Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Pożegnanie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Pożegnanie 9 Ankieta - średnia ocena: 5,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
caryca
Member


Data rejestracji: 13-03-2008
Postów: 25
Klan: Wojownicy_Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Pożegnanie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałabym się pożegnać i wyrazić wdzięczność wszystkim tym którzy mi pomagali jak również tym którzy przyczynili się do podjęcia przeze mnie ostatecznej decyzji....
Klanem który NIGDY mnie nie zawiódł i ZAWSZE przybywał z pomocą był Asgard CMOK CMOK CMOK CMOK CMOK bijecie Date,HTC i inne uje muje i dzikie węże na głowę !!!!!!! Big Grin
A wśród nich Ci których zapamiętam na ZAWSZE jxl !!!! CMOK CMOK CMOK CMOK CMOK (Aguś ten 1 raz mi wybacz że Go wycmokałam potem możesz mi nawalić po ryjkuWink on wie za co go cmokamWink mumin13 !!!! draculescu !!!! i Peter666 !!!!!
Dla nich specjalna dedykacja Wink
http://www.youtube.com/watch?v=Ctu2Yv77tL8
Oraz klanowi dla którego poświęcałam swój czas i serce od ponad pół roku BK2 trzymajcie się Smile
dla nich specjalna dedykacja Smile
http://www.youtube.com/watch?v=SydO94MBfc4&feature=related

Niestety wśród nich znalazły się czarne owce Frown (Frown (Frown (
erni za szmatę , belsfo za bana i postawienie kropki nad i w słowie kasuj , dossantos za zmianę nawyków żywieniowych....
Za karę dla nich nie będzie ŻADNEJ dedykacji....
Nie mogę również nie wspomnieć o pani Sephiroth ( dla której klanowicze to idioci Shocked ... i proszę żeby głęboko wzięła sobie do serca przysłowie że "krowa która dużo ryczy mało mleka daje"....) która zrujnowała wszystko co mnie łączyło z panią diamond ( niunia mimo wszystko esy zostawiłam )

Jednak JEDYNYM NAJWSPANIALSZYM NIEDOŚCIGNIONYM NIEZAPOMNIANYM FANTASTYCZNYM i NAJDOSKONALSZYM MOIM PRZYJACIELEM NA BW BYŁ !!!! JEST !!!! i BĘDZIE !!!! NA ZAWSZE TONY0908 dla CIEBIE nie znikam Wink wiesz gdzie mnie znaleźć i szukać......ZAWSZE BĘDZIEMY RAZEM NIETYKALNI...
Tomcio for you
http://www.youtube.com/watch?v=x3knMFIAMeY&feature=related
PRZEPRASZAM że nie wymieniłam wszystkich jak np.PtysaPandysa którego miałam okazję bzyknąć tylko jeden jedyny raz ale za to jakże skutecznie Tongue
oraz NUMBER ONE BW Lopezzo który nie znalazł czasu aby mi odpisać Mad
i wielu wielu innych.......
Żegnam na ZAWSZE
Z poważaniem Warbia

__________________
nick w grze Warbia
04-02-2009 20:31 caryca jest offline Szukaj postów użytkownika: caryca Dodaj caryca do Listy kontaktów
diamond
Junior Member


Data rejestracji: 12-01-2008
Postów: 11
Klan: [BKII]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szkoda że tak sie stało bo wcale tak być nie musiało Frown za dużo nerwów było "babuniu" i pamietaj że niektóre słowa wypowiedziane (może pod wpływem emocji nie wiem) ranią i tak łatwo się ich nie zapomina Frown

mimo wszystko dziękuję za ten czas kiedy mogłam być Twoją wnusią Smile

zastanów sie jeszcze dobrze bo nie musisz rezygnować z tego co lubisz tak bardzo

jesli jednak to ostateczna decyzja to życzę powodzenia w realu


buziaki

diamencik - kasieńka

__________________
r1 diamond - usunięta
r8 diamond - oddana

Sirona
04-02-2009 21:16 diamond jest offline Szukaj postów użytkownika: diamond Dodaj diamond do Listy kontaktów
Yoji
Newbie


Data rejestracji: 19-02-2007
Postów: 0
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hej, hej, hej............ wolnego proszę Pani!!!!!!!!!!!!!!!
nie tak miało byc, aż sie krew we mnie gotuje
zaś mam Ci spokoju nie dawac i odciagać kolejny raz od tego zamiaru??
sie tydzień znamy a już 2 raz......... no ja to mam szczęście ://
nie odchodź Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown
04-02-2009 21:22 Yoji jest offline Szukaj postów użytkownika: Yoji Dodaj Yoji do Listy kontaktów
Unicorn
Junior Member


images/avatars/avatar-6667.jpg

Data rejestracji: 16-08-2007
Postów: 10
Klan: GRIMED
Kraina: Necropolia
Skąd: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aż nie mogę znaleźć słów.

Miałam pisac jak ochłonę, ale nie wytrzymałam Frown kochana jesteś cudoooooooooowną kobietą i jak mi Bóg światkiem zmusiłaś inżyniera do ruszenia głowy i układania słów, bo chciałam żebyś została. Jak Ciebie nie będzie, to ja nie wiem. Jak się nie będziesz odzywać na gg to normalnie przyjadę do Ciebie i Ci tyłek tak zleję że nawet sobie nie wyobrażasz Big Grin

Słuchaj kochana, ja zgłaszam OGROMNE veto.

Ale zrobisz co uważasz :* nikt Ci niczego nie zabroni :*

Pamiętaj tylko że Cię wszyscy kochamy i zawsze masz do czego wrócić jak się rozmyślisz Tongue

buuuuziaczki ogromne kochana moja :*

Aż się popłakałam Crying Crying :*

__________________

04-02-2009 21:31 Unicorn jest offline Szukaj postów użytkownika: Unicorn Dodaj Unicorn do Listy kontaktów
Tony0908
Member


Data rejestracji: 24-03-2008
Postów: 27
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W sumie to moje zdanie na temat swojego odejścia już znasz, znaczy wiesz już wszystko co chciałem Ci powiedzieć na ten temat i pozostaje to nie zmienne
CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:*

Czyli pomimo tego, iż BARDZO boli mnie Twoja decyzja nie będę Cię po raz drugi zatrzymywać w grze, ponieważ nie mam zamairu narażać Cię na dodatkowe cierpienia spowodowane jakimiś "wiadomościami" od jakiś <niestety nie napiszę, bo brak mi cenzuralnego określenia Frown >, które nie dość, że spowodowałyby więcej bólu to zapewne znowu skłaniałyby Cię do odejścia z gry, a potem kolejnej mojej interwencji w tej sprawie i tak w kółko nieustanne pasmo cierpienia, bólu etc. Frown
A takie rozwiązanie byłoby zupełnie pozbawione jakiegokolwiek sensu Frown
Teraz z jakiś tydzień poumieram i może (mam taką nadzieję przynajmniej) mi jakoś przejdzie....
CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:*

To krótkie sprostowanie, bo chyba tylko jedna osoba znała moje najnowsze zdanie w temacie Tongue


Oczywiście, że wiem gdzie Cię szukać i wiem, że ZAWSZE CIĘ ZNAJDĘ
CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:*


BARDZO DZIĘKUJĘ ZA DEDYKACJE
CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:*
CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:*

OCZYWIŚCIE, ŻE BYLIŚMY, JESTEŚMY I BĘDZIEMY ZAWSZE RAZEM NIETYKALNI
CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:*
CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:*

I nieee przesadzaj z tymi moimi zaletami, bo jeszcze popadnę w samozachwyt Tongue
A potem zmienie się w Narcyza, lub kogoś na jego obraz i podobieństwo Tongue Tongue Tongue


Teraz niestety taka troszkę mniej przyjemna - środkowa część - mojego postu Frown

Jeśli chodzi o "pana" erniego już jakiś czas temu się nim zająłem, robiąc mu małą antyreklamę w obecnym klanie i serwując mu 2 ataki w ciągu ustawowej doby.
W sumie to on napisał niestety jeszcze troszkę więcej, ale nie będę cytować, bo z miejsca dostałbym pewnie bana... Frown

Natomiast jeśli idzie o "pana" belfso, to CZEKAM JESZCZE 2 DNI na "załatwienie" mi tego obiecanego banu, a potem się zobaczy.... Wink

Co do Crused to coś Ci pisałem na ten temat.... Ty wiesz Wink
I wiesz, że zawsze dotrzymuję danego słowa Wink

A w sprawie gry tak jak obiecałem zostanę, choć będę bardzo mało aktywny Frown
Ponieważ straciłem jedyną osobę, która mnie jeszcze w niej trzymała Frown

W sumie to miałem "ZAJ.....Y" tydzień (nawet już prawie 2 tygodnie) Frown Frown Frown Frown Frown
Ale na ten temat rozpisywać się nie będę Tongue Frown Frown



Na koniec dodam, że mimo, iż Twojego konta już niestety nie będzie to i tak zostaniesz obecna na BW, ponieważ ZAWSZE BĘDZIESZ W MOIM OPISIE I NIC I NIKT NIGDY TEGO NIE ZMIENI
CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:*


JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJĘ ZA DEDYKACJĘ
CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:*
CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:*


BARDZO, BARDZO, BARDZO, BARDZO MMMMMOOOOOOOCCCCCNNNNNNOOOOOOOO CIĘ KKKKOOOOOOCHCHCHCHCHHHHAAAAAAAMMMMMMMMM
CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:*
CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:*
CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:*
CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:*
CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:*




P.S.

A Lopek to nigdy nie ma czasu Tongue Tongue
Musi przeicież się ciągle rozwijać, żeby nie stracić miejsca NUMERO UNO na serwie Tongue Tongue
I w tym celu trzeba DUUUUUŻŻŻŻOOOOOO grać i mało pisać Tongue Tongue
Przynajmniej mnie się tak wydaje Tongue Tongue

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:*
CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:*

__________________
Na R1 nie masz już szlachetnych rycerzy,
wszędzie gejostwo z zd się szerzy...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Tony0908: 05-02-2009 01:07.

05-02-2009 00:59 Tony0908 jest offline Szukaj postów użytkownika: Tony0908 Dodaj Tony0908 do Listy kontaktów
mumin13
Newbie


Data rejestracji: 25-09-2007
Postów: 0
Klan: ASGARD
Kraina: Necropolia; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kto mnie teraz na oblegi będzie zapraszał? Evil
05-02-2009 16:15 mumin13 jest offline Szukaj postów użytkownika: mumin13 Dodaj mumin13 do Listy kontaktów
Bosinio
Junior Member


Data rejestracji: 27-04-2007
Postów: 10
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szkoda Frown powodzenia w realu
05-02-2009 17:01 Bosinio jest offline Szukaj postów użytkownika: Bosinio Dodaj Bosinio do Listy kontaktów
Draculescu
Newbie


images/avatars/avatar-9076.jpg

Data rejestracji: 09-02-2008
Postów: 4

Mad Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ehhh młoda przesadzasz, weź nie odchodź Crying
Albo lepiej, chodź do nas, do mnie, do mumina i reszty "luzaków" Big Grin

__________________
Evil Ceterum censeo Carthaginem delendam esse

Nick w grze: Draculescu
05-02-2009 17:42 Draculescu jest offline Szukaj postów użytkownika: Draculescu Dodaj Draculescu do Listy kontaktów
Black_Death
Member


images/avatars/avatar-12213.jpg

Data rejestracji: 17-12-2008
Postów: 28
Klan: -ABK-
Kraina: Necropolia
Skąd: poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no szkoda ze odchodzisz , coraz mniej przyjaznych osob jest na bw , rozumiem na kazdego przychodzi czas ale czemu to akurat ty Crying

no coz to twoj wybor , moze kiedys powrocisz do nas Smile

pozdrawiam cieplo i zycie milego dnia Smile

__________________
r1/ Adhd
05-02-2009 17:46 Black_Death jest offline Szukaj postów użytkownika: Black_Death Dodaj Black_Death do Listy kontaktów
shadow2236
Newbie


images/avatars/avatar-10186.jpg

Data rejestracji: 28-12-2007
Postów: 2
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No widzę że jednak od decyzji nie da się Ciebie odwieść Frown ((

Ale pamiętaj BW jest silniejsze i daj znać jak znowu zawitasz Smile )

BĘDZIEMY CZEKAĆ !!!!! Smile ))

Pozdrowionka

__________________
jeśli coś wygrałem / kupiłem nick w grze shadow2236 R-1


05-02-2009 17:46 shadow2236 jest offline Szukaj postów użytkownika: shadow2236 Dodaj shadow2236 do Listy kontaktów
DarkKing_Babilon
Double Ace


Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 138

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NARA! A dla innych podobnych osobników- to tylko graWink

__________________
Nick w grze:
r1 DarkKing
05-02-2009 18:36 DarkKing_Babilon jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkKing_Babilon Dodaj DarkKing_Babilon do Listy kontaktów
jill4U
Member


Data rejestracji: 02-05-2008
Postów: 49
Klan: MROK/ABK
Kraina: Necropolia
Skąd: NimfomANIA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No, moja Ty mała kochanico,
Takich jak Ty szukać ze świcąWink )!!
I Ty mnie tutaj na pastwę losu
dla innych wampirów ciosu
zostawiasz biedaczkę mnie samą
Chce byś była dla mnie mamąSmile ))

Maleńka, wprowadzsz mnie w drugiego dołka, w kolejny stres, co przeżyłam jak diamencik odeszłaFrown to sie w głowie nie mieści, a teraz TY,
Warbia Moja Kochana, kogóż teraz będę kochać, uważaj, nie odchodź, bo Ci Tonego poderwę hihih
WRACAJ do grySmile
Rozkazuję CiSmile ))
Warbia, miej w d...pie tych co bluzgają
Popatrz na tych co Cie tu kochają!
Inni sie nie liczą,
niechj dalej gł...ćwicząSmile



NIE ODCHODŹ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

błagam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
daj nam szanse
i sobie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KOCHAM Cie wiesz o tym i zawsze cie bede kochać.
Twój JILEK
05-02-2009 19:38 jill4U jest offline Szukaj postów użytkownika: jill4U Dodaj jill4U do Listy kontaktów
DreamerPL
Junior Member


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 21
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NIE ODCHODZ!!!!! Frown Frown Frown Frown


niestety ta gra przyciaga najrozniejszych ludzi i niestety czesci z nich przyswieca zyciowy cel:
"Jak nie masz po co zyc TO ZYJ NA ZLOSC INNYM"

takich ludzi nalezy IGNOROWAC jesli zrobia swinstwo to miec ich w gledokim powazaniu, a cieszyc sie z tymi pozytywnie nastawionymi

Pewnie podjelas decyzje, ale masz ja zmienic.

Kurde caly klimat BW zaczyna mi ulatywac, najpierw Diamencik teraz Ty.


Moze zrob sobie przerwe, porob wyprawki jak Diamencik i za jakis czas powrocisz.
05-02-2009 22:57 DreamerPL jest offline Szukaj postów użytkownika: DreamerPL Dodaj DreamerPL do Listy kontaktów
PeTeR666
Newbie


images/avatars/avatar-15519.gif

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 2
Klan: ASGARD
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

będę Cię pamiętać Smile

dzięki Smile

__________________
tu ja ScareCrow-R1

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez PeTeR666: 06-02-2009 17:33.

06-02-2009 17:32 PeTeR666 jest offline Szukaj postów użytkownika: PeTeR666 Dodaj PeTeR666 do Listy kontaktów
ogryzek
Newbie


Data rejestracji: 28-12-2008
Postów: 2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I jak zawsze mnie pominela ehhh Baby Tongue ja i tak Cie znajde hehehe Tongue

__________________
NICK r1 r2 r3: OGRYZEK86
06-02-2009 18:21 ogryzek jest offline Szukaj postów użytkownika: ogryzek Dodaj ogryzek do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Frown Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na wieść że odchodzisz cały świat poszarzał,
I krew w bratnich klanach już tak nie smakuje.
Dlatego wciąż będę Cię prosząc powtarzał...
"NIE ODCHODŹ" rozłąka nas wszystkich zrujnuje!
Crying

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
07-02-2009 01:13 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Niedzwiadek
Newbie


Data rejestracji: 15-03-2008
Postów: 0

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żal, że kolejna fajna osoba kasuje konto na BW.
Szacunek dla decyzji i powodzenia.

Niedzwiadek

ps. moze i Tony sie znerwuje ale
http://www.youtube.com/watch?v=NJBaCBwvaFM&NR=1

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Niedzwiadek: 12-02-2009 21:24.

12-02-2009 20:55 Niedzwiadek jest offline Szukaj postów użytkownika: Niedzwiadek Dodaj Niedzwiadek do Listy kontaktów
Tony0908
Member


Data rejestracji: 24-03-2008
Postów: 27
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
jill4U napisała
nie odchodź, bo Ci Tonego poderwę hihih


SEMPER FIDELIS - znaczy nie ma takiej opcji Tongue



cytat:
Niedzwiadek napisał
ps. moze i Tony sie znerwuje ale
http://www.youtube.com/watch?v=NJBaCBwvaFM&NR=1


niee, zły niee będę, ale zazdrosny już tak Tongue



P.S.
Sorky, że późno odpisuję, ale jestem na urlopie i niestety za bardzo czasu na forum wpadać na dłużej nieee miałem Frown ((



P.S.2
Info przeznaczone TYLKO dla autorki tematu:

BARDZO, BARDZO, BARDZO MMMOOOOOOCCCCCCNNNNNNNOOOOOO CIĘ KOCHAM
CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:* CMOK:*

__________________
Na R1 nie masz już szlachetnych rycerzy,
wszędzie gejostwo z zd się szerzy...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Tony0908: 26-02-2009 18:10.

26-02-2009 18:09 Tony0908 jest offline Szukaj postów użytkownika: Tony0908 Dodaj Tony0908 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Pożegnanie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH