Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Nokia xm-problem z usb l To close l » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nokia xm-problem z usb l To close l
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Nokia xm-problem z usb l To close l Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam nokie xpressmusic no i mam problem z usb.

Jakies 45min temu zrzucałem przez usb piosenkę na fona. Wszystko chodziło normalnie. Teraz przypomnialem sobie, ze miałem i drugą ściągnąc podpinam pod usb i normalnie sie włacza.

Wchodze w mój komputer, potem wchodze w nokia phone browser(jedyne okienko do fona) potem ma mi sie pokazac kolejne okienko ale wtedy sie zacina i nie moge nic zrobic.

Znaczy alt+ctrl+delete. I moge wyłączyc ale nie moge nic wrzucic i zrzucic z fona

Pomozecie?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lexar: 30-01-2009 20:26.

29-01-2009 23:16 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
tharin12
Emperor


images/avatars/avatar-21746.gif

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 1.035
Klan: Bananas
Kraina: Moria
Skąd: Wejherowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spróbuj reinstal, czasami pomaga (też mam nokię xm i mi pomogło)

__________________

30-01-2009 14:28 tharin12 jest offline Szukaj postów użytkownika: tharin12 Dodaj tharin12 do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lexar
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zrobiłem reinstal, ale teraz jak podłącze kabel do kompa to nie ma połączenia. I nie moge nic zrobic
30-01-2009 18:54 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Nokia xm-problem z usb l To close l

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH