Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Zaliczanie dalekich/pielg - propozycja zmiany opisu. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zaliczanie dalekich/pielg - propozycja zmiany opisu.
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Yamuna
Lord


images/avatars/avatar-11738.gif

Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 384
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: z mojej starej

Zaliczanie dalekich/pielg - propozycja zmiany opisu. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuje zamiast:

Cisza i spokój. Dawno nie byłaś na tak nudnej wyprawie...

wpisac:

Znowu cisza i spokój. Niedawno byłaś na tak samo nudnej wyprawie...

__________________
BW to durna gra Smile
Grasz grasz i tak C47 wygrywa bo to master Big Grin
C47 zbanuj wszystkich Big Grin odzyskaja zycie Smile

27-01-2009 17:31 Yamuna jest offline Szukaj postów użytkownika: Yamuna Dodaj Yamuna do Listy kontaktów
Yowi
Ex-Team


images/avatars/avatar-20238.gif

Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 1.485

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rotfl rotfl

Tak wtedy będzie w 100% trzymać się kupy! Big Grin

Jestem za xD



A tak na serio to marne szanse na zmianę, bo tak naprawdę to nic nie zmienia ;p

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Yowi: 27-01-2009 17:41.

27-01-2009 17:41 Yowi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yowi Dodaj Yowi do Listy kontaktów
Sheenakh
King


images/avatars/avatar-17350.gif

Data rejestracji: 27-03-2008
Postów: 940
Kraina: Necropolia VI; Necropolia IX
Skąd: Inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja widze ze tobie naprawde konczą sie juz pomysły na nabijanie postów...
to nic osobistego,ale nudzi juz widok twojego nicka w co drugim temacie na forum Smile
jak chcesz dorównać smokowi i innym "niebieskim",to napewno nie w ten sposob...
powiedz,co zmieni dodanie jednego słowa?sens zdania pozostaje ten sam,niewazne czy na początku stoi znów/znowu/ponownie czy inne again...
administracja ma troche ważniejsza robotę niz dodawanie słów do opisu dla kaprysu jednego gracza...

__________________
r10/r12-Sheenakh



ex- fiolet i zielony
27-01-2009 18:03 Sheenakh jest offline Strona domowa Sheenakh Szukaj postów użytkownika: Sheenakh Dodaj Sheenakh do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Sheenakh
tharin12
Emperor


images/avatars/avatar-21746.gif

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 1.035
Klan: Bananas
Kraina: Moria
Skąd: Wejherowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Da sens temu zdaniu. Bo cały czas chodzisz na najnudniejsze wyprawy, z czego każda nudniejsza od 2. Bezsens trochę.
A w opisie Yamuny nie podoba mi się szyk zdania 2. i połączenia wyrazów.

cytat:
Niedawno byłeś na tak samo nudnej wyprawie.

1. To `niedawno` na początku zdanie wg mnie kłuje w oczy.
2. Jak dla mnie określenie `tak samo nudnej wyprawie` jest bardzo potoczne.
Wydaje mi się, że lepiej by brzmiała całość tak:

cytat:
Znowu cisza i spokój. Niedawno byłaś na podobnej wyprawie...

To tylko moje zdanie. ^^

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez tharin12: 27-01-2009 18:10.

27-01-2009 18:09 tharin12 jest offline Szukaj postów użytkownika: tharin12 Dodaj tharin12 do Listy kontaktów
Yamuna
Lord


images/avatars/avatar-11738.gif

Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 384
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: z mojej starej

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Yamuna
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolejnosc wyrazow z zdaniu zmienia czasem jego sens. nie nabijam postow tylko poprostu cos proponuje co mi akurat nasunelo sie na oko i nie mam zamiaru dorownywac smokowi czy innym spamerom jak raziel Big Grin
a co zmieni ten zapis o ktorym wspomnialem? otoz zmieni to ze opis bedzie zgodny ze stanem faktycznym i nie chodzi o slowo znowu/ponownie lecz NIEDAWNO jak masz problemy z czytaniem to lekarz rodzinny da Ci skierowanie do okulisty, a jesli masz problemy z czytaniem z innych powodow to pozostaje szkola wieczorowa.
Administracja ma robote taka by dbac o to zeby gra byla ok Wink

__________________
BW to durna gra Smile
Grasz grasz i tak C47 wygrywa bo to master Big Grin
C47 zbanuj wszystkich Big Grin odzyskaja zycie Smile

27-01-2009 18:10 Yamuna jest offline Szukaj postów użytkownika: Yamuna Dodaj Yamuna do Listy kontaktów
Naster
Emperor


images/avatars/avatar-14862.jpg

Data rejestracji: 23-06-2007
Postów: 1.243
Kraina: Moria
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat bez sensu.
Zmiany w tym nie będzie. Opis ten pojawia się tylko podczas zaliczania pielgrzymek (góra 300 wypraw), więc nie widzę sensu po co to wprowadzać.

A po drugie, stylistyka zdania nie jest pierwszej klasy.
Zamykam, wszelkie pretensje zgłaszać proszę na pw do mnie.

__________________

"Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność"

27-01-2009 18:59 Naster jest offline Szukaj postów użytkownika: Naster Dodaj Naster do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Zaliczanie dalekich/pielg - propozycja zmiany opisu.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH