Go to the Main Page Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Skąd się dowiedziałem(am) o BloodWars... » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Add Thread to Favorites
Pages (27): [1] 2 3 next » ... last » Post New Thread Post Reply
Go to the bottom of this page Skąd się dowiedziałem(am) o BloodWars... 49 Votes - Average Rating: 9.2449 Votes - Average Rating: 9.2449 Votes - Average Rating: 9.2449 Votes - Average Rating: 9.24
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych

Registration Date: 24-05-2006

Skąd się dowiedziałem(am) o BloodWars... Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witajcie,

chcąc by było nas jak najwięcej, a przy okazji nie marnować Waszych pieniędzy z kont premium, chcemy zapytać Was jak to się stało, że do nas trafiliście.

Jeżeli w stopce reklamy na którą klikneliście była nazwa np. google, to w ankiecie zaznaczcie google, nawet jeżeli strona należała do sklepu z częściami samochodowymi.

Wszystkim, którzy wypełnią ankietę z góry dziękujemy,

BloodWars Team

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

quote:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.

quote:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie

UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets

17-08-2006 23:57 SushiMaker is offline Search for Posts by SushiMaker Add SushiMaker to your Buddy List
DeeSeL
Junior Member

Registration Date: 11-08-2006
Kraina: Necropolia

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Wybrałem opcję z innego źródła, ponieważ było to forum klanowe znanej i od kilku dni nie lubianej gry on-line o podobnym charakterze jak BW tylko znacznie w gorszym wykonaniu Wink .
18-08-2006 00:03 DeeSeL is offline Search for Posts by DeeSeL Add DeeSeL to your Buddy List
Shaka
Junior Member

Registration Date: 06-08-2006

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ja dowiedziałem sie od Krystyny z gazowni kiedy stałem w kolejce za Etopiryną zara z Goździkową:lol:

18-08-2006 00:11 Shaka is offline Homepage of Shaka Search for Posts by Shaka Add Shaka to your Buddy List
SonkS
Newbie

Registration Date: 17-08-2006
Klan: [PhOeNix]
Rasa w grze: Ssak

ja od Masash'a Big Grin

KUPIĘ UZI (za 42 PR/szt.) I STRZELBY (90 PR/szt.) - OFERTY ODRAZU W GRZE !!!
18-08-2006 00:12 SonkS is offline Search for Posts by SonkS Add SonkS to your Buddy List
Ragabash
Viking

images/avatars/avatar-3263.jpg

Registration Date: 14-08-2006
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria

ja dowiedzialem sie o Blood Wars na forum Bite Fight Smile
18-08-2006 00:16 Ragabash is offline Search for Posts by Ragabash Add Ragabash to your Buddy List
opor
Triple Ace

Registration Date: 08-08-2006

Ja zauwazylem reklame google ...i jakos tak kliknalem Tongue ...i juz zostalem Big Grin
18-08-2006 00:20 opor is offline Search for Posts by opor Add opor to your Buddy List
Jarzomb
Newbie

Registration Date: 03-08-2006

Ja dowiedziałem się z opisu gg mojego kolegi Tongue
18-08-2006 00:21 Jarzomb is offline Search for Posts by Jarzomb Add Jarzomb to your Buddy List
Crow
Lord

images/avatars/avatar-1732.jpg

Registration Date: 04-07-2006

ja to zostałem ladnie zapytany przez piekna pania Thorge czy niechcialbym byc beta testerem gry robionej przez KG Wink

Pozdrawiam,
Crow

"People should not be afraid of their governments.
Governments should be afraid of their people."

18-08-2006 00:24 Crow is offline Homepage of Crow Search for Posts by Crow Add Crow to your Buddy List
sExplosion
Zbanowany

images/avatars/avatar-538.png

Registration Date: 15-08-2006

ja od kogos z BF Big Grin

18-08-2006 00:28 sExplosion is offline Search for Posts by sExplosion Add sExplosion to your Buddy List
ircek
Member

Registration Date: 16-08-2006
Klan: BK

Ja podobnie ja DeeSeL dowiedziałem sie z forum klanowego pewnie z tego samego i tak tu trafiłem wiec zaznaczyłem inne zrodło choc rowniez mogło byc od znajomego ale 2 razy nie wolno klikac :wink:
18-08-2006 00:29 ircek is offline Search for Posts by ircek Add ircek to your Buddy List
Artlia
Newbie

ja rowniez z innego zrodla sie dowiedzialam o BW, a dokladnie z forum klanowego graczy BF

18-08-2006 00:36 Artlia is offline Search for Posts by Artlia Add Artlia to your Buddy List
Kasik
Junior Member

Registration Date: 09-08-2006

Mój chłopak wie co jest dobre.. więc jestem Wink
18-08-2006 00:42 Kasik is offline Search for Posts by Kasik Add Kasik to your Buddy List
Kacper51015
Newbie

Registration Date: 18-08-2006

To ja trafiłem najgorzej bo znalazłem reklame BW na stronce z gołymi panienkami ... :oops:
18-08-2006 00:44 Kacper51015 is offline Search for Posts by Kacper51015 Add Kacper51015 to your Buddy List
PitBull
Lord

images/avatars/avatar-2363.gif

Registration Date: 13-08-2006
Klan: XerVerQer

No ja sie dowiedziałem z forum klanowego najbardziej znienawidzonej gry BF w kturej gracze zostali zresetowani za to ze przez kilka miesiecy płacili premium i zdobyli swoje skile bronie a własciciele gry czyli Gf pod pretekstem nowosci zresetowali nam konta a nowosci to tylko zmiany kosmetyczne i gracze sie połapali o co chodziło no ale wracajac do tematu wiekszosc graczy jak sie dowiedział o tej grze pryszli tu nasz klan tak postompił jak i kilka innych klanów i osobiscie powiem ze bardzo jestem szokowany jak ta gra jest rozwinienta i rozbudowana naprawde juz mam na jej punkcie bzika i tak twierdzi kilku klanowiczów od nas wiec zycze grze jak najlepiej i wiem ze jesli nadalbendzie sie rozwijac tak jak to robi teraz to bendzie to gra nr1 w rankingu gier tego typu pozdrawiam

ID-2937. GG-529620.
18-08-2006 00:45 PitBull is offline Search for Posts by PitBull Add PitBull to your Buddy List View the MSN Profile for PitBull
riffi
Double Ace

images/avatars/avatar-137.jpg

Registration Date: 10-08-2006
Klan: Bloody Kingdom

Widzę, że jak wiekszość. Ja równiez dowiedziałem sie na forum klanowym BF

18-08-2006 00:46 riffi is offline Search for Posts by riffi Add riffi to your Buddy List
PitBull
Lord

Bo wiekszosc nas to byli gracze Bf i ja wiem jedno moge i chce płacic za gre ale tez czegos wymagam i wiem ze to jest moja gra gra ktura poznaje i juz ja lubie jest super Big Grin a Bf to moze do nej ma 200lat zaległosci w rozwoju BF istnieje dłuzej ale jako gra i rozwój gry nie moze nawet sie równac z bloodwars tyle od demnie Big Grin

ID-2937. GG-529620.
18-08-2006 00:51 PitBull is offline Search for Posts by PitBull Add PitBull to your Buddy List View the MSN Profile for PitBull
DjBrunon
Junior Member

Klan: Świat Kaloryferów
Kraina: Moria

re Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

o cze piterek jak sie masz to ja, ao tej Grze to sie dowiedzialem na Forum i jestem zwolennikiem tej Gry bo jest fajna i Wymaga duzego Logicznego myslenia Smile pozdrawiam nowo przybyłuch
18-08-2006 00:58 DjBrunon is offline Homepage of DjBrunon Search for Posts by DjBrunon Add DjBrunon to your Buddy List
Bragi
Newbie

to widze ze jako jedyny z reklamowki wp tu trafilem...
18-08-2006 00:59 Bragi is offline Search for Posts by Bragi Add Bragi to your Buddy List
adikab
Lord

images/avatars/avatar-25572.gif

Klan: Sanguis
Kraina: Moria II

a ja z maila od znajomego z bf Smile bf to lipa do tego co tu jest Smile

ID-R1: 267883 (Drakonek)

18-08-2006 01:00 adikab is offline Search for Posts by adikab Add adikab to your Buddy List
PitBull
Lord

Nie ma poruwnania co do tej gry ta gra wystartowała 1 sierpnia a BF juz jest kupe czasu i jedyne co mnie w niej spotkało to 2 resety kont i bany od tak zwanego teamu Bf bo kazdze słowo krytyki na nich to zaraz sie obrazaja a widze ze tu admini nie zasłaniaja sie ze nic nie wiedza albo ze nie moga wogule inny klimat pozdrawiam adminów bo sa kompetentni a na BF to zbieranina kolezków i kolezanek jedyne co potrafia to banowac a odpowiedzi jak nie ma tak nie ma ale po co lepiej bana dac i pozbyc sie kłopatu wiem jedno gram w ta gre i będe grał podoba mi sie jest ciekawa i bardzo wciągająca Big Grin

ID-2937. GG-529620.
18-08-2006 01:13 PitBull is offline Search for Posts by PitBull Add PitBull to your Buddy List View the MSN Profile for PitBull
sExplosion
Zbanowany

images/avatars/avatar-538.png

ja w ogole nie skomentuje BF ... 2 razy zresetowana i zbanowana na rok ...kpina.a wracajac do tematu dodam ze to właśnie od PitBulla sie dowiedziałam o BW Big Grin

18-08-2006 01:19 sExplosion is offline Search for Posts by sExplosion Add sExplosion to your Buddy List
Akrome
Forum Legend

images/avatars/avatar-20157.jpg

Klan: Immortal
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia IX

kumpel na forum mu pisal patrze lukne se o pogralem raz skasowalem konto po 2 dnich znowu mi sie chcialo grac no i juz tu zostalem Tongue (zal bo konto top 60 ;/)

top1 : r1,r2,r3,r14

Akrome@gmail.com kontakt fb/Kromistrz
18-08-2006 01:32 Akrome is offline Search for Posts by Akrome Add Akrome to your Buddy List
elfa
Member

images/avatars/avatar-267.jpg

Registration Date: 12-08-2006
Klan: Blood_Angels
Kraina: Necropolia III

Hej ja także dowiedziałam się od znajomych z klanu z BF , pozdrowionka dla DjBrunona i Pitbulla Wink
Świetna gra...oby tak dalej Smile
p.s. sama też już rozesłałam info do znajomych z gry BF także grono się wciąż powieksza Big Grin

..::nick Elfa Id 1322::..
18-08-2006 01:33 elfa is offline Search for Posts by elfa Add elfa to your Buddy List
Blinder
Newbie

Registration Date: 12-08-2006

quote:
Original von riffi

Widzę, że jak wiekszość. Ja równiez dowiedziałem sie na forum klanowym BF
..podobnie ponieważ byliśmy-jesteśmy w jednym klanie na BF

18-08-2006 02:16 Blinder is offline Search for Posts by Blinder Add Blinder to your Buddy List
PitBull
Lord

No pozdro dla klanowiczów z BF dla klanu BLOOD HOUSE VAMP DJ elfa nasza klanowa dyplomatka Big Grin o sexplosion muwiłem ze ci sie gra spodoba bo jest fajna pozdro dla mrocznego i inych naszych klanowiczów co dołonczyli do nas tu i nadal dołanczaja Bf nas straciło ale za to bloodwars nas przyjoło i walka sie zacznie gdy odbudujemy klan nasz tu w tej grze oj cos admin sie nie wypowiada czyzby sie przeraził pozdro dla admina i programistów tej gry bo wykonali kawał dobrej roboty Big Grin

ID-2937. GG-529620.
18-08-2006 02:16 PitBull is offline Search for Posts by PitBull Add PitBull to your Buddy List View the MSN Profile for PitBull
kamson
Member

images/avatars/avatar-316.png

@PitBull: Ty wiesz dokładnie OCB i nie mów że administracja BF jest fe bo nic nie robi ... temat wałkowany z 100x i na pewno wiesz ze nie robi nic bo nie może , przekazują tylko informacje od dojczów.

Żeby nie było ze ich bronie bo sam odszedłem z Teamu po tym jak zostałem zlinczowany bo chciałem coś zrobić a potem poniosły mnie nerwy Wink odejście z Teamu to najlepsza decyzja w moim życiu ale nie wieszaj na nich tak psów bo to bez sensu.

sExplosion: widocznie coś przeskrobałeś Wink aa między innymi za system banowania i pręgierz zostałem zlinczowany więc pręgierza nie ma i dowiedzieć się za co i od kogo jest trudno;p

// Miałem nic takiego nie pisać i nie mieszać to z BF ale wypowiedzi PitBull'a skłoniły mnie do pewnej polemiki Wink

p.s. ja się dowiedziałem z reklamy googla ;p

18-08-2006 03:53 kamson is offline Homepage of kamson Search for Posts by kamson Add kamson to your Buddy List
goompas
King

Registration Date: 11-08-2006

Mnie tez PitBull sklonil do napisania tego postu a raczej styl pisowni PitBulla(byk na byku), nie ma co sie dziwic, ze za duzo nie rozumie o BF
ps ja sie dowiedzialem z www.gamecenter.pl
18-08-2006 04:21 goompas is offline Search for Posts by goompas Add goompas to your Buddy List
Gacor
Double Ace

Registration Date: 09-08-2006

U siebie na forum Bloody Kingdom byla reklamka kliknalem i tak mi zostalo :mrgreen:

Potem rozreklamowalem troche gierke po forach klanowych z BF korzystajac z Ligi Kamsona <szacuneczek :wink: > i na forum BF hehe no coz im nas wiecej tym razniej :twisted:

PS to moze jakies ulgi na przyszlosc jakbym podpadl :twisted:

18-08-2006 05:15 Gacor is offline Homepage of Gacor Search for Posts by Gacor Add Gacor to your Buddy List
PitBull
Lord

quote:
Original von kamson

@PitBull: Ty wiesz dokładnie OCB i nie mów że administracja BF jest fe bo nic nie robi ... temat wałkowany z 100x i na pewno wiesz ze nie robi nic bo nie może , przekazują tylko informacje od dojczów.

Żeby nie było ze ich bronie bo sam odszedłem z Teamu po tym jak zostałem zlinczowany bo chciałem coś zrobić a potem poniosły mnie nerwy Wink odejście z Teamu to najlepsza decyzja w moim życiu ale nie wieszaj na nich tak psów bo to bez sensu.

sExplosion: widocznie coś przeskrobałeś Wink aa między innymi za system banowania i pręgierz zostałem zlinczowany więc pręgierza nie ma i dowiedzieć się za co i od kogo jest trudno;p

// Miałem nic takiego nie pisać i nie mieszać to z BF ale wypowiedzi PitBull'a skłoniły mnie do pewnej polemiki Wink

p.s. ja się dowiedziałem z reklamy googla ;p

no może nie wszyscy ale połowa ciebie akurat wiekszosc lubiała bo byłes nilicznym a moze jedynym co cos chciał zrobic no ale nie chce rozwijac teamtu i nic ześmy nie zrobili bo resety były bo Gf tak sobie chciałoale tym razem przesadziło i w moich słowach poprze mnie wiekszosc graczy bo to prawda zreszcza sam wiesz co niby te nowosci dały zmiany kosmetyczne a konta zresetowane a co do nikturych z teamu to szkoda słów i postów zreszczą tu jest to juz nie warzne BF game ower Ps pozdro i szacunek dla ciebie za to co zrobiłes dla BF :wink:

ID-2937. GG-529620.
18-08-2006 05:39 PitBull is offline Search for Posts by PitBull Add PitBull to your Buddy List View the MSN Profile for PitBull
malekith
Triple Ace

images/avatars/avatar-1253.jpg

Registration Date: 06-08-2006

a ja zobaczyłem już dość dawno ładną dużą reklamę w jakimś pisemku o grach (nawet nie pamiętam tytułu... bo przeglądam je tylko okazjonalnie)
fakt nie było napisane co to za gra ani nic...
a na linka gdzieś kliknąłem ale gdzie... zabijcie mnie nie pamiętam...
jak już byłem na bloodwars.pl to skojarzyłem tytuł z tą dużą ładną reklamą i pomimo zerowego doświadczenia z grami online postanowiłem spróbować...
no i tak już zostałem i pewnie zostanę dopóki kobieta mi odejściem nie zagrozi Big Grin

autorzy tak trzymać!

the roof, the roof, the roof is on fire
we don't need no water
let the motherf***er burn
burn motherf***er, burn

18-08-2006 06:22 malekith is offline Search for Posts by malekith Add malekith to your Buddy List
Pages (27): [1] 2 3 next » ... last » Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Post Reply
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Skąd się dowiedziałem(am) o BloodWars...

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH