Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Forum - skargi i pręgież ... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Forum - skargi i pręgież ...
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ebenezum
Forum Ace


Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 78
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Katowice

Forum - skargi i pręgież ... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Ebenezum
Przeglądarka internetowa: Firefox 3.0.5

Opis problemu: Zapewne dostane warma ale nie widze innego miejsca gdzie moge o tym napisać ...

Czy szanowny Killing_Joke byłby łaskaw dając bany w sekscji "Skargi" pisać podobnie jak C47 - czyli przynajmniej nick gracza którego banuje??? Bo na tą chwile to można sobie z fusów wróżyć .... Loginu - jak podaje C47 nie wymagam - na diabła mi on. Ale nick by się przydał ... Jak mam się dowiedzieć i wyszukac za co dany pacjent został zablokowany, skoro w skargach nie ma jego nicka z gry??? A jak wszystkim wiadomo wgląd w zgłaszane obraźliwe/grożące wiadomości ma tylko administracja...

Troche podobnie jest w sekcji "Pręgierz" - tam w sumie nie wiem co Pan Killing_Joke podaje ... domyślam się, że nick banowanych ale .... pewności nie mam.

Z góry dziękując za 2 w mej historii na forum warma - Pozdrawiam całą Administracje BW.

Edit - tylko kosmetyczny ....

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Ebenezum: 28-01-2009 21:29.

28-01-2009 21:18 Ebenezum jest offline Szukaj postów użytkownika: Ebenezum Dodaj Ebenezum do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A po co Ci ta informacja? Jest ona istotna dla zbanowanego i zgłaszającego skargę, a oni z definicji go znają.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

28-01-2009 21:33 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Ebenezum
Forum Ace


Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 78
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Katowice

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ebenezum
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmmm. Dobre pytanie. A potrzebne mi to po to, żeby wiedzieć że dany kolega zniknął właśnie za wulgaryzmy, za groźby itp. Bo akurat z kilkoma graczami już kontaktu utrzymywał nie będe, ale zawdzięczam to informacjom od innych graczy, a nie informacjom z forum. A do tego chyba służą Skargi/Pręgież .... Czy może się myle?
A druga rzecz - skoro C47 może podawać aż za precyzyjne informacje o banowanych, to dlaczego K_J tego nie robi?

Pozwole sobie jeszcze raz wyedytować i podac inny argument.
Jeżeli widze,ze mój kolega/podwladny z klanu został zbanowany, to sprawdzam za co i na ile. A najpierw szukam w Pręgierzu - pzyjmijmy, ze K_J jednak podaje nicki graczy w tematach ... Skoro tam go nie ma, to szukam w Skargach. I jak mam go znaleźć skoro tych, jednak istotnych, informacji tam nie ma?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ebenezum: 28-01-2009 21:58.

28-01-2009 21:43 Ebenezum jest offline Szukaj postów użytkownika: Ebenezum Dodaj Ebenezum do Listy kontaktów
Xzar
Kozioł Zagłady


images/avatars/avatar-24905.jpg

Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 2.010
Klan: Perwersi
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przenoszę do misz-maszu, ponieważ nie piszesz o błędzie gry lub forum.
28-01-2009 23:42 Xzar jest offline Szukaj postów użytkownika: Xzar Dodaj Xzar do Listy kontaktów
vito corleone
Lord


images/avatars/avatar-9364.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 448
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A po co jest podawany do publicznej informacji login? Przecież to ułatwia włamanie, bo wystarczy tylko hasło złamać (tak mi sie wydaje).

__________________
37927

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez vito corleone: 28-01-2009 23:55.

28-01-2009 23:55 vito corleone jest offline Szukaj postów użytkownika: vito corleone Dodaj vito corleone do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ebenezum napisał(a)
Bo akurat z kilkoma graczami już kontaktu utrzymywał nie będe, ale zawdzięczam to informacjom od innych graczy, a nie informacjom z forum. A do tego chyba służą Skargi/Pręgież .... Czy może się myle?


De facto to nie do tego. Skargi jak nazwa wskazuje służą do zgłaszania skarg, natomiast pręgierz jest platformą do kontaktu zbanowanych osób z operatorem.

I generalnie to ja sugeruję raczej napisać PW do KJ z pytaniem dlaczego tak a nie inaczej, bo wątpię żeby tutaj zajrzał.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

29-01-2009 00:11 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Ebenezum
Forum Ace


Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 78
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Katowice

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ebenezum
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuje.
Xzar za przeniesienie - napisałem tam akurat, bo nie miałem koncepcji gdzie to wstawić.
Caen - napisze do K_J jak radzisz - zobaczymy co z tego wyjdzie.

Pozostaje jeszcze kwestia podniesiona przez vito corleone - czy podawać też login?
Generalnie jest troche niekonsekwencji w systematyce wpisów o banach na forum - co operator, to inaczej to robi ;-)
29-01-2009 08:01 Ebenezum jest offline Szukaj postów użytkownika: Ebenezum Dodaj Ebenezum do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Forum - skargi i pręgież ...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH