Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Finałowa propozycja zmian dot. reputacji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (71): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem poniższych zmian?
TAK 2253 60.63%
NIE 1417 38.13%
Nie mam zdania, niech inni zdecydują za mnie. 46 1.24%
Łącznie: 3716 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Finałowa propozycja zmian dot. reputacji 528 Ankieta - średnia ocena: 5,96
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SiwyPogromca
Member


images/avatars/avatar-10568.jpg

Data rejestracji: 22-02-2008
Postów: 35
Klan: PoSSeSSeD [PSD]
Kraina: Moria
Skąd: Otchłań Ciemności

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na tak Wink Moglo by to odrazu byc tak napisane oszczedzilo by to nerwow wszystkim Smile no ale wyjdzie to na dobre jak zostanie wprowadzone Tongue a jesli jest sie w 4s to wystarczy sie z kims wymienic na 3 i tyle... i przynajmiej ukruci to najemnictwo i mniejsze klany beda mogly sobie sparingi miedzy soba robic i repa tez beda mieli

__________________
R1=Koniec Gry
R2=SiwyPogromca (Najemnik)
R3,R4,R5,R6,R7=Już Nie Gram

10-02-2009 19:52 SiwyPogromca jest offline Szukaj postów użytkownika: SiwyPogromca Dodaj SiwyPogromca do Listy kontaktów
Grozt
Newbie


Data rejestracji: 15-02-2008
Postów: 3
Klan: Szkola Necronomicon
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I w tym momencie 700 osób (acz umiejących używać forum) zadecydowało o losach jakichś 10k graczy. Nie powiem, żeby rozwiązanie było tragiczne - zobaczymy w praniu, chodzi mi raczej o ilość wypowiadających się (a jeszcze tych, co mówią nie dopuszczając do głosu emocji...).

__________________
r3 = Dziurkacz


Be the Ultimate Ninja! Play Billy Vs. SNAKEMAN today!
10-02-2009 19:52 Grozt jest offline Szukaj postów użytkownika: Grozt Dodaj Grozt do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widać, że jednak administracja widzi wołania graczy, szczerze mówiąc nie wierzyłem w te słowa. A jednak Smile

Bardzo mi się podoba ten pomysł, aczkolwiek w dużej mierze faworyzuje graczy z czołówki. Mimo, że nie ma formy pośredniej to jestem za.

Bardzo dobra inicjatywa. Pochwalam!

Pozdrawiam

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

10-02-2009 19:52 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Puma
Emperor


Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 1.378
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
goompas napisał(a)
Propozycja jest taka, abyscie dodali info o tej ankiecie w grze.


no ja mam
na r1

FAQ | Multikonta | Anty-bot patch II | Tabela kar | Konta operatorów w grze | Co zgłaszamy operatorowi
Finałowa propozycja zmian dot. reputacji - ankieta!
10-02-2009 19:52 Puma jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma Dodaj Puma do Listy kontaktów
damned
Forum Ace


images/avatars/avatar-18375.jpg

Data rejestracji: 22-11-2007
Postów: 88
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Marzyciel
Ja się nie zgadzam. Najemnictwo to najemnictwo, właśnie jak to ujął któryś z Was drodzy administratorzy, staracie się, aby ta gra nie stała się "głupim klikadłem", a przez repę z budynków czym ma się stać? O repę się walczy, a nie się ją buduję.
Jestem na nie.


j.w.

i jeszcze ten patch z liderem? co to wogole ma byc?z jakiej racji on ma miec takie hmmm 'przywileje'?
jak chcecie zniszczyc BW to prosze bardzo...
moze wogole zlikwidujmy opcje zyskania repa w oblegu i 'bierzmy' go z budynkow?

__________________

by me Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez damned: 10-02-2009 19:55.

10-02-2009 19:52 damned jest offline Szukaj postów użytkownika: damned Dodaj damned do Listy kontaktów
Mithrandir
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak.

Co do minusów dla słabszych graczy... słabsi gracze w słabszych klanach będą mogli zdobywać reputację w tradycyjny sposób, a o to będzie łatwiej bo znacznie zostanie ograniczone najemnictwo. Problem dotyka najbardziej słabych graczy silnych klanów, którzy o reputację będą mieli najtrudniej. Limit 3s w klanie sprawia że tylko klany o wysokiej organizacji i zgranym zespole będą potrafiły regularnie się wymieniać dobrymi kwadratami trzeciej strefy.

Ustawki niech sobie idą precz. Ustawki były tylko po to bo nie było lepszego pomysłu na sprostanie wydatkom repa koniecznym do odradzania mobów na ekspedycjach. Oblężenia są bardziej hm... romantyczne. Brak ustawek myślę że wszyscy jakoś przeboleją tym bardziej, że teraz kwadraty będą miały większe znaczenie w zdobywaniu najcenniejszego surowca Morii: reputacji. Więc może nasi szanowni przeciwnicy zaczną o nie walczyć :-)

A może nie :-)
10-02-2009 19:52
FaZiR
Forum Ace


images/avatars/avatar-4371.jpg

Data rejestracji: 30-04-2007
Postów: 79
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Uhoss napisał(a)
Jestem na NIE.Dlaczego?

1.4 strefa nie uzyskuje darmowego repa (bo nie ma szpitala- chyba ze to naprawicie)
2.Clan leader patch to juz wogole tragedia...Moglby dostawac 50% lub 100% repa niz normalnie ale te blokada straty repa to nieporozumienie


1. Od tego masz klan żeby wymieniać się w klanie 3s poza tym zawsze masz oblegi na których możesz repa zdobyć.
2. Lider powinien być tylko jeden, a nie co chwilę zmiana lidera...

__________________
R3: FaZiR
10-02-2009 19:52 FaZiR jest offline Szukaj postów użytkownika: FaZiR Dodaj FaZiR do Listy kontaktów
rudy365
Forum Ace


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 86
Klan: SCREAM
Kraina: Necropolia VI
Skąd: NYsa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem na tak

__________________
Genialne możliwości poznaj sposoby na momio hack
10-02-2009 19:53 rudy365 jest offline Szukaj postów użytkownika: rudy365 Dodaj rudy365 do Listy kontaktów
wopi
Viking


images/avatars/avatar-11632.jpg

Data rejestracji: 01-09-2006
Postów: 651
Klan: kzoo
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja niestety jestem na TAK chodz wiadomo ze ludzie z 4s i tak beda siedziec bez repa... a z 3s beda mieli tyle ile kot naplakal
i jeszcze nie oplacalne najemnictwo (moze byscie pomysleli ze jakis % ludzi co przed chwila dolaczyli do oblega dostanie repa np. 3 osoby na 10 przyjetych ) ehh... ale lepsze to niz te zmiany cale wprowadzone przez administracje... teraz sie przynajmniej pytaja

__________________
[bCycki[/b]
10-02-2009 19:53 wopi jest offline Szukaj postów użytkownika: wopi Dodaj wopi do Listy kontaktów
ostry32
Forum Ace


Data rejestracji: 26-09-2006
Postów: 80
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Działdowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Taka wypowiedź jest już konkretniejsza (i nie godzi w naszą inteligencję)

ale

słabe klany nie będą mogły liczyć na wsparcie...

a i do 3 strefy ciężko się wielu dostać. znów promocja topki. gdyby było jeszcze coś (choć minimalnie produkującego rep) w 4 strefie - wszystkimi trzema rencyma na tak...
10-02-2009 19:53 ostry32 jest offline Szukaj postów użytkownika: ostry32 Dodaj ostry32 do Listy kontaktów
rudt102333
Junior Member


Data rejestracji: 22-12-2008
Postów: 13
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja też jestem na tak w końcu gra powinna się rozwijać, bo po czasie większość gier przeglądarkowych się zaczyna nudzić a tak to zachęci do częstszego grania i kupna premiumBig Grin
10-02-2009 19:53 rudt102333 jest offline Szukaj postów użytkownika: rudt102333 Dodaj rudt102333 do Listy kontaktów
averadek
Double Ace


images/avatars/avatar-13507.jpg

Data rejestracji: 21-01-2008
Postów: 132
Kraina: Moria V
Skąd: Mrągowo

RE: Finałowa propozycja zmian dot. reputacji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bardzo fajnie przedstawiony tematSmile
czarno na białym, jestem z tego zadowolony
Ale zgadzam się z wichniarem
? żadnych bonusów do s4? dla mnie nie do przyjęciaSmile
jestem na NIE

__________________


TOP KLANY R15 ZAPRASZAJĄ NOWYCH GRACZY(LINK)
10-02-2009 19:54 averadek jest offline Szukaj postów użytkownika: averadek Dodaj averadek do Listy kontaktów
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie gram za długo, ale problem repy i mnie dotyka.
i problem najemników.
i wiele innych poblemów

sadze, ze ta paczuszka na święta pomoże mi chociaż na bialego iść.
i o klocka bic sie z klanem a nie z najemnikami ;]


czyli "TAK" Pleased

__________________

10-02-2009 19:54 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
troyak
Forum Ace


images/avatars/avatar-12632.jpg

Data rejestracji: 26-05-2008
Postów: 80
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
vito corleone napisał(a)
a co z repem w 4 strefie? W jaki sposob mam go tam zdobyć, skoro w 3,2 i 1 bedzie za free, a w 4 likwidacja najemnictwa bez podania innego źródła repa?


zgadzam się z powyższym!

To jak ja mam zdobywać repa? jestem w klanie kolo 12-15 miejsca na R3 ... cieżko będzie zdobywać repa ze sparingów... a na s4 nie będzie można repa zdobyć ? bo niby jak ?

a poza tym nikt nie pomyślał o tym, że teraz klan większy będzie bez problemu mógł zabierać klocki klanowi mniejszemu ? no bo niby jak ten mniejszy klan ma się obronić! TO NIE MA SENSU! ... Dużo ludzi wkrótce skonczy tę grę ;//
10-02-2009 19:54 troyak jest offline Szukaj postów użytkownika: troyak Dodaj troyak do Listy kontaktów
bratekcw
Triple Ace


images/avatars/avatar-13349.gif

Data rejestracji: 15-12-2008
Postów: 216
Klan: DimmuBorgir
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: niewiesz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajny pomysł i jestem oczywiście na TAK.
10-02-2009 19:54 bratekcw jest offline Szukaj postów użytkownika: bratekcw Dodaj bratekcw do Listy kontaktów
Tov
Member


Data rejestracji: 08-06-2008
Postów: 44
Klan: Legion_Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdecydowanie na nie. Faworyzowanie graczy z czołówki względem wszystkich pozostałych jest delikatnie mówiąc nie do przyjęcia.
10-02-2009 19:55 Tov jest offline Szukaj postów użytkownika: Tov Dodaj Tov do Listy kontaktów
Waldeo
Full Member


Data rejestracji: 25-02-2008
Postów: 59
Klan: Poszukiwacze Skarbów
Kraina: Necropolia V
Skąd: Bielsko-Biała

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na "nie" I nie ma znaczenia ze siedze sobie na 3s itp. Bez zabawy w "najemnika" ta gra to juz wogule bendzie nudna...Kazdy sie zamelinuje w swoim Klanie bo po co sie ma ruszac jak rep i tak do niego wplynie.Silne Klany juz wogule zabiora wszystkie 3s dla siebie bo jak nie bendzie repa za najem to kto sie ruszy zeby pomoc?Pomyslcie nad tym ludzie a nie napalajcie sie rotfl
Ok katedra daje repa ale pan 1s jest tylko jeden i cos mu sie nalerzy ale rep dla kazdego z 2s i 3s? to Juz smieszne jest...teraz kazdy z Klanu top 1 2 3 4 itp bendzie chcial miec 2s lub 3s i pewnie ja zdobendzie.A reszta?No coz reszta to ma juz tylko siedziec i patrzec jak topka bije pkt. Gdyby nie punkt ktory praktycznie skresla najem bylbym moze na tak ale on jest i prosze niech sie kazdy zastanowi bo ta zabawa juz wogule straci sens...

Odnosnie ludzi i mobow w Lokacjii...Ludzi jest malo to fakt a i zeby moba trafic trzeba sie postarac ale...da sie naprawde.Robie ekspy co 2dni moi znajomi tez i jest dobrze tak jak jest teraz a nie jakies zmiany co tylko zepsuja ta gierke

rotfl
10-02-2009 19:55 Waldeo jest offline Szukaj postów użytkownika: Waldeo Dodaj Waldeo do Listy kontaktów
prefix
Junior Member


Data rejestracji: 13-08-2008
Postów: 13
Klan: Bandits
Kraina: Necropolia V

lipa z tym pomyslem Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobra to ci w s3 co beda mieli pełno repa ok a co teraz gdy jest wojna miedzy klanami i trzeba s3 na gumce miec ?? bo silny klan inaczej zabierze dla mnie to chory pomysl dobry dla klanów topowych gdzie maja pelno s3 i s2 choc dla nich tez to problem bo w 1 klanie tylko 1 s2 a jak klan ma 2 lub 3 s2 to nie wypali
10-02-2009 19:55 prefix jest offline Szukaj postów użytkownika: prefix Dodaj prefix do Listy kontaktów
Robin887
Forum Ace


images/avatars/avatar-20036.jpeg

Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 96
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Cidry

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na TAK. Chociaż niestety na tym patchu tracą gracze z 4s i to ostro.

Głównie słabsi, którzy nie mają dostępu do 3s. Teraz będą mieli na prawdę ciężko :/ Mimo, że również siedzę w 4s, jedynym dla mnie wyjściem będzie wymienianie się 3s.

Wiadomo coś za coś. Inaczej się nie da.

Idę szukać 3s Tongue


EDIT:
Proponował bym administracji jak najszybciej zająć się tymi walkami na arenie, żeby gracze 4s na tym patchu jak najmniej ucierpieli.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Robin887: 10-02-2009 19:56.

10-02-2009 19:55 Robin887 jest offline Strona domowa Robin887 Szukaj postów użytkownika: Robin887 Dodaj Robin887 do Listy kontaktów
waskisongo
Full Member


Data rejestracji: 22-12-2008
Postów: 53

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sleepek napisał(a)
Bardzo dobrze!
A będzie jeszcze lepiej!
Darmowy rep już jest ... Smile
O darmowe expy się staramy! Smile

Takie nawiązanie do reklamy ... Smile


haha zgadzam sie z tym panem Smile
10-02-2009 19:55 waskisongo jest offline Szukaj postów użytkownika: waskisongo Dodaj waskisongo do Listy kontaktów
Somnificus
Triple Ace


images/avatars/avatar-17883.jpg

Data rejestracji: 04-12-2008
Postów: 195
Klan: DATE
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Toronto

RE: Finałowa propozycja zmian dot. reputacji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Znów faworyzowana jest grupa trzymająca władzę na serwerzeFrown To przykre, że dla pośrednich graczy zamyka się wszystkie furtki po kolei. Generalnie pomysł z liderami jest dobry i tylko dlatego jestem na tak... Może jednak objąć pomysłem również 4 strefę??? Jakieś minimum dla maluczkich... rotfl

__________________

10-02-2009 19:55 Somnificus jest offline Szukaj postów użytkownika: Somnificus Dodaj Somnificus do Listy kontaktów
PsYcHoL-MaNiAk
Double Ace


Data rejestracji: 25-01-2009
Postów: 125

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na TAK i czekam na Walki w klatce i więcej informacji o tej formie zdobywania repa Wink

__________________
ID: << 65939 >>Egzorcysta
10-02-2009 19:56 PsYcHoL-MaNiAk jest offline Szukaj postów użytkownika: PsYcHoL-MaNiAk Dodaj PsYcHoL-MaNiAk do Listy kontaktów
spaik11
Newbie


Data rejestracji: 04-04-2008
Postów: 8
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem na tak swietny pomysł
10-02-2009 19:57 spaik11 jest offline Szukaj postów użytkownika: spaik11 Dodaj spaik11 do Listy kontaktów
FaZiR
Forum Ace


images/avatars/avatar-4371.jpg

Data rejestracji: 30-04-2007
Postów: 79
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kielce

RE: lipa z tym pomyslem Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
prefix napisał(a)
dobra to ci w s3 co beda mieli pełno repa ok a co teraz gdy jest wojna miedzy klanami i trzeba s3 na gumce miec ?? bo silny klan inaczej zabierze dla mnie to chory pomysl dobry dla klanów topowych gdzie maja pelno s3 i s2 choc dla nich tez to problem bo w 1 klanie tylko 1 s2 a jak klan ma 2 lub 3 s2 to nie wypali


Zawsze rządzili lepsi i tego się nie zmieni Smile
Jak mają pełno 3s to im zabierajcie nie zawsze dadzą radę wszystkich obleganych przyjąć do klanu Smile

__________________
R3: FaZiR
10-02-2009 19:57 FaZiR jest offline Szukaj postów użytkownika: FaZiR Dodaj FaZiR do Listy kontaktów
Fasol
Junior Member


Data rejestracji: 07-05-2007
Postów: 20
Klan: NOD
Kraina: Moria
Skąd: Malbork

RE: Finałowa propozycja zmian dot. reputacji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)


3) Patch pośredniaka => pośredniak będzie generował więcej ludzi (nie jest jeszcze ustalone ile, ale myślimy o większym wzroście na wyższych poziomach).

W przyszłości zostanie także wprowadzony:
- Patch Pit-fight => będzie można walczyć o repa z innymi graczami na arenie. Projekt jest na razie wstępny i wymaga testowania.


to są 2 jedyna dobre pomysły i proponował bym adminom aby nie kombinowali już z najemnictwem ;]


NIE

__________________

10-02-2009 19:57 Fasol jest offline Strona domowa Fasol Szukaj postów użytkownika: Fasol Dodaj Fasol do Listy kontaktów
Jazzo
Junior Member


Data rejestracji: 14-06-2008
Postów: 10
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jestem na nie bo ja np gram na r7 i ludzie z klanow takich jak AE i BK majacy s2 i s3 beda sie jeszcze szybciej rozwiajc a osoby poczatkujace beda tracic na tym i to sporo a patch 5 calkowice zniesie najemnictwo i osoby w s4 juz nie beda mogl zdobyc latwo repy lapiac sie gdizes na obla
to jest calkowice bez sensu
ERA SREDNIOWIECZA
10-02-2009 19:57 Jazzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Jazzo Dodaj Jazzo do Listy kontaktów
giboniasty
Newbie


Data rejestracji: 02-02-2009
Postów: 4
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jest dobre dla kogoś z 3s, 2s, a co z 4s?
Ludzie z 4s mają się wolnie rozwijać?
Nie ma tam ani szpitala ani cmentarza
Apeluje do adminów żeby pukneli się w głowy
10-02-2009 19:57 giboniasty jest offline Szukaj postów użytkownika: giboniasty Dodaj giboniasty do Listy kontaktów
blackmafia
Junior Member


Data rejestracji: 05-01-2008
Postów: 10
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko fajnie ale co ze strefą czwarta tam tez powinien sie znaleźć jakis budynek generujący Rep bo w strefie trzeciej jest tylko 144 kwadratów pozostali gracze z dolnych stref nie maja możliwości korzystania z tych modyfikacji a a jak wiadomo w 4 strefie gra większość graczy radził bym wziasc wszystkich graczy pod uwage nie tylko tych z wyższej pulki .

Ogólnie pomysł bardzo fajny ta arena to dosc ciekawa modyfikacja prosil bym w imieniu swoim i graczy o ujawnienie większej ilości szczegółów w najbliższym czasie

Mój Głos jak najbardziej za tak Big Grin
10-02-2009 19:57 blackmafia jest offline Szukaj postów użytkownika: blackmafia Dodaj blackmafia do Listy kontaktów
sylwester71
Junior Member


Data rejestracji: 03-01-2007
Postów: 17
Klan: id 31320
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem na tak

__________________
r4 syla
R3 SILVESTRO
10-02-2009 19:58 sylwester71 jest offline Szukaj postów użytkownika: sylwester71 Dodaj sylwester71 do Listy kontaktów
Nosmas
Full Member


Data rejestracji: 24-12-2007
Postów: 50
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem przeciwny...
promocja dla drugiej strefy, ssaków i władców demonów którzy wyżej budynki mogą wyciągnąć... ponadto gra przez takie coś stanie się tylko i wyłącznie klikaniem i ciułaniem darmowego repa...
klanowy nowicjusz...
powiem coś na temat najemników... sam kiedyś się wściekałem że przyjdzie takich dwóch czy trzech i całego repa zabierze... jednak po pewnym czasie dojrzałem tego lepsze strony... lepszy klocek to więcej wygranych PvP ponadto przy wyższe strefie lepszy drop i więcej ekspa z wypraw.. w konsekwencji również szybszy rozwój i możliwość pójścia za repem do słabszego klanu... wiec na tym zyskują obie strony choć muszę przyznać ze najemnik czasem, powtarzam czasem, zyska więcej.. bo przecież ekspa nie musi się udać, a ponadto musi być dyspozycyjny aby do obla dołączyć niekiedy w ostatnich sekundach... wiec moim zdaniem wszystko jest oki i nic nie trzeba zmieniać
10-02-2009 19:58 Nosmas jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosmas Dodaj Nosmas do Listy kontaktów
Strony (71): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Finałowa propozycja zmian dot. reputacji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH