Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Hmm » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Hmm
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mattyu
Member


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 25
Skąd: Jarosław

Hmm Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmmm, wróciłem z polowania i mam tekst:

Zdobyłeś 15 pkt. doświadczenia oraz 147 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Pałka.

Wchodzę do sali tronowej, a tam Krew: 0 / +50 ...
Tak ma być czy tylko u mnie taki bug może jest? Smile

__________________

18-08-2006 09:34 Mattyu jest offline Szukaj postów użytkownika: Mattyu Dodaj Mattyu do Listy kontaktów
swistu
Member


Data rejestracji: 02-08-2006
Postów: 28
Skąd: Nieznane

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chodzi tu o to ze podczas wyprawy nie miales full punktow krwi lub zycia i to co zdobyles odnowilo Ci brakujace punkty zycia lub krwi
18-08-2006 09:46 swistu jest offline Szukaj postów użytkownika: swistu Dodaj swistu do Listy kontaktów
Mattyu
Member


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 25
Skąd: Jarosław

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mattyu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aha, dzięki, można zamknąć temat Smile

__________________

18-08-2006 09:53 Mattyu jest offline Szukaj postów użytkownika: Mattyu Dodaj Mattyu do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Hmm

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH