Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Skąd się dowiedziałem(am) o BloodWars... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (27): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Skąd się dowiedziałem(am) o BloodWars... 49 Ankieta - średnia ocena: 9,2449 Ankieta - średnia ocena: 9,2449 Ankieta - średnia ocena: 9,2449 Ankieta - średnia ocena: 9,24
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
PitBull
Lord


images/avatars/avatar-2363.gif

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 438
Klan: XerVerQer
Skąd: OBERSCHLESIEN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von DjBrunon

ocho bedzie wojna z Kamsonem

No właśnie widzę DJ ktoś chce kamsona poniżyć ale nie wiem więc się ne wypowiadam na ten temat Big Grin

__________________

ID-2937. GG-529620.
19-08-2006 00:26 PitBull jest offline Szukaj postów użytkownika: PitBull Dodaj PitBull do Listy kontaktów Zobacz profil MSN PitBull
Darael
Newbie


Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dowiedziałem sie od współklanowicza z polskiego MonstersGame. Widzę, że siedzi tu duzo ludzi z BF. Ja jakoś grałem na poczatku, w lutym i marcu, potem przestałem bo MG bije na głowę BF (klany w grze, stróże). O bugach nie wspomnę... Tak więc pozdro dla noobków z BF :lol:

Oczywiście BW ma swój własny, nieporównywalny klimat, i jest bardziej rozbudowana. Zabawię tu trochę...

__________________

19-08-2006 01:11 Darael jest offline Szukaj postów użytkownika: Darael Dodaj Darael do Listy kontaktów
kamson
Member


images/avatars/avatar-316.png

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 47
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von oles32

cytat:
Original von kamson

@PitBull: Ty wiesz dokładnie OCB i nie mów że administracja BF jest fe bo nic nie robi ... temat wałkowany z 100x i na pewno wiesz ze nie robi nic bo nie może , przekazują tylko informacje od dojczów.

Żeby nie było ze ich bronie bo sam odszedłem z Teamu po tym jak zostałem zlinczowany bo chciałem coś zrobić a potem poniosły mnie nerwy Wink odejście z Teamu to najlepsza decyzja w moim życiu ale nie wieszaj na nich tak psów bo to bez sensu.

sExplosion: widocznie coś przeskrobałeś Wink aa między innymi za system banowania i pręgierz zostałem zlinczowany więc pręgierza nie ma i dowiedzieć się za co i od kogo jest trudno;p


// Miałem nic takiego nie pisać i nie mieszać to z BF ale wypowiedzi PitBull'a skłoniły mnie do pewnej polemiki Wink

p.s. ja się dowiedziałem z reklamy googla ;p


Ja od starych klanowiczow

A z tego co wiem kamsonku to wyleciales z TEAMu a nie odszedles.
Za co?
miedzy innymi za to ze wlamales sie na moje konto i sprzedales bron pamietasz??
Wiec nie zalewaj ze odszedles sam Smile



Nie wyleciałem odeszłem sam a TY wiesz tyle ile ile zjesz bo to była prywatna rozmowa z Ziną i Strambusem i koniec tego tematu.

Włamałem i napisałem ze po swoistym linczu mnie poniosło prawda? kłopoty z czytaniem? nie wdawałem się w szczegóły bo po co? Tutaj też chcesz zrobić śmietnik?

Koniec dyskusji na ten tematWink

__________________
http://k3d.be
19-08-2006 01:38 kamson jest offline Strona domowa kamson Szukaj postów użytkownika: kamson Dodaj kamson do Listy kontaktów
jona26
Member


images/avatars/avatar-5344.jpg

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 45
Klan: UNTOUCHABLES-nick-ME RCEDES
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOPLINO ;-) wiocha

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja poprostu jak szukalam nowej gry dla dzieci na necie

__________________
UNTOUCHABLESUNTOUCHABLESUNTOUCHABLES
JEDYNY KLAN KTORY NIE MA CHORYCH ZASAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rotfl
19-08-2006 01:41 jona26 jest offline Szukaj postów użytkownika: jona26 Dodaj jona26 do Listy kontaktów
Kirland
Newbie


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mnie poleciło 2 kumpli którzy sami zacinają i to wg rankingu dość ostro :twisted:
19-08-2006 03:12 Kirland jest offline Szukaj postów użytkownika: Kirland Dodaj Kirland do Listy kontaktów
aLexia
Member


images/avatars/avatar-17511.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 35
Kraina: Moria II

klan Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem z ekipy, która przeszła tu BF, ale zanim pojawiła sie informacja na naszym forum pan_ciemnosci poinformował mnie o tej grze Smile
Pozdrawiam Adasiu ...
19-08-2006 07:59 aLexia jest offline Szukaj postów użytkownika: aLexia Dodaj aLexia do Listy kontaktów
Alter
Newbie


Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 1
Skąd: Nie powiem.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O grze dowiedziałem się od KruczoCzarnego. Dzięki. Wygląda, że nie pożałuję rejestracji.. Całkiem sympatyczna gra. Pozdrowienia dla wszystkich, bawcie się dobrze, panie i panowie.

__________________
Let's get away from this world
To place we still beautiful
19-08-2006 09:30 Alter jest offline Szukaj postów użytkownika: Alter Dodaj Alter do Listy kontaktów
ArsLucis
Newbie


Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 1
Skąd: Dzierżoniów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hyyhy a ja sie dowiedzialem od mojego KOCHANIE SEXPLOSION!!!! BUSKI FOR YOU MALENKA !!! :*

peace for all of you....
19-08-2006 10:25 ArsLucis jest offline Strona domowa ArsLucis Szukaj postów użytkownika: ArsLucis Dodaj ArsLucis do Listy kontaktów
VeiN
Viking


images/avatars/avatar-68.jpg

Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 662
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z forum klanowego BF. Pozdrownienia dla DW-DK Smile a w szczególności dla klanowiczów, którzy tutaj grają Smile
19-08-2006 13:51 VeiN jest offline Szukaj postów użytkownika: VeiN Dodaj VeiN do Listy kontaktów
oles32
Double Ace


Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 129

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von kamson

Nie wyleciałem odeszłem sam a TY wiesz tyle ile ile zjesz bo to była prywatna rozmowa z Ziną i Strambusem i koniec tego tematu.

Włamałem i napisałem ze po swoistym linczu mnie poniosło prawda? kłopoty z czytaniem? nie wdawałem się w szczegóły bo po co? Tutaj też chcesz zrobić śmietnik?

Koniec dyskusji na ten tematWink


ok niech bedzie po twojemu
a slynne psiaki pamietasz prawda i blokowania forum jako admin gry (nie mylic z forum)??
Wlamales to fakt ale ktos inny musial wyciagnac to nawierzch (ktos kogo wywaliliscie z teamu). A dlaczego to zrobiles? Bo cie sporowkowalem jakims dziwnym cackiem ktore mi podsuwa osobniki z kasaTongue

Tak ze mam nadzieje ze tu nigdy nie bedizesz adminem bo tam sie nie sprawdziles (odp znjadziesz na forum BF w dziale skargi na team)
Sracked by hacked hehe
Pozdro i koniec tematu Big Grin

__________________
Nie gram, wiec nic nie kupuje nic nie sprzedaje. OBSERWATOR
Populacja: 17922. Ilu z tej liczby jest aktywnych graczy 2-3tys?? A moze jeszcze mniej
19-08-2006 13:56 oles32 jest offline Szukaj postów użytkownika: oles32 Dodaj oles32 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Załatwiajcie swoje prywatne sprawy na PW jak możecie. Dzięki.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




19-08-2006 13:59 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oles32 wywalili Cie z forum BF to przyszedles tu sie zalic.
Wez daj na luz - to jest inna gra jakbys nie zauwazyl wiec jesli musisz to rozmawiaj o niej.
Nikt nie ma zamiaru znowu czytac jak sie skrzywdzili na BF bo ... to kogo obchodzi...
19-08-2006 14:49 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
Aylinn
Triple Ace


images/avatars/avatar-1953.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 227
Kraina: Moria
Skąd: znikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brakuje jeszcze Spellcasta, Psiaka i mamy komplet :twisted:

(sorry za OT, nie mogłam się powstrzymać :twisted: )

__________________
Rasa: Łapacz Bęcków Broń: Okrutny Nóż Do Masła
19-08-2006 14:51 Aylinn jest offline Strona domowa Aylinn Szukaj postów użytkownika: Aylinn Dodaj Aylinn do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

SpelCast juz przyczlapal :roll:
19-08-2006 14:53 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
Aylinn
Triple Ace


images/avatars/avatar-1953.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 227
Kraina: Moria
Skąd: znikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ten sam???? Niemożliwe, wcale nie marudzi :twisted:

(dżizz zaraz mnie wywalą stąd Big Grin )

__________________
Rasa: Łapacz Bęcków Broń: Okrutny Nóż Do Masła
19-08-2006 14:58 Aylinn jest offline Strona domowa Aylinn Szukaj postów użytkownika: Aylinn Dodaj Aylinn do Listy kontaktów
Gacor
Double Ace


Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 137
Skąd: Starachowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von oles32

cytat:
Original von kamson

Nie wyleciałem odeszłem sam a TY wiesz tyle ile ile zjesz bo to była prywatna rozmowa z Ziną i Strambusem i koniec tego tematu.

Włamałem i napisałem ze po swoistym linczu mnie poniosło prawda? kłopoty z czytaniem? nie wdawałem się w szczegóły bo po co? Tutaj też chcesz zrobić śmietnik?

Koniec dyskusji na ten tematWink


ok niech bedzie po twojemu
a slynne psiaki pamietasz prawda i blokowania forum jako admin gry (nie mylic z forum)??
Wlamales to fakt ale ktos inny musial wyciagnac to nawierzch (ktos kogo wywaliliscie z teamu). A dlaczego to zrobiles? Bo cie sporowkowalem jakims dziwnym cackiem ktore mi podsuwa osobniki z kasaTongue

Tak ze mam nadzieje ze tu nigdy nie bedizesz adminem bo tam sie nie sprawdziles (odp znjadziesz na forum BF w dziale skargi na team)
Sracked by hacked hehe
Pozdro i koniec tematu Big Grin



Prosze widze ze nie tylko przyjemnych ludzi z BF spotykam, ech ale jedno jest dobre Spel i ty graliscie wowczas na innym serwie tutaj moge wam sie odwdzieczyc za to jaki smietnik uczyniliscie z gry i forum BF
Mysle ze cale rzesze ludzi z BF -u z ochota sie do mnie przylacza

Dobra rada lepiej zmiencie nick w grze


Kamson na Admina :twisted: zawsze i wszedzie

PS przy tobie kazdego moze poniesc wiec wcale sie jemu nie dziwie

__________________

19-08-2006 15:23 Gacor jest offline Strona domowa Gacor Szukaj postów użytkownika: Gacor Dodaj Gacor do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na miejscu administracji usunął bym posty nie związane z tematem, które dotyczą prywatnych spraw niektórych graczy z BF

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
19-08-2006 15:28 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
maybach
Junior Member


Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 18
Skąd: sam mi powiedz :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Xalen

SpelCast juz przyczlapal :roll:


Widziałem go ale w grze nie moge go znależć pod żadnym z jego nickow ( moze wymyslil sobie nowy ? )
19-08-2006 16:08 maybach jest offline Szukaj postów użytkownika: maybach Dodaj maybach do Listy kontaktów
AETERNUS
Newbie


Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja sie dowiedzialem od kumpli z klanu z monster game
pozdro
mgr

__________________
KUPIE "BOJOWE lub SZAMANSKIE SPODNIE"
19-08-2006 17:32 AETERNUS jest offline Szukaj postów użytkownika: AETERNUS Dodaj AETERNUS do Listy kontaktów
AETERNUS
Newbie


Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z forum klanowego MONSTER GAME

__________________
KUPIE "BOJOWE lub SZAMANSKIE SPODNIE"
19-08-2006 17:33 AETERNUS jest offline Szukaj postów użytkownika: AETERNUS Dodaj AETERNUS do Listy kontaktów
Metal
Newbie


Data rejestracji: 04-07-2006
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja sie dowiedzialem od Konrada Tongue
19-08-2006 18:03 Metal jest offline Szukaj postów użytkownika: Metal Dodaj Metal do Listy kontaktów
Luna
Newbie


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 1

akieta Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja znalazłam tą grę na stronie onet.pl kiedy szukałam nowych gier Tongue
19-08-2006 18:31 Luna jest offline Szukaj postów użytkownika: Luna Dodaj Luna do Listy kontaktów
Ace
Triple Ace


images/avatars/avatar-1022.gif

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 169
Klan: Date
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa/Zawiercie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja włąśnie chciałem ustawić skład w grze piłkarzyki na gazeta.pl, gdy patrzę: "Bloodwars... bla, bla, bla. Cośtam, cośtam." Mówię: "A kliknę!" W BiteFight grałem 10 dni i mi się znudziło, wic byłem dość sceptyczny. Ale patrzę, dwie fajne laski na górze ekranu. Nieźle to wygląda. Zacząłem czytać!

Wiem, wiem! W Polsce najpierw klikamy do bólu, potem jak już nic się nei da zrobić, to zadajamy pytania. Ja postanowiłem być oryginalny i przeczytać. Sam mam grę on-line więc wiem jak przydatne są zasady.

Przeczytałem wstęp. Od razu mnie sie spodobało, że jest rok 2012, no i się okazało, że to taka frajda. A wczoraj sobie myslałęm, co by było jakbym tego nie zauważył. Aż strach myśleć Frown

__________________
Forum dla ludzi.
Nie dla moderatorów!

19-08-2006 19:29 Ace jest offline Strona domowa Ace Szukaj postów użytkownika: Ace Dodaj Ace do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To napisz do znajomych bo może przegapili Big Grin

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


19-08-2006 20:06 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
smola
Newbie


Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja dowiedziałem się z reddragona jest tam reklamaWink

jestem tam głownym moderatorem osobą zajmującą się manualem do gry(intrukcja)i osobą od bugów

wiec jakby coś moge pomoc i tu

pozdrawiam Smoła
ps .Fajna gierka
19-08-2006 20:30 smola jest offline Szukaj postów użytkownika: smola Dodaj smola do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widać, że sami gracze robią znakomitą reklamę ;-)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
19-08-2006 20:57 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
misiek
Newbie


Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1

haha Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja gram w tibie i na form gosciu napisal tą stronke i bardzo mi sie spodobala jest zaje*****

__________________
Misiu
19-08-2006 21:11 misiek jest offline Szukaj postów użytkownika: misiek Dodaj misiek do Listy kontaktów
Aengrod
Newbie


Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 1
Skąd: Dno oceanu ...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gamecenter -> mu.xp.pl

__________________
Ten, który stłumił swe pożądliwości,
który jest wolny od wszelkiej żądzy,
którego pokarmem jest Pustka -
bez zobowiązań, wolny -
jego drogi są nieodgadnione
niczym szlaki ptactwa na niebie.
19-08-2006 21:12 Aengrod jest offline Szukaj postów użytkownika: Aengrod Dodaj Aengrod do Listy kontaktów
Bonhart
Newbie


Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ze strony klanu Bloody Kingdom
20-08-2006 15:24 Bonhart jest offline Szukaj postów użytkownika: Bonhart Dodaj Bonhart do Listy kontaktów
VeiN
Viking


images/avatars/avatar-68.jpg

Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 662
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widziałem dzisiaj reklamówkę w Polskiel Lidze BF :wink:
20-08-2006 15:26 VeiN jest offline Szukaj postów użytkownika: VeiN Dodaj VeiN do Listy kontaktów
Strony (27): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Skąd się dowiedziałem(am) o BloodWars...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH