Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Status nowicjusza klanowego - pomysł ograniczenia najemnictwa. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (10): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem statusu nowicjusza w klanie?
Nie, uważam że nie powinno się ograniczać najemnictwa. 845 70.53%
Tak, nowy klanowicz powinien móc brać udział w oblężeniach dopiero po 24 godzinach. 205 17.11%
Tak, nowy klanowicz powinien móc brać udział w oblężeniach dopiero po 48 godzinach. 148 12.35%
Łącznie: 1198 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Status nowicjusza klanowego - pomysł ograniczenia najemnictwa. 109 Ankieta - średnia ocena: 2,90109 Ankieta - średnia ocena: 2,90109 Ankieta - średnia ocena: 2,90
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Hakai
King


Data rejestracji: 12-06-2008
Postów: 773
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

\o/ OLEEEE !

Was (BW Team) chyba poje.... do reszty...

Ja proponuję jeszcze okresowe losowanie klocków ze stref 1 do 3 każdego 1 i 15 miesiąca w ramach większej rozrywki...

__________________
Motto działu System Gry Forum BW:
Nie chcesz dostać w pysk, to nie wychodź na ring...
10-02-2009 12:13 Hakai jest offline Szukaj postów użytkownika: Hakai Dodaj Hakai do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Grzechu napisał(a)
a co z oblegami o kwadrat? Smile
jak dla mnie ok moze byc ten nowicjusz
ALE co jesli sredni i slabi gracze dostana po tylku bo silniejsze klany poodbieraja im mieszkanka?

ha ha po co silniejsze klany maja napadac na slabsze? bo sa takie przychodzi znajomy maluczki i po 48 h zaklada sobie obleg na silniejszego od siebie na dobrzym kwadracie lecz sam nie dalby rady

nie wiem co powiedziec moze mowie nie zroumiale


ALE TAKIE ZMIANY TRZEBA PRZEMYSLEC I PRZETESTOWAC

haha jak z majestatem, zemsta itd... a teraz jeszcze zar

te dzialanie nie zlikwiduje najemnictwa tylko je ograniczy dobrze powiedziane Wink


Silny klan nie potrzebuje nooba, tym bardziej, że przez takiego nooba sam klan będzie słabszy i dostawać będzie w du.. gdy go będą atakować.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


10-02-2009 12:13 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
kupniula
Lord


Data rejestracji: 17-12-2008
Postów: 301

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wypowiadają się przeważnie starzy gracze. a co ma zrobić nowy gracz z młodym klanem na serwie który zaatakuje przeciwnika równego lub trochę słabszego od siebie aby przejać klocek? Przeciwnicy znają ludzi my nie. 0 szans na wygraną. A tak to by wyrównało szanse. Rep nadal można zdobyć robiąc standardowe sparingi. Wystarczy rozesłać pare pm po klanach i już się ktoś chętny znajdzie

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
To tak jak bym JA chciał walczyć z Kliczką. Wolał bym już samemu się na starcie samochodem potrącić, miał bym większe szanse.

10-02-2009 12:13 kupniula jest offline Szukaj postów użytkownika: kupniula Dodaj kupniula do Listy kontaktów
Spoon
Full Member


images/avatars/avatar-13143.jpeg

Data rejestracji: 17-02-2008
Postów: 71
Klan: Assamici
Kraina: Moria; Moria III
Skąd: Innąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim zdaniem mimo ze nie mam zbyt wielu punktow pomysl nie jest jakas rewelacja..
Troche to traci faktem iz szeroko pojete szefostwo zamiast zachecac graczy do bawienia sie BW,
zniecheca tych ktorzy juz sie w to wciagneli .
Rzeczywiscie na gre zaczyna wchodzic zbyt duzo ograniczen, a przez to przeciez zmienia sie zupelnie tryb rozrywki.
Wiekszosc graczy rozwijajac sie majac te 60-80 punktow juz zaczyna lekkie najemnictwo w slabych klanach, a potem rozkreca sie i od 100ego gdzies punktu robi za prawdziwych najemnikow.
Bardzo fajna zabawa, a slabsze klany robia sobie sparingi i radza ze zdobywaniem reputacji w razie cos.
Teraz topka z powodu ograniczenia ich metody gry (ktora moim zdaniem byla nudna dosc Tongue bo jednak oblegi 1vs1 to ile mozna Tongue ) bedzie musiala pomyslec o innym podejsciu do gry,
gracze ktorzy mieli klany i umieli jakos ogarnac sie w grze i gdzies tam zawrzec jakis sojusz, moga juz od razu sojusze skreslic bo jedyne co wchodzi w gre to odwety.
Ostatnio czesto banowani sa tez gracze za multikonta/zasiadanie a powdem jest przelogowywanie sie Tongue kurde jak ktos chce oszukac to przeciez nie robi mu roznicy ze miedzy logowaniem na jedno konto a an drugie zrobi sobie przerwe na piwko/herbatke.
Drogie szefostwo, prosze pamietajcie o nas graczach i pamietajcie ze BW to zabawa/rozrywka/gra Smile
Pozdrawiam

__________________
"Skrzydeł naszych noc, nie zniszczy żadna moc,
chcesz tego czy nie i tak dorwiemy Cię"
10-02-2009 12:14 Spoon jest offline Strona domowa Spoon Szukaj postów użytkownika: Spoon Dodaj Spoon do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za - drażni mnie to latanie za repem - sam mam go sporo właśnie z tego latania - ale jestem przeciw.

Argument jest następujący - ktoś buduje klan - stara się itp - walczy swoimi siłami i działa konstruktywnie - przeciwnik leje na klanowiczów jedynie co to ma grupę zaprzyjaźnionych topkowiczów i wygrywa.

Zero promocji życia w klanie razem - po prostu idea klanu jest zbędna.

Proponuję wprowadzić ten status i wprowadzić możlwiść walk w lokacjach o repę drużyn klanaowych (był kiedyś taki pomysł).

Ona kroki są krokami w dobrym kierunku.

__________________
Okrutnik r5

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Okrutnik: 10-02-2009 12:18.

10-02-2009 12:14 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
a54
Junior Member


Data rejestracji: 20-01-2008
Postów: 23
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

taaa.... rewelacyjny pomysł. zabrońcie też jeszcze handlu, bo po co.....

szkoda pisać.....
10-02-2009 12:15 a54 jest offline Szukaj postów użytkownika: a54 Dodaj a54 do Listy kontaktów
PanTikTak
Newbie


Data rejestracji: 20-11-2008
Postów: 4
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: z nieba

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdecydowane NIE takim bzdurnym pomysłom...

__________________
R8-PanTikTak
10-02-2009 12:15 PanTikTak jest offline Szukaj postów użytkownika: PanTikTak Dodaj PanTikTak do Listy kontaktów
rikai
Forum Ace


images/avatars/avatar-8230.jpg

Data rejestracji: 08-02-2008
Postów: 97

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co z sojuszami? nie będzie można też pójśc pomóc sojusznikom, bo się będzie tam 'nowicjuszem'. Dodatkowo, słabsze osoby w klanie, którzy zawsze się znajdą, będą mogli tylko pomarzyć o repie. Pozostanie im odejść z klanu na stałe albo na na parę dni, żeby zaryzykować w jednym oblegu u słabszych.

EDIT
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Silny klan nie potrzebuje nooba, tym bardziej, że przez takiego nooba sam klan będzie słabszy i dostawać będzie w du.. gdy go będą atakować.

Jeden noob pójdzie, to ktoś inny będzie noobem. W każdym klanie się zdarzają słabsi i mocniejsi

__________________
R7: rikai

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez rikai: 10-02-2009 12:17.

10-02-2009 12:15 rikai jest offline Szukaj postów użytkownika: rikai Dodaj rikai do Listy kontaktów
Drex
Lord


Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 398
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za. Proszę jeszcze o 48h niemożliwości po odejściu z klanu. I obowiązkowe opłatę rep równą ilości punktów w klanie do którego chcemy się dołączyć. Wtedy w ogóle nie będzie najemnictwa.

cytat:
Thorga napisał(a)
Zdaje się, że w temacie o ustawkach narzekaliście, że teraz zacznie się najemnictwo Roll Eyes

Niektórzy się zabawnie spienili... jakby wam ktoś patyk w zadek wsadził Big Grin

A ty jak zwykle pokazujesz, że nawet nie wiesz o czym mówisz. Ale cóż, ograniczone pole myślenia charakteryzowało cię od początku gry w BW...
10-02-2009 12:15 Drex jest offline Szukaj postów użytkownika: Drex Dodaj Drex do Listy kontaktów
Yngoth
Double Ace


images/avatars/avatar-13148.jpg

Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 134
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria IV
Skąd: Toha Heavy Industries

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To by mogło być nawet dobre, ale dlaczego aż 24h?! Jeśli już cokolwiek chcielibyście wprowadzić w tym kierunku, to wydaje mi się, że zwykłe kilka (do 4-5 max!) godzin absolutnie by wystarczyło... Ale i tak wolałbym tego nie widzieć - i wypowiadam się tutaj jako osoba, która "od święta" chodzi w poszukiwaniu repa, i zazwyczaj go nie zdobywa.
10-02-2009 12:15 Yngoth jest offline Szukaj postów użytkownika: Yngoth Dodaj Yngoth do Listy kontaktów
Jarvis
Viking


images/avatars/avatar-13188.jpg

Data rejestracji: 21-05-2007
Postów: 558
Klan: Legends Of Moria and Legends Never Die
Kraina: Moria IV
Skąd: Wtf???

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dla mnie najemnictwo niech wogóle zlikwiduje i będzie dobrze...
Klan to jedność (czyż nie??) a najemnicy to powsi du** którzy marudzą,ze repa nie mają Roll Eyes
Niech zakładają między sobą spary będzie rep....
Ta ktoś napisze,że wyjadacze zbiorą rep to niech Ci słapsi założą akademie i niech robią oblegi na którego mają szanse zdobyć to....
Założe się,ze jak wejdzie ten patch expedycyjny to będzie znowu płacz Roll Eyes
10-02-2009 12:16 Jarvis jest offline Szukaj postów użytkownika: Jarvis Dodaj Jarvis do Listy kontaktów
Dev666
Lord


images/avatars/avatar-2183.gif

Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 398
Klan: KoD, PSD
Kraina: Moria II; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Patrze w kalendarz i to nie 1 kwietnia... wiec nie wiem skad pomysl na tak kiepski dowip chytry

NIE NIE NIE... jak TOP klan zaklada na kogos obleg przeciwnik NIE DOLACZA do oblegu tak bylo i tak zawsze bedzie... wyjde z klanu i mam siedziec 24/48 h i czekac na obleg ktory sie i tak nie odbedzie o_O

__________________
r5/10 nick - Dev666

League of Shadows


Upowac tematy moze Żubr

10-02-2009 12:16 Dev666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dev666 Dodaj Dev666 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja jestem za - chcecie repa? To atakujcie klan równy sobie, bo zawsze się kończy tym, tak jak pisał Konrad - że to gracze wysokiego progu się biją, a maluszki jako pierwsze leżą.

Popieram w stu procentach, o to w tej grze chodzi. Malkontenci nie wiedzą, co mówią, albo w nich to bezpośrednio bije.

Pozdrawiam

PS. Potrzymajcie tą ankietę nie więcej niż godzinę i niech ,,zdecydowana większość graczy" zdecyduje. Żenada.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

10-02-2009 12:16 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Tib
Member


images/avatars/avatar-11140.jpg

Data rejestracji: 05-05-2008
Postów: 46
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

100% na NIE. Co to ma byc? Jeden klan 2dni przed oblegiem ściąga sobie armie najemników, a reszta ma drżec o klocki, bo może na nich trafi oko wroga? żałosne, 0 szans na jakąkolwiek obronę.

__________________

10-02-2009 12:16 Tib jest offline Szukaj postów użytkownika: Tib Dodaj Tib do Listy kontaktów
morzyk
Lord


images/avatars/avatar-11966.gif

Data rejestracji: 06-04-2007
Postów: 468
Klan: to mój ulubiony serial
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to skazaliście waszą grę na niechybny koniec. Smile

Z czymś takim nie będzie repa, nie będzie exp, nie będzie niczego. Chyba ktoś tu sobie obejrzał spot Kononowicza i postanowił wprowadzić jego założenia w życie.

Zdecydowanie NIE. Mówcie co chcecie, ale bez najemnictwa nie będzie repa. Nie ma co liczyć na to.
10-02-2009 12:16 morzyk jest offline Szukaj postów użytkownika: morzyk Dodaj morzyk do Listy kontaktów
Roxxx
Junior Member


Data rejestracji: 21-09-2008
Postów: 23
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł uważam za chybiony.
Zamiast na siłę " ulepszać " to co dobre - może się niech administracja zastanowi nad nowymi rzeczami do dodania.

Np. aby pr można było rozdzielać na 2 półkach jak to jest z przedmiotami.
Dla skarbnika to wielkie szczęście by było - trzymać pr klanowe osobno niż swoje.

__________________
Nick w grze R1 :
10-02-2009 12:16 Roxxx jest offline Szukaj postów użytkownika: Roxxx Dodaj Roxxx do Listy kontaktów
Hakai
King


Data rejestracji: 12-06-2008
Postów: 773
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skończy się tak jak ktoś napisał - przejmowanie klocka rozpocznie się 24/48 h wcześniej tylko że ofiara nie będzie mogła w żaden sposób na to zareagować...

co do warna za offence - cóż "wybitne" pomysły muszą być "wybitnie" skomentowane...

__________________
Motto działu System Gry Forum BW:
Nie chcesz dostać w pysk, to nie wychodź na ring...
10-02-2009 12:17 Hakai jest offline Szukaj postów użytkownika: Hakai Dodaj Hakai do Listy kontaktów
Bahamut
Double Ace


Data rejestracji: 14-11-2008
Postów: 123
Kraina: Moria II
Skąd: Gubin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wprowadzcie ten patch i sie od razu usuwam ... bo to juz jest jakas paranoja .... chcecie ludziom zniszczyc gre to zamknijcie serwery i po klopocie ....

zabieracie wsyztsko co w tej grze fajne ...
10-02-2009 12:17 Bahamut jest offline Szukaj postów użytkownika: Bahamut Dodaj Bahamut do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Okrutnik napisał(a)
Jestem za - drażni mnie to latanie za repem - sam mam go sporo włąśnie ztego latania - ale jestem przeciw.

Argument jest następujący - ktoś buduje klan - stara się itp - walczy swoimi siłami i działa konstruktywnie - przeciwnik leje na klanowiczów jedynie co to ma grupę zaprzyjaźnionych topkowiczów i wygrywa.

Zero promocji życia w klanie razem - po prostu idea klanu jest zbędna.

Proponuję wprowadzić ten status i wprowadzić możlwiść walk w lokacjach o repę drużyn klanaowych (był kiedyś taki pomysł).

Ona kroki są krokami w dobrym kierunku.




A co powiesz o wojnie kochanej przez ciebie jak nie wiem co Smile - wypadki losowe -urlop, bany graczy i co wtedy klan pomimo tego ze przyjmie innych graczy niestety i tak bedzie zdekompletowany Smile , a co z wymiankami kwadratow w czasie wojny - to odiwczna strategia wielu klanow - jak dla mnie kolejny nietrafiony pomysl Smile

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

10-02-2009 12:17 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
tharin12
Emperor


images/avatars/avatar-21746.gif

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 1.035
Klan: Bananas
Kraina: Moria
Skąd: Wejherowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tutth napisał(a)
A moze takie cos:
obroncy i atakujacy moga dolaczac do oblegow kiedy chca (jak do tej pory), ale osoba ktora dolaczyla w ciagu ostatnich 24-48 godzin nie mogla by zdobyc reputacji w takim klanie


Jak dla mnie pomysł całkowicie chybiony. Bo wtedy przyjdą ci na pomoc kumple, którym się nudzi, a ludzie którzy nie mają znajomości (czyli większość osób ze słabszych klanów) nie będzie miała pomocy w obronie/przejęciu klocka, bo nikt nie przyjdzie, żeby się pobawić w rozwalanie wampirów za darmo.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez tharin12: 10-02-2009 12:18.

10-02-2009 12:18 tharin12 jest offline Szukaj postów użytkownika: tharin12 Dodaj tharin12 do Listy kontaktów
rubinowakrew
Double Ace


Data rejestracji: 31-12-2007
Postów: 137

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to już można rozwiązać wszystkie słabsze klany tak by zawsze można było wejść do jakiegoś mocniejszego. Większej głupoty jeszcze tutaj nie widziałem. Czym teraz administracja nas zaskoczy.
Może następny pomysł będzie dotyczył nowej możliwości zdobycia repa a nie możliwości jego zabrania ??

__________________
Jeśli coś kupiłem napisz do mnie przez grę
R4, R5 i R10 oddane
r6 rubinowakrew
10-02-2009 12:18 rubinowakrew jest offline Szukaj postów użytkownika: rubinowakrew Dodaj rubinowakrew do Listy kontaktów
_Szybki
Viking


images/avatars/avatar-11937.gif

Data rejestracji: 29-11-2008
Postów: 557
Klan: DATE
Kraina: Necropolia
Skąd: a skąd byś chciała?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, nowy klanowicz powinien móc brać udział w oblężeniach dopiero po 48 godzinach.


\o/ Nie ukróci to najemnictwa poprostu bedzie sie chodziło na dłużej do klanów repodajnych.

__________________

!!Sprzedam itemy z opisu!! info na PW w grze.
SzybkaRaczka - r1


10-02-2009 12:18 _Szybki jest offline Szukaj postów użytkownika: _Szybki Dodaj _Szybki do Listy kontaktów
badjarej
Full Member


images/avatars/avatar-11020.jpg

Data rejestracji: 24-11-2007
Postów: 73
Klan: TOREADORS
Kraina: Necropolia
Skąd: SŁUPSK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Całkowicie bez sensu... Popieram innych, pomysl jest do DUPYYYYY
Moze ograniczcie liczbe s3 w klanach czy cos... Bo nie karzdy ma dostep a kazdy chcialby cos "dropnać" chcoiaz to pojecie wzgledne...
Wymyślcie coś lepszego, wasza rola polega chyba na tym zeby zachecic a nie obrzydzic nam gre ...
Zdecydowanie po wprowadzeniu tego czegos wiekszosc skaczy z BW i masowo przeniosa sie na inne gry podobnego typu ;]

__________________

...............JareJ...............


<+Sherem> BARDZO PRZEPRASZAM ŁASKAWEGO I WSPANIAŁEGO JAREJA

Made in IRC :p
10-02-2009 12:18 badjarej jest offline Szukaj postów użytkownika: badjarej Dodaj badjarej do Listy kontaktów
kamil81633
Member


images/avatars/avatar-13584.jpg

Data rejestracji: 08-02-2009
Postów: 43
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ha ha ha czy to żart pękam ze śmiechu jak to wejdzie w szycie odrazy kończę grę

ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

nie mogę się powstrzymać

NIE MOGĘ WYTRZYMAĆ ZE ŚMIECHU
10-02-2009 12:18 kamil81633 jest offline Szukaj postów użytkownika: kamil81633 Dodaj kamil81633 do Listy kontaktów
Xzyho
Junior Member


Data rejestracji: 09-07-2008
Postów: 10
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pomysł dobry tylko ma jeden minus atakujacy bedzie (prawie) zawsze wygrywal... skutek ? zero repa ... klocekow nie bedzie mozna obronic... jenym slowem przeje**ne... zdecydowanie zly pomysl Smile

__________________
R16- Xzyho
10-02-2009 12:19 Xzyho jest offline Szukaj postów użytkownika: Xzyho Dodaj Xzyho do Listy kontaktów
madleszek1
Junior Member


Data rejestracji: 16-07-2008
Postów: 11
Klan: dobry
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

RE: Status nowicjusza klanowego - pomysł ograniczenia najemnictwa. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

do czego to ma doprowadzic ? chcecie juz do konca z Bw zrobic sim city
zrobcie modyfikacje np. ograniczajace w trakcie przyjmowanie silniejszych graczy niz np srednia +50/60% da do mozliwosc obrony i troche ograniczy absurdy ale nie najemnictwo.
10-02-2009 12:20 madleszek1 jest offline Szukaj postów użytkownika: madleszek1 Dodaj madleszek1 do Listy kontaktów
CarnageLink2
Lord


images/avatars/avatar-21908.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 271
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: Świętochłowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja ma wrażenie, że Administracja gry nie ma co robić.

Przychodzą wam do głowy takie durne pomysły, że aż się odechciewa wszystkiego w tej grze.
Ej ten tego, czy wy przypadkiem nie pracujecie w Polskim Rządzie, gdzie oni tak samo myślą tylko jak nam Polakom utrudnić życie na maxa.

Pomysł do bani i jak najbardziej uszczupli on swobodę w grze i sposoby rozwoju.

Po co więcej pisać, każdy przyzna to samo Evil

__________________
r3: CarnageLink
r7: M1X3R

KUPIĘ: Leg Dosk Tańczący Lewi
10-02-2009 12:20 CarnageLink2 jest offline Szukaj postów użytkownika: CarnageLink2 Dodaj CarnageLink2 do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nosferek napisał(a)
cytat:
Okrutnik napisał(a)
Jestem za - drażni mnie to latanie za repem - sam mam go sporo włąśnie ztego latania - ale jestem przeciw.

Argument jest następujący - ktoś buduje klan - stara się itp - walczy swoimi siłami i działa konstruktywnie - przeciwnik leje na klanowiczów jedynie co to ma grupę zaprzyjaźnionych topkowiczów i wygrywa.

Zero promocji życia w klanie razem - po prostu idea klanu jest zbędna.

Proponuję wprowadzić ten status i wprowadzić możlwiść walk w lokacjach o repę drużyn klanaowych (był kiedyś taki pomysł).

Ona kroki są krokami w dobrym kierunku.




A co powiesz o wojnie kochanej przez ciebie jak nie wiem co Smile - wypadki losowe -urlop, bany graczy i co wtedy klan pomimo tego ze przyjmie innych graczy niestety i tak bedzie zdekompletowany Smile , a co z wymiankami kwadratow w czasie wojny - to odiwczna strategia wielu klanow - jak dla mnie kolejny nietrafiony pomysl Smile


To się zdarzy obu stronom przecież - nie widze problemu

__________________
Okrutnik r5
10-02-2009 12:21 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
Deggial
Triple Ace


Data rejestracji: 03-07-2008
Postów: 155
Klan: D_M
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Bydgoszcz/Tuchola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mongward napisał(a)
To nie ma sensu. Wyobraźmy sobie taką sytuację :

Gracz xxx wyszpiegował gracza yyy i ma ochotę założyc na niego obleg. Sciaga wiec najemników, Ci siedza w klanie 24/48h, po czym gracz xxx zakłada obleg. W tym momencie gracz yyy nie ma szans obronić kwadratu, bo nie ma najemników oO




Albo gracz yyy w tym czasie straci klocka w innym oblegu i do tego na ktory przyjdzie pomoc, nie dojdzie. 48h zmarnowane, nerwy itd. Chcialbym uscisnac dlon pomyslodawcy Big Grin
10-02-2009 12:21 Deggial jest offline Szukaj postów użytkownika: Deggial Dodaj Deggial do Listy kontaktów
xxxKalixxx
Member


Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 45
Klan: SWIAT WAMPIROW
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Karakorum

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tib napisał(a)
100% na NIE. Co to ma byc? Jeden klan 2dni przed oblegiem ściąga sobie armie najemników, a reszta ma drżec o klocki, bo może na nich trafi oko wroga? żałosne, 0 szans na jakąkolwiek obronę.


wolisz armie najemnikow 1 minute przed koncem ?
ja wole 2 dni... Wink
10-02-2009 12:21 xxxKalixxx jest offline Strona domowa xxxKalixxx Szukaj postów użytkownika: xxxKalixxx Dodaj xxxKalixxx do Listy kontaktów
Strony (10): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Status nowicjusza klanowego - pomysł ograniczenia najemnictwa.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH