Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Anulowane patch'e » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (9): « pierwszy ... « poprzednie 7 8 [9] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Anulowane patch'e 82 Ankieta - średnia ocena: 3,3082 Ankieta - średnia ocena: 3,3082 Ankieta - średnia ocena: 3,30
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kesi
Double Ace


images/avatars/avatar-407.jpg

Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 141
Klan: ReVenge
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 DATE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moje zdanie jest takie, troszke sie nie zrozumielismy chyba, bo jezeli zabieracie jedna rzecz ale w zamian dajecie inne to oki.

Ale jezeli zabieracie , nie podajac zadnych alternatych to nie dziwcie sie że ludzie sie buntują.

SushiMaker wkurzasz sie i wcale sie nie dziwie, bo jakby nie było musicie duzo pracy w to włozyc.

wczesniej nie było zadnej wzmianki o jakis patchach, wiec ludzie staneli przed widmem całkowitego braku repa itp.

troszke zle to było rozegrane z waszej strony.


jak dla mnie brak repa przy najemnikowaniu ale w zamian takie patche wprowadzone....... jestem za. Pozwoli to urozmaicic gre.

__________________
R18 Kesi

ReVenge

Anioł o czarnych skrzydłach, kobieta o duszy dziewczynki mieszanka skrajności i nieprzewidywalności

10-02-2009 15:55 kesi jest offline Strona domowa kesi Szukaj postów użytkownika: kesi Dodaj kesi do Listy kontaktów AIM Screen Name of kesi: tak YIM Account Name of kesi: tak Zobacz profil MSN kesi
ostry32
Forum Ace


Data rejestracji: 26-09-2006
Postów: 80
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Działdowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiem krótko: jesteście dziećmi, którzy bawią się w interes. Jak coś nie podpasuje, to się oburzacie. A na dodatek nie macie odwagi przyznać się do tego. A teraz pomyśl logicznie, jak byś się zachował, gdyby ktoś zapytał, czy zgadzasz się na to, by od jutra nie dostawać kasy co miesiąc? To chyba proste, że się nie zgodzisz. I wtedy ten ktoś odpowiada, że zamiast tego miałeś dostawać dwa razy tyle, tylko, że co tydzień, ale skoro się nie zgodziłeś to twoja strata. Tak potraktowałeś ludzi, którzy wpłacają ci kasę. Jesteś zwyczajnie niepoważnym człowiekiem traktującym graczy jak podrzędny motłoch - nie podoba się, to nie - chłopcy zwijamy zabawki. Gratuluję. Ile masz lat w ogóle? 12?

edit: literówki

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ostry32: 10-02-2009 15:57.

10-02-2009 15:55 ostry32 jest offline Szukaj postów użytkownika: ostry32 Dodaj ostry32 do Listy kontaktów
DragonSR
Junior Member


Data rejestracji: 15-03-2008
Postów: 23
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jestem za wprowadzeniem pacha który by blokował najemników żeby dołączali do oblegów i co za tym idzie jestem za wprowadzeniem tych pozostałych pachów które administracja zaproponowała
Po za tym trzeba brać poprawkę jak one się będą sprawdzać w grze i co za tym idzie będą one unowocześnione z czasem bo wszystko wyjdzie w grze jak one będą się sprawowały przecież zawsze będą jakieś poprawki bo coś nie jest tak jak powinno być itp...
A swoja drogą :
"Ogólnie chodzi o rodzaj walk w klatce (dole = pit) gdzie by zdobywało się rep."
fajnie to brzmi walki w klace :-)
popieram cały projekt który zaproponowała administracja i bez przesady ale nic nie jest doskonałe.
Zawsze jest coś za coś.
pozdrawiam
10-02-2009 15:56 DragonSR jest offline Szukaj postów użytkownika: DragonSR Dodaj DragonSR do Listy kontaktów
FURROR_WDL
Junior Member


Data rejestracji: 08-11-2008
Postów: 11
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
FURROR_WDL napisał(a)
WSZYSTKO ZACZĘŁO SIE OD TEGO ZE ODWOŁALIŚCIE 'USTAWKI' TO ROZPETAŁO CAŁĄ BURZE. CZASEM LEPIEJ JEST ZROBIĆ MNIEJSZE ZŁO DLA OSIĄGNIECIA WIĘKSZEGO DOBRA. W TYM MOMENCIE WY ZROBILIŚCIE NA ODWRÓT - ZROBILIŚCIE MNIEJSZE W ZŁO W CELU OSIAGNIĘCIA JESZCZE WIĘKSZEGO.

CZY KTÓRYŚ Z OPERATORÓW W SENSOWNY SPOSÓB MOŻE ZARGUMENTOWAĆ MI CZEMU TO ZOSTAŁO ZAKAZANE ? GWARANTUJE MU ZE BEZAPLEACYJNIE, NIEPOZOSTAWIAJĄC NAWET CIENIA WĄTPLIWOŚCI SKONTRARGUMENTUJE KAŻDE JEGO 'PRZECIW' I UDOWODNIE ZE ZROBISCIE TO NIESŁUSZNIE (JEDYNYM POWODEM DOMNIEMANEJ SŁUSZNOSCI MOZE BYC TYLKO TO, ŻE ZE PROMUJECIE GRE DLA NAJLPEPSZYCH KOSZTEM SŁABSZYCH)


Bo ustawki na "klonowanym repie" rozwaliły system, sens oblegów, oraz przyrost zasobów.


Wow dziękuję za tak szybką odpowiedź ;]

Na wstępie prosiłbym o bardziej prezyzyjne arumentowanie a nie :

"rozwaliły system" co to oznacza ? wzieli siekiere i pocieły go na kawałki ?
"rozwaliły sens oblegów" - co rozumiesz po pod pojęciem sens ? wlasnie dlatego ze oblegi przestały mieć sens ludzie musieli wykombinować alterantywe którą teraz im odbieracie. Oczywiscie te moje nabijanie sie na początku to czysta ironia bez krzszty zwisci czy jakich kolwiek podtekstów. Ale taka jest prawda.

Na serwerze na którym gram r3 gra kilkatysięcy graczy z czego o ustawkach wie moze 500, z czego robi 300 a potrafi moze ze 100 - świadczy o tym ze połowa z rozmówców w ostatnich tematch nie wie nawet o czym ja mowie Smile Wiec jak przy tak małej 'anomalii' można mówic o "rozwalaniu całego systemu". Doskonale wiecie na rep trzeba zapracować. Ten spósb od zdbywania repa na oblegach różni sie jedynie tym, że na to szansę ma każdy a nie tylko najlepsi bo przy obu trzeba sie jednakowo napracować. I tu i tu do sukcesu konieczny jest odpowiedni dobór sprzętu, arkan itd. Nie jest tak ze 'klonujemy' za darmo, musimy kupowac sprzęt, buajc sie ustawianiem, doborem ras, pilnowaniem kolejek itd

Więc nie mówcie mi ze to jest dla dobra ogółu czy nie załamianiu sie systemu bo coraz bardziej wnioskuje po waszych wypowiedziach że jednak blokuejcie to ze względu na wasze konkesje z różnymi graczami którym ta opcja nie pasowała bo nie chcą dawać szansy słabszym na równy rozwój. Chociazby dowodem tego jest jest to że paru graczy robiło to po 5-6 przez całą swoją karięrę a np. wielki allise robił to równo 99 razy !!! skoro to takie złe burzy system, sens oblegów i przyrosto zasobów to czemu nie zablokowaliscie tego odrazu skoro jak twierdzicie ze nie jest to robione pod graczy z topki tylko pozwalaliscie robic to jednym a jak robiąd rudzy to juz jest zle... czysta dyskryminacja.

__________________
KUPIĘ

Dobry Zwinny Korbacz
Legendrne Dobre AK-47
Czarną biżuterię z sufami do sily i/lub zwinki

10-02-2009 15:56 FURROR_WDL jest offline Szukaj postów użytkownika: FURROR_WDL Dodaj FURROR_WDL do Listy kontaktów
Spoon
Full Member


images/avatars/avatar-13143.jpeg

Data rejestracji: 17-02-2008
Postów: 71
Klan: Assamici
Kraina: Moria; Moria III
Skąd: Innąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja w sumie uwazam iz najemnictwo ograniczyc by mozna bylo wlasnie tym brakiem repa dla ludzi ktorzy doalczyli sie do klanu w ostatnich 24 czy tam 48 godzinach, bo to zlikwidowaloby rzesze najemnikow biegajace w kolko za repem.
A zostaliby Ci najemnicy ktorym sprawia samo najemnictwo radoche (dla adminow to zadowoleni gracze o co chyba chodzi)

Dalej mozna myslec o tym jak uzupelnic repa i tu admini po tym jak wyszedl zdecydowany sprzeciw dla ich pomyslu przedstawili alternatywe na zdobywanie reputacji. Sam przyznam nie umiem ocenic czy dobra czy zla, bo boje sie zeby nie wyszlo troszke tak jak to Konrad bodajze napisal 'klikniecie +' czyli ze w repa wszyscy beda oplywac od ktoregos poziomu, kwestia rozwiazania repa jest dla mnie troszke za wysoka chyba bo nie mam wgladu w sytuacje wyzej, ja sam mam go dosc rzadko Smile

Calosc tematu takiego duzego patcha zas, moim zdaniem ma jedynie mozliwosc zaistnienia jedynie w sytuacji gdy pomysl zostanie przedstawiony juz w pelnej formie. Wszak istnieje takie powiedzenie 'nie oceniaj ksiazki po okladce'


Pozdrawiam


__________________
"Skrzydeł naszych noc, nie zniszczy żadna moc,
chcesz tego czy nie i tak dorwiemy Cię"
10-02-2009 15:56 Spoon jest offline Strona domowa Spoon Szukaj postów użytkownika: Spoon Dodaj Spoon do Listy kontaktów
tomek1919
Lord


images/avatars/avatar-9417.jpg

Data rejestracji: 21-08-2006
Postów: 395
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Knurów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Puma napisał(a)
cytat:
Master1024 napisał(a)
A może połączmy pkt 1 i 2?

1. Gracz który dołączył do klanu, mógłby dołączyć do oblężenia lub założyć oblężenie w klanie dopiero po upływie 24h lub 48h od momentu dołączenia do klanu. Sprawiłoby to, że wojny słabszych klanów przestałyby polegać na tym, kto sprowadzi sobie więcej najemników.

2. Wprowadzamy w zamian:
- Patch cmentarza => cmentarz nie będzie generował repa.

- Patch szpitala => szpital nie będzie generował repa.

- Patch pośredniaka => pośredniak nie będzie generował więcej ludzi.

- Pach Pita-fight => będzie można walczyć o repa.

- Patch Clan leadera => Leader otrzyma podwójnego repa z oblegów oraz zabezpieczenia przed stratą repa.

----

Takie coś by było the best. Topka chce rep? To niech się leje z topką!



To jest najlepszy pomysł jaki został wypowiedziany zrobcie jeszcze raz ankiete ustalny to jeszcze raz


Po raz n-ty powtórzę, myślcie co piszecie. Blokowania dołączania osób do 24/48h zniszczy cały sens posiadania sojuszy, zniszczy wymiany 3s, zniszczy wieeeeele rzeczy. Druga przedstawiona wersja była o wiele lepsza, czyli osoby które dołączyły wcześniej niż 24h temu do klanu nie dostają repa. Tyle ode mnie.

__________________
R14 - Phatty
10-02-2009 15:57 tomek1919 jest offline Szukaj postów użytkownika: tomek1919 Dodaj tomek1919 do Listy kontaktów
przemo84
Triple Ace


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 238
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Puma napisał(a)


ta jasne a moze frytki do tego

jak juz by miał byc rep w nizszych strefach to tylko w s4 tylko w małych ilosciach max 2 na dzien i zeby było jasne nie siedzie w s3 wiec nie pisze tego pod siebie

ale tak ogolnie to moje sdanie jest takie zeby nie było repa w s5 i s4


Tylko weź pod uwagę, że na r1 do 2 klanów TOP należy spora liczba kwadratów w s3, a patch nie powinien być pod TOPkę wg mnie, tylko pod wszystkich graczy.

Wiadomo, na innych serwerach jest limit na s3, więc sprawa tam wygląda zupełnie inaczej.

A poza tym napisałem, że mnożnik może być zupełnie inny - ja tylko podalem propozycję.


__________________
R1 -> PrzemoJ
R8 -> PrzemoJ, Lucky Luke [poszły na przemiał]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez przemo84: 10-02-2009 15:59.

10-02-2009 15:57 przemo84 jest offline Szukaj postów użytkownika: przemo84 Dodaj przemo84 do Listy kontaktów
can2
Member


images/avatars/avatar-12224.jpeg

Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 28
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Made In Hell

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra a powiedzcie co myslicie o tym zeby powstalo cos w stylu patcha o podklanach? powiedzmy ze np klan (glowny) "X" moze miec do np 2 akademii i przechodzic jako pomoc mozna tylko miedzy tymi (powiedzmy) 3 klanami?

Nie wiem czy jest to realne ale moim zdaniem ograniczalo by to werbowanie wszystkich z topki jak idzie (zmniejszajac przy tym najemnictwo na wieksza skale), uratowalo by pomoc slabszym akademia i po czesci repka by wpadala...
10-02-2009 15:57 can2 jest offline Szukaj postów użytkownika: can2 Dodaj can2 do Listy kontaktów
Ma_Jae_Hoon
Viking


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 666
Klan: Czeka2
Kraina: Necropolia V
Skąd: r7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
jorund napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)

Bo jak wy spamowaliście to Konrad właśnie kończył kodowanie.

Nie ma sensu pisać o czymś co jeszcze nie jest gotowe i może nie wejść w życie, bo "są z tym trudności techniczne"




no to moze lepiej bylo zaczekac az skonczy kodowac i zaproponowac zmiany?


Nic dodać nic ująć. Podanie POŁOWY INFORMACJI, i to w dodatku tej gorszej połowy, było conajmniej nielogiczne.

__________________
-----------------------
Audaces fortuna iuvat
-----------------------

r2 - NATIVE
10-02-2009 15:58 Ma_Jae_Hoon jest offline Szukaj postów użytkownika: Ma_Jae_Hoon Dodaj Ma_Jae_Hoon do Listy kontaktów
Punisher_BoS
Double Ace


Data rejestracji: 29-02-2008
Postów: 130
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja odnośnie ustawek.


Moj argument:

1. Nie do końca się zgodze, że padł system oblegów, ponieważ, ustawki robili gracze a klany i tak robiły oblegi. Dziennie 3 klanówki szły. Więc oblegi były a były bez najemników. bo najemnicy po repa szli na ustawki.
1.b) Mało tego jest wciąż grono rozumnych klanów, gdzie Gdy niejednokrotnie chciałem wbić po prostu mówili mi" nie to sparing do 1000 pkt) i nie wpuszczali po prostu najemników.

2. Ustawki wykorzystywały sprzet wilkołaka, który ma za mała regeneracje by go normalnie używać. Przydaje sie tylko na tych ustawkach. Klonowanie repa owszem troche może przyrost surowców niwelowało ale to mam takie propozycje

1. LUDZIE
to tylko propozycja do modyfikacji, jelsi bedzie konieczna, ale próbujmy coś zrobić.

Myślałem, żeby wprowadzić coś takiego jak np WIĘZIENIE
byłby to nowy budynek
Więzienie umożliwiałoby np składowanie ludzi. Ale żeby nie było za łatwo, to możliwość pt np
"składuj ludzi" byłaby możliwa dopiero od np 50 000. Na tej zasadzie, że mniej niż 50 000 nie można zamknąć w kiciu. Każdy mógłby sobie jakoś ich składować i uchronić przed farmieniem. Z drugiej strony jest jeszcze problem tego ze jak kazdy będzie składował, to nikt nie będzie z tego brał. wiec to nie do końca zalatwi sprawe

2. pomysł
Można wprowadzić budynek w 4,3,2,1, strefie na tej zasadzie jak działa np Posterunek i garnizon. Gdzie liczba pkt hp w obronie jest wynikiem mnożenia obydwu.
Budynek w 4 strefie może nosić nazwę właśnie Więzienie, czy Kolonie, czy Schron Emigrantów etc etc... Kuźnia Niewoli, jak sobie chcecie I dawałaby przyrost ludzi, który będzie sie przemnażał z pośredniakiem. Oczywiście w jakichś sensownych ramach, żeby nie było, że nagle przyrost jest 10 000 na godzine bo ine o to chodzi. ale przyznacie ze 60, 80, 90, to malo.
można też wprowadzić dodatkowe zadanie z tym dające pr i kamień jakiś lepszy. i Gra się ogólnie rozwinie.


3. Event

a. dotyczacy rozmnażania mobów

4. Ceny rytuału. Od np 10 15 wskrzeszenia w zaleznosci od lokacji, koszt ludzi znów zmniejsza sie o polowe. Czyli tkai golem za 2000 pkt repa kosztował bedzie nie 95k ludzi tylko 47 np. Ludzi nie będzie się tyle zużywało.


USTAWKI:

1. Zostawcie je np a przywróccie koszt repa rytuału, a obnizcie koszta ludzi. I balans sie wyrowna bo w tej chwili po prostu jest za duzo repa i za malo ludzi.
NIech więcej repa na to idzie, a mniej ludzi. balans sie wyrowna i ustawki moze umra smiercia naturalna. ale nie zabierajcie ich nam, bo nikt nie chce po prostu tego patcha. Troche sie zbierało na sprzet ktoreog teraz nie sprzedamy za 3 kamienie krwi nawet.


Moje propozycje

i rownież na zielono zeby trzmac sie tematu i koloru.


__________________
A my... z harmonii i rozdźwięku.
Z niecierpliwości strun spragnionych,
które od bólu łzami pękną
pod niebem rozpalonych dłoni...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Punisher_BoS: 10-02-2009 15:59.

10-02-2009 15:58 Punisher_BoS jest offline Szukaj postów użytkownika: Punisher_BoS Dodaj Punisher_BoS do Listy kontaktów
Pan profesor2
Double Ace


Data rejestracji: 20-01-2009
Postów: 125
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Możę zrobimy że rep będzie z jakiegoś budynku. np. 5s. rynek 20p. repu
4s. lombard 30p. repu a i tylko na 1 poziom nie co poziom
3s. szpital 40p. repu
2s. nie wiem jakie budynki są ale sądze żę cmentarz 50p repu
dobrze by było a najemnicy by dostawali by repke tylko po 24h od dołączenia do klanu czyli ktoś by musiał wcześniej ściągnąć a drugi by się skapnoł i by było dobrze co wy na to??


__________________
Mój nick w grze to sebano111
10-02-2009 15:59 Pan profesor2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Pan profesor2 Dodaj Pan profesor2 do Listy kontaktów
Artemiss
Newbie


Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 5
Kraina: Necropolia

RE: Anulowane patch'e Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by SushiMaker
W związku z tym że wszyscy tak bardzo ukochali najemnictwo nie będzie następujących patchy:

- Patch cmentarza => cmentarz nie będzie generował repa.

- Patch szpitala => szpital nie będzie generował repa.

- Patch pośredniaka => pośredniak nie będzie generował więcej ludzi.

- Pach Pita-fight => nie będzie można walczyć o repa.

- Patch Clan leadera => Leader nie otrzyma podwójnego repa z oblegów oraz zabezpieczenia przed stratą repa.


Dziękujemy wszystkim za to, że nie chcecie by gra była rozwijana. Przynajmniej wcześniej wyjdziemy do domu.


Jak dla mnie pomysł bardzo trafiony. Tak trzymać administracjo!!

Tylko jedno małe zastrzeżenie: trzeba było o tych planach powiadomić przed wybuchem całej tej burzy, żeby ludzie wiedzieli co w zamian za likwidacje najemnictwa im proponujecieSmile Będziecie mówić, że nie ma sensu mówić o rzeczach które nie są gotowe i mogą się nie sprawdzić, zresztą Sushi już to powiedział. Ale można było zadać takie pytanie: "Czy jeśli uda nam się wprowadzić patche A B C itd. to czy zgodzicie się na likwidacje najemnictwa".

Dla mnie proste;] Troche potraktowaliście nas śmieci i teraz się oburzacie;]

Nie zmienia to faktu, że moim skromnym zdaniem patche które chcieliście wprowadzić były BARDZO DOBRYM POMYSŁEM. na r1 byłby problem co prawda ale może wtedy udałoby się jakoś wprowadzić dodatkowy patch któy pozwalałby tak jak na innych serwerach na posiadania ograniczonej ilości s3 w każdym klanieSmile

PS. Na koniec mała rada: nie denerwujcie się, otwórzcie sobie piwko i na pewno spojrzycie na problem z innej perspektywySmile Wasze zdrowie

__________________
r1 Artemiss
10-02-2009 16:02 Artemiss jest offline Szukaj postów użytkownika: Artemiss Dodaj Artemiss do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tego co wiem to Konrad ma zamiar coś zbiorczego napisać.

Na razie zamykam.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


10-02-2009 16:02 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Finałowa propozycja zmian dot. reputacji

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




10-02-2009 19:35 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Strony (9): « pierwszy ... « poprzednie 7 8 [9] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Anulowane patch'e

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH