Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Finałowa propozycja zmian dot. reputacji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (71): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem poniższych zmian?
TAK 2253 60.63%
NIE 1417 38.13%
Nie mam zdania, niech inni zdecydują za mnie. 46 1.24%
Łącznie: 3716 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Finałowa propozycja zmian dot. reputacji 528 Ankieta - średnia ocena: 5,96
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Uhoss
Lord


Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 445

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jesli macie to wprowadzic to moze jakis wspolny budynek dla 5,4,3 strefy ktory by generowal repa?

oczywiscie proponuje zeby

5 strefa generowala 25% tego co 3 strefa
4 strefa generowala 50% tego co 3 strefa
3 strefa wiadomo 100%

to by bylo sprawiedliwiej
10-02-2009 19:58 Uhoss jest offline Szukaj postów użytkownika: Uhoss Dodaj Uhoss do Listy kontaktów
kilus
Ex-Team


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 986
Skąd: Słupsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomyślcie trochę...Skoro topka będzie miała 3 to będzie miała repa czyli nie będzie latać a to szansa dla najemników z mniejszą ilością punktów i słabszym sprzętem etc...do wyrównania w takim wypadku dojdzie także strata repa do wskrzeszania mobów Wink
10-02-2009 19:58 kilus jest offline Szukaj postów użytkownika: kilus Dodaj kilus do Listy kontaktów
Robero
Newbie


images/avatars/avatar-20162.jpg

Data rejestracji: 09-06-2008
Postów: 5
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zmniejszyć limit w klanie os będących w 3 strefie z 12 na 6 tak aby inne klany i członkowie też mogły repa zdobywać, chyba że wprowadzi sie repa dla 4 stref

jak na razie na nieSmile

__________________
r11 & r14 Oblicze Chaosu

10-02-2009 19:59 Robero jest offline Szukaj postów użytkownika: Robero Dodaj Robero do Listy kontaktów
Krwawy_Kris
Newbie


Data rejestracji: 12-11-2008
Postów: 1
Klan: [DBS]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

- Patch Pit-fight => uwazam ze to bardzo dobry pomysl Wink jestem na tak

__________________
Big Grin R3 Krwawy_KrisBig Grin

Wygrałem cos,lub ty wygrales, pisz na PW!Big Grin
10-02-2009 19:59 Krwawy_Kris jest offline Szukaj postów użytkownika: Krwawy_Kris Dodaj Krwawy_Kris do Listy kontaktów
vito37
Member


Data rejestracji: 15-07-2008
Postów: 34
Klan: łosie
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Moria klan BANANAS

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko ładnie pięknie tylko jest kilka ALE.

W tym momencie znowu gracze z topki dostają bonusy, a słabsi nie dostają nic.
Pierwsze 2 punkty dotyczą pierwszych 3 stref, które w tym momencie staną się twierdzami nie do zdobycia dla klanów które znajdują się poza no powiedzmy pierwszą dziesiątka.
I w tym momencie znowu topka ma zawsze repa, może to i dobre do ograniczenia najemnictwa, ale co z ludźmi którzy znajdują się w 4 i 5 strefie?

Pozatym co napisałem jestem na TAK
10-02-2009 19:59 vito37 jest offline Szukaj postów użytkownika: vito37 Dodaj vito37 do Listy kontaktów
psimm
Double Ace


images/avatars/avatar-15723.gif

Data rejestracji: 11-02-2008
Postów: 133
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: W-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem na tak z małym "ale"...

4 i 5s są pokrzywdzone, nie mają budynków dających repa... taki patch bez walk arenowych za rep spowoduje znaczne odbicie topki od reszty graczy bo oni repa i tak zdobędą a szaraki będę musiały się wysilać żeby ją zdobyć...

EDIT: wprowadzić ale jednocześnie z areną...

__________________
R14: Vhlotor (ID: 2191)
Zawsze istnieje możliwość negocjacji cen Pleased

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez psimm: 10-02-2009 20:00.

10-02-2009 19:59 psimm jest offline Szukaj postów użytkownika: psimm Dodaj psimm do Listy kontaktów
Spoon
Full Member


images/avatars/avatar-13143.jpeg

Data rejestracji: 17-02-2008
Postów: 71
Klan: Assamici
Kraina: Moria; Moria III
Skąd: Innąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Coz zaglosowalbym na tak, ale jest mimo wszystko pare minusow,
ciezko bylo podjac decyzje lecz na pewno oklaski dla administratorow
iz jednak poszli za glosem rozsadku i odsuneli na bok frustracje.

Moj glos oddalem na NIE

Jak dla mnie minusy sa takie :
Patch Leadera mial sens wtedy gdy bylo najemnictwo, teraz kiedy najemnik nie dostaje repa(zakladajac opcje wejscia 6sciu patchy), patch leadera klanowego bardzo mocno podnosi osobe szefa w klanie, a jednak juz byla to osoba o strategnicznym znaczeniu, jedynie nie mogla byc najemnikiem.

Kolejna rzecz to fakt iz rzeczywiscie rozbudowywanie klocka bedace droga do repa powoduje ze idziemy troszke w strone 'klikniesz pare razy a expa przyjdzie pelne wiadro..' bo reputacja staje sie w ten sposob surowcem Smile

Kazdy moze wyrazic swoje zdanie i to jest wazne, w ten sposob chyba tylko i wylacznie mozna ta gre wrzucic na odpowiednie tory Smile
Pozdrawiam

__________________
"Skrzydeł naszych noc, nie zniszczy żadna moc,
chcesz tego czy nie i tak dorwiemy Cię"

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Spoon: 10-02-2009 20:00.

10-02-2009 20:00 Spoon jest offline Strona domowa Spoon Szukaj postów użytkownika: Spoon Dodaj Spoon do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja jestem na nie Smile
1. Prosze policzyc ilu aktywnych graczy znajduje sie w s4- 1728 - odjac bany i inne to jakies 1500graczy
w s3 siedzi 144 odjac bany itd 135, w s2 12
Dlaczego s4 ma byc tak pokzywdzona mam pytanie - ja dostep do 3 mam ale co z innymi, co im pozostanie - najemnictwo?? no chyba niebardzo bo najemnictwa nie bedzie
2. Jak nie bedzie najemnictwa zniknie koloryt tej gry - na tym opierala sie w wiekszosci zabawa z repem
3. nie wiem jaki problem jest z wporwadzeniem reputacji za udane ekspedycje i np ataki na innych graczy - wygrany atak iles repa, przegrany odpowiendio mniej - wszystko w stosunku do np roznicy poziomow itd
Tyle ode mnie

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

10-02-2009 20:00 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
DARK_DEFENDER
Newbie


Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 1
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Ankieta Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1.Tak
2.Nie bojmySmile sie zmian
3.Zawsze mozna cos zmianicSmile

4.Proponuje nowy serwer Moria Smile
10-02-2009 20:00 DARK_DEFENDER jest offline Szukaj postów użytkownika: DARK_DEFENDER Dodaj DARK_DEFENDER do Listy kontaktów
FaZiR
Forum Ace


images/avatars/avatar-4371.jpg

Data rejestracji: 30-04-2007
Postów: 79
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
giboniasty napisał(a)
To jest dobre dla kogoś z 3s, 2s, a co z 4s?
Ludzie z 4s mają się wolnie rozwijać?
Nie ma tam ani szpitala ani cmentarza
Apeluje do adminów żeby pukneli się w głowy


Dlaczego mają się wolniej rozwijać?
Teraz słabsze klany będą mogły bić się z klanami o równej ilości pkt bo mało najemników z wyższej półki będzie przychodzić do klanów na oblegi bo im się to nie będzie opłacać Smile

__________________
R3: FaZiR
10-02-2009 20:00 FaZiR jest offline Szukaj postów użytkownika: FaZiR Dodaj FaZiR do Listy kontaktów
benek98
Viking


Data rejestracji: 30-01-2009
Postów: 690
Kraina: Necropolia VI; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam mieszane uczucia co do tego . proponuje tak jak wyżej że 4 strefa też powinna miec budynki z repą 50% wartości 3 s a 5 strefa bez repy!!

__________________
Nick w grze
Burning Avenger
10-02-2009 20:00 benek98 jest offline Szukaj postów użytkownika: benek98 Dodaj benek98 do Listy kontaktów
troyak
Forum Ace


images/avatars/avatar-12632.jpg

Data rejestracji: 26-05-2008
Postów: 80
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kilus napisał(a)
Pomyślcie trochę...Skoro topka będzie miała 3 to będzie miała repa czyli nie będzie latać a to szansa dla najemników z mniejszą ilością punktów i słabszym sprzętem etc...do wyrównania w takim wypadku dojdzie także strata repa do wskrzeszania mobów Wink


Jakich najemników z mniejszą ilością punktów ? jak przygotowanie do oblegu z oblegiem trwa max 19h ? a nie możesz dołączać przez 24h... chyba, że ktoś będzie ludzi spraszał 10h przed oblegiem ...
10-02-2009 20:00 troyak jest offline Szukaj postów użytkownika: troyak Dodaj troyak do Listy kontaktów
babal
Member


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 37
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

phi co to za najemnik dołączy do klanu i w ciągu 24 h dostanie oblega i przy okazji straci klocek dupa i tyle !!!!

__________________
Necropolia IV (R6) -> Shannan
Necropolia V (R7) -> Resurrected
Necropolia VI (R10) -> Resu

Pleased koniecznie zobacz Tongue

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez babal: 10-02-2009 20:02.

10-02-2009 20:01 babal jest offline Szukaj postów użytkownika: babal Dodaj babal do Listy kontaktów
Zabcia
Full Member


Data rejestracji: 08-06-2008
Postów: 50
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ogólnie tak
ale mam zastrzeżenia


1. patch lidera klanu W TYM KSZTAŁCIE NIE

jeśli już to trzeba to ograniczyć np tak by nie działał gdy ogleg jest założony przez lub na lidera klanu

bo inaczej zrobi to nowy rodzaj ustawek jednoosobowy klan do bicia na repa

wygrywający zyskuje a przegrywający nie traci bo jest liderem klanu


__________________
R3 - ZABCIA
R4 - HAURU
10-02-2009 20:01 Zabcia jest offline Szukaj postów użytkownika: Zabcia Dodaj Zabcia do Listy kontaktów
Olsz4k
King


Data rejestracji: 03-04-2007
Postów: 904
Klan: Black Sparta[BS]
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
vito37 napisał(a)
Wszystko ładnie pięknie tylko jest kilka ALE.

W tym momencie znowu gracze z topki dostają bonusy, a słabsi nie dostają nic.
Pierwsze 2 punkty dotyczą pierwszych 3 stref, które w tym momencie staną się twierdzami nie do zdobycia dla klanów które znajdują się poza no powiedzmy pierwszą dziesiątka.
I w tym momencie znowu topka ma zawsze repa, może to i dobre do ograniczenia najemnictwa, ale co z ludźmi którzy znajdują się w 4 i 5 strefie?

Pozatym co napisałem jestem na TAK


5 strefa nie jest tak ważna, bo i tak większość przechodzi do 4s. Nawet w TOP klanach, dobrzy gracze (jaBig Grin ) grzeją dupę na 4s, bo po prost nie ma miejsca, a takie wymianki, to lekkie nieporozumienie...
10-02-2009 20:01 Olsz4k jest offline Szukaj postów użytkownika: Olsz4k Dodaj Olsz4k do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kilus napisał(a)
Pomyślcie trochę...Skoro topka będzie miała 3 to będzie miała repa czyli nie będzie latać a to szansa dla najemników z mniejszą ilością punktów i słabszym sprzętem etc...do wyrównania w takim wypadku dojdzie także strata repa do wskrzeszania mobów Wink



przeczytaj pkt5 zmian - najemnictwa nie bedzie

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

10-02-2009 20:01 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
sleepek
Double Ace


images/avatars/avatar-10982.jpeg

Data rejestracji: 12-11-2007
Postów: 103
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tylko marzę o tym żeby wszystko zostało wprowadzone.
Zagłosowałem na tak bo chcę Pit-Fight!
I niech wszyscy tak głosują bo może doczekamy się jakieś super innowacji w naszej ulubionej grze Wink

A tego darmowego repa to i tak będzie tyle co kot napłakał Smile
Poczekamy na Pit-Fight, a tego patcha potraktujmy jak rozwiązanie tymczasowe.
Bez ryzyka i poświęceń nie ma postępu w żadnej dziedzinie, nawet tak prymitywnej jak MMORPG Wink

__________________
Nick w grze - Smerfetka
10-02-2009 20:01 sleepek jest offline Szukaj postów użytkownika: sleepek Dodaj sleepek do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

RE: Finałowa propozycja zmian dot. reputacji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja bym poszedł jeszcze dalej Wink ale o tym na koniec

cytat:

1) Patch cmentarza => cmentarz będzie generował repa (pierwszy poziom 5/h, drugi poziom 10/h, trzeci 20/h).


12 s2 jest, czyli zaraz zacznie się krzyk że Topka znowu ma lepiej, do tego s2 ma też szpital.
cytat:

2) Patch szpitala => szpital będzie generował repa (ilość repa na godzinę równa lvlowi szpitala, max poziom szpitala = 10).


144 s3 jest i będzie podobny krzyk
cytat:

3) Patch pośredniaka => pośredniak będzie generował więcej ludzi (nie jest jeszcze ustalone ile, ale myślimy o większym wzroście na wyższych poziomach).
OK.

cytat:

4) Patch Clan leadera => lider klanu nie będzie tracił reputacji na oblężeniach, oprócz tego każda reputacja zyskana przez niego w oblężeniu będzie mnożona *2.

W miarę, jednak niech lider traci 50% repa. a zdobywa ten *2

cytat:

5) Patch nowicjusza klanu => przez pierwsze 24h po dołączeniu do klanu postać nie będzie otrzymywała reputacji za wygrane oblężenia. Nadal będzie mogła dołączać do oblężeń lub tworzyć własne.
teraz Ok.
cytat:

6) Ilość reputacji generowanej przez Katedrę zmniejszy się ze 120 do 100 na godzinę, jednak efekty dodające reputacji z budynków będą się sumowały.
To nic nie da Smile bo dojdzie do tego przyrost reputacji ze szpitala i cmentarza Wink
cytat:

W przyszłości zostanie także wprowadzony:
- Patch Pit-fight => będzie można walczyć o repa z innymi graczami na arenie. Projekt jest na razie wstępny i wymaga testowania.


Arena Smile


Ja bym jednak wprowadził tą reputację z ataków, podczas naliczania reputacji z budynków dojdzie do sytuacji że s3 i s2 będą sobie ją gromadzić. Mało osób będzie się chciało wymienić kwadratami.

Gracze z 4 i 5strefy będą pokrzywdzeni.


I to nie 3% doświadczenia jak proponowałem tylko 10%

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

10-02-2009 20:01 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Yurri
Member


images/avatars/avatar-15613.jpg

Data rejestracji: 02-01-2009
Postów: 25
Kraina: Necropolia V

hahaha Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem na nie..........to jakieś kpiny

z tak głosują chyba tylko ci co siedzą sobie powyżej s4:/ a ilu ich jest...... resztę pozbawiono praktycznie szansy na repa

cóż....... sami uśmiercicie BW

__________________
R7 Yurran
R12 Yurri
10-02-2009 20:02 Yurri jest offline Szukaj postów użytkownika: Yurri Dodaj Yurri do Listy kontaktów
Victoria
Junior Member


Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 21
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Beznadziejne latanie za repem"

Bo co, bo Wam nie wpadał kochani? Zfrustrowanie u Was widać rotfl
Oczywiście, że na nie.. Po co tylko ułatwiać grę mocniejszym, a utrudniać słabszym? Kiepski pomysł..

__________________
r3 - Victoria
10-02-2009 20:02 Victoria jest offline Szukaj postów użytkownika: Victoria Dodaj Victoria do Listy kontaktów
majcia
Junior Member


Data rejestracji: 10-03-2008
Postów: 24
Klan: C_N
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie... bzudra..
10-02-2009 20:03 majcia jest offline Szukaj postów użytkownika: majcia Dodaj majcia do Listy kontaktów
pawe168
Member


Data rejestracji: 27-09-2008
Postów: 40
Klan: N2L
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Silesia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, a czemu bo ludzie którzy są w s2/s3 (na r7 w s1 niekogo nie będzie przez dłuższy czas) nie wychodzą tak często z klanu nie zawsze da sie załatwić ochronke a wiadomo że przeciwnik tylko czeka temu to sie przyda gorszy pomysł jest co do nowicjusza bo s4 faktycznie będzie pokrzywdzony ale jesli komuś będzie zależało to posiedzi w tym klanie i ten określony czas

__________________
Nick w grze : Pablok

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=626560
10-02-2009 20:03 pawe168 jest offline Szukaj postów użytkownika: pawe168 Dodaj pawe168 do Listy kontaktów
troyak
Forum Ace


images/avatars/avatar-12632.jpg

Data rejestracji: 26-05-2008
Postów: 80
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Gdańsk

RE: Finałowa propozycja zmian dot. reputacji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)

Ja bym jednak wprowadził tą reputację z ataków, podczas naliczania reputacji z budynków dojdzie do sytuacji że s3 i s2 będą sobie ją gromadzić. Mało osób będzie się chciało wymienić kwadratami.

Gracze z 4 i 5strefy będą pokrzywdzeni.


I to nie 3% doświadczenia jak proponowałem tylko 10%


OOO i to jest piękne!
10-02-2009 20:03 troyak jest offline Szukaj postów użytkownika: troyak Dodaj troyak do Listy kontaktów
aivo
Forum Ace


images/avatars/avatar-16405.gif

Data rejestracji: 25-07-2007
Postów: 92
Klan: -BK-
Kraina: Necropolia II
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad:
---------------------------------------------------------------------------
-------------------------
To juz jest ciekawa propozycja, ale oczywiscie pozostaje problem z s4 (s5 nie rozpatrujemy bo ludzie tam nie korzystaja z repa)
---------------------------------------------------------------------------
-------------------------

PROBLEM:

Jak wiadomo karty zostaly rozdane 1-2 lata temu i zwykle 2-3 klany maja komplet s3 a reszta serwera musi się męczyć s4 i korzystac jedynie co jakis czas z upzejmosci znajomych zeby skorzystac.
---------------------------------------------------------------------------
-------------------------

PROPOZYCJA ROZWIAZANIA:

Moim zdaniem uczciwe byloby zwiekszenie limitow s3 na serwerze(na klan i ogolnie) i wprowadzeniu kilku dosc trudnych wymagajacych czasu zadan ( tak jak zaliczenie pielgrzymek w AII przy przejsciu na potepionego).Do tego moznaby rozszerzyc rowniez limity na s2.

Alternatywą mogloby byc wprowadzenie budynków dających repa juz w s4.
---------------------------------------------------------------------------
------------------------

Jesli zwiekszenie limitow zwiazane by bylo z wiekszym obciazeniem serwera , mozna by wprowadzic system szybkiego usuwania kont z s5, bo wiadomo ze bardzo duzo kont jest nieaktywna a czesto nigdy nie byla.

Prosze o rozpatrzenie mojego postulatuSmile
10-02-2009 20:03 aivo jest offline Szukaj postów użytkownika: aivo Dodaj aivo do Listy kontaktów
vito37
Member


Data rejestracji: 15-07-2008
Postów: 34
Klan: łosie
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Moria klan BANANAS

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko ładnie pięknie tylko jest kilka ALE.

W tym momencie znowu gracze z topki dostają bonusy, a słabsi nie dostają nic.
Pierwsze 2 punkty dotyczą pierwszych 3 stref, które w tym momencie staną się twierdzami nie do zdobycia dla klanów które znajdują się poza no powiedzmy pierwszą dziesiątka.
I w tym momencie znowu topka ma zawsze repa, może to i dobre do ograniczenia najemnictwa, ale co z ludźmi którzy znajdują się w 4 i 5 strefie?
10-02-2009 20:03 vito37 jest offline Szukaj postów użytkownika: vito37 Dodaj vito37 do Listy kontaktów
lukasz281
Member


Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 42

RE: Finałowa propozycja zmian dot. reputacji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, jeżeli wszystkie zmiany zostaną wprowadzone jednocześnie (6+ Patch Pit-fight) . Inaczej nie ma to sensu, ponieważ spowoduje brak dostępu do pkt. reputacji graczom średnim w klanach, które posiadają 3s i 2s.

Reasumując wszystkie zmiany w jednym czasie.


__________________
nick Moria- lukasz
10-02-2009 20:03 lukasz281 jest offline Szukaj postów użytkownika: lukasz281 Dodaj lukasz281 do Listy kontaktów
adikab
Lord


images/avatars/avatar-25572.gif

Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 347
Klan: Sanguis
Kraina: Moria II
Skąd: Grudziądz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Zabcia napisał(a)
bo inaczej zrobi to nowy rodzaj ustawek jednoosobowy klan do bicia na repa

wygrywający zyskuje a przegrywający nie traci bo jest liderem klanu [/COLOR][/SIZE]


mmm, masz pojecie o tym co piszesz Smile jest juz wprowadzony pacz gdzie minimum 5 osob musi byc po obu stronach walki wiec twoje jednoosobowe ustawki chyba z kapelusza bierzesz Tongue tak to jest jak sie wypowiadaja osoby ktore cos gdzies uslyszaly Smile


jestem na tak w takiej formie jak została zaproponowana Smile

__________________
Nie można twierdzić, że cywilizacja się nie rozwija.Wszak w każdej nowej wojnie zabijają ludzi w ulepszony sposób.
Will Rogers
---------
ID-R1: 267883 (Drakonek)

10-02-2009 20:04 adikab jest offline Szukaj postów użytkownika: adikab Dodaj adikab do Listy kontaktów
-Kostucha-
Double Ace


images/avatars/avatar-18614.jpg

Data rejestracji: 28-09-2008
Postów: 147
Klan: HTC
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oczywiście, jestem na NIE, ponieważ do tej pory repka była/jest dla wszystkich...
jeżeli patch wejdzie w życie to wszyscy z 2 i 3 strefy będą mogli się napchać repki, aż by od niej zdechli, a wiadomo, że na R1 70% wyższych stref mają Date i Khorn
jak już mówili, 4 strefa ZAWSZE ucierpi najbardziej

pozdrawiam
10-02-2009 20:04 -Kostucha- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Kostucha- Dodaj -Kostucha- do Listy kontaktów
janu
Lord


Data rejestracji: 17-01-2008
Postów: 289
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestam na TAK.

co do Patcha Lidera - jestem zdecydowanie na TAK.
byłem liderem na R3 i wiem jaka to cięzka rola. Zazwyczaj lider nie miał reoa bo nie mógł pójść po repe. A musi dużo pracy włożyć w to żeby klan dobrze działał.
10-02-2009 20:04 janu jest offline Szukaj postów użytkownika: janu Dodaj janu do Listy kontaktów
Uhoss
Lord


Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 445

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dopiero teraz to do mnie doszlo

NO TO ZESCIE SOBIE STRZELILI SAMOBOJA Tongue

Najemnictwo bedzie dalej i to na wieksza skale !!!!

Wracaja czasy najemnictwa za PR (na hardcorze bedzie widoczne najbardziej)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Uhoss: 10-02-2009 20:06.

10-02-2009 20:04 Uhoss jest offline Szukaj postów użytkownika: Uhoss Dodaj Uhoss do Listy kontaktów
Strony (71): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Finałowa propozycja zmian dot. reputacji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH