Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Skąd się dowiedziałem(am) o BloodWars... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (27): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Skąd się dowiedziałem(am) o BloodWars... 49 Ankieta - średnia ocena: 9,2449 Ankieta - średnia ocena: 9,2449 Ankieta - średnia ocena: 9,2449 Ankieta - średnia ocena: 9,24
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Skąd się dowiedziałem(am) o BloodWars... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witajcie,

chcąc by było nas jak najwięcej, a przy okazji nie marnować Waszych pieniędzy z kont premium, chcemy zapytać Was jak to się stało, że do nas trafiliście.

Jeżeli w stopce reklamy na którą klikneliście była nazwa np. google, to w ankiecie zaznaczcie google, nawet jeżeli strona należała do sklepu z częściami samochodowymi.

Wszystkim, którzy wypełnią ankietę z góry dziękujemy,

BloodWars Team

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


17-08-2006 23:57 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
DeeSeL
Junior Member


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 21
Kraina: Necropolia
Skąd: -SALEM-

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wybrałem opcję z innego źródła, ponieważ było to forum klanowe znanej i od kilku dni nie lubianej gry on-line o podobnym charakterze jak BW tylko znacznie w gorszym wykonaniu Wink .
18-08-2006 00:03 DeeSeL jest offline Szukaj postów użytkownika: DeeSeL Dodaj DeeSeL do Listy kontaktów
Shaka
Junior Member


Data rejestracji: 06-08-2006
Postów: 24
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja dowiedziałem sie od Krystyny z gazowni kiedy stałem w kolejce za Etopiryną zara z Goździkową:lol:

__________________

18-08-2006 00:11 Shaka jest offline Strona domowa Shaka Szukaj postów użytkownika: Shaka Dodaj Shaka do Listy kontaktów
SonkS
Newbie


Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 7
Klan: [PhOeNix]
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja od Masash'a Big Grin

__________________
nIcK iN GaMe - SonkS
ID: 243
Kontakt - PM tutaj/w grze, GG - 1174334

KUPIĘ UZI (za 42 PR/szt.) I STRZELBY (90 PR/szt.) - OFERTY ODRAZU W GRZE !!!
18-08-2006 00:12 SonkS jest offline Szukaj postów użytkownika: SonkS Dodaj SonkS do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja dowiedzialem sie o Blood Wars na forum Bite Fight Smile
18-08-2006 00:16 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
opor
Forum Ace


Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 80
Skąd: Z internetu...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja zauwazylem reklame google ...i jakos tak kliknalem Tongue ...i juz zostalem Big Grin
18-08-2006 00:20 opor jest offline Szukaj postów użytkownika: opor Dodaj opor do Listy kontaktów
Jarzomb
Newbie


Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja dowiedziałem się z opisu gg mojego kolegi Tongue
18-08-2006 00:21 Jarzomb jest offline Szukaj postów użytkownika: Jarzomb Dodaj Jarzomb do Listy kontaktów
Crow
Triple Ace


images/avatars/avatar-1732.jpg

Data rejestracji: 04-07-2006
Postów: 182
Skąd: Nie pytaj...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja to zostałem ladnie zapytany przez piekna pania Thorge czy niechcialbym byc beta testerem gry robionej przez KG Wink

Pozdrawiam,
Crow

__________________


"People should not be afraid of their governments.
Governments should be afraid of their people."

18-08-2006 00:24 Crow jest offline Strona domowa Crow Szukaj postów użytkownika: Crow Dodaj Crow do Listy kontaktów
sExplosion
Zbanowany

images/avatars/avatar-538.png

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 28

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja od kogos z BF Big Grin

__________________
Sygnatura usunięta przez Super Moderatora
18-08-2006 00:28 sExplosion jest offline Szukaj postów użytkownika: sExplosion Dodaj sExplosion do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja podobnie ja DeeSeL dowiedziałem sie z forum klanowego pewnie z tego samego i tak tu trafiłem wiec zaznaczyłem inne zrodło choc rowniez mogło byc od znajomego ale 2 razy nie wolno klikac :wink:
18-08-2006 00:29 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
Artlia
Newbie


Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja rowniez z innego zrodla sie dowiedzialam o BW, a dokladnie z forum klanowego graczy BF

__________________
PO DZIŚ DZIEŃ ANIOŁOWIE W NIEBIE NOSZĄ BROŃ STRASZLIWĄ...
18-08-2006 00:36 Artlia jest offline Szukaj postów użytkownika: Artlia Dodaj Artlia do Listy kontaktów
Kasik
Junior Member


Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 13
Skąd: Icewind Forest

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mój chłopak wie co jest dobre.. więc jestem Wink
18-08-2006 00:42 Kasik jest offline Szukaj postów użytkownika: Kasik Dodaj Kasik do Listy kontaktów
Kacper51015
Newbie


Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja trafiłem najgorzej bo znalazłem reklame BW na stronce z gołymi panienkami ... :oops:
18-08-2006 00:44 Kacper51015 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kacper51015 Dodaj Kacper51015 do Listy kontaktów
PitBull
Lord


images/avatars/avatar-2363.gif

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 438
Klan: XerVerQer
Skąd: OBERSCHLESIEN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No ja sie dowiedziałem z forum klanowego najbardziej znienawidzonej gry BF w kturej gracze zostali zresetowani za to ze przez kilka miesiecy płacili premium i zdobyli swoje skile bronie a własciciele gry czyli Gf pod pretekstem nowosci zresetowali nam konta a nowosci to tylko zmiany kosmetyczne i gracze sie połapali o co chodziło no ale wracajac do tematu wiekszosc graczy jak sie dowiedział o tej grze pryszli tu nasz klan tak postompił jak i kilka innych klanów i osobiscie powiem ze bardzo jestem szokowany jak ta gra jest rozwinienta i rozbudowana naprawde juz mam na jej punkcie bzika i tak twierdzi kilku klanowiczów od nas wiec zycze grze jak najlepiej i wiem ze jesli nadalbendzie sie rozwijac tak jak to robi teraz to bendzie to gra nr1 w rankingu gier tego typu pozdrawiam

__________________

ID-2937. GG-529620.
18-08-2006 00:45 PitBull jest offline Szukaj postów użytkownika: PitBull Dodaj PitBull do Listy kontaktów Zobacz profil MSN PitBull
riffi
Double Ace


images/avatars/avatar-137.jpg

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 128
Klan: Bloody Kingdom
Skąd: dolnośląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widzę, że jak wiekszość. Ja równiez dowiedziałem sie na forum klanowym BF

__________________
Kontakt handlowy poprzez grę
id: 2256

18-08-2006 00:46 riffi jest offline Szukaj postów użytkownika: riffi Dodaj riffi do Listy kontaktów
PitBull
Lord


images/avatars/avatar-2363.gif

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 438
Klan: XerVerQer
Skąd: OBERSCHLESIEN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo wiekszosc nas to byli gracze Bf i ja wiem jedno moge i chce płacic za gre ale tez czegos wymagam i wiem ze to jest moja gra gra ktura poznaje i juz ja lubie jest super Big Grin a Bf to moze do nej ma 200lat zaległosci w rozwoju BF istnieje dłuzej ale jako gra i rozwój gry nie moze nawet sie równac z bloodwars tyle od demnie Big Grin

__________________

ID-2937. GG-529620.
18-08-2006 00:51 PitBull jest offline Szukaj postów użytkownika: PitBull Dodaj PitBull do Listy kontaktów Zobacz profil MSN PitBull
DjBrunon
Junior Member


Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 15
Klan: Świat Kaloryferów
Kraina: Moria
Skąd: Wrocław Inferno BHV

re Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o cze piterek jak sie masz to ja, ao tej Grze to sie dowiedzialem na Forum i jestem zwolennikiem tej Gry bo jest fajna i Wymaga duzego Logicznego myslenia Smile pozdrawiam nowo przybyłuch
18-08-2006 00:58 DjBrunon jest offline Strona domowa DjBrunon Szukaj postów użytkownika: DjBrunon Dodaj DjBrunon do Listy kontaktów
Bragi
Newbie


Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to widze ze jako jedyny z reklamowki wp tu trafilem...
18-08-2006 00:59 Bragi jest offline Szukaj postów użytkownika: Bragi Dodaj Bragi do Listy kontaktów
adikab
Lord


images/avatars/avatar-25572.gif

Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 347
Klan: Sanguis
Kraina: Moria II
Skąd: Grudziądz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja z maila od znajomego z bf Smile bf to lipa do tego co tu jest Smile

__________________
Nie można twierdzić, że cywilizacja się nie rozwija.Wszak w każdej nowej wojnie zabijają ludzi w ulepszony sposób.
Will Rogers
---------
ID-R1: 267883 (Drakonek)

18-08-2006 01:00 adikab jest offline Szukaj postów użytkownika: adikab Dodaj adikab do Listy kontaktów
PitBull
Lord


images/avatars/avatar-2363.gif

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 438
Klan: XerVerQer
Skąd: OBERSCHLESIEN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ma poruwnania co do tej gry ta gra wystartowała 1 sierpnia a BF juz jest kupe czasu i jedyne co mnie w niej spotkało to 2 resety kont i bany od tak zwanego teamu Bf bo kazdze słowo krytyki na nich to zaraz sie obrazaja a widze ze tu admini nie zasłaniaja sie ze nic nie wiedza albo ze nie moga wogule inny klimat pozdrawiam adminów bo sa kompetentni a na BF to zbieranina kolezków i kolezanek jedyne co potrafia to banowac a odpowiedzi jak nie ma tak nie ma ale po co lepiej bana dac i pozbyc sie kłopatu wiem jedno gram w ta gre i będe grał podoba mi sie jest ciekawa i bardzo wciągająca Big Grin

__________________

ID-2937. GG-529620.
18-08-2006 01:13 PitBull jest offline Szukaj postów użytkownika: PitBull Dodaj PitBull do Listy kontaktów Zobacz profil MSN PitBull
sExplosion
Zbanowany

images/avatars/avatar-538.png

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 28

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja w ogole nie skomentuje BF ... 2 razy zresetowana i zbanowana na rok ...kpina.a wracajac do tematu dodam ze to właśnie od PitBulla sie dowiedziałam o BW Big Grin

__________________
Sygnatura usunięta przez Super Moderatora
18-08-2006 01:19 sExplosion jest offline Szukaj postów użytkownika: sExplosion Dodaj sExplosion do Listy kontaktów
Akrome
Forum Legend


images/avatars/avatar-20157.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 1.943
Klan: Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk/Oslo/Singapur

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kumpel na forum mu pisal patrze lukne se o pogralem raz skasowalem konto po 2 dnich znowu mi sie chcialo grac no i juz tu zostalem Tongue (zal bo konto top 60 ;/)

__________________
Knowledge is power, guard it well

top1 : r1,r2,r3,r14

Neurobiopsycholog, pm, ekspert od spraw marketingu, inwestor.
Akrome@gmail.com kontakt fb/Kromistrz
18-08-2006 01:32 Akrome jest offline Szukaj postów użytkownika: Akrome Dodaj Akrome do Listy kontaktów
elfa
Full Member


images/avatars/avatar-267.jpg

Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 50
Klan: Blood_Angels
Kraina: Necropolia III
Skąd: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hej ja także dowiedziałam się od znajomych z klanu z BF , pozdrowionka dla DjBrunona i Pitbulla Wink
Świetna gra...oby tak dalej Smile
p.s. sama też już rozesłałam info do znajomych z gry BF także grono się wciąż powieksza Big Grin

__________________

..::nick Elfa Id 1322::..
18-08-2006 01:33 elfa jest offline Szukaj postów użytkownika: elfa Dodaj elfa do Listy kontaktów
Blinder
Newbie


Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 2
Skąd: 54°24'5.07"N, 18°40'27.24"E

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von riffi

Widzę, że jak wiekszość. Ja równiez dowiedziałem sie na forum klanowym BF
..podobnie ponieważ byliśmy-jesteśmy w jednym klanie na BF

__________________

18-08-2006 02:16 Blinder jest offline Szukaj postów użytkownika: Blinder Dodaj Blinder do Listy kontaktów
PitBull
Lord


images/avatars/avatar-2363.gif

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 438
Klan: XerVerQer
Skąd: OBERSCHLESIEN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No pozdro dla klanowiczów z BF dla klanu BLOOD HOUSE VAMP DJ elfa nasza klanowa dyplomatka Big Grin o sexplosion muwiłem ze ci sie gra spodoba bo jest fajna pozdro dla mrocznego i inych naszych klanowiczów co dołonczyli do nas tu i nadal dołanczaja Bf nas straciło ale za to bloodwars nas przyjoło i walka sie zacznie gdy odbudujemy klan nasz tu w tej grze oj cos admin sie nie wypowiada czyzby sie przeraził pozdro dla admina i programistów tej gry bo wykonali kawał dobrej roboty Big Grin

__________________

ID-2937. GG-529620.
18-08-2006 02:16 PitBull jest offline Szukaj postów użytkownika: PitBull Dodaj PitBull do Listy kontaktów Zobacz profil MSN PitBull
kamson
Member


images/avatars/avatar-316.png

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 47
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@PitBull: Ty wiesz dokładnie OCB i nie mów że administracja BF jest fe bo nic nie robi ... temat wałkowany z 100x i na pewno wiesz ze nie robi nic bo nie może , przekazują tylko informacje od dojczów.

Żeby nie było ze ich bronie bo sam odszedłem z Teamu po tym jak zostałem zlinczowany bo chciałem coś zrobić a potem poniosły mnie nerwy Wink odejście z Teamu to najlepsza decyzja w moim życiu ale nie wieszaj na nich tak psów bo to bez sensu.

sExplosion: widocznie coś przeskrobałeś Wink aa między innymi za system banowania i pręgierz zostałem zlinczowany więc pręgierza nie ma i dowiedzieć się za co i od kogo jest trudno;p


// Miałem nic takiego nie pisać i nie mieszać to z BF ale wypowiedzi PitBull'a skłoniły mnie do pewnej polemiki Wink

p.s. ja się dowiedziałem z reklamy googla ;p

__________________
http://k3d.be
18-08-2006 03:53 kamson jest offline Strona domowa kamson Szukaj postów użytkownika: kamson Dodaj kamson do Listy kontaktów
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnie tez PitBull sklonil do napisania tego postu a raczej styl pisowni PitBulla(byk na byku), nie ma co sie dziwic, ze za duzo nie rozumie o BF
ps ja sie dowiedzialem z www.gamecenter.pl
18-08-2006 04:21 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
Gacor
Double Ace


Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 137
Skąd: Starachowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

U siebie na forum Bloody Kingdom byla reklamka kliknalem i tak mi zostalo :mrgreen:

Potem rozreklamowalem troche gierke po forach klanowych z BF korzystajac z Ligi Kamsona <szacuneczek :wink: > i na forum BF hehe no coz im nas wiecej tym razniej :twisted:

PS to moze jakies ulgi na przyszlosc jakbym podpadl :twisted:

__________________

18-08-2006 05:15 Gacor jest offline Strona domowa Gacor Szukaj postów użytkownika: Gacor Dodaj Gacor do Listy kontaktów
PitBull
Lord


images/avatars/avatar-2363.gif

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 438
Klan: XerVerQer
Skąd: OBERSCHLESIEN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von kamson

@PitBull: Ty wiesz dokładnie OCB i nie mów że administracja BF jest fe bo nic nie robi ... temat wałkowany z 100x i na pewno wiesz ze nie robi nic bo nie może , przekazują tylko informacje od dojczów.

Żeby nie było ze ich bronie bo sam odszedłem z Teamu po tym jak zostałem zlinczowany bo chciałem coś zrobić a potem poniosły mnie nerwy Wink odejście z Teamu to najlepsza decyzja w moim życiu ale nie wieszaj na nich tak psów bo to bez sensu.

sExplosion: widocznie coś przeskrobałeś Wink aa między innymi za system banowania i pręgierz zostałem zlinczowany więc pręgierza nie ma i dowiedzieć się za co i od kogo jest trudno;p


// Miałem nic takiego nie pisać i nie mieszać to z BF ale wypowiedzi PitBull'a skłoniły mnie do pewnej polemiki Wink

p.s. ja się dowiedziałem z reklamy googla ;p

no może nie wszyscy ale połowa ciebie akurat wiekszosc lubiała bo byłes nilicznym a moze jedynym co cos chciał zrobic no ale nie chce rozwijac teamtu i nic ześmy nie zrobili bo resety były bo Gf tak sobie chciałoale tym razem przesadziło i w moich słowach poprze mnie wiekszosc graczy bo to prawda zreszcza sam wiesz co niby te nowosci dały zmiany kosmetyczne a konta zresetowane a co do nikturych z teamu to szkoda słów i postów zreszczą tu jest to juz nie warzne BF game ower Ps pozdro i szacunek dla ciebie za to co zrobiłes dla BF :wink:

__________________

ID-2937. GG-529620.
18-08-2006 05:39 PitBull jest offline Szukaj postów użytkownika: PitBull Dodaj PitBull do Listy kontaktów Zobacz profil MSN PitBull
malekith
Triple Ace


images/avatars/avatar-1253.jpg

Data rejestracji: 06-08-2006
Postów: 214
Kraina: Necropolia
Skąd: Stegna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja zobaczyłem już dość dawno ładną dużą reklamę w jakimś pisemku o grach (nawet nie pamiętam tytułu... bo przeglądam je tylko okazjonalnie)
fakt nie było napisane co to za gra ani nic...
a na linka gdzieś kliknąłem ale gdzie... zabijcie mnie nie pamiętam...
jak już byłem na bloodwars.pl to skojarzyłem tytuł z tą dużą ładną reklamą i pomimo zerowego doświadczenia z grami online postanowiłem spróbować...
no i tak już zostałem i pewnie zostanę dopóki kobieta mi odejściem nie zagrozi Big Grin

autorzy tak trzymać!

__________________


the roof, the roof, the roof is on fire
we don't need no water
let the motherf***er burn
burn motherf***er, burn



18-08-2006 06:22 malekith jest offline Szukaj postów użytkownika: malekith Dodaj malekith do Listy kontaktów
Strony (27): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Skąd się dowiedziałem(am) o BloodWars...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH