Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Niszczenie tatuaży------>MORIA<------ » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Niszczenie tatuaży------>MORIA<------ 6 Ankieta - średnia ocena: 7,006 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
klawaj_R7
Junior Member


Data rejestracji: 02-02-2009
Postów: 18

Niszczenie tatuaży------>MORIA<------ Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam.

Mam taką propozycje:

Gdy sie niszczy tatuaze to aktualnie: dostaje sie zaoferowane PR, nie odzyskuje sie kamieni
Więc wpadłem na pomysł aby gdy bedzie sie niszczylo tatuaze to ze dostawac PR oraz odzyskiwac zaoferowane kamienie

Czy podoba Wam sie taka propozycja??

__________________
Nick na R7-Trujacy_bluszcz

KJ Na piwku
06-02-2009 10:10 klawaj_R7 jest offline Szukaj postów użytkownika: klawaj_R7 Dodaj klawaj_R7 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wow genialne! Jak na to wpadłeś! Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




06-02-2009 10:22 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdyby nie to rozwiazanie to co poniektorzy robiliby sobie inny tatuaz na kazdy dzien tygodnia...A tak musisz sie zastanowic nad kosztami Smile
06-02-2009 10:48
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A Ja bym jeszcze proponował, żeby przy kasowaniu tatuażu, był zwracany koszt premium jaki się ponosi za jego skasowanie! Jak wam się podoba ten pomysł?

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




06-02-2009 11:23 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
drep
Lord


images/avatars/avatar-12301.jpg

Data rejestracji: 15-11-2007
Postów: 345
Klan: MASS
Kraina: Necropolia III
Skąd: Zewsząd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja dodam tylko, że zależałoby to wówczas wyłącznie od zasobności portfela gracza, a to ma nie wpływać na przebieg rozgrywki Smile

cytat:
Sejan napisał(a)
A Ja bym jeszcze proponował, żeby przy kasowaniu tatuażu, był zwracany koszt premium jaki się ponosi za jego skasowanie! Jak wam się podoba ten pomysł?


Nienajgorszy, ale jeśli już tak, to może dodawać jakiś 1-2 dni gratis? Big Grin

__________________
r4: drep

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez drep: 06-02-2009 11:31.

06-02-2009 11:30 drep jest offline Szukaj postów użytkownika: drep Dodaj drep do Listy kontaktów
LATARNIA
Double Ace


Data rejestracji: 23-09-2008
Postów: 110
Klan: NTK
Kraina: Necropolia V
Skąd: wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niszczyc , niszczyć... po co zaraz niszczyc? niech wprowadza aukcje z tatkami, nie podoba ci sie to sprzedasz, tylko razem z konczyna, oczywiscie danej łapy nie uzywasz dopuki sobie nie kupisz innej z tatkiem. wampiry maja niezła regeneracje, wiec samodzielnie niech odrasta po tygodniu.

__________________
R-1 LATARNIA
R-7 khyllan
R-12 khyllan
06-02-2009 12:44 LATARNIA jest offline Szukaj postów użytkownika: LATARNIA Dodaj LATARNIA do Listy kontaktów
NaughtyBoY
Lord


images/avatars/avatar-17932.jpg

Data rejestracji: 02-10-2008
Postów: 452
Kraina: Necropolia VI

RE: Niszczenie tatuaży------>MORIA<------ Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
klawaj_R7 napisał(a)
Witam.

Mam taką propozycje:

Gdy sie niszczy tatuaze to aktualnie: dostaje sie zaoferowane PR, nie odzyskuje sie kamieni
Więc wpadłem na pomysł aby gdy bedzie sie niszczylo tatuaze to ze dostawac PR oraz odzyskiwac zaoferowane kamienie

Czy podoba Wam sie taka propozycja??

And
cytat:
Sejan napisał(a)
A Ja bym jeszcze proponował, żeby przy kasowaniu tatuażu, był zwracany koszt premium jaki się ponosi za jego skasowanie! Jak wam się podoba ten pomysł?


i jeszcze frytki do tego ;d

kompletnie beznadziejny i bezmyślny pomysłBig Grin
nie wiem jak na to wpadłeśTongue
zamknąc by sie przydałoBig Grin

Edit.
cytat:
klawaj_R7 napisał(a)
do pani UP

jesli nie grasz na morii to nie rozumiesz powodu Tongue

Sejan: Pomysł dobry Smile Tez sie z tym premium zgodze, bo dosc duzo trace Big Grin - najpierw biala potem palna jednoreczna Big Grin A teraz Snajper Tongue

po pierwsze jestem mężczyzną, a po drugie grałem ponad 14 miesięcy na morii
wiec nie skacz mi tu chłopcze

__________________


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez NaughtyBoY: 06-02-2009 13:38.

06-02-2009 13:02 NaughtyBoY jest offline Szukaj postów użytkownika: NaughtyBoY Dodaj NaughtyBoY do Listy kontaktów
klawaj_R7
Junior Member


Data rejestracji: 02-02-2009
Postów: 18

Autor tematu Temat rozpoczęty przez klawaj_R7
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

do pani UP

jesli nie grasz na morii to nie rozumiesz powodu Tongue

Sejan: Pomysł dobry Smile Tez sie z tym premium zgodze, bo dosc duzo trace Big Grin - najpierw biala potem palna jednoreczna Big Grin A teraz Snajper Tongue

__________________
Nick na R7-Trujacy_bluszcz

KJ Na piwku
06-02-2009 13:08 klawaj_R7 jest offline Szukaj postów użytkownika: klawaj_R7 Dodaj klawaj_R7 do Listy kontaktów
Leo
Lord


Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 470
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmmm no a teraz tez tak nie jest że ten kto ma więcej kasy to ma lepiej ??? A mało to ludzi zmienia tatuaże i jakoś kamienie nie są przeszkodą ???

__________________
Co boli Ismahela u kultysty ????

# xxx używa arkana Żar Krwi, ismahel (*) zostaje zraniony za 360 PKT ŻYCIA.
# ismahel (*) kończy swoje nie-życie na polu walki.



06-02-2009 13:27 Leo jest offline Szukaj postów użytkownika: Leo Dodaj Leo do Listy kontaktów
Elathir
Lord


Data rejestracji: 17-11-2008
Postów: 468
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To może jeszcze skróty: Ulubione tatuaże: ekspedycja/wyprawki/obleg/ataki?
Bo po co się męczyć?



A i do frytek colę!

__________________
A co mi tam, jak ktoś ma zamiar zacząć grę na r15 niech skorzysta z linka http://r15.bloodwars.interia.pl/r.php?r=3314
06-02-2009 13:58 Elathir jest offline Szukaj postów użytkownika: Elathir Dodaj Elathir do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Niszczenie tatuaży------>MORIA<------

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH