Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Anulowane patch'e » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (9): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Anulowane patch'e 82 Ankieta - średnia ocena: 3,3082 Ankieta - średnia ocena: 3,3082 Ankieta - średnia ocena: 3,30
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
psimm
Double Ace


images/avatars/avatar-15723.gif

Data rejestracji: 11-02-2008
Postów: 133
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: W-wa

RE: Anulowane patch'e Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xellos124 napisał(a)
cytat:
psimm napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
1. Nie chce mi się robić czegokolwiek dla ludzi, którzy mnie nie szanują.

2. Chamstwo i pieniactwo zasługują tylko na to samo.

3. Brak kultury. Wystarczyło GRZECZNIE zapytać. Nie potrafiliście, trudno.


Ad. 3. a jak mieliśmy spytać o coś o czym nie mieliśmy pojęcia?! O_o


A czy trudno jest wysłać PW/e-mail z pytaniem "Można się dowiedzieć czy zbliżają się jakieś patche?"? Czy dla niiektórych to wysiłek?


mam lepsze rzeczy do roboty jak spamowanie adminom...
a skoro chcą coś wprowadzać to niech spytają przed wprowadzeniem o zdanie graczy... a taki chaos robią...

__________________
R14: Vhlotor (ID: 2191)
Zawsze istnieje możliwość negocjacji cen Pleased
10-02-2009 14:58 psimm jest offline Szukaj postów użytkownika: psimm Dodaj psimm do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja dalej jestem za tym żeby najemnictwo zostałoSmile
Bo jak słabszy klan ma się obronić?? Za, pr. których mam mało i tylko zahamowałoby to ich rozwój, jako klanu??
Bo z jednej strony mogą zapłacić pr. i obronić klocek kosztem jakiegoś itemu klanowego, lub siedzieć w 5 strefach, bo na górze ktoś miał zły dzien. i wysłał na pustak kogoś i lawinowo uderza to w najsłabszych, bo ich 4 strefy zostaną im odebrane,
I druga strona to utrzymywanie kontaktów z ludźmi (pakty, sojusze, itp.) Nie bądźmy idealistami myśląc ze to się utrzyma jak ktoś będzie miał iść komuś pomagać za darmo i przez 48h u nich i 48h siebie, (96h) nie mieć repa.
Wszystko generuje rep. Cmentarz- Pogotowie, po co się martwic o klocek odbierze się słabszym (w 5 strefie, w jakiej będą siedzieć nic nie generuje repa) chyba, że będą sobie ochronki na 4 strefę robić <Lol>
Najemnictwo w bw jest potrzebne jak i dla najemników tak i dla najemców,
A chyba lepiej jak odbywa się to za rep. Niż za pr. dając pole do popisu krętaczom

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez adagio: 10-02-2009 14:59.

10-02-2009 14:58 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Cool-on
Junior Member


Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 18
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia III
Skąd: Koshaolin

RE: Anulowane patch'e Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Podsumowując:

1. Nie chce mi się robić czegokolwiek dla ludzi, którzy mnie nie szanują.


A nam ma się chcieć bulić kasę na ludzi, którzy nas i naszego zdania nie szanują...

cytat:
Konrad napisał(a)
Tamte płacze i groźby w pozostałych dwóch tematach nazywacie poważną dyskusją? No proszę was rotfl


A z Waszej strony gdzie była poważna dyskusja??
Najpierw trzeba było dyskutować a potem psuć...
10-02-2009 14:58 Cool-on jest offline Szukaj postów użytkownika: Cool-on Dodaj Cool-on do Listy kontaktów
lenrok
Forum Ace


Data rejestracji: 21-01-2009
Postów: 82
Kraina: Necropolia

RE: Anulowane patch'e Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xellos124 napisał(a)
cytat:
psimm napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
1. Nie chce mi się robić czegokolwiek dla ludzi, którzy mnie nie szanują.

2. Chamstwo i pieniactwo zasługują tylko na to samo.

3. Brak kultury. Wystarczyło GRZECZNIE zapytać. Nie potrafiliście, trudno.


Ad. 3. a jak mieliśmy spytać o coś o czym nie mieliśmy pojęcia?! O_o


A czy trudno jest wysłać PW/e-mail z pytaniem "Można się dowiedzieć czy zbliżają się jakieś patche?"? Czy dla niiektórych to wysiłek?


to teraz pomyśl jak administracje dostaje xxxk z pytaniem

Zrobicie glosowanie jeszcze raz ale przedstawicie wszystko a nie tylko ze zabieracie

wyglupiles sie i teraz chcesz zgonic to na graczy zastanawiam sie czy kupno premium i stracenie 30 zl bylo dobrym pomyslem

__________________
Kończe z grą

10-02-2009 14:59 lenrok jest offline Szukaj postów użytkownika: lenrok Dodaj lenrok do Listy kontaktów
Czarnooki
Newbie


Data rejestracji: 30-11-2008
Postów: 6
Kraina: Necropolia V
Skąd: 3city

Jedno wam powiem Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdecydowanie to nie jest rozmowa na poziomie:

z jednej strony gracze strasza ze odejda byle zmiana ma wejsc w zycie - prawda przewraca do caly system do gory nogami zmienia sie zasady walk i caly sposob grania z moglo byc inaczej zanim zaczeliscie gre, kto mogl wiedziec wtedy o patchach ??

z drugiej strony nasza administracja - co to jest za postanowienie tematu Bedzie XX albo nie bedzie .... a potem no tak niechieliscie XX to nie damy YYYY to jest nie powazne

moze zaczniemy dyskusje od nowa ?? w tr9oszke inny sposob - zaczac od tego co chce sie wprowadzic - a potem co usunac

tez jestem za zniesieniem najemnictwa w zamian za konsolidacje z klanem - moim zdanie fajny pomysl , ale generowanie repa dla wyzszycgh stref nie fair uwazam,

moze inny sposob zdobywania repa na oblegach ??

__________________
r7: Cain

10-02-2009 14:59 Czarnooki jest offline Szukaj postów użytkownika: Czarnooki Dodaj Czarnooki do Listy kontaktów
jorund
Double Ace


images/avatars/avatar-3636.jpg

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 127
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wszystkie oprócz pit-fight były gotowe.

Ale skoro ich nie chcieliście to męczcie się tak jak dotychczas.



noo tylko ze sie o nich dowiedzielismy teraz jak walnales focha... to rzeczywiscie nasza wina ze tego nie wprowadziliscie... xD

FOCH!

__________________


nick: Jorund
10-02-2009 14:59 jorund jest offline Szukaj postów użytkownika: jorund Dodaj jorund do Listy kontaktów
Sheenakh
King


images/avatars/avatar-17350.gif

Data rejestracji: 27-03-2008
Postów: 940
Kraina: Necropolia VI; Necropolia IX
Skąd: Inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

faktycznie.Sushi,przejrzyj jeszcze raz 2 poprzednie,zamknięte tematy.
nie wszystko co tam było to był spam/oblegi czy groźby.pare osób,w tym i ja,pisało coś na kształt "ograniczenie najemnictwa,dobra.tylko czy bedzie jakis alternatywny sposób zdobycia repa"lub cos w tym kształcie.
Sami na pewno zdajecie sobie sprawę,że gdyby propozycje z pierwszego postu podane zostały od razu,dyskusja by wyglądała inaczej.cięzko głosować za jakimś pomysłem,jesli ukazujecie tylko jego gorszą stronę,a bonusy (przyznam całkiem ciekawe niektóre) ukrywacie.
nie każdy jest Ray'em,i nie każdy na gadu wie wcześniej Big Grin

__________________
r10/r12-Sheenakh



ex- fiolet i zielony
10-02-2009 14:59 Sheenakh jest offline Strona domowa Sheenakh Szukaj postów użytkownika: Sheenakh Dodaj Sheenakh do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Sheenakh
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

RE: Anulowane patch'e Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Rayneven napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
W związku z tym że wszyscy tak bardzo ukochali najemnictwo nie będzie następujących patchy:

- Patch cmentarza => cmentarz nie będzie generował repa.

- Patch szpitala => szpital nie będzie generował repa.

- Patch pośredniaka => pośredniak nie będzie generował więcej ludzi.

- Pach Pita-fight => nie będzie można walczyć o repa.

- Patch Clan leadera => Leader nie otrzyma podwójnego repa z oblegów oraz zabezpieczenia przed stratą repa.


Dziękujemy wszystkim za to, że nie chcecie by gra była rozwijana. Przynajmniej wcześniej wyjdziemy do domu.



Powiem tak. Nikt nigdy nie mówił, że kocha najemnictwo, jednak jak ludzie są stawiani przed wyborem albo najemnictwo albo nic to jasne że będą gardłować za najemnictwem.

Te anulowane patche byłyby dobrą alternatywą, ale cóż. Musztarda po obiedzie.


W przeciwieństwie do większości wiedziałeś, że te patche powstają, bo mi na gg spamowałeś gdy nad nimi pracowaliśmy.

Ale lepiej mieć pretensje do administracji.

Podsumowując:

1. Nie chce mi się robić czegokolwiek dla ludzi, którzy mnie nie szanują.

2. Chamstwo i pieniactwo zasługują tylko na to samo.

3. Brak kultury. Wystarczyło GRZECZNIE zapytać. Nie potrafiliście, trudno.


Mogę z tamtych wątków o najemnictwie wyciągnąć co najmniej 10 postów w których zadawane są pytania o alternatywę.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
10-02-2009 14:59 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
czarniol
Member


images/avatars/avatar-5511.jpg

Data rejestracji: 29-09-2007
Postów: 38
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Ślask

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pewnie niemiał tych patchy przygotowanych i obrucił kota ogonem.

Że poprostu sami ich niechcemy Big Grin

Ale sie usmiałem z genialności SUSHI
10-02-2009 15:00 czarniol jest offline Szukaj postów użytkownika: czarniol Dodaj czarniol do Listy kontaktów
SamSabat
Triple Ace


Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 168
Klan: Krwawy Zwierzyniec
Kraina: Necropolia II
Skąd: Szczecin

RE: Anulowane patch'e Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
W związku z tym że wszyscy tak bardzo ukochali najemnictwo nie będzie następujących patchy:

- Patch cmentarza => cmentarz nie będzie generował repa.
- Patch pośredniaka => pośredniak nie będzie generował więcej ludzi.


To ja już w zyciu nie wybuduje tego cmentarza na s2 Smile

__________________
r3:Sabat/Duszek Kasacja r10: Dalvin - Kasacja r13/r15:Sabat -Kasacja
Krwawy Zwierzyniec mym domem i jego będe bronił.........
Losowator i ciągłe bany za pierdoły obrzydziły tą grę skutecznie.
10-02-2009 15:00 SamSabat jest offline Szukaj postów użytkownika: SamSabat Dodaj SamSabat do Listy kontaktów
grubyZdzich
Lord


Data rejestracji: 26-09-2006
Postów: 256
Rasa w grze: Ssak
Skąd: też

RE: Anulowane patch'e Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xellos124 napisał(a)


A czy trudno jest wysłać PW/e-mail z pytaniem "Można się dowiedzieć czy zbliżają się jakieś patche?"? Czy dla niiektórych to wysiłek?



mysle ze adminom byloby trudno przeczytać wszystkie PW

po oni sami zalozyli temat - road map - prace nad BW

jedyny wspomaniany w tym temacie i będący rownocześnie w tamtym nie jest gotowy.

__________________
Mistrzów świata uprasza się o spokój
10-02-2009 15:00 grubyZdzich jest offline Strona domowa grubyZdzich Szukaj postów użytkownika: grubyZdzich Dodaj grubyZdzich do Listy kontaktów Dodaj grubyZdzich do twojej listy kontaktowej
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
slaymer napisał(a)
1,2,3 dla sushiego

"żądać to sobie możesz papieru w kiblu" - cytat moze nie dokładny, ale wiesz kiedyś były takie w w/w kiblach karteczki które Ci sparafrazuje

Żądasz kultury zachowaj ją sam


To pierw przeczytaj do jakiego postu to była odpowiedź, a dopiero go cytuj, bo wychodzisz na hipokrytę.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


10-02-2009 15:00 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Xellos124
Junior Member


Data rejestracji: 23-12-2007
Postów: 20
Kraina: Moria III

RE: Anulowane patch'e Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
psimm napisał(a)
cytat:
Xellos124 napisał(a)
cytat:
psimm napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
1. Nie chce mi się robić czegokolwiek dla ludzi, którzy mnie nie szanują.

2. Chamstwo i pieniactwo zasługują tylko na to samo.

3. Brak kultury. Wystarczyło GRZECZNIE zapytać. Nie potrafiliście, trudno.


Ad. 3. a jak mieliśmy spytać o coś o czym nie mieliśmy pojęcia?! O_o


A czy trudno jest wysłać PW/e-mail z pytaniem "Można się dowiedzieć czy zbliżają się jakieś patche?"? Czy dla niiektórych to wysiłek?


mam lepsze rzeczy do roboty jak spamowanie adminom...
a skoro chcą coś wprowadzać to niech spytają przed wprowadzeniem o zdanie graczy... a taki chaos robią...


Więc właśnie xP Gdyby ktoś był zainteresowany, wysyla jedną wiadomość i czekać xP Ale najwyraźniej "grzecne zapytanie" to wg niektórych 100 wiadomości i bluzgi że nikt nie odpisuje xP

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Xellos124: 10-02-2009 15:02.

10-02-2009 15:01 Xellos124 jest offline Szukaj postów użytkownika: Xellos124 Dodaj Xellos124 do Listy kontaktów
Ayron
Triple Ace


Data rejestracji: 15-11-2006
Postów: 203
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: spod kołdry

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a zna ktoś może jakieś fajne filmy? Dobrą komedię bym sobie obejrzał.

+1 za spam

ale czemu od razu +2 dostalem? Tongue
chcialem tylko troche rozluznic atmosfere-napisane +1, a tu 2 wiadomosci i +2 Tongue

__________________

.......................................................................
Suma inteligencji na swiecie jest stala, tylko liczba ludzi sie zwieksza.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ayron: 10-02-2009 15:05.

10-02-2009 15:01 Ayron jest offline Szukaj postów użytkownika: Ayron Dodaj Ayron do Listy kontaktów
xxxKalixxx
Member


Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 45
Klan: SWIAT WAMPIROW
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Karakorum

RE: Anulowane patch'e Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Rayneven napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
W związku z tym że wszyscy tak bardzo ukochali najemnictwo nie będzie następujących patchy:

- Patch cmentarza => cmentarz nie będzie generował repa.

- Patch szpitala => szpital nie będzie generował repa.

- Patch pośredniaka => pośredniak nie będzie generował więcej ludzi.

- Pach Pita-fight => nie będzie można walczyć o repa.

- Patch Clan leadera => Leader nie otrzyma podwójnego repa z oblegów oraz zabezpieczenia przed stratą repa.


Dziękujemy wszystkim za to, że nie chcecie by gra była rozwijana. Przynajmniej wcześniej wyjdziemy do domu.



Powiem tak. Nikt nigdy nie mówił, że kocha najemnictwo, jednak jak ludzie są stawiani przed wyborem albo najemnictwo albo nic to jasne że będą gardłować za najemnictwem.

Te anulowane patche byłyby dobrą alternatywą, ale cóż. Musztarda po obiedzie.


W przeciwieństwie do większości wiedziałeś, że te patche powstają, bo mi na gg spamowałeś gdy nad nimi pracowaliśmy.

Ale lepiej mieć pretensje do administracji.

Podsumowując:

1. Nie chce mi się robić czegokolwiek dla ludzi, którzy mnie nie szanują.

2. Chamstwo i pieniactwo zasługują tylko na to samo.

3. Brak kultury. Wystarczyło GRZECZNIE zapytać. Nie potrafiliście, trudno.


Skoro Ray jest informowany(w przeciwienstwie do innych) o patchach bezposrednio przez administatora(przez gg Wink ) to prosze wiecej nie pierniczyc ze PSD nie trzyma z Adminami !!!!!!

// +1 za spam

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez xxxKalixxx: 10-02-2009 15:01.

10-02-2009 15:01 xxxKalixxx jest offline Strona domowa xxxKalixxx Szukaj postów użytkownika: xxxKalixxx Dodaj xxxKalixxx do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Tamte płacze i groźby w pozostałych dwóch tematach nazywacie poważną dyskusją? No proszę was rotfl
pokarz mi gdzie wy dziś poważnie z nami dyskutowaliście ?

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

10-02-2009 15:01 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
BlackFang
Member


Data rejestracji: 03-11-2008
Postów: 32

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi wiem ile musieliscie sily i czasu zrobic te patche i szanuje was za to. Ja mam propozycje bysmy zaczeli rozmawiac od nowa jak cywilowani ludzie. Wszyscy juz wiedza jakie sa plusy i minusy i ze bedzie inny sposob zgarniecia repa .Mysle. ze wszyscy powinni sie zgodzic bo wszyscy chca zmian. A wydaje mi sie, ze zmiany ktore proponujecie sa naprawde dobre i ozywiloby to gre w znaczny sposob. Sushi chcesz zeby twoja praca i wszystkich czlonkow twojej ekipy poszla do kubla? Zacznijmy nowy temat gdzie wszystko bedzie opisane co macie zamiar usuwac co dodawac i wszyscy beda zadowoleni.
10-02-2009 15:02 BlackFang jest offline Szukaj postów użytkownika: BlackFang Dodaj BlackFang do Listy kontaktów
Hankjunior
Oburzony Emeryt


images/avatars/avatar-20011.png

Data rejestracji: 12-12-2007
Postów: 435
Skąd: Ruda Śląska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja na to patrze w ten sposób.
Sushi wprowadził patch z ustawkami-ok
Ale strategicznym błędem było od razu proponowanie nie przemyślanych pomysłów odnośnie najemnictwa.
To, że trzeba to zmienić nie podlega dyskusji, ale nie koniecznie w tej chwili.
Ludzie są żli bo zabrano im łatwy dostęp do koryta, a takie pomysły to tylko dla nich woda na młyn.
Radziłbym otworzyć temat z propozycjami na ograniczenie najemnictwa ( oczywiście nie dzisiaj bo znowu by sie spamowisko zrobiło) i zaczać intensywnie nad tym mysleć. Przed era ustawek tez bylo najemnictwo wiec ludzie jakoś przetrzymają . A patch który wejdzie w przyszłości, mam nadzieje niezbyt odległej, będzie dogłębnie przemyslany.

Co do niektórych komentarzy to mozę sie nie będe wypowiadac bo sa zwyczjanie chamskie. Przyznam że sushiemu tez w niektorych momentach nerwy puscily.

Ale po to sa takie tematy żeby coś wspólnymi siłami wymyśleć, a nie obrzucac sie gównem.

Sugeruję więc tylko spokój. Administracji i użytkowników Big Grin

__________________

Sygna by Postalowiec - wielkie dzięki

Hank, Emeryt-rencista.
10-02-2009 15:02 Hankjunior jest offline Szukaj postów użytkownika: Hankjunior Dodaj Hankjunior do Listy kontaktów
lenrok
Forum Ace


Data rejestracji: 21-01-2009
Postów: 82
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja mam propozycje zrobicie jeszcze raz glosowanie ale przedstawicie alternatywę tylko pomyślcie tez o 4s Smile

__________________
Kończe z grą

10-02-2009 15:02 lenrok jest offline Szukaj postów użytkownika: lenrok Dodaj lenrok do Listy kontaktów
psimm
Double Ace


images/avatars/avatar-15723.gif

Data rejestracji: 11-02-2008
Postów: 133
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: W-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
slaymer napisał(a)
1,2,3 dla sushiego

"żądać to sobie możesz papieru w kiblu" - cytat moze nie dokładny, ale wiesz kiedyś były takie w w/w kiblach karteczki które Ci sparafrazuje

Żądasz kultury zachowaj ją sam


To pierw przeczytaj do jakiego postu to była odpowiedź, a dopiero go cytuj, bo wychodzisz na hipokrytę.


to znaczy że to Cię usprawiedliwia... sam zachowujesz się jak cham, prostak i hipokryta... tyle osób mówi Ci że robisz źle... a Ty "na złość mamusi odmrożę sobie uszy"... powagi Sushi, powagi... ponoć jesteś dorosły...


EDIT: Xellos: "Więc właśnie xP Gdyby ktoś był zainteresowany, wysyla jedną wiadomość i czekać xP Ale najwyraźniej "grzecne zapytanie" to wg niektórych 100 wiadomości i bluzgi że nikt nie odpisuje xP"

jak zostało napisane powyżej... wyobraź sobie że 2k graczy tak spyta... i co? dla każdego osobna odpowiedź? nie... będzie zero reakcji bo to będzie SPAM!!!

__________________
R14: Vhlotor (ID: 2191)
Zawsze istnieje możliwość negocjacji cen Pleased

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez psimm: 10-02-2009 15:04.

10-02-2009 15:02 psimm jest offline Szukaj postów użytkownika: psimm Dodaj psimm do Listy kontaktów
Hansi
Full Member


images/avatars/avatar-22005.png

Data rejestracji: 18-01-2009
Postów: 54
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
slaymer napisał(a)
Pita - fight = lokacja "najbliższy kebab turceki"??

"Twoja drużyna postanowiła zjeść kebab, po wejściu do lokalu zauważacie wrażą drużynę oraz jeden tylko kawałek pity - kto się naje? komu reputacja skoczy?"

nazwa wymyślona przy obiedzie Smile

Miejcie nas za poważnych ludzi.


rotfl mi sie podoba
albo bedzie to walka o dobrą kąsającą pitę reputacji co daje przyrost repa/h

__________________
R12 nick Anahit
R3 nick HansKlosz
10-02-2009 15:02 Hansi jest offline Szukaj postów użytkownika: Hansi Dodaj Hansi do Listy kontaktów
kilus
Ex-Team


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 986
Skąd: Słupsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie macie szacunku. Podobnie zresztą jak w życiu projektując drogi spotykam się z tym samym...każdy się zna i każdy zrobiłby to lepiej....a tak naprawdę nic nikt nie wie...Każdy wymusza zmiany pod siebie nie oszukujmy się a większość nicków się powtarza...szary gracz często na forum nie zagląda...ja mam bunkier i żar i czy gdzięs widzicie mój płacz?? taka jest prawda.

Nie dziwie się frustracji Adminów jak 2 - letnia praca kwitowana jest ciągłym płaczem i bezwzględna krytyką.
10-02-2009 15:02 kilus jest offline Szukaj postów użytkownika: kilus Dodaj kilus do Listy kontaktów
Dz1k1
Triple Ace


images/avatars/avatar-13579.jpg

Data rejestracji: 24-11-2007
Postów: 193
Klan: This Is Sparta
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Gierek napisał(a)
sushi - albo dajesz na forum propozycje - i chcesz je przedyskutowac i dajesz wszystkie pomysly i myslec bedziesz ajk nie wkurzyc graczy od rana tylko propozycjami zabierania, i ty szanujesz graczy a nie robisz im wode z mozgu albo wprowadz normlany zamordyzm, wprowadzaj patche bez konsultacji z graczami.

Wymagasz aby wszyscy cie szanowali jak ty ich nie szanujesz. Dajesz polowe poropozycji tych ktore zabieraja rep a nie mowisz nic wiecej. to kpina.

Kiedys byl road map i to bylo zajebiste.

Napisalbys ze road map jest tak:

-zabranie najemnisctwa - dzis
-dodanie repa ze szpitala - jutro
-pita fight - za tydzien

i gwarantuje ci ze kazdy by powiedzia ze to spoko pomysly i kazdy by uwazal ze miales spoko plan, ktorym sie podzieliles z graczami, kazdy by wiedzial na czym stoi i nikt by nie awanturowal sie, a ty pokpiles z graczy, pokazales tylko propozycje ktore zalamuja grunt pod nogami wielu graczy i dziwisz sie ze taka reakcja.


Dokladnie w 100% sie z tym zgadzam zabierasz cos daj cos w zamian a nie zabierasz i masz nadzieje ze wszyscy to zaakceptuja z usmiechem na ustach.

__________________
-----------------------------
Admin do uzytkownika :

"Rządać to Ty se możesz ale papieru w kiblu" vel SushiMaker

Grałem na R2 nick postaci schlag
10-02-2009 15:03 Dz1k1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dz1k1 Dodaj Dz1k1 do Listy kontaktów
adek444
Lord


Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 431

RE: Anulowane patch'e Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
xxxKalixxx napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Rayneven napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
W związku z tym że wszyscy tak bardzo ukochali najemnictwo nie będzie następujących patchy:

- Patch cmentarza => cmentarz nie będzie generował repa.

- Patch szpitala => szpital nie będzie generował repa.

- Patch pośredniaka => pośredniak nie będzie generował więcej ludzi.

- Pach Pita-fight => nie będzie można walczyć o repa.

- Patch Clan leadera => Leader nie otrzyma podwójnego repa z oblegów oraz zabezpieczenia przed stratą repa.


Dziękujemy wszystkim za to, że nie chcecie by gra była rozwijana. Przynajmniej wcześniej wyjdziemy do domu.



Powiem tak. Nikt nigdy nie mówił, że kocha najemnictwo, jednak jak ludzie są stawiani przed wyborem albo najemnictwo albo nic to jasne że będą gardłować za najemnictwem.

Te anulowane patche byłyby dobrą alternatywą, ale cóż. Musztarda po obiedzie.


W przeciwieństwie do większości wiedziałeś, że te patche powstają, bo mi na gg spamowałeś gdy nad nimi pracowaliśmy.

Ale lepiej mieć pretensje do administracji.

Podsumowując:

1. Nie chce mi się robić czegokolwiek dla ludzi, którzy mnie nie szanują.

2. Chamstwo i pieniactwo zasługują tylko na to samo.

3. Brak kultury. Wystarczyło GRZECZNIE zapytać. Nie potrafiliście, trudno.


Skoro Ray jest informowany(w przeciwienstwie do innych) o patchach bezposrednio przez administatora(przez gg Wink ) to prosze wiecej nie pierniczyc ze PSD nie trzyma z Adminami !!!!!!

// +1 za spam


Dowiadujemy się naprawdę rotfl ciekawych rzeczy

__________________
R2 adek444
10-02-2009 15:03 adek444 jest offline Szukaj postów użytkownika: adek444 Dodaj adek444 do Listy kontaktów
PsYcHoL-MaNiAk
Double Ace


Data rejestracji: 25-01-2009
Postów: 125

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale co zauważyłem że Sushi komentuje zbędne posty a nie odpowiada na konkretne zadane pytania i propozycje z konkretnych postów i od graczt którzyt mają pomysł

żal mi takiego człowieka - naprawde - bo pomysł fajny - gra fajna ale nie dorósł chyba do takiego projektu

__________________
ID: << 65939 >>Egzorcysta
10-02-2009 15:03 PsYcHoL-MaNiAk jest offline Szukaj postów użytkownika: PsYcHoL-MaNiAk Dodaj PsYcHoL-MaNiAk do Listy kontaktów
cimmeris
Forum Ace


Data rejestracji: 15-07-2008
Postów: 85

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi sorry ale sie zachowujesz jak baba ktora ktos zostawił.

nie chcesz mnie? to niebedziesz tez miec moich znajomych, milej atmoswery domowej i wogole pies ogrodnika.

powiedzieliscie w ankiecie:

kasujemy najemnictwo dajemy alternatywe?
nie.

wiec teraz przestan zgrywac cnotke ktora ktos podstepem zbrzuchacił

bo jak czytam wasze komentarze to widze ze poziomem dorownojecie wiekszosci wypowiadajacych sie w takich spam topicach.


No i widzisz jak się kończy obrażanie administracji.
10-02-2009 15:03 cimmeris jest offline Szukaj postów użytkownika: cimmeris Dodaj cimmeris do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)
cytat:
Konrad napisał(a)
Tamte płacze i groźby w pozostałych dwóch tematach nazywacie poważną dyskusją? No proszę was rotfl
pokarz mi gdzie wy dziś poważnie z nami dyskutowaliście ?


Wystarczy, że przeczytasz 2 ankiety.

Jeszcze nie wiesz w czym problem? Przeczytaj komentarze, swoje w pierwszej kolejności.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


10-02-2009 15:03 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
averadek
Double Ace


images/avatars/avatar-13507.jpg

Data rejestracji: 21-01-2008
Postów: 132
Kraina: Moria V
Skąd: Mrągowo

RE: Anulowane patch'e Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
xxxKalixxx napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Rayneven napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
W związku z tym że wszyscy tak bardzo ukochali najemnictwo nie będzie następujących patchy:

- Patch cmentarza => cmentarz nie będzie generował repa.

- Patch szpitala => szpital nie będzie generował repa.

- Patch pośredniaka => pośredniak nie będzie generował więcej ludzi.

- Pach Pita-fight => nie będzie można walczyć o repa.

- Patch Clan leadera => Leader nie otrzyma podwójnego repa z oblegów oraz zabezpieczenia przed stratą repa.


Dziękujemy wszystkim za to, że nie chcecie by gra była rozwijana. Przynajmniej wcześniej wyjdziemy do domu.



Powiem tak. Nikt nigdy nie mówił, że kocha najemnictwo, jednak jak ludzie są stawiani przed wyborem albo najemnictwo albo nic to jasne że będą gardłować za najemnictwem.

Te anulowane patche byłyby dobrą alternatywą, ale cóż. Musztarda po obiedzie.


W przeciwieństwie do większości wiedziałeś, że te patche powstają, bo mi na gg spamowałeś gdy nad nimi pracowaliśmy.

Ale lepiej mieć pretensje do administracji.

Podsumowując:

1. Nie chce mi się robić czegokolwiek dla ludzi, którzy mnie nie szanują.

2. Chamstwo i pieniactwo zasługują tylko na to samo.

3. Brak kultury. Wystarczyło GRZECZNIE zapytać. Nie potrafiliście, trudno.


Skoro Ray jest informowany(w przeciwienstwie do innych) o patchach bezposrednio przez administatora(przez gg Wink ) to prosze wiecej nie pierniczyc ze PSD nie trzyma z Adminami !!!!!!

// +1 za spam


kółko różańcoweBig Grin
VipySmile

__________________


TOP KLANY R15 ZAPRASZAJĄ NOWYCH GRACZY(LINK)
10-02-2009 15:03 averadek jest offline Szukaj postów użytkownika: averadek Dodaj averadek do Listy kontaktów
-Xavery-
Full Member


images/avatars/avatar-13122.jpg

Data rejestracji: 12-01-2009
Postów: 63
Kraina: Necropolia II
Skąd: Nupolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak mają być takie patchy to ja chce żeby najemnictwa nie było Smile

__________________


Łącznie: 1666 głosów Big Grin
10-02-2009 15:04 -Xavery- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Xavery- Dodaj -Xavery- do Listy kontaktów
Mufir
King


images/avatars/avatar-7765.jpg

Data rejestracji: 12-12-2007
Postów: 777
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

WAZNE

Czy mozna zlozyc nowy watek, gdzie bedzie w pelni przedstawiona sytuacja, czyli co ma zostac usuniete, a co ma zostac dodane??

WAZNE

A nastepnie poprowadzona konstruktywna dyskusja?

WAZNE

Dziekuje za uwage Smile

__________________

Pleased Cel: Zostać Inkluzją Ultymatywną Pleased

10-02-2009 15:04 Mufir jest offline Szukaj postów użytkownika: Mufir Dodaj Mufir do Listy kontaktów
Strony (9): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Anulowane patch'e

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH