Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » ZASADZKA 2 białe lepsze od 1 dwuręka » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 2 białe lepsze od 1 dwuręka 16 Ankieta - średnia ocena: 3,2516 Ankieta - średnia ocena: 3,2516 Ankieta - średnia ocena: 3,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Forumowy Lisek
Full Member


images/avatars/avatar-10601.jpg

Data rejestracji: 27-08-2008
Postów: 68
Klan: _Vendetta_
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: masz mój numer ?

2 białe lepsze od 1 dwuręka Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=81337f19e5

sprzęt własny ^^
02-02-2009 15:11 Forumowy Lisek jest offline Strona domowa Forumowy Lisek Szukaj postów użytkownika: Forumowy Lisek Dodaj Forumowy Lisek do Listy kontaktów AIM Screen Name of Forumowy Lisek: charliekitsune YIM Account Name of Forumowy Lisek: charliekitsune Zobacz profil MSN Forumowy Lisek
Beniamins9
Forum Ace


images/avatars/avatar-9754.png

Data rejestracji: 23-04-2008
Postów: 87
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria; Moria III
Skąd: Sławnikowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Walka średnia, wygrana dzięki przewadze zwinki. Ale ilość zwinki jak na twój lvl całkiem spora Smile

Dam 7/10 za zwinke.

__________________


R6: Fanatyko

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Beniamins9: 02-02-2009 15:22.

02-02-2009 15:19 Beniamins9 jest offline Szukaj postów użytkownika: Beniamins9 Dodaj Beniamins9 do Listy kontaktów
Edward Acki
Emperor


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 1.082
Klan: Dark Side
Kraina: Moria II

RE: 2 białe lepsze od 1 dwuręka Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Forumowy Lisek napisał(a)

sprzęt własny ^^


Raczej nie daloby sie inaczej .. ^^ Bo na morii nie mozna pozyczac sprzetu z zk do atakow ^^ Tongue

Zwinnosc imponujaca jak na ten poziom rozwoju postaci Pleased .. Ale walka jednak nic specjalnego. Wygrales wlasnie dzieki przewadze zwinki. Pleased Jesli mozesz podaj tu swoj eq, jestem ciekaw z czego to wyciagnales Big Grin

Pozdro, dalszych sukcesow zyczeBig Grin
02-02-2009 15:41 Edward Acki jest offline Szukaj postów użytkownika: Edward Acki Dodaj Edward Acki do Listy kontaktów
spikE1o2
Triple Ace


images/avatars/avatar-12728.gif

Data rejestracji: 09-12-2008
Postów: 181
Kraina: Moria III
Skąd: masz taką mine ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja dam za walke 2/10 miałeś farta bo 7 zwinki różnicy to nie tak dużo a przeciwnik trafił tylko raz...walka jak walka moim zdaniem nie nadaje sie do PB..a ilość zwinki ? myśle ze na takim lvl powinno sie tyle miec jak nie więcej Wink pzdR

__________________
Vki


02-02-2009 21:31 spikE1o2 jest offline Szukaj postów użytkownika: spikE1o2 Dodaj spikE1o2 do Listy kontaktów
tharin12
Emperor


images/avatars/avatar-21746.gif

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 1.035
Klan: Bananas
Kraina: Moria
Skąd: Wejherowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja znam osoby z 30 lvl, mające więcej zwinki. Co do walk: żenada. Szpanisz tym, że masz przewagę zwinki. Sądząc po broni jesteś zabójca, więc krytyki ci niespecjalnie wpadły. Jak dla mnie walka mierna. 3/10.


Edyt: literki.

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez tharin12: 03-02-2009 12:08.

03-02-2009 12:08 tharin12 jest offline Szukaj postów użytkownika: tharin12 Dodaj tharin12 do Listy kontaktów
PoZioMeQ
Lord


images/avatars/avatar-18178.jpeg

Data rejestracji: 19-12-2008
Postów: 266
Kraina: Moria III
Skąd: się biorą dzieci ? -.-

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aaaaaa z tym własnym sprzętem to sie uśmiałem ^^
właśnie zaczynam od jajka na r2 wiec za 2 tygodnie spokojnie powinienem Cie już zjechać Tongue
zwinki normalna jak na ten lvl o_O ,dmg przyzwoite krytyka żadnego rotfl
walka dno koleś z 2h mniej zwinki i jak zawsze minus do trafienia
co tu sie dziwić Smile
2/10

__________________

Sygnature wykonał Otter . Polecam
03-02-2009 12:21 PoZioMeQ jest offline Szukaj postów użytkownika: PoZioMeQ Dodaj PoZioMeQ do Listy kontaktów
Witu
Member


Data rejestracji: 11-02-2009
Postów: 32
Klan: EQH
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dlamnie takie walki powinny byc zakazywane na forum szkoda czasu... ;]

2/10 tylko za to ze wygrales xd

__________________
...bardziej lękam się moich błędów niż osiągnięć wroga...Perycles
12-02-2009 00:10 Witu jest offline Szukaj postów użytkownika: Witu Dodaj Witu do Listy kontaktów
Manticore1
Triple Ace


Data rejestracji: 04-06-2008
Postów: 184

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nic ciekawego. Maczuga ma minus do trafienia i dlatego nie wcodziło nic. 2x 1h jest lepszy od 2h bo można więcej zwinki wyciągnąć

__________________


NickR3: Voili
13-02-2009 12:31 Manticore1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Manticore1 Dodaj Manticore1 do Listy kontaktów
Genri
Junior Member


images/avatars/avatar-12379.gif

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 15
Klan: Black Sparta
Kraina: Moria II
Skąd: brak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

może inna będzie ciekawsza bo ta 2/10Tongue

__________________
W mojej pamięci Wikingowie.
13-02-2009 14:56 Genri jest offline Strona domowa Genri Szukaj postów użytkownika: Genri Dodaj Genri do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Walka slaba, przewaga zwinki + modyfikatory trafienia = to co widac
Niezla zwinke mial przeciwnik a nie Ty, dziwie sie ze Ty nie masz antykow tylko jakies zebate trafienie
Co do przeciwnika, to pewnie bez tatka albo jaki niedokonczony CR
Do osob ktore zachwycaly sie 118 zwinki w 1h: na Morii to nieduzo jak na ten lvl:
elfia koszulka/lekka pele, db eflie szorty, jakas adrenalina patrza na spostac i jest efekt
Ocena 3/10

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
13-02-2009 18:08 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Pablorius
Full Member


Data rejestracji: 02-02-2007
Postów: 68
Klan: Bloody Kingdom
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Wroc

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a i tak link nie dziala Frown
21-02-2009 04:09 Pablorius jest offline Szukaj postów użytkownika: Pablorius Dodaj Pablorius do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » ZASADZKA 2 białe lepsze od 1 dwuręka

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH