinno już być widoczne. Istnieje jednak droga odwoławcza - od operatora do superoperatora i dalej do administracji. Jedna osoba może się pomylić, zobaczyć coś czego nie ma. Ale 3-4 widzące to samo? Więc argument "człowiek jest omylny" nijak ma się do sytuacji, bo dopiero decyzje administracji są ostateczne i niepodważalne.

Niestety, paradoksem jest to, iż Operatorem połowy serwerów (i jednocześnie SuperOperatorem) jest ta sama osoba... Zatem odwołanie od decyzji OP-a składa się do tej samej osoby (SOP-a), w większości przypadków... To mniej więcej tak, jakbyś nie był do końca zadowolony z wyroku sądu (załóżmy iż jest to sprawa cywilna, bez ławy przysięgłych, a więc sędzia orzeka wyrok), złożył apelację do wyższej instancji, a tam okazałoby się, iż sędzią jest ta sama osoba...



cytat:
kitten napisał(a)
to, że to dwie inne osoby, nie znaczy, że wzajemnie nie zasiadały na swoich kontach ;|

Kolejnym paradoksem jest to, iż takie osoby - nawet jeśli to było pierwsze przewinienie tego typu - dostają stałkę za multi, a nie bana czasowego za zasiadanie... Czyli od razu łapią się na najwyższy wymiar kary, mimo iż regulamin przewiduje niższe "wyroki"...

__________________

27-01-2009 15:31 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Molasar napisał(a)
Niestety, paradoksem jest to, iż Operatorem połowy serwerów (i jednocześnie SuperOperatorem) jest ta sama osoba... Zatem odwołanie od decyzji OP-a składa się do tej samej osoby (SOP-a), w większości przypadków... To mniej więcej tak, jakbyś nie był do końca zadowolony z wyroku sądu (załóżmy iż jest to sprawa cywilna, bez ławy przysięgłych, a więc sędzia orzeka wyrok), złożył apelację do wyższej instancji, a tam okazałoby się, iż sędzią jest ta sama osoba...


Odwołania od decyzji C47 przyjmuje administracja.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

27-01-2009 15:33 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Caen napisał(a)
Odwołania od decyzji C47 przyjmuje administracja.


Może czepiam się słówek, ale...

cytat:
Caen napisał(a)
Po drugie - Apele na forum, chodźby najbardziej żarliwe są bezskuteczne, po 2 latach z hakiem istnienia tej gry to powinno już być widoczne. Istnieje jednak droga odwoławcza - od operatora do superoperatora i dalej do administracji. Jedna osoba może się pomylić, zobaczyć coś czego nie ma. Ale 3-4 widzące to samo? Więc argument "człowiek jest omylny" nijak ma się do sytuacji, bo dopiero decyzje administracji są ostateczne i niepodważalne.


Caen: a ilu jest superoperatorów? I czy na serwerach nadzorowanych przez C47 jest jakiś wymieniony? Jak dla mnie logicznym wnioskiem z tego, że opem i sopem jest ta sama osoba jest to, że odwołanie musi pójść szczebel wyżej Tongue

__________________

27-01-2009 15:38 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostatnio w pręgierzu doczytałem się że wystarczy podejrzenie o zasiadanie by stałkę dostać... Evil Jest to cytat w sprawie w której Kiciek z żoną dostali bana!!! Mad

cytat:
C47 napisał(a)
całość jest podejrzana
ile razy mam powtarzać
i to jest dowodem



Nie chcę nikomu podpadać... Big Grin Ale normalnie tatuaż mi spłynął jak to przeczytałem!
Osobiście szanuję tego gracza. Happy Ce też... Big Grin Nasuwa mi się jednak takie pytanie! Po jakiego czorta próbujecie wmawiać nam, graczom że macie pewność że było zasiadanie? Na ile zazwyczaj procent jesteście pewni? 40%, 60% a może 80%... Z udowodnieniem takich rzeczy jest jak z pielgrzymkami... Masz niby 60% i nic trafić nie możesz Big Grin Prawda jest taka że w Polsce za zabójstwo można wyjść po 12 latach a za rzekome zasiadanie w BW masz dożywocie. Druga sprawa to Wasza znieczulica Frown W tą grę dzieci grają... A my rodzice na tą grę wykładamy pieniążki! Pamiętajcie o tym! Dzieciak gra w BW np: Za to że dobrze się uczy. Ma premium, bo się dobrze uczy. Gry są zazwyczaj tworzone po to by człowiek mały i duży mógł się zrelaksować... W tej grze kilku WAŻNYCH moim skromnym zdaniem nazbyt przejęło się rolą. I to jest smutne Frown Stanowczo odradzam pytającemu grę z jednego ip. Ludziom odpowiedzialnym za tworzenie regulaminu radzę z czystej troski o przyszłość tej zajefajnej gry, posiedzieć ze swoim szefem przy kufelku jasnego i podumać: Jakby nam graczom, gry dla odmiany stresem nie przeciążać! Big Grin
Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie! Tongue

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
28-01-2009 00:47 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Kabal_1
Double Ace


images/avatars/avatar-12325.jpg

Data rejestracji: 14-08-2008
Postów: 128
Klan: N_G
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Chodzież/Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kabal_1
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widzę, że mój temat wywołał niepotrzebną burzę....
Jak już wspominałem, postać dziewczyny jest już założona. Co więcej, jestem prawie pewny, że dostanę w przyszłości bana za zasiadanie. Dlaczego? Ano dlatego, że do pracy chodzę na 15:30(do której zabieram laptopa), a dziewczyna idzie wtedy na uczelnię (studia wieczorowe). Logować się na BW możemy więc tylko do godziny 15:30 i po 24, bo wtedy właśnie wracam z pracy.
Tak więc przelogowania będą u nas na porządku dziennym Smile
28-01-2009 01:18 Kabal_1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kabal_1 Dodaj Kabal_1 do Listy kontaktów
elte
Double Ace


images/avatars/avatar-12795.gif

Data rejestracji: 19-01-2009
Postów: 110
Klan: KZOO,SL4,LoS
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VI
Skąd: Krakow/London

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by kitten
cytat:
cheapgun napisał(a)
Ad 1) nie dyskutuje,
Ad 2) to ze bezskuteczne to wiemy wszyscy bo niestety z Wami sie nie da rozsadnie rozmawiac Wink
To co napisales.... Odwrocmy kota ogonem: jak Wam 10/0/30/40/50 osob mowi ze dwie osoby to dwie osoby i Wy nie wierzycie, to dlaczego my mamy wierzyc Waszej czworce? A kiedy sie loguja w grze to wybacz ale NIE WASZA SPRAWA Roll Eyes Przelogowania? NIE WASZA SPRAWA Roll Eyes A jesli zglosili gre z jednego IP i dostali bana TO NIE Z POWODU ZASIADANIA/MULTIKONTA bo zglosili.. Czy zle mysle? Czy teraz bedziecie ustalali kto i kiedy moze sie logowac na swoje konto/korzystac z komputera/korzystac z internetu?

Powtorze:
1. BW Team ma ZAWSZE racje
2. BW Team nie ma racji, patrz pkt 1

Nie bede zabieral glosu w dalszej czesci dyskusji Pleased

edit: literowki



to, że to dwie inne osoby, nie znaczy, że wzajemnie nie zasiadały na swoich kontach ;|


no i niestety ten komentarz wyraznie pokazuje ze jednak nie warto grac z jednego kompa,chociaz znam wiele par ktore tak robia... wszystko jest zalezne od samopoczucia i widzimisie...ktos ma oblega...osoby sie zmieniaja na kompie...jesli ktos ma wolny dzien...jest zima...siedzi sie w domu to logiczne ze beda przelogowania...i tu jest zonk bo dzis OP uzna ze to jest zasiadanie,a jutro nie itd... sugeruje gre na innych serwerach aby uniknac niemilej niespodzianki Wink

__________________
R3-Ltcrx-oddane,akt.Newman
R4-Ltcrx-oddane,skasowane
R7-LTCRX-oddane,skasowane
R10-LTCRX-oddane,skasowane
R11-Furia-oddane,skasowane
28-01-2009 02:17 elte jest offline Szukaj postów użytkownika: elte Dodaj elte do Listy kontaktów
PaDroSs
Member


images/avatars/avatar-13668.jpg

Data rejestracji: 12-01-2008
Postów: 41
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Śląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kabal_1 napisał(a)
Widzę, że mój temat wywołał niepotrzebną burzę....
Jak już wspominałem, postać dziewczyny jest już założona. Co więcej, jestem prawie pewny, że dostanę w przyszłości bana za zasiadanie. Dlaczego? Ano dlatego, że do pracy chodzę na 15:30(do której zabieram laptopa), a dziewczyna idzie wtedy na uczelnię (studia wieczorowe). Logować się na BW możemy więc tylko do godziny 15:30 i po 24, bo wtedy właśnie wracam z pracy.
Tak więc przelogowania będą u nas na porządku dziennym Smile



może dzięki tematowi nie dostaniesz bana hehehe rotfl

__________________
Wygrasz/m proszę ofkę

>> R6 Padross
28-01-2009 06:24 PaDroSs jest offline Strona domowa PaDroSs Szukaj postów użytkownika: PaDroSs Dodaj PaDroSs do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Dwie osoby z jednego kompa

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH