Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Czy BW umiera? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Czy BW umiera? 4 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Inkub85
Full Member


Data rejestracji: 13-08-2008
Postów: 62
Klan: RTS2
Kraina: Moria II
Skąd: 3city

Czy BW umiera? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostatnimi czasy po tym całym zamęcie z ankietą zauwazyłem ze coraz mniej ludzi gra w BW.... Mam na stanie aktualnie 150 tysiecy ludzi w 4s, kiedys klanowicze pisali czy sa ludzie na ekspy - kto ma pozyczyc na rozbudowe, a teraz totalna cisza i spokoj, jakby wszystko zamarło.... Frown Na ekpsy ciezko zebrac ekipe poniewaz duzo ludzi jest offline caly czas...

I pytanie czy wedlug Was BW zaczyna umierac bo moim zdaniem cos na pewno jest nie tak... Moich paru znajomych pokasowalo konta po tym dymie z ankieta lub poodawali innym osobom..

Do Administracji: Panowie obudźcie sie bo gra powoli obumiera i ignorowanie tego faktu nic tu nie pomoze (tylko prosze nie pisac w stylu ze probowalismy cos zrobic ale nam nie dajecie... bo ta ostatnia ankieta to byl blamaż z Waszej strony...).

Edit: Literówki

__________________
Pozdro Inkub

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Inkub85: 17-02-2009 20:50.

17-02-2009 20:48 Inkub85 jest offline Szukaj postów użytkownika: Inkub85 Dodaj Inkub85 do Listy kontaktów
JaroSatan
Lord


images/avatars/avatar-159.gif

Data rejestracji: 09-09-2006
Postów: 273
Klan: Cool Kids of Death
Kraina: Necropolia V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Eh ja nie wiem czyj to był blamaż. Przecież administracja chciała wprowadzić nowe rzeczy a gracze się oburzyli.... Polscy graczeSmile
Bo jednak na serwerach francuskim i angielskim patch został przyjęty z zadowoleniemSmile

Oczywiście nie wszystkim się zmiany podobają ale tak jest wszędzie.
Wg mnie jednak wcześniej gra "umrze" bez zmian niż po nawet kosmetycznych urozmaiceniach jak te ostatnie.

A co do Twoich znajomych to ich wybór, jeśli nie chcieli grać to powiem więcej słuszny wybór.

__________________
"Kiedyś ktoś mnie nazwał okrutnym szaleńcem
a ja wtedy byłem zaledwie pomyleńcem."

http://r1.fr.bloodwars.net/r.php?r=172
http://r1.fr.bloodwars.net/showmsg.php?a=profile&uid=172
fr-ut1:Hastner
17-02-2009 21:08 JaroSatan jest offline Szukaj postów użytkownika: JaroSatan Dodaj JaroSatan do Listy kontaktów
Robin887
Forum Ace


images/avatars/avatar-20036.jpeg

Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 96
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Cidry

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Przecież administracja chciała wprowadzić nowe rzeczy a gracze się oburzyli.


TAK 2253 60.63%
NIE 1417 38.13%

Ja tu nie widzę oburzenia Smile Ponad połowa chętnych za zmianami.
Według mnie gracze jedynie oburzyli się, że patch nie został wprowadzony mimo większości głosów.

Jeśli admini dalej będą słuchać mniejszości to BW na pewno umrze Smile

__________________

17-02-2009 22:47 Robin887 jest offline Strona domowa Robin887 Szukaj postów użytkownika: Robin887 Dodaj Robin887 do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Robin887 napisał(a)
cytat:
Przecież administracja chciała wprowadzić nowe rzeczy a gracze się oburzyli.


TAK 2253 60.63%
NIE 1417 38.13%

Ja tu nie widzę oburzenia Smile Ponad połowa chętnych za zmianami.
Według mnie gracze jedynie oburzyli się, że patch nie został wprowadzony mimo większości głosów.

Jeśli admini dalej będą słuchać mniejszości to BW na pewno umrze Smile


Ale było tez tak, ze Ci którzy oddali głos na tak pisali, że by zmienili teraz.

To admini nie założyli nowej ankiety tylko posłużyli się tą głupią statystyką. Szkoda, że patch nie został przyjęty.

A co do tego czy bw umiera to watpie. Może mniej ludzi gra lub mniej aktywnie ale każdy ma reala. Poza tym codziennie napływają nowi gracze z dużym zapałem i z chęcia do gry.

Troszkę masz racje, już nie ma takiej gry jak kiedys. Ktos pisał zakładam ekspe a potem w 1min. miał 10 zgłoszeń teraz mam może 3. Teraz jestem w klanie na r2 gdzie jest 22 członków a ja widziałem razem 5 on-line co jest bardzo mało.

Moim skromnym zdaniem to taki przejściowy "kryzys" poczekaj do maja, czerwca liczba ludzi powinna się zwiększyć bo będą zbliżac sie wakacje. A jak Ci nie pasuje, że nie ma ludzi na bw to spotkaj się z kumplami na pifku lub cos takiego
17-02-2009 23:07 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po zakończeniu ankiety aktywność na serwerach wzrosła Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




18-02-2009 08:53 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
JaroSatan
Lord


images/avatars/avatar-159.gif

Data rejestracji: 09-09-2006
Postów: 273
Klan: Cool Kids of Death
Kraina: Necropolia V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie mówiłem o ankiecie tylko o komentarzach w topicu z tą ów nieszczęsną ankietą.
I proszę mi powiedzieć ze to nie było oburzanie się?? Smile

__________________
"Kiedyś ktoś mnie nazwał okrutnym szaleńcem
a ja wtedy byłem zaledwie pomyleńcem."

http://r1.fr.bloodwars.net/r.php?r=172
http://r1.fr.bloodwars.net/showmsg.php?a=profile&uid=172
fr-ut1:Hastner
18-02-2009 08:53 JaroSatan jest offline Szukaj postów użytkownika: JaroSatan Dodaj JaroSatan do Listy kontaktów
Punisher_BoS
Double Ace


Data rejestracji: 29-02-2008
Postów: 130
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No niestety umiera, umier.
Zreszta, mi juz sie czas ochronny skończył. Wypale repa i jak nie dropne nic fajnego tzn legendarnego mysliwca chociazby to sie kasuje 1 klikniecia brak do wolnosci. Nigdy nic dropnałem, a wkurza mnie gra coraz bardziej. Po tej ankiecei to w ogole juz nawet sie na forum nie wypowiadam. Ale jeśli mogę coś dodać, to moim zdaniem umiera i kolejne konta sie kasują. Moze pewne przybywaja. Ale wiele sie kasuje i to topowych graczy, lub przynajmniej aktywnych. J atez niedlugo delete. Nic sie w tej grze nie dzieje. Ataków nie robie od miesiaca a na wyprawach nic nie leci. Umiera gra. Nie wiem trzeba olac albo posuzkac innej, ale chyba dam spobie spokoj na razie z takimi grami. Musze zająć sie bardziej życiem.

cytat:
Konrad napisał(a)
Po zakończeniu ankiety aktywność na serwerach wzrosła Smile


Bez komentarza.

__________________
A my... z harmonii i rozdźwięku.
Z niecierpliwości strun spragnionych,
które od bólu łzami pękną
pod niebem rozpalonych dłoni...

18-02-2009 09:46 Punisher_BoS jest offline Szukaj postów użytkownika: Punisher_BoS Dodaj Punisher_BoS do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Po zakończeniu ankiety aktywność na serwerach wzrosła Smile


komentarz godny wielkiego portala Big Grin malo tresci ale zeby nie bylo w temacie zaistniales Tongue
Szkoda ze nie napisales na jakich serwerach aktywnosc wzrosla (czyzby francuski, angielski i rosyjski ?) - a moze na r9, ktorego nie ma w planach rotfl

Punisher_BoS nie klam - rozumiem ze ostatnio atakowal mnie Twoj bot ? Albo kolega ?

Ogolnie tez mysle nad kasacja - na r1 zrobilbym juz to dawno ale mam z kumplem wspolnego lucka, ktorego on nie jest w stanie splacic tak zeby go przejac na wlasnosc, a jak sie skasuje to on dostanie bana za rzekomy push Roll Eyes
Moria - szukam repa od 3 dni, oblegow tyle ze kot naplakal, przedwczoraj 0 namiarow, wczoraj az dwa z czego na jednym 1 ekipa miala 15k punktow, a 2 ekipa miala 5k - na pewno bylo mnostwo repa Tongue
jedynie na r3 czasem cos sie dzieje...

edit: o to sorry myslalem ze Ty jestes Punisher z r2 ;]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Xalen: 18-02-2009 10:08.

18-02-2009 10:00 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
celeste
Junior Member


Data rejestracji: 29-06-2007
Postów: 19
Klan: Equilibrium
Kraina: Moria
Skąd: Sosnowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak ..umiera , jednak nie sądzę ze jest to spowodowane tylko ankieta i zmianami w grze. Gra jest fajna bez dwóch zdań , jednak z czasem poza wyprawkami , expami itp , trzyma nas tu społeczność , Kiedy odchodzą nasi przyjaciele czasem ciągną nas za sobą . Na Morii wg mnie wyścig szczurów się zakończył jakiś czas temu , nikt nie dogoni dwóch top klanów , nie ma na to szans ..wiec w zasadzie po co juz grac ? może tylko dal poznanych tu przyjaciół póki jeszcze się nie pokasowali znudzeni , wkurzeni i co tam jeszcze ....
18-02-2009 10:03 celeste jest offline Szukaj postów użytkownika: celeste Dodaj celeste do Listy kontaktów
Punisher_BoS
Double Ace


Data rejestracji: 29-02-2008
Postów: 130
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Xalen

Nie wiem jaki nick na r5 jelsi grasz na rp ale codziennie mam 16/16 w atakach.
Tak jak pisalme " WYPALE REPA DO KOŃCA" - i tylko wtedy atakuje po garstke ludzi Smile kiedy stawiam expe
tyle, 2, 3 ataki i ot cała moja agresywna gra... Smile
Gram naprawde coraz mniej... chce zakładac expy nie ma na co... a ja nie bede jak nałogowcy F5 wciskał co 5 sekund, bo mam wiele zajec w ciagu dnia.
DROPU ZERO, LOKACJE PUSTE, ZMIAN W BW ZADNYCH.
Nic sie nie dzieje wiec co tu ma sie krecic. umiera!
Pozdrawiam Cie i życzę szybkieog powrotu na wolność, bo ja powoli delete Smile


Edit; Dopiska

__________________
A my... z harmonii i rozdźwięku.
Z niecierpliwości strun spragnionych,
które od bólu łzami pękną
pod niebem rozpalonych dłoni...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Punisher_BoS: 18-02-2009 10:10.

18-02-2009 10:07 Punisher_BoS jest offline Szukaj postów użytkownika: Punisher_BoS Dodaj Punisher_BoS do Listy kontaktów
Eukaliptus
Triple Ace


images/avatars/avatar-11687.gif

Data rejestracji: 11-09-2008
Postów: 170
Kraina: Moria
Skąd: wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No gra faktycznie staje się coraz bardziej nudna.... ktos napisal ze trzyma nas tu tylko społeczność... może to jest tak że faktycznie po 2 latach grania trzeba się skasować i dać sobie spokoj? A może to też jest tak że nawet jeżeli planowane są jakieś zmiany to dadzą impluls tylko na chwilę? I po 3 miesiącach znów wraca nuda? Jak bylo z 2 aktem? Wszedł - ludziska się podniecali - po pół roku wszyscy piszą ze nuda i trzeba się kasować... administracja przeciez nie bedzie wprowadzac co pol roku nowego aktu.. a może? Gra powinna być przede wszystkim dla nowych graczy... akurat to że pare osób sie skasuje z "topki" nic nie zmienia... moze nawet lepiej? Bo faktycznie na morii jest tak że czołówka jest poza zasiegiem kogokolwiek... i w sumie jak by jej nie było (bez urazy) to chyba gra by sie ozywiła... gracze z poza top 100 mieliby jakiś impuls do dalszej gry. Narazie to takiego implulsu nie ma i zostaje bezmyslnie klikanie... bez repa siedze juz pare tygodni... nie mam czasu siedziec po nocy ostatnio czy czekac niecierpliwie na klanowke ze jest obleg... jak rep jest to nie ma czasu klikac co minute z nadzieja ze jest mob w lokacji... no i niestety jest tak ta gra skonstruowana że trzeba być albo studentem z akademika, bezrobotnym albo miec poniżej 15 lat (nikogo nie obrazajac) zeby ten czas przeznaczyc na rozwoj postaci.
Konczac ten pseudofilozoficzny wywód... czas sie powoli kasowac
18-02-2009 10:35 Eukaliptus jest offline Szukaj postów użytkownika: Eukaliptus Dodaj Eukaliptus do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Xalen, czytając twoje wielce ambitne komentarze (nie tylko w tym temacie), oparte w zasadzie na niczym oprócz swoich odczuć pt. 'znudziła mi się gra', przypomina mi się takie staropolskie powiedzenie 'psy szczekają, karawana jedzie dalej'. Nie widzę sensu dyskutowania z kimś, kto podważa w dziecinny sposób to co mówię, podczas gdy sam nie posiada na ten temat żadnych konkretnych informacji.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




18-02-2009 10:36 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie no masz racje - Twoj komentarz wiele dal do tematu.

Aktywnosc wzrosla - wow, mamy ci uwierzyc na slowo bo jestes adminem ? Smiechu warte. Skoro juz chcesz wszystkich uciszyc to podaj konkrety, pokaz ta aktywnosc a nie wlecisz do tematu, napiszesz byle bzdure, wysmiejesz wszystkich i sobie pojdziesz. Owszem nie posiadam konkretnych informacji bo niby skad mam je miec. To ty jestes tutaj adminem nie ja. A moje komentarze sa na poziomie Twoich.
18-02-2009 13:25 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
Atanas2
Member


images/avatars/avatar-3804.jpg

Data rejestracji: 13-06-2007
Postów: 47
Kraina: Necropolia V
Skąd: Babilon

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moze i nie wniosę nic do tematu, ale mam wrażenie ze zrobiła się moda na bycie wrogiem administracji... kojarzy mi się to ze zbuntowanymi nastolatkami z seriali młodzieżowych. BW nie umiera, niektórzy odchodzą, inni przychodzą. Taka rotacja jest chyba oczywista.

pozdr

__________________


POMAGAM W SPRAWACH DIGITAL MARKETINGU

STRONA MOJEJ AGENCJI - wampiry to od zawsze moi najlepsi klienci





18-02-2009 13:33 Atanas2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Atanas2 Dodaj Atanas2 do Listy kontaktów
kitten
Ex-Team


images/avatars/avatar-8225.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 922
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xalen napisał(a)
Nie no masz racje - Twoj komentarz wiele dal do tematu.

Aktywnosc wzrosla - wow, mamy ci uwierzyc na slowo bo jestes adminem ? Smiechu warte. Skoro juz chcesz wszystkich uciszyc to podaj konkrety, pokaz ta aktywnosc a nie wlecisz do tematu, napiszesz byle bzdure, wysmiejesz wszystkich i sobie pojdziesz. Owszem nie posiadam konkretnych informacji bo niby skad mam je miec. To ty jestes tutaj adminem nie ja. A moje komentarze sa na poziomie Twoich.


nie przeczysz tutaj sam sobie ?

Taaak ! Admini nas okłamują na potęgę, a tak naprawdę po prostu biedują, bo jest tak mało graczy! Albo sami graja ze kilka tysięcy ludzi, żeby stworzyć pozory...

Ludzie, bez przesady, BW zdecydowanie nie umiera. Czasem zdarzają się takie okresy, że nic się nie dzieje, ale to napewno nie znaczy, że BW upada Smile

__________________
Odpowiadam tylko na PW napisane zgodnie z zasadami ich wysyłania.
(nie umiem tego jaśniej ująć)


18-02-2009 13:46 kitten jest offline Szukaj postów użytkownika: kitten Dodaj kitten do Listy kontaktów
Jarvis
Viking


images/avatars/avatar-13188.jpg

Data rejestracji: 21-05-2007
Postów: 558
Klan: Legends Of Moria and Legends Never Die
Kraina: Moria IV
Skąd: Wtf???

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Atanas2 napisał(a)
Moze i nie wniosę nic do tematu, ale mam wrażenie ze zrobiła się moda na bycie wrogiem administracji... kojarzy mi się to ze zbuntowanymi nastolatkami z seriali młodzieżowych. BW nie umiera, niektórzy odchodzą, inni przychodzą. Taka rotacja jest chyba oczywista.

pozdr


Bo masz rację....Ci którym się nic nie podoba właśnie psują tą grę...
A to jednemu nie pasuje bo broń palna za słaba drugiemu nie pasuje broń 1h kolejny narzeka na tatek i tak w kółko Roll Eyes I jest tak,że wszystko jest złe i tak nalatują na adminów,ze nic nie robią w tej sprawie....Gdyby to wszystko było tak piękne i dobrze to wtedy gra zaczeła być nudna nawet na forum,bo by pewnie na forum nie narzekali ;p
A to,ze nie został wprowadzony patch na naszych polskich servach jest tylko winą userów,bo jakoś obcokrajowscy chcieli ten patch i wszedł....Taka "chołota" z naszego społeczeństwa jest,że nie wiedzą kiedy przestać narzekać

Xalen a skąd taka pewność,ze Admini nas okłamują??Co niby im to da?? uśmiech na twarzach naszych?? Ludzie odchodzą to niech odchodzą...a na pewno sporo ma te właśnie preteksty,że odchodzą bo patch im nie pasuje
18-02-2009 13:49 Jarvis jest offline Szukaj postów użytkownika: Jarvis Dodaj Jarvis do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Xalen, różnica między tobą a mną polega na tym, że ja nie mam presji udowadniania komuś czegokolwiek. Zaznaczyłem jedynie, że wasze prognozy nijak się mają do rzeczywistości i uważam, że to w zupełności wystarczy.

Co do porównania poziomu postów, to jako komentarz niech wystarczy, że zarzucasz mi napisanie bzdury przyznając za chwilę, że nie masz niczego na potwierdzenie swoich słów. Każdy myślący człowiek bardzo szybko zaklasyfikuje cię do odpowiedniej szufladki i myślę, że zrobi to całkiem trafnie.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




18-02-2009 14:00 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
ifryt
Member


Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 47
Klan: aVe
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: ze szpitala psychiatrycznego

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

problem polega na tym, że ludzi się wypalają i tracą chęć do gry... są tacy co w 1 akcie na krótkiej dropią dobre przedmioty (odwołanie do niedawnego buga) a cą tacy, którym nie idzie mimo szczerych checi i to cały problem...

__________________
NICK NECRO UK: Nemeyeth
R11: Nemeyeth
18-02-2009 14:12 ifryt jest offline Szukaj postów użytkownika: ifryt Dodaj ifryt do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myslacy czlowiek nie szufladkuje ludzi Wink bo wie ze moze sie bardzo pomylic Smile ale ty oceniasz innych po swoim toku myslenia - ktos napisze cos co ci sie nie spodoba to od razu wysylasz go zeby pokomentowal sobie na jakims portalu - twoj ulubiony tekst.
A nie pomyslales w inny sposob ? Ze ci twoi myslacy ludzie stwierdza ze gra zmienia sie w klikadlo wyprawa-atak i odejda. Owszem sa tysiace graczy ale ile z tego to dzieciaki ktorym sie to (jeszcze?) podoba. No chyba ze docelowa grupa graczy to wlasnie oni - dzieciaki, ktore wykupia premium i beda sobie klikaly nie marudzac ze gra sie nie rozwija. Jesli tak to w porzadku, bw sie swietnie rozwija i dalej bedzie bo tacy gracze zawsze przyjda. I dla takich komentarz "aktywnosc wzrosla, wszystko swietnie" wystarczy.

O ankiecie bylo mowione juz wiele i nie wiem skad argument ze to userzy nie chcieli patcha - wyniki mowily co innego, a ze admini nie zaznaczyli wyraznie ze beda liczyc TYLKO komentarze a glosow nie wezma pod uwage w ogole zawazylo na tym, ze patcha nie ma na polskich serwerach.

cytat:
Bierzemy pod uwagę stwierdzenia graczy, ale tylko te mające sens i pokrycie, bo tylko one są dla nas cenne.


Bloodwarsowy zart roku - w swietle ankiety Wink

A tego PSa sobie zachowaj bo to samo mozna odniesc do Was Wink

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Xalen: 18-02-2009 15:21.

18-02-2009 14:18 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Masz rację - oceniam innych po swoim toku myślenia. Zgodnie z tym tokiem, ktoś kto przedstawia tezę i w tym samym akapicie jej zaprzecza, jest przeze mnie uważany za kogoś kto pisze dużo i bez sensu, nie zastanawiając się nad tym.

Bierzemy pod uwagę stwierdzenia graczy, ale tylko te mające sens i pokrycie, bo tylko one są dla nas cenne. Prognozom pogody dziękujemy.

PS. Widzę, że jak ci tego nie napisze wprost, to nie dotrze - stwierdzenie o wzroście aktywności było moja prywatną odpowiedzią na pytanie zawarte w temacie wątku.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




18-02-2009 14:31 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Przewodnik
King


images/avatars/avatar-15274.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 834
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: z tamtąd albo stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ifryt napisał(a)
problem polega na tym, że ludzi się wypalają i tracą chęć do gry... są tacy co w 1 akcie na krótkiej dropią dobre przedmioty (odwołanie do niedawnego buga) a cą tacy, którym nie idzie mimo szczerych checi i to cały problem...

eeeeeeeeee toś przesadził troszke Tongue jak mawia Zamur jak będziesz tak latał po sprzęcie ( byłem 2 albo 3 razy palaczem 2 x białasem 1h z db/dsk zwinnym 3x dystansem i 1 x białasem 1h ) to nigdy wysoko nie zajdziesz Tongue ja tam parcia na topke nigdy nie miałem a top 150 to jak dla mnie i tak spory sukces zresztą podstawą tej gry są znajomi dla których/z nimi się gra Tongue ja dropa tyż nie mam a repki to już z 6 miechów nie widziałem a nie siedzę i nie płacze Tongue ale wracając do tematu
czy BW umiera wątpię non stoper otwiera się nowe serwy a to znaczy że jednak multum graczy chce grac bo co by nie mówić BW to jedna z lepszych gier na przeglądarkę na necieTongue
a co do proponowanych zmian jak wiadomo była ankieta większość nie chciała to nie przeszły pomysły ale proponował bym aby DRASTYCZNE zmiany dać pod ankietowanieTongue /ocenianie wcześniej a nie na ost chwile bo babole wyłażą teraz repka wcześniej szybka/zwinna/szybkostrzelna Frown najpierw rozmowa później zmiany które mają wywracać BW do góry nogami Tongue

__________________
cytat:
Rudek napisał(a)
Przewodnik
Niektórzy nie sa alkoholikami jak Ty i wola kase wydac na inny, znacznie lepszy cel.

...A JA PYTAM NA JAKI Smile ...

18-02-2009 14:41 Przewodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przewodnik Dodaj Przewodnik do Listy kontaktów
Artemis_Fowl123
Lord


Data rejestracji: 21-10-2008
Postów: 338

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dla mnie ta gra po trochu umiera jak inne wymarłe już gry
admini walnelibyście tego patcha bez żadej ankiety i by było ok

__________________
r6:Shitake

18-02-2009 14:52 Artemis_Fowl123 jest offline Szukaj postów użytkownika: Artemis_Fowl123 Dodaj Artemis_Fowl123 do Listy kontaktów
celeste
Junior Member


Data rejestracji: 29-06-2007
Postów: 19
Klan: Equilibrium
Kraina: Moria
Skąd: Sosnowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uwazam ze gdyby admini dokonali tak drastycznych zmian bez tej ankiety to dopiero by wrzało , co do gry to jest jak jest starzy gracze może są trochę zmęczeni i znudzeni ale przychodzą nowi . takie życie , ja osobiście jestem zmęczona trochę , ale mam tu przyjaciół , czasem myślę ze to mój ostatni dzień , ale przechodzi ..i jest ok
mam nadzieję że jeszcze przez jakiś czas będzie przechodziło
18-02-2009 15:08 celeste jest offline Szukaj postów użytkownika: celeste Dodaj celeste do Listy kontaktów
ifryt
Member


Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 47
Klan: aVe
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: ze szpitala psychiatrycznego

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Przewodnik napisał(a)
eeeeeeeeee toś przesadził troszke Tongue jak mawia Zamur jak będziesz tak latał po sprzęcie ( byłem 2 albo 3 razy palaczem 2 x białasem 1h z db/dsk zwinnym 3x dystansem i 1 x białasem 1h ) to nigdy wysoko nie zajdziesz Tongue ja tam parcia na topke nigdy nie miałem a top 150 to jak dla mnie i tak spory sukces zresztą podstawą tej gry są znajomi dla których/z nimi się gra Tongue ja dropa tyż nie mam a repki to już z 6 miechów nie widziałem a nie siedzę i nie płacze Tongue


ja też nie płaczę, tylko mówię to co sam obserwuje Smile bo gram już dość długo i sporo moich znajomych przez to odeszło...
a jeżeli chodzi o sprzęt to cały czas mam jeden i rep wpada regularnie Big Grin

__________________
NICK NECRO UK: Nemeyeth
R11: Nemeyeth
18-02-2009 15:22 ifryt jest offline Szukaj postów użytkownika: ifryt Dodaj ifryt do Listy kontaktów
Apolla
Triple Ace


images/avatars/avatar-23857.jpg

Data rejestracji: 13-02-2008
Postów: 226
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ludzie , jak Wam sie nie podoba to nie grajacie..Nikt was tu na sile nie trzyma..
Nie widze sesnu narzekania ,ze jest zle , ze jest be i trwania w grze dalej..
Jedna z osób wypowiadajacych sie tutaj , groziła kasacja konta od 40 pkt , ma juz ok. 500 i nadal gra Wink ..
Nie podoba sie ..nie grać a nie wypominać..ja tu rzadze bo kupuje premium.. D**a..Nikt nie ma obowiazku grac a tym bardziej kupowac premium.. Bo wychodzi na to ze niektórzy to łaskę robia adminom , ze graja i Ci powinni ich calowac po stopach za wykupowanie premium..

P.S. Faktem jest ze admini maja graczy w d***e , nie racza nawet na wiadomosci odpisac..

__________________
anioły też czują..
18-02-2009 15:22 Apolla jest offline Szukaj postów użytkownika: Apolla Dodaj Apolla do Listy kontaktów
Inkub85
Full Member


Data rejestracji: 13-08-2008
Postów: 62
Klan: RTS2
Kraina: Moria II
Skąd: 3city

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Inkub85
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja pie... znowu napinki... POLSKIE PIEKIEŁKO - ludzie nie można by kulturalnie podejść do sprawy...

Drogi Kondradzie czy planujecie druga ankiete? Jeżeli nie to proszę podaj powód.

Mam nadzieje ze dasz odpowiedz na to jakże proste pytanie.

Aha Xalen skoncz juz bo nic nie wnosisz do tematu tylko piane bijesz. Poza tym ja sie nie chce kasowac bo ogolnie system gry jest fajny ale przydaloby sie pare nowych rzeczy...

__________________
Pozdro Inkub

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Inkub85: 18-02-2009 16:51.

18-02-2009 16:47 Inkub85 jest offline Szukaj postów użytkownika: Inkub85 Dodaj Inkub85 do Listy kontaktów
AuroraMOJAmiszczyni
Double Ace


Data rejestracji: 14-11-2007
Postów: 118
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Rybnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja powiem tylko tyle... Dla mnie BW jest, i będzie najciekawszą grą przeglądarkową na necie... Wszyscy oburzają się na administarcje, ale szczerze to ja nawet nie wiem dlaczego... Co oni takiego zrobili, hmm ? Chcą nam uatrakcyjnić grę, wyeliminować błędy, a wy jak to na Polaków przystało, najpierw płacz, że lipne pomysły, a potem jeszcze większy płacz, że pomysły nie zostały wprowadzone... Zastanówcie się czego chcecie... A te wszystkie topiki, że BW umiera i srele morele to możecie sobie wsadzić głęboko w .... To wszystko co mam do powiedzenia...

Pozdrawiam Jura
18-02-2009 20:20 AuroraMOJAmiszczyni jest offline Szukaj postów użytkownika: AuroraMOJAmiszczyni Dodaj AuroraMOJAmiszczyni do Listy kontaktów
Punisher_BoS
Double Ace


Data rejestracji: 29-02-2008
Postów: 130
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widze ze ktoś tu ma kompleks na moim punkcie od 40 pkt.
Tylko współczuć, ile w babach emocji... Wink

a własnie, to nie jest glupi pomysł...

Konrad, merytoryczne pytanie i prośba...
Czy z uwagi na
1. wiele postów bez sensu po stronie graczy i tu owszem nie wszysyc trzymali poziom
2. Na Wasze również chaotyczne podejście (nie mówie tego złośiliwie) i to nie porozumienie z dodaniem pkt w środku ankiety,

Czy zostanie ona powtórzona i czy macie chęć inicjatywy by ją powtórzyć w ramach błedów zarówno Waszych jak i tych stojacych po naszej stronie, by spróbować normalnie zrobić to jeszcze raz. Może być bez postów w temacie ankiety, zeby nie bylo bałaganu... Zwykła ankieta.

I czy wszystkie pkt są konieczne. Wystarczy mi odpwoiedż - tak , nie, spróbujemy znaleźć medium. COkolwiek... Nie bede sie upierał przy niczym chce poznać tylko podejscie do tematu.

Pozdrawiam

__________________
A my... z harmonii i rozdźwięku.
Z niecierpliwości strun spragnionych,
które od bólu łzami pękną
pod niebem rozpalonych dłoni...

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Punisher_BoS: 19-02-2009 09:10.

19-02-2009 08:58 Punisher_BoS jest offline Szukaj postów użytkownika: Punisher_BoS Dodaj Punisher_BoS do Listy kontaktów
PsYcHoL-MaNiAk
Double Ace


Data rejestracji: 25-01-2009
Postów: 125

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja wiem, że admini wszystko wiedzą i czynią to co dobre dla ludzi bo to wkońcu gra dla ludzi ups wazelina żart Big Grin Big Grin Big Grin

Teksty Konrada tylko są poto, aby odbić piłeczkę, stworzyć napinkę jak najszybciej zamknąć temat - zero merytoryki a właśnie admini powinni zachowywać dystans - umieć fachowo podać argumenty co jest dobre a co złe , dlaczego nie mogą tego wprowadzić - niestety brak im dużo w tym temacie - pierwszy raz spotkałem się z adminami takiej rasy, a gram i grałem sporo w gry on-line Smile

Ja ze swej skromnej strony polecam zmienić grę bo jeśli teraz ona Ci się nie znudziła to jestem święcie przekonany, że jak nabijesz ciut więcej punktów pomyślisz to samo co My teraz, że się wogóle nie dba o starych graczy i gra jest nie rozwijana bo poco jak aktywność ludzi wzrosła Big Grin


Nie warto administracji nic tłumaczyć / pisać / poco i tak nie zrozumieją bo podejrzewam, że nie grali w BW stworzyli tą fajną grę, ale wątpie, aby któryś z nich doszedł do 20-60 lvl/odbył pare wyprawek/ekspedycji, dlatego z kim tu rozmawiać, przecież nie z Nimi bo i o czym jak nie grają i nie znają potrzeb graczy - dla Nich wszystko jest takie jasne i oczywiste wręcz banalne a zawsze można liczyć na dzieciaków oni premium wykupią i interes się kręci Smile


na potwierdzenie moich słów - SM kiedyś powiedził (czątkowo pamiętam), że siła dochodzi do dmg palnej, więc prosze dajmy sobie spokój z rozmową.


do Pana poniżej:

cytat:
gracze, którzy zjedli zęby na BW, czyli znienawidzona przez większość "topka").


według mnie to jedno i to samo bo kto jest w TOP jest też tym wyjadaczam Smile to napewno nie przejdzie bo bardziej się dba i martwi o niskolevelowców i tzw. płaczki

__________________
ID: << 65939 >>Egzorcysta

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez PsYcHoL-MaNiAk: 19-02-2009 10:01.

19-02-2009 09:33 PsYcHoL-MaNiAk jest offline Szukaj postów użytkownika: PsYcHoL-MaNiAk Dodaj PsYcHoL-MaNiAk do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już nie mogę czytać tych lamentów.....

Moim zdaniem Administracja zrobiła błąd. Tylko pytanie jaki Smile
Zamiary były dobre - skonsultować zmiany z graczami (trochę namieszali kolejnością podawanych informacji i pojawił się chaos - ale cóż najlepszym się zdarza).

Oczywiste jest że 95% graczy wypowiadających się myśli o sobie i swoich postaciach a nie o grze/serwie globalnie.

I tu chyba zabrakło Adminom odwagi żeby wziąć odpowiedzialność za zmiany.
Przy wprowadzaniu Aktu 2 też było mnóstwo płaczy - ale twórcy podjęli decyzję i już.

Moim zdanie Admini powinni rozważyć stworzenie czegoś na kształt Rady Graczy (ale kto to miałby być -> gracze, którzy zjedli zęby na BW, czyli znienawidzona przez większość "topka").

A tak w ogóle to BW nie umiera Big Grin

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
19-02-2009 09:56 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Czy BW umiera?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH