Go to the Main Page Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Skąd się dowiedziałem(am) o BloodWars... » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Add Thread to Favorites
Pages (27): « first ... « previous 25 26 [27] Post New Thread Post Reply
Go to the bottom of this page Skąd się dowiedziałem(am) o BloodWars... 49 Votes - Average Rating: 9.2449 Votes - Average Rating: 9.2449 Votes - Average Rating: 9.2449 Votes - Average Rating: 9.24
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Misterius28
Member

images/avatars/avatar-24355.gif

Registration Date: 16-02-2010
Klan: Klan Cienia
Kraina: Necropolia III

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ja dowiedziałem się z reklamy, gdzie dokładnie nie pamiętam bo trochę czasu już minęło Tongue

09-08-2012 20:07 Misterius28 is offline Search for Posts by Misterius28 Add Misterius28 to your Buddy List
amarello
Double Ace

Registration Date: 12-06-2011
Kraina: Necropolia III

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

a mnie brat nakrecil .. i tak siedze pare lat ;p

27-10-2012 11:53 amarello is offline Search for Posts by amarello Add amarello to your Buddy List
FearOfTheDark
Junior Member

images/avatars/avatar-24910.jpg

Registration Date: 14-08-2012
Klan: BRONX
Kraina: Necropolia IX

Mi o BW powiedział wujek z Anglii..
Zacząłem z nim grać, a on kupował mi premium Big Grin
Więc czemu nie grać w grę w której ma się premium od wujka cały czas Wink

I tak leci od dwóch lat...

15-12-2012 21:48 FearOfTheDark is offline Search for Posts by FearOfTheDark Add FearOfTheDark to your Buddy List
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej

images/avatars/avatar-24020.jpg

Registration Date: 18-12-2006
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria IV; Moria VI; Moria VII

A mnie kolega pokazał grę, grał kultystą i szpiegował każdego przeciwnika, bo nie chciał przegrać żadnej walki. Narzekał, że trzeba było wziąć Władcę Zwierząt.

Potem z nudów u innego kolegi założyłem konto. Właśnie WZ, wtedy minął miesiąc od startu R1.

I Wztem gram ciągle Smile

Wielki, zły Buc

Oderint, dum metuant
07-02-2013 23:19 Buc is offline Homepage of Buc Search for Posts by Buc Add Buc to your Buddy List
Nomado
Newbie

Registration Date: 08-04-2014

Dowiedziałem się o BW od znajomego, który polecił mi tę grę, argumentując swoje słowa tym, że bezgranicznie ona uzależnia.. Wink
15-04-2014 23:58 Nomado is offline Search for Posts by Nomado Add Nomado to your Buddy List
shockth
Forum Legend

Registration Date: 22-02-2010
Rasa w grze: Ssak

zabłądziłem w internecie

Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

29-04-2014 21:52 shockth is offline Homepage of shockth Search for Posts by shockth Add shockth to your Buddy List AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx View the MSN Profile for shockth
ameniasty
Double Ace

Registration Date: 30-09-2010
Kraina: Moria IV

przypadkowo kliknieta reklama spowodowala ze siedze tu juz kilka lat Frown

29-09-2014 17:39 ameniasty is offline Search for Posts by ameniasty Add ameniasty to your Buddy List
SayN0
Member

images/avatars/avatar-25236.jpg

Registration Date: 27-05-2014

Spiewali o tym w radiu. Wink
a na poważnie kumpel mnie zaciągnął na r1 dawno dawno temu i od tamtego czasu gram z kilkoma przerwami.

03-11-2014 11:01 SayN0 is offline Search for Posts by SayN0 Add SayN0 to your Buddy List
PEPIS
Junior Member

Registration Date: 15-11-2007
Kraina: Moria

Gdzie ta ankieta Tongue

od kumpla Big Grin
18-02-2015 18:06 PEPIS is offline Search for Posts by PEPIS Add PEPIS to your Buddy List
Dociak
Newbie

Registration Date: 11-02-2013
Kraina: Necropolia V

Od kolezanki bo wasala potrzebowala. Ale to bylo daaaawno temu :-)
03-03-2015 19:15 Dociak is offline Search for Posts by Dociak Add Dociak to your Buddy List
HC-milotek
Double Ace

images/avatars/avatar-23050.jpg

Registration Date: 02-01-2009
Klan: PSD
Kraina: Moria

Kolega z pracy prosił mnie często , bym mu wyprawki kliknął w międzyczasie .
Póżniej upolować chciał expa , i też kilka razy przypilnowałem ..
Pózniej dał mi jakąś postać i klkałem już swoje wyprawki Smile
ech
i tak sobie klkam te durne wyprawki .
A to jest drop Smile
https://pl.wikipedia.org/wiki/Drop_zwyczajny

27-07-2015 17:08 HC-milotek is offline Homepage of HC-milotek Search for Posts by HC-milotek Add HC-milotek to your Buddy List Add HC-milotek to your Contact List AIM Screen Name of HC-milotek: 11 YIM Account Name of HC-milotek: 11 View the MSN Profile for HC-milotek
revean
Member

images/avatars/avatar-25538.jpg

Registration Date: 30-08-2015
Klan: Old years ago (PARADOX)
Kraina: Necropolia; Moria

RE: Skąd się dowiedziałem(am) o BloodWars... Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Sąsiad z sąsiadką grali....i tak się też stało że gram i Ja. Big Grin
06-12-2015 14:22 revean is offline Search for Posts by revean Add revean to your Buddy List
niki09
Zbanowany

Registration Date: 19-09-2018

Mój najlepszy kolega mnie zaraził Smile
19-09-2018 11:01 niki09 is offline Search for Posts by niki09 Add niki09 to your Buddy List
lajk123
Newbie

Registration Date: 21-09-2018

od mojego chłopaka Smile
21-09-2018 08:42 lajk123 is offline Search for Posts by lajk123 Add lajk123 to your Buddy List
Pages (27): « first ... « previous 25 26 [27] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Post Reply
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Skąd się dowiedziałem(am) o BloodWars...

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH