Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Anulowane patch'e » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (9): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Anulowane patch'e 82 Ankieta - średnia ocena: 3,3082 Ankieta - średnia ocena: 3,3082 Ankieta - średnia ocena: 3,30
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Xellos124
Junior Member


Data rejestracji: 23-12-2007
Postów: 20
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Owal- nie wiem czy jak Ciebie poniesie to będziesz taki "negocjatywny" xP
10-02-2009 14:52 Xellos124 jest offline Szukaj postów użytkownika: Xellos124 Dodaj Xellos124 do Listy kontaktów
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Tamte płacze i groźby w pozostałych dwóch tematach nazywacie poważną dyskusją? No proszę was rotfl

Konrad tutaj masz dyskusje i w miare przyzwoite pomysly jak to rozwiazac
Reputacja Z Wyprawek & Ataków
10-02-2009 14:52 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
Cool-on
Junior Member


Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 18
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia III
Skąd: Koshaolin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ahahaha...
Proszę Was...
Nie będzie gruszek na wierzbie...
I co jeszcze "planowaliście" wprowadzić??
Bo ja planowałem dofinansować BW Team 4-cyfrową dobrowolną darowizną, ale w takiej sytuacji sami rozumiecie ... NIE BĘDZIE... rotfl rotfl rotfl
Śmiech na sali prawie jak 100 milionów Wałęsy rotfl rotfl rotfl
10-02-2009 14:52 Cool-on jest offline Szukaj postów użytkownika: Cool-on Dodaj Cool-on do Listy kontaktów
averadek
Double Ace


images/avatars/avatar-13507.jpg

Data rejestracji: 21-01-2008
Postów: 132
Kraina: Moria V
Skąd: Mrągowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Tamte płacze i groźby w pozostałych dwóch tematach nazywacie poważną dyskusją? No proszę was rotfl



no a z waszej strony gdzie poważna dyskusja?Big Grin

__________________


TOP KLANY R15 ZAPRASZAJĄ NOWYCH GRACZY(LINK)
10-02-2009 14:53 averadek jest offline Szukaj postów użytkownika: averadek Dodaj averadek do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
RE: Anulowane patch'e Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rayneven napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
W związku z tym że wszyscy tak bardzo ukochali najemnictwo nie będzie następujących patchy:

- Patch cmentarza => cmentarz nie będzie generował repa.

- Patch szpitala => szpital nie będzie generował repa.

- Patch pośredniaka => pośredniak nie będzie generował więcej ludzi.

- Pach Pita-fight => nie będzie można walczyć o repa.

- Patch Clan leadera => Leader nie otrzyma podwójnego repa z oblegów oraz zabezpieczenia przed stratą repa.


Dziękujemy wszystkim za to, że nie chcecie by gra była rozwijana. Przynajmniej wcześniej wyjdziemy do domu.



Powiem tak. Nikt nigdy nie mówił, że kocha najemnictwo, jednak jak ludzie są stawiani przed wyborem albo najemnictwo albo nic to jasne że będą gardłować za najemnictwem.

Te anulowane patche byłyby dobrą alternatywą, ale cóż. Musztarda po obiedzie.


W przeciwieństwie do większości wiedziałeś, że te patche powstają, bo mi na gg spamowałeś gdy nad nimi pracowaliśmy.

Ale lepiej mieć pretensje do administracji.

Podsumowując:

1. Nie chce mi się robić czegokolwiek dla ludzi, którzy mnie nie szanują.

2. Chamstwo i pieniactwo zasługują tylko na to samo.

3. Brak kultury. Wystarczyło GRZECZNIE zapytać. Nie potrafiliście, trudno.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


10-02-2009 14:53 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
psimm
Double Ace


images/avatars/avatar-15723.gif

Data rejestracji: 11-02-2008
Postów: 133
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: W-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Tamte płacze i groźby w pozostałych dwóch tematach nazywacie poważną dyskusją? No proszę was rotfl


a wskaż choć jeden swój poważny post... bo gracze kombinuja jak mogą a Ty tylko uwalasz wszystko...

__________________
R14: Vhlotor (ID: 2191)
Zawsze istnieje możliwość negocjacji cen Pleased
10-02-2009 14:53 psimm jest offline Szukaj postów użytkownika: psimm Dodaj psimm do Listy kontaktów
lenrok
Forum Ace


Data rejestracji: 21-01-2009
Postów: 82
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a przedstawianie pomysłu od dupy strony to to jest powazna dyskusja rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

__________________
Kończe z grą

10-02-2009 14:53 lenrok jest offline Szukaj postów użytkownika: lenrok Dodaj lenrok do Listy kontaktów
Dz1k1
Triple Ace


images/avatars/avatar-13579.jpg

Data rejestracji: 24-11-2007
Postów: 193
Klan: This Is Sparta
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie robcie zs siebie ofiar

Patche byly zle przygotowane powinny wejsc w zycie razem a przynajmiej razem omawiane dajecie nam ochlapy , decyzje nie do przyjecia a pozniej necicie nas tym co niby stracilismy !!

Zalatwiajcie sprawy jak dorosli a nie jak dzieci

__________________
-----------------------------
Admin do uzytkownika :

"Rządać to Ty se możesz ale papieru w kiblu" vel SushiMaker

Grałem na R2 nick postaci schlag
10-02-2009 14:53 Dz1k1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dz1k1 Dodaj Dz1k1 do Listy kontaktów
Adorise23
Forum Ace


Data rejestracji: 02-09-2008
Postów: 76

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Tamte płacze i groźby w pozostałych dwóch tematach nazywacie poważną dyskusją? No proszę was rotfl



A Ty to nazywasz powaznym podejsciem do dyskusji z graczami?
Przedstawcie Nam wszystkie alternatywy na zdobywanie repa , powiedzcie co w zamian chcecie zabrac i potem czekajcie na wynik glosowania.

__________________
r10 --AdorisE
10-02-2009 14:53 Adorise23 jest offline Szukaj postów użytkownika: Adorise23 Dodaj Adorise23 do Listy kontaktów
behem
Member


Data rejestracji: 10-02-2009
Postów: 35
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mnie sie wydawalo ze gra ma umilic nam wolny czas a nie uprzykrzyc.
a powiedzenie NIE ZGADZAMY SIE NA DURNE POMYSLY wcale nie oznacza nie wyrazamy zgody na rpzwoj gry.
Chcecie ograniczyc najemnictwo to dajcie nam mozliwosc zarabiania repa inaczej
a nie zabierajcie wszystko.
Ani tez nie robcie czegos takiego damy wam jedno ale zabiezemy drogie to jest chore
10-02-2009 14:53 behem jest offline Szukaj postów użytkownika: behem Dodaj behem do Listy kontaktów
owal
Double Ace


images/avatars/avatar-13112.gif

Data rejestracji: 19-11-2008
Postów: 117

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Tamte płacze i groźby w pozostałych dwóch tematach nazywacie poważną dyskusją? No proszę was rotfl


Konrad a czy nie można było tego zacząć od prawej strony tylko od lewej wiesz sam ,że była by to całkiem inna rozmowa z ludzmi spokojniejsza i poważniejsza niż teraz a widzisz sam co się porobiło wiec nie miejcie pretensji do graczy bo chcieliście ich pozbawić repa bez innej możliwości przedstawionej która została przedstawiona dopiero w 3 temacie

__________________

10-02-2009 14:53 owal jest offline Szukaj postów użytkownika: owal Dodaj owal do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Tamte płacze i groźby w pozostałych dwóch tematach nazywacie poważną dyskusją? No proszę was rotfl


groxby zignorwać. Natomiast płacze? Umówmy się:

Załóżmy że masz fajną siekierkę, no i ktoś zabiera Ci ta fajną siekierkę a nie daje w zamian kijka. Byłbyś zadowolony?

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
10-02-2009 14:53 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
ismahel
Emperor


Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 1.090

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Tamte płacze i groźby w pozostałych dwóch tematach nazywacie poważną dyskusją? No proszę was rotfl


Pokaz mi jedna grozbe i placz tam z mojej strony . Pewnei ze sie zdarzaja . ale jak to w zyciu trzeba umiec odsiac ziarno od plew .
10-02-2009 14:54 ismahel jest offline Szukaj postów użytkownika: ismahel Dodaj ismahel do Listy kontaktów
Che_Deva
Viking


images/avatars/avatar-15850.jpg

Data rejestracji: 24-03-2007
Postów: 718
Klan: Pe Es De
Kraina: Moria III
Skąd: A ja wiem ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wszystkie oprócz pit-fight były gotowe.

Ale skoro ich nie chcieliście to męczcie się tak jak dotychczas.

Pamiętam 100 tematów o najemnictwie, teraz gdy miało być ukrócone 75% chce by pozostało. Szkoda tracić czas na wprowadzanie zmian, a potem czytanie komentarzy jak na jakimś portalu.


Tu nie chodzi o to, że nie chcieliśmy, pit-fight i innych "nowości" zaprezentowanych w tym temacie, bo nawet o nich nie wiedzieliśmy, więc jak odcinałęś nas od dotychczasowych metod zdobywania repa nie dając nic w zamian, to nei dziw się, że każdy płakał.

Tak jak Ray napisał już wczesniej, trzeba było najpierw przedstawić to co masz przygotowane w zamian.

__________________

10-02-2009 14:54 Che_Deva jest offline Szukaj postów użytkownika: Che_Deva Dodaj Che_Deva do Listy kontaktów
Uhoss
Lord


Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 445

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Administracja gry CHCIALA DOBRZE ale nie wyszlo....dobrze ze poszli po rozum do glowy i wygrala demokracja
10-02-2009 14:54 Uhoss jest offline Szukaj postów użytkownika: Uhoss Dodaj Uhoss do Listy kontaktów
ifryt
Member


Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 47
Klan: aVe
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: ze szpitala psychiatrycznego

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, czas na nowy serwer, w którym się wprowadzi te zmiany i tam będzie ciekawa gra...

__________________
NICK NECRO UK: Nemeyeth
R11: Nemeyeth
10-02-2009 14:54 ifryt jest offline Szukaj postów użytkownika: ifryt Dodaj ifryt do Listy kontaktów
sleepek
Double Ace


images/avatars/avatar-10982.jpeg

Data rejestracji: 12-11-2007
Postów: 103
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja myślę, że z tej dyskusji zrodzi się cudowne dziecię!
Piękny i wyrozumiały PATCH dla wszystkich graczy Smile
Umożliwiający każdemu, nawet temu co nie ma szczęścia do wypraw, exp, ataków na dalszy rozwój swojej postaci!
Stać was na to Wink
A nie ukrywam głosowałem ZA zniesieniem walk 1v1 za rep i ZA zniesieniem najemnictwa Smile

__________________
Nick w grze - Smerfetka
10-02-2009 14:54 sleepek jest offline Szukaj postów użytkownika: sleepek Dodaj sleepek do Listy kontaktów
slaymer
Lord


Data rejestracji: 03-09-2006
Postów: 270
Klan: Camarilla
Skąd: z okolycy 100-lycy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1,2,3 dla sushiego

"żądać to sobie możesz papieru w kiblu" - cytat moze nie dokładny, ale wiesz kiedyś były takie w w/w kiblach karteczki które Ci sparafrazuje

Żądasz kultury zachowaj ją sam

__________________

10-02-2009 14:54 slaymer jest offline Strona domowa slaymer Szukaj postów użytkownika: slaymer Dodaj slaymer do Listy kontaktów
Ayron
Triple Ace


Data rejestracji: 15-11-2006
Postów: 203
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: spod kołdry

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po co te napinki....administracja nas nie lubi, ale chce zeby sie gra rozwijala, trzeba ich choc probowac zrozumic Smile

__________________

.......................................................................
Suma inteligencji na swiecie jest stala, tylko liczba ludzi sie zwieksza.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ayron: 10-02-2009 15:11.

10-02-2009 14:55 Ayron jest offline Szukaj postów użytkownika: Ayron Dodaj Ayron do Listy kontaktów
ImmHunter
Newbie


Data rejestracji: 24-06-2007
Postów: 9
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Tamte płacze i groźby w pozostałych dwóch tematach nazywacie poważną dyskusją? No proszę was rotfl



płacze tak
ale groźby?
czy stwierdzenie ze psujecie gre i jak ta tendencja sie utrzyma to ludzie się pokasuja to jest groźba?
to jest fakt

__________________
Nick r5: ImmHunterL
r9: ImmHunter
Chętnie kupię ........... oraz sprzedam
10-02-2009 14:55 ImmHunter jest offline Szukaj postów użytkownika: ImmHunter Dodaj ImmHunter do Listy kontaktów
psimm
Double Ace


images/avatars/avatar-15723.gif

Data rejestracji: 11-02-2008
Postów: 133
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: W-wa

RE: Anulowane patch'e Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
1. Nie chce mi się robić czegokolwiek dla ludzi, którzy mnie nie szanują.

2. Chamstwo i pieniactwo zasługują tylko na to samo.

3. Brak kultury. Wystarczyło GRZECZNIE zapytać. Nie potrafiliście, trudno.


Ad. 3. a jak mieliśmy spytać o coś o czym nie mieliśmy pojęcia?! O_o

__________________
R14: Vhlotor (ID: 2191)
Zawsze istnieje możliwość negocjacji cen Pleased
10-02-2009 14:55 psimm jest offline Szukaj postów użytkownika: psimm Dodaj psimm do Listy kontaktów
grubyZdzich
Lord


Data rejestracji: 26-09-2006
Postów: 256
Rasa w grze: Ssak
Skąd: też

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Tamte płacze i groźby w pozostałych dwóch tematach nazywacie poważną dyskusją? No proszę was rotfl



wsród nawału lamentu pojawiły się też wypowiedzi na poziomie

a odpowiadanie na lament w sposób jaki zrobił to sushi jest, delikatnie mówiąc mało eleganckie

__________________
Mistrzów świata uprasza się o spokój
10-02-2009 14:56 grubyZdzich jest offline Strona domowa grubyZdzich Szukaj postów użytkownika: grubyZdzich Dodaj grubyZdzich do Listy kontaktów Dodaj grubyZdzich do twojej listy kontaktowej
Czas
Forum Ace


images/avatars/avatar-23552.gif

Data rejestracji: 21-09-2008
Postów: 83
Klan: Phoenix
Kraina: Necropolia; Moria IV
Skąd: Długa krwawa historia.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rotfl - dajecie po dupie ale ja wiem skad sie to wzielo, mlodzi ludzie maja bardziej zylke napieta od staruchow x] podejdzcie do tego bardziej profesjonalnie bo narazie to gowniarstwo wychodzi pelna geba, zal sie robi eh szkoda slow.


cytat:
W przeciwieństwie do większości wiedziałeś, że te patche powstają, bo mi na gg spamowałeś gdy nad nimi pracowaliśmy. Ale lepiej mieć pretensje do administracji. Podsumowując: 1. Nie chce mi się robić czegokolwiek dla ludzi, którzy mnie nie szanują.


primo placimy wam za to secundo moze najwyzszy czas zmienic waszych genialnych doradzajacych?


mysle ze tym razem przesadziliscie, ja osobiscie czekam na przeprosiny.

__________________

Blood Fire Death


Ghost

=]


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Czas: 10-02-2009 15:00.

10-02-2009 14:56 Czas jest offline Szukaj postów użytkownika: Czas Dodaj Czas do Listy kontaktów
H-E-R-O-S
Ex-Team


images/avatars/avatar-25609.png

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 1.840
Klan: Forever White Dragon
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOSZALIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tamte płacze i groźby w pozostałych dwóch tematach nazywacie poważną dyskusją? No proszę was


Jakie groźby Roll Eyes
Chcemy się dogłębnie zrozumieć,co chcesz przez swoje wypowiedzi powiedzieć Wink

Także zrób nowy topik i przestaw wszystko czarno na białym,co byś chciał żeby weszło w życie a co ma wyjść i wtedy sie wspólnie zastanowimy co będzie dobre za co złe ;rotfl




EDIT:opuszczam tą rozmowę bo do niczego nie prowadzi,aż mi się odechciało całkowicie grać Mad

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez H-E-R-O-S: 10-02-2009 14:58.

10-02-2009 14:56 H-E-R-O-S jest offline Szukaj postów użytkownika: H-E-R-O-S Dodaj H-E-R-O-S do Listy kontaktów
woodyikop
Member


images/avatars/avatar-13054.jpg

Data rejestracji: 22-10-2007
Postów: 25

RE: Anulowane patch'e Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale nie bedziecie plakac?? biedni admini.buuuuuuu

__________________
_______________________________

r1 - pieszczoszek
r4 - woo
r5 - kelo

Każdy niechluj robiący ortografy twierdzi, że jest umysłem ścisłym
10-02-2009 14:56 woodyikop jest offline Szukaj postów użytkownika: woodyikop Dodaj woodyikop do Listy kontaktów
averadek
Double Ace


images/avatars/avatar-13507.jpg

Data rejestracji: 21-01-2008
Postów: 132
Kraina: Moria V
Skąd: Mrągowo

RE: Anulowane patch'e Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Rayneven napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
W związku z tym że wszyscy tak bardzo ukochali najemnictwo nie będzie następujących patchy:

- Patch cmentarza => cmentarz nie będzie generował repa.

- Patch szpitala => szpital nie będzie generował repa.

- Patch pośredniaka => pośredniak nie będzie generował więcej ludzi.

- Pach Pita-fight => nie będzie można walczyć o repa.

- Patch Clan leadera => Leader nie otrzyma podwójnego repa z oblegów oraz zabezpieczenia przed stratą repa.


Dziękujemy wszystkim za to, że nie chcecie by gra była rozwijana. Przynajmniej wcześniej wyjdziemy do domu.



Powiem tak. Nikt nigdy nie mówił, że kocha najemnictwo, jednak jak ludzie są stawiani przed wyborem albo najemnictwo albo nic to jasne że będą gardłować za najemnictwem.

Te anulowane patche byłyby dobrą alternatywą, ale cóż. Musztarda po obiedzie.


W przeciwieństwie do większości wiedziałeś, że te patche powstają, bo mi na gg spamowałeś gdy nad nimi pracowaliśmy.

Ale lepiej mieć pretensje do administracji.

Podsumowując:

1. Nie chce mi się robić czegokolwiek dla ludzi, którzy mnie nie szanują.

2. Chamstwo i pieniactwo zasługują tylko na to samo.



A to co ?? kółko różańcowe? ja np: nic o takich planach nie wiedziałem??

3. Brak kultury. Wystarczyło GRZECZNIE zapytać. Nie potrafiliście, trudno.


__________________


TOP KLANY R15 ZAPRASZAJĄ NOWYCH GRACZY(LINK)
10-02-2009 14:56 averadek jest offline Szukaj postów użytkownika: averadek Dodaj averadek do Listy kontaktów
Xellos124
Junior Member


Data rejestracji: 23-12-2007
Postów: 20
Kraina: Moria III

RE: Anulowane patch'e Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
psimm napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
1. Nie chce mi się robić czegokolwiek dla ludzi, którzy mnie nie szanują.

2. Chamstwo i pieniactwo zasługują tylko na to samo.

3. Brak kultury. Wystarczyło GRZECZNIE zapytać. Nie potrafiliście, trudno.


Ad. 3. a jak mieliśmy spytać o coś o czym nie mieliśmy pojęcia?! O_o


A czy trudno jest wysłać PW/e-mail z pytaniem "Można się dowiedzieć czy zbliżają się jakieś patche?"? Czy dla niiektórych to wysiłek?
10-02-2009 14:56 Xellos124 jest offline Szukaj postów użytkownika: Xellos124 Dodaj Xellos124 do Listy kontaktów
Borszczu
Viking


Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 584
Klan: SG
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria VII

RE: Anulowane patch'e Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
W związku z tym że wszyscy tak bardzo ukochali najemnictwo nie będzie następujących patchy:

- Patch cmentarza => cmentarz nie będzie generował repa.

- Patch szpitala => szpital nie będzie generował repa.

- Patch pośredniaka => pośredniak nie będzie generował więcej ludzi.

- Pach Pita-fight => nie będzie można walczyć o repa.

- Patch Clan leadera => Leader nie otrzyma podwójnego repa z oblegów oraz zabezpieczenia przed stratą repa.


Dziękujemy wszystkim za to, że nie chcecie by gra była rozwijana. Przynajmniej wcześniej wyjdziemy do domu.


Sushi, w poprzednim temacie nie podałeś alternatywnych źródeł zdobywania repa, stad to negatywne podejście. Ludzie myśleli ze obetniesz repa, nie pdając kolejnych mozliwosci na zdobywanie go.

Proponuje opisać dokładniej całe Road Map na pierwsze pół roku 2009 i wtedy można ponownie przeprowadzić ankietę.

A co do repa ze szpitali. Pomysł ok, ale nie na r1. Chyba ze razem z nim wejdzie ograniczenie na s3 w klanach. W tej chwili na r1 2 klany maja wyłączność na s3. Blokada repa z najemnictwa + odpicowanie s3 na maszynki do repa po prostu zabije ten serwer. Dla mnie albo rep z budynków, albo brak ograniczenia na klocki z danej stefy w klanie.

__________________
r1: mark

r2,r5,r7,r19: Borszczu
10-02-2009 14:57 Borszczu jest offline Szukaj postów użytkownika: Borszczu Dodaj Borszczu do Listy kontaktów
Gierek
Viking


Data rejestracji: 05-09-2008
Postów: 543
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sushi - albo dajesz na forum propozycje - i chcesz je przedyskutowac i dajesz wszystkie pomysly i myslec bedziesz ajk nie wkurzyc graczy od rana tylko propozycjami zabierania, i ty szanujesz graczy a nie robisz im wode z mozgu albo wprowadz normlany zamordyzm, wprowadzaj patche bez konsultacji z graczami.

Wymagasz aby wszyscy cie szanowali jak ty ich nie szanujesz. Dajesz polowe poropozycji tych ktore zabieraja rep a nie mowisz nic wiecej. to kpina.

Kiedys byl road map i to bylo zajebiste.

Napisalbys ze road map jest tak:

-zabranie najemnisctwa - dzis
-dodanie repa ze szpitala - jutro
-pita fight - za tydzien

i gwarantuje ci ze kazdy by powiedzia ze to spoko pomysly i kazdy by uwazal ze miales spoko plan, ktorym sie podzieliles z graczami, kazdy by wiedzial na czym stoi i nikt by nie awanturowal sie, a ty pokpiles z graczy, pokazales tylko propozycje ktore zalamuja grunt pod nogami wielu graczy i dziwisz sie ze taka reakcja.
10-02-2009 14:57 Gierek jest offline Szukaj postów użytkownika: Gierek Dodaj Gierek do Listy kontaktów
ismahel
Emperor


Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 1.090

RE: Anulowane patch'e Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Rayneven napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
W związku z tym że wszyscy tak bardzo ukochali najemnictwo nie będzie następujących patchy:

- Patch cmentarza => cmentarz nie będzie generował repa.

- Patch szpitala => szpital nie będzie generował repa.

- Patch pośredniaka => pośredniak nie będzie generował więcej ludzi.

- Pach Pita-fight => nie będzie można walczyć o repa.

- Patch Clan leadera => Leader nie otrzyma podwójnego repa z oblegów oraz zabezpieczenia przed stratą repa.


Dziękujemy wszystkim za to, że nie chcecie by gra była rozwijana. Przynajmniej wcześniej wyjdziemy do domu.



Powiem tak. Nikt nigdy nie mówił, że kocha najemnictwo, jednak jak ludzie są stawiani przed wyborem albo najemnictwo albo nic to jasne że będą gardłować za najemnictwem.

Te anulowane patche byłyby dobrą alternatywą, ale cóż. Musztarda po obiedzie.


W przeciwieństwie do większości wiedziałeś, że te patche powstają, bo mi na gg spamowałeś gdy nad nimi pracowaliśmy.

Ale lepiej mieć pretensje do administracji.

Podsumowując:

1. Nie chce mi się robić czegokolwiek dla ludzi, którzy mnie nie szanują.

2. Chamstwo i pieniactwo zasługują tylko na to samo.

3. Brak kultury. Wystarczyło GRZECZNIE zapytać. Nie potrafiliście, trudno.


Sushi albo jestes profesjonalista i si e tak zachowujesz , albo przenosisz swoje frustracje i widziisie na gre za ktora ludzi eplaca . Zastanow sie i daj szczera odpowiedz na to pytanie .
10-02-2009 14:57 ismahel jest offline Szukaj postów użytkownika: ismahel Dodaj ismahel do Listy kontaktów
Strony (9): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Anulowane patch'e

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH