Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU wycofanie itemka gdy padlo CM » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony wycofanie itemka gdy padlo CM
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Arg
Member


Data rejestracji: 03-03-2008
Postów: 46
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III; Necropolia VI

wycofanie itemka gdy padlo CM Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobry Tytanowy Krawat Władzy jest juz CM = 100 pr!!, Dobry Plastikowy Amulet

mimo, ze nie bylo KT na krawacik po padnieciu CM itemek zostal wycofany ze sprzedazy prawdopodobnie do kogos z klanu na 3h przed koncem aukcji.

__________________
nick na R4 - Arglez
nick na R10 - ... Smile ... Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arg: 28-01-2009 23:23.

28-01-2009 23:23 Arg jest offline Szukaj postów użytkownika: Arg Dodaj Arg do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

48h

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

29-01-2009 12:19 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
EliotRince
Member


Data rejestracji: 31-07-2007
Postów: 25
Klan: Legion Etrangere
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w stopce na forum mam od zawsze informacje ze oferty kt mozna skladac w grze, wiec czemu ten ban?

__________________
R4 - JahSoldier

Moje aukcje trwają 24h od CM. Każde przebicie w ostatniej godzinie aukcji wydłuża ją o 15 minut. Oferty KT również w grze.
29-01-2009 12:31 EliotRince jest offline Szukaj postów użytkownika: EliotRince Dodaj EliotRince do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. nie było kt
2. w aukcji napisales ze przedmiot został wycofany
3. edytowałeś post z ofertą

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

29-01-2009 12:50 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
EliotRince
Member


Data rejestracji: 31-07-2007
Postów: 25
Klan: Legion Etrangere
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1.propozycja kt padla poza forum i bw
2.skoro mialem uzgodnione kt poza forum ( a informacja o takiej mozliwosci jest w mojej stopce ) to chyba logiczne ze wycofuje przedmiot z aukcji na forum
3.idac dalej ta droga dedukcji skoro przedmiot wycofalem to edytowalem oferte na forum zeby nie swiecic oczami ze ktos cos kupil a ja tego juz nie mam.

__________________
R4 - JahSoldier

Moje aukcje trwają 24h od CM. Każde przebicie w ostatniej godzinie aukcji wydłuża ją o 15 minut. Oferty KT również w grze.
29-01-2009 13:06 EliotRince jest offline Szukaj postów użytkownika: EliotRince Dodaj EliotRince do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU wycofanie itemka gdy padlo CM

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH