Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WŁAMANIE NA KONTO Oszust, prosze o zainteresowanie. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Oszust, prosze o zainteresowanie. 8 Ankieta - średnia ocena: 7,638 Ankieta - średnia ocena: 7,638 Ankieta - średnia ocena: 7,63
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
butcherowski
Double Ace


Data rejestracji: 24-06-2008
Postów: 135
Kraina: Necropolia III
Skąd: z kątowni

Oszust, prosze o zainteresowanie. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Więc, na początek powiem Dzien dobry.
Przejdzmy do rzeczy.
Tutaj link do wymieny kontami:
55 lvl. Wymienie tylko na R4, nie oddam za free.

Teraz opisze o co chodzi.
Pan wisielka pokazał mi dogłębnie swoje konto pisząc, ze posiada ono 11k pr
na koncie bylo tylko 1k, ale to pikuś.
Po kilku godzinach od wymiany zobaczylem w wiadomosciach, ze wyslal graczowi Yeti haslo do konta, zdziwilo mnie to i pytam po co rozsylasz hasla do konta ludziom, on na to ze kilka osob zna haslo do tego konta m.im. Pan Yeti i że jest to MULTIKONTO.
W ten oto sposób wymieniłem czyste konto 'wadas' na brudne multi 'killer36'.
W dodatku jakby tego bylo malo Pan Wisielka[na forum] napisal mi na gg :
'' dobra nie pisz,nara'' Gdy chcialem odpisac wyskoczyl mi komunikat '' Uzytkownik wpisal cie na liste zablokowanych. Nie mozesz wyslac do niego wiadomosci''.
W takiej oto wyzej przedstawionej sytuacji chciałbym prosić o Ban na multikonto killer36 oraz Yeti bo nie chce miec nic wspolnego z lamaniem regulaminu bloodwars.
I proszę takze, jesli to mozliwe o odzyskanie konta o nicku wadas, adres email byl moj, jezeli zmienil meila to proszę o przywrocenie poprzedniego a hasło sobie sam odzyskam na adres mailowy.
Proszę także o zbanowanie prawnie mojego konta wadas do czasu wyjaśnienia sprawy.
Dziękuje i pozdrawiam.
09-02-2009 20:00 butcherowski jest offline Szukaj postów użytkownika: butcherowski Dodaj butcherowski do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę zgłosić to na forum skarg serwera z którego pochodzi oryginalna postać i zlinkować ten temat.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

11-02-2009 12:22 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
butcherowski
Double Ace


Data rejestracji: 24-06-2008
Postów: 135
Kraina: Necropolia III
Skąd: z kątowni

Autor tematu Temat rozpoczęty przez butcherowski
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale to chodzi o serwer R4, wiec napisalem poprawnie temat.
Moje konto wadas[wymienilem sie na killer36]
http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...rofile&uid=2383
Tutaj multikonto killer36 na ktore sie wymienilem
http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...ofile&uid=38182

Dowiedzialem sie PO WYMIANIE ze konto killer36 to multikonto wraz z kontem Yeti.
http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...ofile&uid=43386


Proszę o zbanowanie multi [killer36 oraz yeti]
Oraz o zbanowanie konta wadas, haslo odzyskam na meila i poprosze o odblokowanie.


edit :

Wymiana byla R4 na R4 jak cos.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez butcherowski: 11-02-2009 16:00.

11-02-2009 13:19 butcherowski jest offline Szukaj postów użytkownika: butcherowski Dodaj butcherowski do Listy kontaktów
butcherowski
Double Ace


Data rejestracji: 24-06-2008
Postów: 135
Kraina: Necropolia III
Skąd: z kątowni

Autor tematu Temat rozpoczęty przez butcherowski
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odzyskałem konto wadas poprzez przypomnienie hasla na adres email.
Multikonto pana Wisielki czyli: Killer36 oraz Yeti pozostawiam w rękach Pana Szeszeja.
Linki do kont są w poście wyzej.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez butcherowski: 12-02-2009 14:27.

12-02-2009 14:18 butcherowski jest offline Szukaj postów użytkownika: butcherowski Dodaj butcherowski do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WŁAMANIE NA KONTO Oszust, prosze o zainteresowanie.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH