Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Skąd się dowiedziałem(am) o BloodWars... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (27): « pierwszy ... « poprzednie 24 25 [26] 27 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Skąd się dowiedziałem(am) o BloodWars... 49 Ankieta - średnia ocena: 9,2449 Ankieta - średnia ocena: 9,2449 Ankieta - średnia ocena: 9,2449 Ankieta - średnia ocena: 9,24
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
amarello
Double Ace


Data rejestracji: 12-06-2011
Postów: 127
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ciekawe czy nowych graczy przybywa na r4 ;p bo skad moga wiedziec ze to taki fajny server ;p

__________________
Aukcje trwaja 48 h od podania CM


22-12-2011 13:20 amarello jest offline Szukaj postów użytkownika: amarello Dodaj amarello do Listy kontaktów
MiecioR4
Triple Ace


images/avatars/avatar-22710.gif

Data rejestracji: 29-06-2011
Postów: 165
Klan: SaintS
Kraina: Necropolia II; Moria II; Moria IV
Skąd: Niebieskie Łagiewniki :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

r3 lepszy serwer Big Grin

r4 to już tam jest nudno mało graczy a na r3 przybywa ;D

__________________
R11 : Atena
22-12-2011 17:06 MiecioR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: MiecioR4 Dodaj MiecioR4 do Listy kontaktów
amarello
Double Ace


Data rejestracji: 12-06-2011
Postów: 127
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co takiego sie na r3 dzieje ?chytry duzo ludzi aktywnych ?chytry moze bym sobie tam konto zalozyl ;p no fakt na r4 wieje nuda troche

__________________
Aukcje trwaja 48 h od podania CM


22-12-2011 17:34 amarello jest offline Szukaj postów użytkownika: amarello Dodaj amarello do Listy kontaktów
M.istral
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

od koleżanki z LO Smile
w trzeciej klasie zamiast uczyć się do matury klikałam w BW Big Grin (ale i tak 'dobrze' zdałam Big Grin )
potem przerwa na studiach i teraz znowu
03-01-2012 02:32
Trekmi
Lord


images/avatars/avatar-23739.jpg

Data rejestracji: 03-01-2012
Postów: 262
Klan: Public_Enemies,Mrocz ny Legion
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI; Necropolia VII
Skąd: In the distortion of space and time..

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od kolegi ^^

__________________

R10 nick: Raptor, R7 nick: Sheri

03-01-2012 12:46 Trekmi jest offline Szukaj postów użytkownika: Trekmi Dodaj Trekmi do Listy kontaktów
_prozak_
Double Ace


Data rejestracji: 22-06-2009
Postów: 148
Klan: Czarna Kompania [C-K]
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przypadkiem w necie trafiłem na reklamę

__________________
#@#

03-01-2012 12:47 _prozak_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _prozak_ Dodaj _prozak_ do Listy kontaktów
Kawał chama
Junior Member


Data rejestracji: 11-12-2011
Postów: 21
Klan: RaVeN2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mój kochany (denerwując) braciszek mnie w to wkręcił. Już dwa razy xd

__________________
Człowiek, samotny wśród ludzi.
05-01-2012 22:29 Kawał chama jest offline Szukaj postów użytkownika: Kawał chama Dodaj Kawał chama do Listy kontaktów
Friczu
Triple Ace


images/avatars/avatar-25266.jpg

Data rejestracji: 02-01-2011
Postów: 179
Kraina: Necropolia II
Skąd: Szamotuły

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przypadek , poszukujac gry i zostalem na dluzej Wink

__________________
r3 Bono
r18 Bono
10-01-2012 19:43 Friczu jest offline Szukaj postów użytkownika: Friczu Dodaj Friczu do Listy kontaktów
Thanos
Junior Member


images/avatars/avatar-22791.gif

Data rejestracji: 09-05-2008
Postów: 12
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kręciłem się po necie i przypadkiem trafiłem an reklamę wpadłem na chwilę , zostałem na dłużej i teraz mówią do mnie panie kierowniku

__________________
"Kiedy widzisz, że zwycięża prawda, zawsze pytaj, jakie potężne kłamstwo za nią walczyło"
Nietzsche



Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Thanos: 16-01-2012 00:23.

16-01-2012 00:23 Thanos jest offline Szukaj postów użytkownika: Thanos Dodaj Thanos do Listy kontaktów
evilgod
Lord


Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 391

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Koledzy grali jeszcze w gimnazjum na R1 Wink i jakoś się wkręciłem.
05-02-2012 12:06 evilgod jest offline Szukaj postów użytkownika: evilgod Dodaj evilgod do Listy kontaktów
Cavalq
Lord


images/avatars/avatar-765.jpeg

Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 304
Klan: Ad Patres
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na interii zobaczyłem i z ciekawości kliknąłem Wink

__________________
ANCIENT'S DIVISION Pleased
08-02-2012 11:56 Cavalq jest offline Szukaj postów użytkownika: Cavalq Dodaj Cavalq do Listy kontaktów
majlet18
Member


images/avatars/avatar-13614.gif

Data rejestracji: 05-03-2009
Postów: 42
Klan: Phoenix
Kraina: Necropolia III
Skąd: Z Zaświata

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
evilgod napisał(a)
Koledzy grali jeszcze w gimnazjum na R1 Wink i jakoś się wkręciłem.



tak samo od r1 zaczalem.

Kumple w 3 gim zarazili mnie

__________________

19-02-2012 15:49 majlet18 jest offline Szukaj postów użytkownika: majlet18 Dodaj majlet18 do Listy kontaktów
Bassyll
Lord


images/avatars/avatar-23010.jpg

Data rejestracji: 09-06-2009
Postów: 252
Klan: R3 - Bloody_Kingdom
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Swego czasu grałem i szukałem różnych gier na stronach www. i kolega mi polecił po czym razem zaczęliśmy grać

__________________

R3 Necropolia II - Bassyll
R4 Necropolia III - Thomas Cale
R10 Necropolia VI - Bassyll

T-moderator :
Kupie R12 / R7 / R16
Zbroje R1

19-02-2012 16:01 Bassyll jest offline Szukaj postów użytkownika: Bassyll Dodaj Bassyll do Listy kontaktów
grani
Newbie


Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 8
Kraina: Necropolia
Skąd: SZCZECIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja z jakiejś reklamy w necie, za czasów neostrady 128 kb/s w cenie 59zł
przeklinam tamten dzień

__________________
nick w grze GRANI
10-03-2012 09:16 grani jest offline Szukaj postów użytkownika: grani Dodaj grani do Listy kontaktów
Stokrotkaa
Lord


images/avatars/avatar-23833.jpg

Data rejestracji: 30-11-2009
Postów: 350

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

od znajomej

__________________

16-03-2012 18:48 Stokrotkaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotkaa Dodaj Stokrotkaa do Listy kontaktów
Patolog1908
Lord


images/avatars/avatar-23375.jpg

Data rejestracji: 22-04-2011
Postów: 281
Klan: SAINTS / npk / WDN / LET
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

od znajomego o.O
czemu to mnie nie dziwi Big Grin

__________________
R3 = Patolog
11-04-2012 02:00 Patolog1908 jest offline Szukaj postów użytkownika: Patolog1908 Dodaj Patolog1908 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Patolog1908
Zibum
Junior Member


Data rejestracji: 04-06-2009
Postów: 24
Kraina: Necropolia
Skąd: Olkusz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja się dowiedziałem z reklamy na Polsacie
14-04-2012 22:47 Zibum jest offline Szukaj postów użytkownika: Zibum Dodaj Zibum do Listy kontaktów
HC-milotek
Double Ace


images/avatars/avatar-23050.jpg

Data rejestracji: 02-01-2009
Postów: 137
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Kostrzyn n/O

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przpadkiem klikłem na darmowe gry online
i już się mnie raczej nie pozbędziecie Smile

__________________
Bubusrotfl
27-04-2012 08:13 HC-milotek jest offline Strona domowa HC-milotek Szukaj postów użytkownika: HC-milotek Dodaj HC-milotek do Listy kontaktów Dodaj HC-milotek do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of HC-milotek: 11 YIM Account Name of HC-milotek: 11 Zobacz profil MSN HC-milotek
Mr.Rassek
Newbie


Data rejestracji: 23-04-2012
Postów: 3
Klan: Massengers of Devil
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: UnderWorld

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja dowiedziałem się o BW czytając gazetę o grach komputerowych CD-Action(nr 150 kwiecień 2008 ) Gdy wertowałem strony zauważyłem reklamę 2 gier przeglądarkowych.Jedną z nich był Blood Wars a drugą Arthic(czy jakos tak).I tak to się zaczęłoBig Grin

__________________
r2 Nick:Rass[

http://www.xfire.com/users/mati826

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mr.Rassek: 04-05-2012 18:04.

04-05-2012 18:03 Mr.Rassek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mr.Rassek Dodaj Mr.Rassek do Listy kontaktów
3xerwin
Triple Ace


images/avatars/avatar-9819.jpeg

Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 211
Klan: VVV
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mr.Rassek napisał(a)
Ja dowiedziałem się o BW czytając gazetę o grach komputerowych CD-Action(nr 150 kwiecień 2008 ) Gdy wertowałem strony zauważyłem reklamę 2 gier przeglądarkowych.Jedną z nich był Blood Wars a drugą Arthic(czy jakos tak).I tak to się zaczęłoBig Grin



co do CD-Action to wydanie co o BW bylo mam ;d

osobiscie, grajac w Piłkarzyki zobaczylem reklame i zaczolem grac, ale jak to bywa czasami czasu nie mialem i robilem przerwy...ale koniec, koncow wracalem i gralem dalej ;d

__________________
r18: Marshal
04-05-2012 20:40 3xerwin jest offline Szukaj postów użytkownika: 3xerwin Dodaj 3xerwin do Listy kontaktów
Tao
Full Member


images/avatars/avatar-23589.jpg

Data rejestracji: 12-05-2012
Postów: 53

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mnie wciagnal przyjaciel z klasy Tongue mial 20 lvl i siedzialem u niego i smialem sie z tych nazw przedmiotow mowie, jak mozna w to grac Tongue ... i sam zaczalem i bardzo mnie wciagnela ta gra

__________________
kiedyś: R6: Pani Leniwiec


dziś r3: Tairon
15-05-2012 12:58 Tao jest offline Szukaj postów użytkownika: Tao Dodaj Tao do Listy kontaktów
Voltar1
Junior Member


Data rejestracji: 13-11-2011
Postów: 19
Klan: DTS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja kilka ładnych lat temu od kumpla sie dowiedziałem zaczałem grac ale do 15 lvl i mnie znudziłoBig Grin Ale kiedys z nudów zacząłem w to grac i rozumieć i teraz gram regularnieBig Grin jak to brzmiBig Grin
20-05-2012 22:50 Voltar1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Voltar1 Dodaj Voltar1 do Listy kontaktów
Lordes
Junior Member


Data rejestracji: 22-10-2011
Postów: 22
Klan: UKOJENI
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Katowice

RE: Skąd się dowiedziałem(am) o BloodWars... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja od brataSmile
bad_boy r7Smile
I tak wyszło pykam seTongue

__________________
R3 Benzema9
R10 Ironia


:) :evil:
03-07-2012 17:55 Lordes jest offline Szukaj postów użytkownika: Lordes Dodaj Lordes do Listy kontaktów
Elric
Viking


images/avatars/avatar-25699.gif

Data rejestracji: 20-06-2012
Postów: 564
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od znajomych, gdyby nie oni, to bym pewnie nie grał...; d
05-07-2012 19:53 Elric jest offline Szukaj postów użytkownika: Elric Dodaj Elric do Listy kontaktów
Śmieszek
Newbie


Data rejestracji: 06-08-2012
Postów: 3
Klan: _69_
Kraina: Necropolia X
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od znajomych Tongue

__________________

06-08-2012 19:43 Śmieszek jest offline Szukaj postów użytkownika: Śmieszek Dodaj Śmieszek do Listy kontaktów
julka1077
Junior Member


Data rejestracji: 24-10-2008
Postów: 18
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od kolegi ..grał w nieistniejącym już Decadosie..to był mój cel grać w tym klanie ..udało się Smile jego nie ma ja jestem ..4 lata
06-08-2012 20:45 julka1077 jest offline Szukaj postów użytkownika: julka1077 Dodaj julka1077 do Listy kontaktów
alibaba
Newbie


Data rejestracji: 25-08-2011
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

babcia w to kiedys pykala wiec tez zaczalem

__________________
nick w grze ali

wygrałeś proszę złóż ofkę
08-08-2012 14:06 alibaba jest offline Szukaj postów użytkownika: alibaba Dodaj alibaba do Listy kontaktów
Wieczny Lowca
Forum Ace


images/avatars/avatar-23894.gif

Data rejestracji: 03-10-2011
Postów: 75
Klan: CATS
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ragabash napisał(a)
ja dowiedzialem sie o Blood Wars na forum Bite Fight Smile


J.w.

__________________
r7: ID: 31325

r11-Pierwszy serwer na którym grałem, nick Saturn

r14-anek23 (dawniej)
08-08-2012 16:05 Wieczny Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Wieczny Lowca Dodaj Wieczny Lowca do Listy kontaktów
Wieczny Lowca
Forum Ace


images/avatars/avatar-23894.gif

Data rejestracji: 03-10-2011
Postów: 75
Klan: CATS
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Grałem kiedyś w Bitefight i tak się o BW dowiedziałem .

Nie żałuję że zmieniłem grę, choć są do siebie nieco zbliżone, ale i tak BW lepsze moim zdaniem ^_^

__________________
r7: ID: 31325

r11-Pierwszy serwer na którym grałem, nick Saturn

r14-anek23 (dawniej)
08-08-2012 16:06 Wieczny Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Wieczny Lowca Dodaj Wieczny Lowca do Listy kontaktów
Gasek
Junior Member


Data rejestracji: 13-05-2012
Postów: 10
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od kumpli w 1 gimnazjum, 5 lat temu

__________________
nick w grze (r1): Gasek
Kliknij aby złożyć mi ofertę handlową

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Gasek: 08-08-2012 16:30.

08-08-2012 16:30 Gasek jest offline Szukaj postów użytkownika: Gasek Dodaj Gasek do Listy kontaktów
Strony (27): « pierwszy ... « poprzednie 24 25 [26] 27 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Skąd się dowiedziałem(am) o BloodWars...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH