Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Nie wiedziałęm gdzie dać to tu dam mój pomysł » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nie wiedziałęm gdzie dać to tu dam mój pomysł 2 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Pan profesor2
Double Ace


Data rejestracji: 20-01-2009
Postów: 125
Kraina: Necro Hardcore

Nie wiedziałęm gdzie dać to tu dam mój pomysł Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Można by dać wiadomość jak ktoś wbija do klanu jest witamy w XXXXX a mogło by być jeszcze po ile składka kiedy zakładamy oblęgi i tp. pewnie zły pomysł ale warto sprubować a i jeśli admin weźmie to za spam to prosze bez ostrzerzeń

Edit: Można by dać na forum ChatBox ułatwiło by kontak graczy

Edit: Kumpel mi to powiedziął a on tak często nie pisze na forum więc ja napisz
Obleżenia żęby były 1vs1 dobry bije sie z dobrym.Ineczej to nie fer nawet z repą ma kumpla wpadnie nie ma nie wpadnie a na r8 jest taka koalicja żę będą sobie pomogać nawet jak repki nie będzie.

__________________
Mój nick w grze to sebano111

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Pan profesor2: 11-02-2009 12:19.

11-02-2009 11:55 Pan profesor2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Pan profesor2 Dodaj Pan profesor2 do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

RE: Nie wiedziałęm gdzie dać to tu dam mój pomysł Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pan profesor2 napisał(a)
Można by dać wiadomość jak ktoś wbija do klanu jest witamy w XXXXX a mogło by być jeszcze po ile składka kiedy zakładamy oblęgi i tp. pewnie zły pomysł ale warto sprubować a i jeśli admin weźmie to za spam to prosze bez ostrzerzeń


Zamiast witamy masz "Zostałeś przyjęty do klanu XXX" zamiast kiedy zakładamy oblegi i ile składka masz opis wewnętrzny klanu gdzie masz przykładowe takie informacje.

Dziękuję

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
11-02-2009 11:58 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Pan profesor2
Double Ace


Data rejestracji: 20-01-2009
Postów: 125
Kraina: Necro Hardcore

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pan profesor2
RE: Nie wiedziałęm gdzie dać to tu dam mój pomysł Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rayneven napisał(a)
cytat:
Pan profesor2 napisał(a)
Można by dać wiadomość jak ktoś wbija do klanu jest witamy w XXXXX a mogło by być jeszcze po ile składka kiedy zakładamy oblęgi i tp. pewnie zły pomysł ale warto sprubować a i jeśli admin weźmie to za spam to prosze bez ostrzerzeń


Zamiast witamy masz "Zostałeś przyjęty do klanu XXX" zamiast kiedy zakładamy oblegi i ile składka masz opis wewnętrzny klanu gdzie masz przykładowe takie informacje.

Dziękuję


podałem przykład ale można tam coś innego wpisać wiem zę to wszystko tam jest ale nie kazdemu chce się czytać cały opis i nieraz nie starcza miejsca na dodanie czegoś wiem z własnego doświadczenia

__________________
Mój nick w grze to sebano111
11-02-2009 12:00 Pan profesor2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Pan profesor2 Dodaj Pan profesor2 do Listy kontaktów
Mithrandir
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozwiązanie proste, my np. nie chcemy w klanie tych, którym nie chce się przeczytać opisu klanu (wiadomości po przyjęciu pewnie też by się takim czytać nie chciało)

Zamiast ChatBox jest IRC, z którego można dowolnie korzystać, nie ma sensu mnożyć bytów.
11-02-2009 12:29
Pan profesor2
Double Ace


Data rejestracji: 20-01-2009
Postów: 125
Kraina: Necro Hardcore

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pan profesor2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

podał pomysły słabe ale jak pomyśle to dobry będzie ale o tym napisze jutro chyba że dzis na coś wpadne

__________________
Mój nick w grze to sebano111
11-02-2009 12:33 Pan profesor2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Pan profesor2 Dodaj Pan profesor2 do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pan profesor2 napisał(a)
podał pomysły słabe ale jak pomyśle to dobry będzie ale o tym napisze jutro chyba że dzis na coś wpadne


Kreatywność jest mile widziana. Jednak zawsze lepiej dłużej pomyśleć nad dobrym pomysłem niż wklepać na szybko kilka słabych.

Pozdrawiam

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
11-02-2009 12:41 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Pan profesor2
Double Ace


Data rejestracji: 20-01-2009
Postów: 125
Kraina: Necro Hardcore

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pan profesor2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak admin by sie zgodzil bym mógł pomyśleć

__________________
Mój nick w grze to sebano111
11-02-2009 12:49 Pan profesor2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Pan profesor2 Dodaj Pan profesor2 do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pan profesor2 napisał(a)
jak admin by sie zgodzil bym mógł pomyśleć


Admin nie musi dawać zgody na myślenie. Możesz opracować koncepcję i dać gotową do systemu gry. Wtedy admin Ci powie czy mu pasuje czy nie.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
11-02-2009 12:56 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Pan profesor2
Double Ace


Data rejestracji: 20-01-2009
Postów: 125
Kraina: Necro Hardcore

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pan profesor2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no ja będę myślał a on powie NIE!!!!!!

__________________
Mój nick w grze to sebano111
11-02-2009 12:57 Pan profesor2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Pan profesor2 Dodaj Pan profesor2 do Listy kontaktów
Hankjunior
Oburzony Emeryt


images/avatars/avatar-20011.png

Data rejestracji: 12-12-2007
Postów: 435
Skąd: Ruda Śląska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli Twój pomysł będzie słaby to na pewno odpowie nie.
Ale jak nie pomyślisz to już na pewno odpowie nie.
Więc myśl i myśl i myśl, najlepiej tak z pół roku żeby coś mądrego wymyślić i dopiero potem to przedstaw

__________________

Sygna by Postalowiec - wielkie dzięki

Hank, Emeryt-rencista.
11-02-2009 13:01 Hankjunior jest offline Szukaj postów użytkownika: Hankjunior Dodaj Hankjunior do Listy kontaktów
Pan profesor2
Double Ace


Data rejestracji: 20-01-2009
Postów: 125
Kraina: Necro Hardcore

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pan profesor2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w jedną noc mogę coś wymyśleć teraz nie myśle zbytnio bo gram a wieczorem jak nie mogę zasnąć to myśle dużo podam przykład w grze naruto na forum wymyśliłem drużyny żeby byly a wystarczy po łaźić i poszukać po myśleć i nie tylko żeby było ciekawie ale też ładnie bo jak coś jest ładne to więcej ludzi w to wejdzie i zacznie grać prawda i go wciągnie tak jak mnie

__________________
Mój nick w grze to sebano111
11-02-2009 13:06 Pan profesor2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Pan profesor2 Dodaj Pan profesor2 do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jak już wpadniesz w ten magiczny trans wieczornego myślenia, to zastanów się nad nauką pisania, używania znaków przestankowych, sztuką gramatycznych wypowiedzi i logicznych zdań. Bo jeśli nie nauczysz się pisać po polsku, to całe twoje cenne myślenie może pójść na marne, bo nikt Cię nie zrozumie.

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




11-02-2009 14:42 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Pan profesor2
Double Ace


Data rejestracji: 20-01-2009
Postów: 125
Kraina: Necro Hardcore

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pan profesor2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oki Od dziś na forum będą dobrze pisał.Chodzi mi o kropki tp. Smile Smile

__________________
Mój nick w grze to sebano111
11-02-2009 14:47 Pan profesor2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Pan profesor2 Dodaj Pan profesor2 do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Nie ten dział
2. Propozycja już była nieraz rozpatrywana, nie przeszła.
3. SPAM

Zamykam.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

11-02-2009 15:11 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Nie wiedziałęm gdzie dać to tu dam mój pomysł

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH