Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Finałowa propozycja zmian dot. reputacji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (71): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem poniższych zmian?
TAK 2253 60.63%
NIE 1417 38.13%
Nie mam zdania, niech inni zdecydują za mnie. 46 1.24%
Łącznie: 3716 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Finałowa propozycja zmian dot. reputacji 528 Ankieta - średnia ocena: 5,96
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
bloody10011
Junior Member


Data rejestracji: 01-01-2009
Postów: 15
Klan: Bhean Seidhe
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II
Skąd: Bielsko biała

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja także się zgadzam
10-02-2009 19:45 bloody10011 jest offline Szukaj postów użytkownika: bloody10011 Dodaj bloody10011 do Listy kontaktów
galu2
Forum Ace


Data rejestracji: 28-12-2007
Postów: 86

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja bym tylko proponował jeszcze następującą zmianę:
Rzeźnia - 1pkt reputacji co 1h (osoby które są w strefach powyżej 2s też niech mają szansę na darmowego repa), przemnożone przez poziom budynku
podobne rozwiązanie przy Dziennik lokalny
i ewentualnie przy Pogotowiu

czemu tak? bo jeśli będzie więcej repa więcej będzie wydawane na odrodzenie mobów w rytuale Smile

__________________
R14 Nowonarodzony ID 19632
10-02-2009 19:46 galu2 jest offline Szukaj postów użytkownika: galu2 Dodaj galu2 do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie za bardzo podoba mi sie tylko pomysł faworyzowania lidera klanu.. on i tak ma juz duza władze a dodatkowe przywileje wydaje mi sie ze sa niepotzrebne... ale jestem ogólnie za..
10-02-2009 19:46
Fasol
Junior Member


Data rejestracji: 07-05-2007
Postów: 20
Klan: NOD
Kraina: Moria
Skąd: Malbork

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Marzyciel napisał(a)
Ja się nie zgadzam. Najemnictwo to najemnictwo, właśnie jak to ujął któryś z Was drodzy administratorzy, staracie się, aby ta gra nie stała się "głupim klikadłem", a przez repę z budynków czym ma się stać? O repę się walczy, a nie się ją buduję.
Jestem na nie.


ja tez niektórzy gracze będą robić coś takiego
"-idziemy na expa
- no ba
- to czekaj rep mi sie nazbiera"

ja jestem na nie

__________________

10-02-2009 19:46 Fasol jest offline Strona domowa Fasol Szukaj postów użytkownika: Fasol Dodaj Fasol do Listy kontaktów
Olsz4k
King


Data rejestracji: 03-04-2007
Postów: 904
Klan: Black Sparta[BS]
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zaraz zaraz, w takim razie znieść limit 3s na klan.Tongue Albo wprowadzić budynek do 4s, bo większości graczy będzie nadal trudno zdobyć reputację...
10-02-2009 19:46 Olsz4k jest offline Szukaj postów użytkownika: Olsz4k Dodaj Olsz4k do Listy kontaktów
babal
Member


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 37
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dla mnie lipa :/ siedze na s4 i nie mam ani szpitala ani cmentarza
dla wszystkich nie starczy s3 i s2 a najemnik to najemnik i działa z zaskoczenia Tongue

__________________
Necropolia IV (R6) -> Shannan
Necropolia V (R7) -> Resurrected
Necropolia VI (R10) -> Resu

Pleased koniecznie zobacz Tongue
10-02-2009 19:46 babal jest offline Szukaj postów użytkownika: babal Dodaj babal do Listy kontaktów
-Xavery-
Full Member


images/avatars/avatar-13122.jpg

Data rejestracji: 12-01-2009
Postów: 63
Kraina: Necropolia II
Skąd: Nupolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jestem za Smile

__________________


Łącznie: 1666 głosów Big Grin
10-02-2009 19:47 -Xavery- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Xavery- Dodaj -Xavery- do Listy kontaktów
barb1982
Newbie


Data rejestracji: 29-12-2008
Postów: 1
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niezgadzam sie,zbyt latwo bedzie i nie bedzie emocji jak dotad
10-02-2009 19:47 barb1982 jest offline Szukaj postów użytkownika: barb1982 Dodaj barb1982 do Listy kontaktów
noicoteraz
Forum Ace


Data rejestracji: 05-02-2009
Postów: 84

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja jestem stanowczo na nie dlaczego:

1 znowu top klany dostana jedynie repa i to spora ilosc i co za tym idize szybszy rozwuj jak by sie niby za wolno rozwijali
2 nie bedzie latania po repa dla osob ktore nie beda w s3 wiec zadnych wynajmow etc wiec oni tez potraca sporo
3 lider nie traci repa, to jest ulatwienie bo nietrzebabedzie sie zamieniac tlyko dac liderowi s2 i koniec
4 ankieta jest nieobiektywna, bo jednak sadze ze tylko top gracze sa na tyle zorientowani zeby brac w niej udzial bo dla nich jest doto dobre
5 jedynym normlanym pomyslem jest wprowadzenei "Areny" ale wiadomo zanim by weszla to by minelo z pol roku.
6 nie wiem po co to pisze skoro i tak to nic nie zmienia ale pomyslcie racionalnie o tym


edit: albo zrobmy limit dla klanu np s3 do 3-4 na klan zmniejszmy, niech na ten temat sie wypoiedza ludzie

__________________
r14: niuniek69

C jest naszym wielkim Bogiem, banowanie jest jego nałogiem .Daje bany w prawo w lewo,nie ukryjesz się kolego. Nie ukryjesz koleżanko , pręgież to twoje nowe mieszkanko

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez noicoteraz: 10-02-2009 19:50.

10-02-2009 19:47 noicoteraz jest offline Szukaj postów użytkownika: noicoteraz Dodaj noicoteraz do Listy kontaktów
Hooligan84
Triple Ace


images/avatars/avatar-5991.jpg

Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 182
Kraina: Necropolia III
Skąd: Sosnowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
5) Patch nowicjusza klanu => przez pierwsze 24h po dołączeniu do klanu postać nie będzie otrzymywała reputacji za wygrane oblężenia. Nadal będzie mogła dołączać do oblężeń lub tworzyć własne.


a tracić będzie mogła rep ?
10-02-2009 19:48 Hooligan84 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hooligan84 Dodaj Hooligan84 do Listy kontaktów
Aurus
Full Member


Data rejestracji: 01-01-2008
Postów: 51
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem zdecydowanie na NIE, przynajmniej w obecnej formie. Patch Pit-fight jest moim zdaniem bardzo waznym elementem tych zmian i powinien byc razem w całym pakiecie. Obecny układ odcina ludzi z 4s od mozliwości zdobywania repa (brak odpowiednich budynków, nie opłacalne najemnictwo)
10-02-2009 19:48 Aurus jest offline Szukaj postów użytkownika: Aurus Dodaj Aurus do Listy kontaktów
alter-ego
Lord


images/avatars/avatar-12237.jpg

Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 311
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzięki administracji za jasne opisanie "co i jak" Big Grin

ja zagłosowałem za "nie"

repa będzie wpadała co poniektórym "za nic" a Ci którzy i tak się nie dostaną do s3 (mówię tu tylko o R1) będą musieli ją zdobywać w oblegach







p.s. Konrad - czy planowane jest wprowadzenie podziału trzecich stref na R1 ? na innych serwerach się to sprawdziło więc może i tu Big Grin
10-02-2009 19:48 alter-ego jest offline Szukaj postów użytkownika: alter-ego Dodaj alter-ego do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak

__________________
Okrutnik r5
10-02-2009 19:49 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
vito corleone
Lord


images/avatars/avatar-9364.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 448
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co z repem w 4 strefie? W jaki sposob mam go tam zdobyć, skoro w 3,2 i 1 bedzie za free, a w 4 likwidacja najemnictwa bez podania innego źródła repa?

__________________
37927
10-02-2009 19:49 vito corleone jest offline Szukaj postów użytkownika: vito corleone Dodaj vito corleone do Listy kontaktów
jani
Member


images/avatars/avatar-8117.jpg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 30
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie , ponieważ to nie ma połowa radości z tej gry to było zdobywanie repa a w ten sposob można spokojnie siedzieć na tyłku i nie bawić sie w oblegi oczywiście troche to potrwa ale najemnictwo sie skończy to juz się na śmierć zanudze.
Do pierwszego kwietnia jeszcze daleko... Crying

__________________

Black Cat
10-02-2009 19:49 jani jest offline Szukaj postów użytkownika: jani Dodaj jani do Listy kontaktów
wampirzy_lord
Newbie


Data rejestracji: 04-06-2008
Postów: 5
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem na tak
swietna mysl

__________________
Necropolia V
Necropolia VI
Moria III


nick : waldas_rus
10-02-2009 19:49 wampirzy_lord jest offline Szukaj postów użytkownika: wampirzy_lord Dodaj wampirzy_lord do Listy kontaktów
Rikku
Viking


Data rejestracji: 30-12-2006
Postów: 659
Klan: Kraina: Moria FR, Rasa: ŁM
Kraina: Moria; Moria II; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:

4) Patch Clan leadera => lider klanu nie będzie tracił reputacji na oblężeniach, oprócz tego każda reputacja zyskana przez niego w oblężeniu będzie mnożona *2.


Już widzę graczy zakładających klany jednoosobowe i trzepiących repa jako klan liderzy...
10-02-2009 19:49 Rikku jest offline Szukaj postów użytkownika: Rikku Dodaj Rikku do Listy kontaktów
Ravson
Newbie


Data rejestracji: 21-09-2008
Postów: 3
Skąd: Mazowieckie

RE: Finałowa propozycja zmian dot. reputacji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem za TAK

__________________
"lojalność ponad wszystko, poza honorem"
Moria II Ravson76

Moria IX nie gram

10-02-2009 19:49 Ravson jest offline Szukaj postów użytkownika: Ravson Dodaj Ravson do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad!!! Zostaw tę ankietę otwartą przez 24h, ja wierzę w rozsądek innych oraz w to, że ten patch zostanie wprowadzony. A jak ankieta będzie długo widoczna, to potem nie będzie płaczu że nie wszyscy zagłosowali!!!


__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


10-02-2009 19:50 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Kalen
Newbie


images/avatars/avatar-6066.gif

Data rejestracji: 12-12-2007
Postów: 6
Kraina: Moria II
Skąd: 3miasto

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jestem zdecydowanie na nie.
Reputacja nie powinna być generowana - powinno się o nią walczyć, tak jak w prawdziwym życiu. Wink

Edit:
Ludzie z 3 strefy i wyższej przestaną uczestniczyć w sparingach - bo po co, skoro można repa stracić, a jak się spokojnie na d..ie posiedzi to sam przyjdzie...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kalen: 10-02-2009 19:52.

10-02-2009 19:50 Kalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Kalen Dodaj Kalen do Listy kontaktów
Marzyciel
Member


images/avatars/avatar-12296.gif

Data rejestracji: 17-09-2008
Postów: 39
Klan: Czciciele Światła
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a poza tym to jest faworyzowanie lepszych!
ludzie siedziący na 3 czy 2s. to przeważnie TOPka (z naciskiem na 2 strefe, bo dobrze rozbudowana będzie fabryką repy), albo przynajmniej członkowie TOPowych klanów. Nie powinno być faworyzowania, a to tylko utrudnia grę tym z 4s.

A NAJEMNICZENIE SIĘ NIE SKOŃCZY, BO I TAK 3/4 NAJMY BĘDZIE CHODZIĆ ZA PR'Y Smile A MYŚLĘ, ŻE WIELE OSÓB BĘDZIE W STANIE ZAPŁACIĆ!

i co misterny planik się udał? rotfl

__________________
R3: Noomarsil

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Marzyciel: 10-02-2009 19:53.

10-02-2009 19:50 Marzyciel jest offline Szukaj postów użytkownika: Marzyciel Dodaj Marzyciel do Listy kontaktów
Uhoss
Lord


Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 445

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na NIE.Dlaczego?

1.4 strefa nie uzyskuje darmowego repa (bo nie ma szpitala- chyba ze to naprawicie)
2.Clan leader patch to juz wogole tragedia...Moglby dostawac 50% lub 100% repa niz normalnie ale te blokada straty repa to nieporozumienie
10-02-2009 19:50 Uhoss jest offline Szukaj postów użytkownika: Uhoss Dodaj Uhoss do Listy kontaktów
NieCiemniak
Triple Ace


images/avatars/avatar-9836.png

Data rejestracji: 31-05-2008
Postów: 211
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V

RE: Finałowa propozycja zmian dot. reputacji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)

5) Patch nowicjusza klanu => przez pierwsze 24h po dołączeniu do klanu postać nie będzie otrzymywała reputacji za wygrane oblężenia. Nadal będzie mogła dołączać do oblężeń lub tworzyć własne.


Czyli wystarczy dojść do klanu, poczekać ok 6h, ktoś zakłada obleg [trwa ponad 18h(I faza + IIfaza)] i będzie zaliczana repka??

Zgadzam Się Wink Bardzo Dobry Pomysł Smile
10-02-2009 19:51 NieCiemniak jest offline Szukaj postów użytkownika: NieCiemniak Dodaj NieCiemniak do Listy kontaktów
Quba_xP
Double Ace


images/avatars/avatar-23151.jpg

Data rejestracji: 03-03-2008
Postów: 121
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Blackpool

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem na tak i zgadzam sie na każdy podpunkt ( brak zastrzeżen do ktorego kolwiek)


najemniczenie sie nie skonczy ;] o to sie nie martwcie Wink

__________________
Valar Morghulis
10-02-2009 19:51 Quba_xP jest offline Szukaj postów użytkownika: Quba_xP Dodaj Quba_xP do Listy kontaktów
Martenes
Lord


Data rejestracji: 22-04-2008
Postów: 377
Klan: Troy, Black Sparta
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czyli zamiast najemnictwa i ustawek nie robienie nic, byle sie miało minimum trzecia strefe. He, heSmile smieszne. Dla mnie oznacza to w praktyce niemal zupełne bezrepie. Na pewno nie bede chodził za repem do innych klanów bo strace klocka natychmiast jak pojde. Zeby odczekac 48 godzin bede musial załatwic sobie trzy ochronki i dwukrotnie ryzykowac ze ktos jednak sie wbije i uda mu sie załozyc na mnie obleg i skasowac klocka. Z klanu zadnego repa nie zdobede bo z Black Sparta nikt nie walczy. A na klocka w trzeciej strefie to moge sobie liczycSmile ))

Edit: sorki, źle doczytałem. Nie 48 godzin tylko 24 ale to oznacza dwie ochronkiSmile wiec nic sie nie zmienia na dobra sprawe

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Martenes: 10-02-2009 20:19.

10-02-2009 19:51 Martenes jest offline Szukaj postów użytkownika: Martenes Dodaj Martenes do Listy kontaktów
Vojtex
Double Ace


images/avatars/avatar-16009.jpg

Data rejestracji: 29-05-2008
Postów: 131
Klan: Suonka/\MK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Sanok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
galu2 napisał(a)
ja bym tylko proponował jeszcze następującą zmianę:
Rzeźnia - 1pkt reputacji co 1h (osoby które są w strefach powyżej 2s też niech mają szansę na darmowego repa), przemnożone przez poziom budynku
podobne rozwiązanie przy Dziennik lokalny
i ewentualnie przy Pogotowiu

czemu tak? bo jeśli będzie więcej repa więcej będzie wydawane na odrodzenie mobów w rytuale Smile


zgodze sie z kolega to ciekawe rozwiazanie i da szansa slabszym graczom

__________________


Hankjunior przestal byc Tmodem... Wreszcie jakis promyk nadziejiBig Grin
Na moich akucjach obowiazuje zasada KT=CM+24h
10-02-2009 19:51 Vojtex jest offline Szukaj postów użytkownika: Vojtex Dodaj Vojtex do Listy kontaktów
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Propozycja jest taka, abyscie dodali info o tej ankiecie w grze.
10-02-2009 19:51 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
OnlieSt
Newbie


images/avatars/avatar-14194.png

Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 9
Klan: PSD
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
vito corleone napisał(a)
a co z repem w 4 strefie? W jaki sposob mam go tam zdobyć, skoro w 3,2 i 1 bedzie za free, a w 4 likwidacja najemnictwa bez podania innego źródła repa?


zgadzam sie z mama , dlaczego ludzie z 4s moga zdobywac repe tylko na oblegach?

__________________

10-02-2009 19:51 OnlieSt jest offline Szukaj postów użytkownika: OnlieSt Dodaj OnlieSt do Listy kontaktów
Apolla
Triple Ace


images/avatars/avatar-23857.jpg

Data rejestracji: 13-02-2008
Postów: 226
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NIE! Gdzie adrenalina z obleżeń? Reputacja uzyskiwana dzieki temu ze ma sie wysoko postawiony budynek ??? To chyba zmieńcie nazwe;/ zamiast reputacja proponuję ..hmmm : murarskie umiejetnosci Tongue

Pozostanie , siedzenie na tyłku , robienie , atakow, wyprawek , exp...weje nudą

__________________
anioły też czują..

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Apolla: 10-02-2009 19:59.

10-02-2009 19:51 Apolla jest offline Szukaj postów użytkownika: Apolla Dodaj Apolla do Listy kontaktów
admII
Forum Ace


images/avatars/avatar-24982.jpg

Data rejestracji: 16-11-2007
Postów: 81
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tylko przydało by się też pomyśleć na zwiększeniem liczby stworów Happy jak tak łatwo o rep to dużo eksp będzie lecieć :| moze jakieś nowe lokacje ekspowe z nowym mixem
i coś dla 4 ew żeby rep leciał z odpowiendnio z lv starego rynku

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez admII: 10-02-2009 20:06.

10-02-2009 19:52 admII jest offline Szukaj postów użytkownika: admII Dodaj admII do Listy kontaktów
Strony (71): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Finałowa propozycja zmian dot. reputacji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH