Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING ShadowHand ; Gofer » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony ShadowHand ; Gofer 10 Ankieta - średnia ocena: 3,7010 Ankieta - średnia ocena: 3,70
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

ShadowHand ; Gofer Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 546
Login ShadowHand
Postać ShadowHand

ID 20407
Login KrOlewskie
Postać Gofer

Push dobrym jastrzębim pierścieniem wart 30 dni bana

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

29-01-2009 15:50 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
ShadowHand
Newbie


Data rejestracji: 04-10-2007
Postów: 5
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie rozumiem o co chodzi jaki gofer i jaki dobry jastrząb ?


co prawda kupowałem kiedys dobrego jastrzębia na forum za 100k nawet nie pamiętam nicka sprzedającego, być może był to gofer ale to była normalna aukcja

gracza o imieniu gofer nie znałem wcześnie,j z nim się nie kontaktowałem i nie jest to moją winą że sprzedał dobrego jastrzębia za kwotę 100k ja to potraktowałem jako okazję do kupna, prosze o napisanie do tego gracza niech wyjaśni dlaczego podał taką kwotę na form i odpisanie na mojego posta, z góry dziękuję, nigdy nie przypuszczałem że grając ponad rok bez ostrzeżenia można być posądzony o push

__________________
Nick w grze: R4 - ShadowHand
Na aukcjach podaję wymagania dla ssaka

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez ShadowHand: 30-01-2009 08:19.

29-01-2009 21:45 ShadowHand jest offline Szukaj postów użytkownika: ShadowHand Dodaj ShadowHand do Listy kontaktów
Dream
Junior Member


images/avatars/avatar-5891.jpg

Data rejestracji: 03-12-2007
Postów: 21
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szeszej - proszę Cię o sprawdzenie dokładne tego pushu... Skoro była aukcja i shadow ją legalnie wygrał to gdzie tu push???
Btw - nie znam uczciwszego gracza...

__________________
-------------------------------------
R- wczasy
30-01-2009 14:05 Dream jest offline Szukaj postów użytkownika: Dream Dodaj Dream do Listy kontaktów
alienwashere
Newbie


Data rejestracji: 28-12-2007
Postów: 8
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w obronie kolegi

znalazłem ten link jest jasne, według mnie ze fartnęło się koledze

D.Jastrzębi Pierścień,D.Spaczona Apaszka,

kupił fajnie tanio jakbym znalazł taki tani dobry pierścień jastrzębia też bym dał kt.

ps: ja również nie znam uczciwszego gracza

Pozdrawiam
30-01-2009 14:30 alienwashere jest offline Szukaj postów użytkownika: alienwashere Dodaj alienwashere do Listy kontaktów AIM Screen Name of alienwashere: alienwashere
danielus
Junior Member


Data rejestracji: 05-05-2008
Postów: 16
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To chyba żart kolega jest uczciwym graczem na pewno nie dopuścił się pusha Mad
30-01-2009 16:11 danielus jest offline Szukaj postów użytkownika: danielus Dodaj danielus do Listy kontaktów
Gofer
Newbie


Data rejestracji: 15-02-2008
Postów: 7
Klan: akSamura
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tez nie wiem za co ten ban..:/ jastrzebi byl mi zbedny i chcialem go sprzedac. u mnie w klanie nikt nie chcial wiec sprzedalem pierwszej osobie i nie wiem w czym byl problem?? nie rozumiem za co ten ban...:/ a jezeli taka gra nie jest uczciwa to nie wiem co tu moze byc uczciwe... w ogole nie znam osoby ktorej sprzedalem. prosze wiec o odwolanie bana.

__________________
Gofer
30-01-2009 18:50 Gofer jest offline Szukaj postów użytkownika: Gofer Dodaj Gofer do Listy kontaktów
ShadowHand
Newbie


Data rejestracji: 04-10-2007
Postów: 5
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy ja moge prosic u uzasadnienie tego bana? bo ja w 100% nie czuje sie winny

__________________
Nick w grze: R4 - ShadowHand
Na aukcjach podaję wymagania dla ssaka
30-01-2009 22:44 ShadowHand jest offline Szukaj postów użytkownika: ShadowHand Dodaj ShadowHand do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli czujecie się niewinni proszę napisać skargę do c47.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

31-01-2009 06:27 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
damianuzumaki
Full Member


images/avatars/avatar-6424.jpg

Data rejestracji: 07-12-2007
Postów: 57
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jakby nie On to by Nosferek odrazu kupil...gdzie tu push??

__________________
<-->NEMO<-->



31-01-2009 11:49 damianuzumaki jest offline Szukaj postów użytkownika: damianuzumaki Dodaj damianuzumaki do Listy kontaktów
ShadowHand
Newbie


Data rejestracji: 04-10-2007
Postów: 5
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

składam więc oficjalna skargę na admina seszeja o nieuzasadnione zawieszenie konta i prosze o wyjasnienie przez c47 tej sytuacji, z góry dziekuje za odpowiedź

__________________
Nick w grze: R4 - ShadowHand
Na aukcjach podaję wymagania dla ssaka

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez ShadowHand: 03-02-2009 15:10.

31-01-2009 12:08 ShadowHand jest offline Szukaj postów użytkownika: ShadowHand Dodaj ShadowHand do Listy kontaktów
dzusi
Junior Member


Data rejestracji: 16-01-2008
Postów: 12
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ZA CO MAM PUSHING ??

Nick w grze Satyr

Prosze o wyjasnienie!!!
11-05-2009 14:25 dzusi jest offline Szukaj postów użytkownika: dzusi Dodaj dzusi do Listy kontaktów
gora94bw
Junior Member


Data rejestracji: 19-12-2008
Postów: 12
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gracz nigdy nie ostrzegany i takie posadzenie ludzie pomyślcie..;|

__________________
R14- Grahamka
13-05-2009 15:44 gora94bw jest offline Szukaj postów użytkownika: gora94bw Dodaj gora94bw do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING ShadowHand ; Gofer

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH