Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia III (R4) » OBLĘŻENIE Raporty z wojny Opozycja vs Saints » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Raporty z wojny Opozycja vs Saints 27 Ankieta - średnia ocena: 8,0027 Ankieta - średnia ocena: 8,0027 Ankieta - średnia ocena: 8,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Yamuna
Lord


images/avatars/avatar-11738.gif

Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 384
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: z mojej starej

Raporty z wojny Opozycja vs Saints Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2/02/2008

Atak 40 ludzi Opozycji na 37 czlonkow Saints był całkowitą porażką. Op 19 : 16 Saints (link)

Temat czysto zwiazany z oblezeniami ma byc, chyba juz dojrzelismy do tego by komentowac tylko walke a nie prezyc klate. Kto chce spamowac to niech idzie na Misz-masza i tam sobie zalozy topic "wojenne spamowisko i napinki"

3/02/2008

Znow slaby atak Opozycji i ich porazka z Saints Big Grin (link)

czyzby zlekcewazenie przeciwnika? a moze zadyszka?

4/02/2008

Tym razem Saints zlekcewazylo przeciwnika niektorzy bez HP ale klocek mimo porazki zostal w domu, Opozycja nieco sie osmieszyla (link)


__________________
BW to durna gra Smile
Grasz grasz i tak C47 wygrywa bo to master Big Grin
C47 zbanuj wszystkich Big Grin odzyskaja zycie Smile

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Yamuna: 04-02-2009 12:34.

02-02-2009 11:46 Yamuna jest offline Szukaj postów użytkownika: Yamuna Dodaj Yamuna do Listy kontaktów
tekjow
Viking


Data rejestracji: 28-07-2007
Postów: 601
Klan: -.-
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zielona

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
JAK?!?!?!?!?!?
Przecież to jest niemożliwe, niech mi to ktoś wytłumaczy...
40/39 i łomot, 40/37 i łomot, ale w drugą stronę??
10 oczywiście, więcej się nie da niestety

edyt;]
Pragnę jedynie przypomnieć, że weekendowe mordobicie zapoczątkowało OP.
I otwórzcie temat na misz- maszu, bo tu zaraz będzie gnójSmile

__________________
;_)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez tekjow: 02-02-2009 12:53.

02-02-2009 12:33 tekjow jest offline Szukaj postów użytkownika: tekjow Dodaj tekjow do Listy kontaktów
NaughtyBoY
Lord


images/avatars/avatar-17932.jpg

Data rejestracji: 02-10-2008
Postów: 452
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tekjow napisał(a)
YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
JAK?!?!?!?!?!?
Przecież to jest niemożliwe, niech mi to ktoś wytłumaczy...
40/39 i łomot, 40/37 i łomot, ale w drugą stronę??
10 oczywiście, więcej się nie da niestety

jak? bardzo proste...
3 bez grozy, jeden bez eq, a do tego co najmniej 5 osob do wymiany...
ludzie się porozchodzili gdzieś i nie zdążyli wrócić.
następnym razem będzie lepiej ;]
Ave OP
9/10

cytat:
Stanek napisał(a)
Czekałem kto pierwszy nie wytrzyma i załozy kolejny temat

Wiadomo że Stecuś nie wytrzyma i będzie musiał się pochwalićBig Grin

__________________


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez NaughtyBoY: 02-02-2009 13:14.

02-02-2009 12:35 NaughtyBoY jest offline Szukaj postów użytkownika: NaughtyBoY Dodaj NaughtyBoY do Listy kontaktów
Stanek
Lord


Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 332
Klan: --------
Kraina: Necropolia IX
Skąd: -----

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czekałem kto pierwszy nie wytrzyma i załozy kolejny tematSmile


Obleg co tu duzo mowic klasyka gatunku 40/37 i wygrana 10 sie nalezy ale braki u jednych jak i drugich bija w oczy


Koniec wojny daleki wynik wyrownany powodzenia Op powodzenia Swiete wojskoWink

__________________
r14: Dziadzia samo Zuo
02-02-2009 12:43 Stanek jest offline Strona domowa Stanek Szukaj postów użytkownika: Stanek Dodaj Stanek do Listy kontaktów
.Manson.
Viking


images/avatars/avatar-24572.jpeg

Data rejestracji: 15-05-2008
Postów: 568
Klan: WD
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Marco42 wykonuje atak specjalny Groza, Sarmat_war zastyga w bezruchu.
RAfI wykonuje atak specjalny Groza, Rhodesia zastyga w bezruchu.
Rademenes wykonuje atak specjalny Groza, Fidel zastyga w bezruchu.
Sahakiel wykonuje atak specjalny Groza, Nutria zastyga w bezruchu.
jkoch wykonuje atak specjalny Groza, Mareczek zastyga w bezruchu.
Big Black Benny wykonuje atak specjalny Groza, Fidel zastyga w bezruchu.
wiara wykonuje atak specjalny Groza, Rhodesia zastyga w bezruchu.
FCBJimi wykonuje atak specjalny Groza, MetaNol zastyga w bezruchu.
Sarmat_war wykonuje atak specjalny Groza, bandziorno zastyga w bezruchu.
Asmodeus wykonuje atak specjalny Groza, Bounty_Hunter zastyga w bezruchu.
vena wykonuje atak specjalny Groza, bandziorno zastyga w bezruchu.
Browar wykonuje atak specjalny Groza, Rademenes zastyga w bezruchu.
Fidel wykonuje atak specjalny Groza, Big Black Benny zastyga w bezruchu.



hehehehe


Fajnie to wygladalo rotfl rotfl rotfl rotfl

10/10 jak nic Smile

__________________

02-02-2009 12:47 .Manson. jest offline Szukaj postów użytkownika: .Manson. Dodaj .Manson. do Listy kontaktów
Entropia
Double Ace


images/avatars/avatar-7954.jpg

Data rejestracji: 15-03-2007
Postów: 119
Klan: BlD / Saints
Kraina: Moria; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wynik cieszy, tym bardziej że OP zwykle szpanowało ilością dmg a dzisiaj naklepali o 8k mniej przy 3 osobach więcej. Wg mnie to pokazuje nie tyle przygotowanie i nieprzygotowanie klanów tylko fakt że ta gra jest ....
I ta wojna tez jest.... skoro wynik każdego oblężenia zależy tylko od tego jak się po obu stronach wylosują krytyki.

obleg jak dla mnie 8/10 i jeszcze +2 za element zaskoczenia - ta gra naprawde jest jakas popsuta...

__________________
Looks at you with an evil gleam in her eye.

ID r4:1033 Emerytka
Ofki można składać gdzie się chce, czas aukcji wg regulaminu
02-02-2009 14:37 Entropia jest offline Szukaj postów użytkownika: Entropia Dodaj Entropia do Listy kontaktów
adam_4d4m
Lord


images/avatars/avatar-11258.jpg

Data rejestracji: 06-03-2008
Postów: 311
Klan: LE->Saints
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:

# Samantha zadaje cios krytyczny z broni Doskonały Napromieniowany Korbacz Krwi, 4d4m zostaje zraniony za 756 PKT ŻYCIA.
# Samantha traci 10 PKT ŻYCIA.
# Samantha traci 2 PKT KRWI.
# 4d4m kończy swoje nie-życie na polu walki.


dlaczego ja Tongue
i repek mi obleciał Crying

no ale otwierając raport i widząc 3 opów więcej nie spodziewałem się że to da sie wygrać Big Grin

9/10 obleg dość ciekawy..tym razem saints miało fart do krytyków Smile

__________________
r14: ID: 10368 NICK: 4d4m

02-02-2009 16:13 adam_4d4m jest offline Szukaj postów użytkownika: adam_4d4m Dodaj adam_4d4m do Listy kontaktów
Arg
Member


Data rejestracji: 03-03-2008
Postów: 46
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III; Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a pisalem w ktoryms temacie w misz-maszu, ze te oblegi to w znacznej mierze kwestia szczescia i jakos malo kto sie ze mna zgodzil... teraz macie dowod! hahah Smile
losowosc tej gierki jest zabojcza Smile

9/10

__________________
nick na R4 - Arglez
nick na R10 - ... Smile ... Smile
02-02-2009 16:54 Arg jest offline Szukaj postów użytkownika: Arg Dodaj Arg do Listy kontaktów
NaSiR
Lord


images/avatars/avatar-13096.gif

Data rejestracji: 04-04-2007
Postów: 370
Klan: r1: LeT, AD | r4: PHX, LeT
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Preussisch Holland

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Je tez to powtarzam w kolko chytry
Cytat z ktoregos mojego postu w Misz-Maszu

cytat:
NaSiR napisał(a)
Bo ta gra jest chora... ;]
Tutaj nie mozna byc lepszy/gorszy. Gora zawsze jest BW Smile

Juz mowilem ze tu wszystko zalezy od fuksa..
Lacznie z przebywaniem w TOP. Jednemu dropi co chwila,
drugi sie meczy z pałkami od startu serwera Smile

A takie oblegi to juz wogle czysta loteria:
Czy groza trafi na tego, czy ten ubije krytykiem tamtego,
a moze byc nawet taka sytuacja ze potepionemu zostanie 1hp w 1 rundzie
a w drugiej odpali groze na kluczowego gracza z "wrogiego" klanu Tongue


A wracajac do tematu... Jaka pora oblegu - taki efekt Tongue
Sam ledwo co zdazylem na te weekendowe oblegi Wink

Smiem stwierdzic (pomijajac ta losowosc), ze Saints caly czas trzyma
jeden, dobry poziom a u nas ciagle zmiany wplywaja na zmiennosc wynikow Tongue

Mimo wszystko gratuluje obu stronom Pleased

Aha - 10/10

__________________
..:: r4: NaSiR (zloz oferte) ::..
02-02-2009 17:23 NaSiR jest offline Szukaj postów użytkownika: NaSiR Dodaj NaSiR do Listy kontaktów
redmaestro
Forum Ace


Data rejestracji: 23-12-2007
Postów: 97
Klan: SAMURAI
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Kraków

.. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

obel 3/10 bo BWmat spierdzielony

i rsk, słodziutki, nie ma sie czym chwalić, bo wszyscy wiedza, ze dostajecie łomocik, a to dlatego, ze nie odzyskujecie straconych kwadracików tylko szukacie poza OP, hehe

no, ale wychylcie sie poza kupę sfientych bez ochronki,my wam zgotujemy "owacyjne" powitanie

to, tyle, dziękuje

__________________
vamous, no passaran
02-02-2009 17:32 redmaestro jest offline Szukaj postów użytkownika: redmaestro Dodaj redmaestro do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Re: .. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
redmaestro napisał(a)
obel 3/10 bo BWmat spierdzielony

i rsk, słodziutki, nie ma sie czym chwalić, bo wszyscy wiedza, ze dostajecie łomocik, a to dlatego, ze nie odzyskujecie straconych kwadracików tylko szukacie poza OP, hehe

no, ale wychylcie sie poza kupę sfientych bez ochronki,my wam zgotujemy "owacyjne" powitanie

to, tyle, dziękuje



Twoja ocena nie jest obiektywna juz za samo nasze szczescie nalezy sie conajmniej 7 Smile , obleg ladny bo zaskakujacy pomimo przewagi liczebnej udalo sie - jak to tylko sam BWLOTEK wie Smile


Co do twoich slow o kwadratach - wojna jest lekko bez sensu, op klocka nam my komus innemu a klocki sie za bardzo nie roznia, kto wyjdzie z op do swojego klanu traci klocek nawet jak go zyskal w op - takze nasz bilans na 0, a jak ktos dupa i wylazi bez ochronki to do bilansu nie mozna liczyc - glupote trzeba leczyc poprostu Smile

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

02-02-2009 20:34 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Raquel
Viking


Data rejestracji: 31-08-2007
Postów: 554
Klan: Outsiders,Soesma,Pla gue, Dark Nest, BD
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aż zaczynam żałować, że opuściłem ten serwer Smile

10/10

__________________
R3,R4,R6,R9-skasowane Smile
R11/R7-Raquel, Raguel
R14/18-Raguel

KJ:"wszystkimm dociekliwym przypominam że mogę wstawić bana za cokolwiek"
C47:"w nowej aukcji potwierdzono, że cena była za wysoka, mimo że skończyła się wyższą"

02-02-2009 23:00 Raquel jest offline Szukaj postów użytkownika: Raquel Dodaj Raquel do Listy kontaktów
kitten
Ex-Team


images/avatars/avatar-8225.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 922
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Re: .. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
redmaestro napisał(a)
obel 3/10 bo BWmat spierdzielony

i rsk, słodziutki, nie ma sie czym chwalić, bo wszyscy wiedza, ze dostajecie łomocik, a to dlatego, ze nie odzyskujecie straconych kwadracików tylko szukacie poza OP, hehe

no, ale wychylcie sie poza kupę sfientych bez ochronki,my wam zgotujemy "owacyjne" powitanie

to, tyle, dziękuje


bez napinek proszę... bo będę warnować...

__________________
Odpowiadam tylko na PW napisane zgodnie z zasadami ich wysyłania.
(nie umiem tego jaśniej ująć)


02-02-2009 23:01 kitten jest offline Szukaj postów użytkownika: kitten Dodaj kitten do Listy kontaktów
elte
Double Ace


images/avatars/avatar-12795.gif

Data rejestracji: 19-01-2009
Postów: 110
Klan: KZOO,SL4,LoS
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VI
Skąd: Krakow/London

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

obleg ciekawy 8/10 ...co do tego kto jest lepszy a kto gorszy to to jak juz ktos powiedzial jest kwestia szczescia i przypadku...jeden nosi lucka i dropi pauki Big Grin a drugi non stop ma cos fajnego,ale nie o tym mowa Smile na oblegach da sie zauwazyc ciagle zmiany w OP ,w jego skladzie...pare osob do wymiany i sadze ze dalej wszystko do wygrania Smile nudzi Wam sie ...no coz Smile moze i ja sie wkoncu na jakies mordobicie zalapie Big Grin wkoncu na 4s Big Grin u nas tez niestety oblegi i szeregow drugiej linii ktos musi bronic Smile ...co do oblega dodam jeszcze ze tym razem faktycznie krytyki nie siadaly co ewidentnie pokazuje ze jest to kwestia przypadku Smile

__________________
R3-Ltcrx-oddane,akt.Newman
R4-Ltcrx-oddane,skasowane
R7-LTCRX-oddane,skasowane
R10-LTCRX-oddane,skasowane
R11-Furia-oddane,skasowane
03-02-2009 04:28 elte jest offline Szukaj postów użytkownika: elte Dodaj elte do Listy kontaktów
Yamuna
Lord


images/avatars/avatar-11738.gif

Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 384
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: z mojej starej

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Yamuna
Re: .. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kitten napisał(a)
bez napinek proszę... bo będę warnować...


moja prosba jako autora, o wybitne pilnowanie porzadku Smile i o to zeby ukrocic wszelkie napinki w zalazku Smile dzieki Kitten

teraz dzisiejszy obleg Smile 19:17 link ponizej Big Grin

Znow slaby atak Opozycji i ich porazka z Saints Big Grin



cytat:
redmaestro napisał(a)
obel 3/10 bo BWmat spierdzielony

i rsk, słodziutki, nie ma sie czym chwalić, bo wszyscy wiedza, ze dostajecie łomocik, a to dlatego, ze nie odzyskujecie straconych kwadracików tylko szukacie poza OP, hehe

no, ale wychylcie sie poza kupę sfientych bez ochronki, my wam zgotujemy "owacyjne" powitanie

to, tyle, dziękuje


nie ma tu rSk to 1, chyba ze jestem pod nieustannym wplywem halucynogenow Big Grin

po drugie nie odzyskujemy straconych klockow z OP bo ich jak widac nie tracimy Big Grin

po 3 jak masz tak cos komentowac to w 1 poscie jest instrukcja dla Ciebie co mozesz i gdzie pisac, tu prosilbym o jakis poziom mimo wszystko.


ps.
@ NaSiR: owszem jaka pora taki efekt ale to nie my stawialismy o szalonej porze oblega Big Grin a ponadto co do stalosci skladu, owszem mamy bardziej stabilny i tworzymy kolektyw, a opozycja jako zlepek funkcjonuje co jej sie brzydko odbija.

__________________
BW to durna gra Smile
Grasz grasz i tak C47 wygrywa bo to master Big Grin
C47 zbanuj wszystkich Big Grin odzyskaja zycie Smile

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Yamuna: 03-02-2009 17:09.

03-02-2009 17:01 Yamuna jest offline Szukaj postów użytkownika: Yamuna Dodaj Yamuna do Listy kontaktów
wues
Full Member


Data rejestracji: 01-12-2008
Postów: 59

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm cos sie chyba zlego dzieje w op ze przegrywaja kolejny obleg przez siebie zalozony Smile

Gratulacje dla saints pokazujecie jak walczyc w zespole 10/10
opkom niestety nie ma czego gratulowac 0/10

__________________
ws_442
03-02-2009 17:22 wues jest offline Szukaj postów użytkownika: wues Dodaj wues do Listy kontaktów
Entropia
Double Ace


images/avatars/avatar-7954.jpg

Data rejestracji: 15-03-2007
Postów: 119
Klan: BlD / Saints
Kraina: Moria; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mi sie nie podoba, jak nie krytyk w paszcze to zarek mnie zabija Frown
ale ogolnie walka sympatyczna 10/10

Y. wklejaj linki do 1 postu bo sie zaraz pogubimy :p

__________________
Looks at you with an evil gleam in her eye.

ID r4:1033 Emerytka
Ofki można składać gdzie się chce, czas aukcji wg regulaminu
03-02-2009 17:43 Entropia jest offline Szukaj postów użytkownika: Entropia Dodaj Entropia do Listy kontaktów
Yamuna
Lord


images/avatars/avatar-11738.gif

Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 384
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: z mojej starej

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Yamuna
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tym razem Saints przegralo chyba olalo przeciwnika pare osob bez krwi, ale Opozycja sie nieco osmieszyla tym ze sciagneli za duzo posilkow i obleg byl na zasoby hahaha Smile

__________________
BW to durna gra Smile
Grasz grasz i tak C47 wygrywa bo to master Big Grin
C47 zbanuj wszystkich Big Grin odzyskaja zycie Smile

04-02-2009 12:35 Yamuna jest offline Szukaj postów użytkownika: Yamuna Dodaj Yamuna do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostatni obleg swiadczy dobitnie o tym ze chyba wszyscy sa zmeczeni ta wojna - obleg ciekawy aczkolwiek bez fajerwerkow - tym razem bwlotek wylosowal OP Smile

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

04-02-2009 15:05 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
DragonNS
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oj Steco krótka masz pamięć Smile ze 2 -3 tygodnie temu taki sam bład popełniliscie Tongue Fakt ta wojna już męczy chyba wiele osób nawet Zywy chciał dołaczyc do Op Big Grin Został przyjety na kilka sekund Smile
04-02-2009 16:27
Nutria
Viking


images/avatars/avatar-8026.jpg

Data rejestracji: 03-12-2007
Postów: 522
Klan: -Saints-,Mass,PHX
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pierwsze dwa oblegi nie wiem jak mozna wytłumaczyc bo to najwieksza wtopa w całej wojnie OP czyli 10/10 Pleased dla saints pokazalo klase i zespołowość a Op wyglądało bezsilnie do tego ludzie zakldajacy obleg padaja po stronie OP dosc szybko przy tak małej roznicy pkt ma to duze znaczenieWink

3 Obleżenie Heros pada szybko i głowni kilerzy Saints natomiast kobial ustał Tongue Odpowiednie krytyki po stronie OP w krytycznych ludzi po stronie Saints i po sprawie nawet przewaga dwoch nie pomogła czyli 8/10 dla OP byłoby 10/10 gdyby nie to ze obleg na zasoby nie wiem co to miało znaczyc OP sie przestraszylo po tych dwoch oblegach czy gdy przegrywaja to chca grac o marchewke ktora jest rep a nie isc na winiszczenie przeciwnika co bylo przeciez pierwotnym planem-zaglady SaintsSmile
Swieci okazuja sie chyba silniejsi jako zespol i odporniejsi na porazki bardziej mobilni to chyba wytłumacznie chytry



edit:literówki

__________________

chytry

r4- N_u_t_r_i_a

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Nutria: 04-02-2009 16:31.

04-02-2009 16:30 Nutria jest offline Szukaj postów użytkownika: Nutria Dodaj Nutria do Listy kontaktów
WarsavVampire
Lord


images/avatars/avatar-17000.gif

Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 401
Klan: Odrodzony Phoenix
Kraina: Necropolia III
Skąd: WarsavCityVampire

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No Saintsi tak plakali ciagle ze mamy o 1 osobe wiecej tutaj Sainci mieli o 2 wiecej i dostali baty mimo przewagi w ludziach i punktach Tongue

A 12 3s bylo wymuszone bo czuje ze z przewaga Saintow 3 osob bysmy juz nie wygrali
04-02-2009 18:51 WarsavVampire jest offline Szukaj postów użytkownika: WarsavVampire Dodaj WarsavVampire do Listy kontaktów
tekjow
Viking


Data rejestracji: 28-07-2007
Postów: 601
Klan: -.-
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zielona

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

macie o 1 więcej, ale temu S nie ma jak zaradzić, natomiast 2 w przewadze tutaj wynikało z waszego nieuzupełnienia składu
w oblegach o poranku 1:2Smile
i chyba będzie trzeba wprowadzić oddzielną kategorię
"w oblegach weekendowychWink "

obleg 2gi 10/10, wygrany mimo przewagi ludzi
3ci również 10/10- Heros lamko włącz majestatSmile

__________________
;_)
04-02-2009 21:06 tekjow jest offline Szukaj postów użytkownika: tekjow Dodaj tekjow do Listy kontaktów
adam_4d4m
Lord


images/avatars/avatar-11258.jpg

Data rejestracji: 06-03-2008
Postów: 311
Klan: LE->Saints
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w ostatnim daliśmy ciała na całej linii
wojna trwa już miesiąc a końca nie widać
przeważnie to po tygodniu jedna ze stron odpuszczała totalnie oblegi bo dostawała baty[OP] Big Grin
teraz my jesteśmy lekko w tyle ale do wakacji [wtedy raczej już trzeba skończyć wojnę] dużo się jeszcze zmieni bo bw jest nieobliczalne...co zobaczyliśmy w oblegu 40op vs 37saints...nocne oblegi dają o znać po obu stronach...jedyna zaleta tej wojny to brak spamu z prośbą o namiary na repe ;]

ostatni obleg 7/10 dla OP....mimo wszystko powinni zaryzykować...jak coś to tylko strata surki...a po tych kilku litrach krwi bo na tym każdemu najbardziej zależy nie było zbyt dużych korzyści dla op z tego wygranego oblega...jak to wv napisał "bali sie przegrać" .....u nas była wpadka przez nieuwagę a tutaj umyślnie...

__________________
r14: ID: 10368 NICK: 4d4m

04-02-2009 21:52 adam_4d4m jest offline Szukaj postów użytkownika: adam_4d4m Dodaj adam_4d4m do Listy kontaktów
elte
Double Ace


images/avatars/avatar-12795.gif

Data rejestracji: 19-01-2009
Postów: 110
Klan: KZOO,SL4,LoS
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VI
Skąd: Krakow/London

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ostatni obleg slabszy noz wczesniejsze 7/10 bo zmienil sie na zasoby...co do komentarza ze niektorzy bez krwi -jedyna osoba bez pelnego hp jaka zauwazylem byla aurora... wiec tylko ona nie miala Smile a to nie sa niektorzy ...bo to liczba mnoga Wink

__________________
R3-Ltcrx-oddane,akt.Newman
R4-Ltcrx-oddane,skasowane
R7-LTCRX-oddane,skasowane
R10-LTCRX-oddane,skasowane
R11-Furia-oddane,skasowane
05-02-2009 02:37 elte jest offline Szukaj postów użytkownika: elte Dodaj elte do Listy kontaktów
Stanek
Lord


Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 332
Klan: --------
Kraina: Necropolia IX
Skąd: -----

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adam_4d4m napisał(a)
przeważnie to po tygodniu jedna ze stron odpuszczała totalnie oblegi bo dostawała baty[OP] Big Grin

byla mowa o nie prowokowaniu napinek? masz problem zeby to zrozumiec? nie komentuj-proste

Oblegi- Op woli wygrana bez klocka niz ew porazke- mozna to zrozumiec jednak liczy sie wynik wojnyBig Grin

Sainty lekka wtopka 6/10 Op 8/10 za obleg na surkeWink



Powodzenia w dalszych manewrach

__________________
r14: Dziadzia samo Zuo

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Stanek: 05-02-2009 10:27.

05-02-2009 10:26 Stanek jest offline Strona domowa Stanek Szukaj postów użytkownika: Stanek Dodaj Stanek do Listy kontaktów
WarsavVampire
Lord


images/avatars/avatar-17000.gif

Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 401
Klan: Odrodzony Phoenix
Kraina: Necropolia III
Skąd: WarsavCityVampire

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nastepna porazka swietych tym razem druzgocaca Big Grin

http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=4e6a1c367b


Cos braki kadrowe nawet skladu calego nie umieli znalesc Big Grin

Klan OPOZYCJA - suma zadanych obrażeń 37833
Klan OPOZYCJA - suma otrzymanych obrażeń 23778
05-02-2009 11:25 WarsavVampire jest offline Szukaj postów użytkownika: WarsavVampire Dodaj WarsavVampire do Listy kontaktów
Nutria
Viking


images/avatars/avatar-8026.jpg

Data rejestracji: 03-12-2007
Postów: 522
Klan: -Saints-,Mass,PHX
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No za obleg dam 10/10 dla OP Wink

Braki kadrowe no bo Św. to zespol nie 3 pol serwera obsluzajacych jeden klan Tongue

SL4i MASS chyba z Bounty nie ma tak ciekawie?? Smile a OP kasztem ich ludzi wygrywa z Saints jest sie z czego cieszyc rotfl


__________________

chytry

r4- N_u_t_r_i_a

05-02-2009 13:04 Nutria jest offline Szukaj postów użytkownika: Nutria Dodaj Nutria do Listy kontaktów
elte
Double Ace


images/avatars/avatar-12795.gif

Data rejestracji: 19-01-2009
Postów: 110
Klan: KZOO,SL4,LoS
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VI
Skąd: Krakow/London

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ostatni obleg druzgocacy ...2 runda wygladala jak egzekucja...widac ze niezle krytyki losowalo i to raczej przesadzilo o tak zdecydowanym zwyciestwie Smile
obleg 10/10

__________________
R3-Ltcrx-oddane,akt.Newman
R4-Ltcrx-oddane,skasowane
R7-LTCRX-oddane,skasowane
R10-LTCRX-oddane,skasowane
R11-Furia-oddane,skasowane
05-02-2009 13:51 elte jest offline Szukaj postów użytkownika: elte Dodaj elte do Listy kontaktów
jedi3244
Lord


images/avatars/avatar-16245.jpg

Data rejestracji: 10-12-2007
Postów: 464
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Naboo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm jak juz padla nazwa mojego klanu tutaj to sie wypowiem
z mass mamy 2-1 ale mass chyba nie chce z nami sie bawic no coz szkoda
widze ze mass idzie do sl4 wiec bedzie ciekawie
a co do saints i op moim zdaniem to loteria komus wejdzie krytyk a innemy nie i juz cale oblezenie inaczej wyglada , ani op ani saints nie sa do przodu jesli chodzi o ta wojne
co z tego ze op wygralo wiecej oblezen ? odp nic
oblezenia op vs saints sa moim zdaniem na 8/10

__________________

R10 Bounty_Hunter

05-02-2009 18:20 jedi3244 jest offline Szukaj postów użytkownika: jedi3244 Dodaj jedi3244 do Listy kontaktów
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia III (R4) » OBLĘŻENIE Raporty z wojny Opozycja vs Saints

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH