Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Jaka to melodia ? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Jaka to melodia ?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Horazon
Forum Ace


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 96
Skąd: Rubikon

Jaka to melodia ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jak w temacie, wie ktoś co to za melodia ?
Plik (900 kb) do ściągnięcia z : http://s002.wyslijto.pl/?file_id=74524563355949456233
Byłbym wdzięczny o odpowiedź tutaj, na PM, bądź na maila...
Tempus Fugit.

__________________
Po co bujasz Lechu, prąd i tak będzie droższy...

01-10-2006 11:44 Horazon jest offline Szukaj postów użytkownika: Horazon Dodaj Horazon do Listy kontaktów
Ogrash
Full Member


Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 51
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poszukaj w Googlach po nazwie pliku...ja znalazłem momentalnie


btw całkiem całkiem kawałek...ten jest Irlandzki a ja mam multum szkockiej w domu...3x surowsze kobzy i bębny^^
01-10-2006 12:35 Ogrash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ogrash Dodaj Ogrash do Listy kontaktów
Horazon
Forum Ace


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 96
Skąd: Rubikon

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Horazon
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie panie... Ogrash nie KOBZY, to są dudy... Kocham ten instrument i naprawdę nosi mnie, bo wszyscy mówią na to kobza. Swoją drogą kobza to instrument bodajże strunowy...

Co do google - wiem, wiem utwór został odtworzony przez Blind Guardian, ale chce wiedzieć co to jest za melodia. Czy to jakiś hymn, pieśń... Wink

__________________
Po co bujasz Lechu, prąd i tak będzie droższy...

01-10-2006 14:19 Horazon jest offline Szukaj postów użytkownika: Horazon Dodaj Horazon do Listy kontaktów
kaskor
Lord


images/avatars/avatar-56.jpg

Data rejestracji: 24-08-2006
Postów: 334
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Horazon

Panie panie... Ogrash nie KOBZY, to są dudy... Kocham ten instrument i naprawdę nosi mnie, bo wszyscy mówią na to kobza. Swoją drogą kobza to instrument bodajże strunowy...

Kobza to instrument dety - bardzo podobny od dud. Dlatego te dwa instrumenty sa mylone - roznia sie tylko jakimis detalami w budowie, a sposob uzywania i wydobywania dzwieku jest identyczny.

Co do samej melodii - niestety nie wiem co to jest :| .

__________________
Kupilem cos do Ciebie? Napisz mi na PW w grze - kliknij ponizej.


01-10-2006 17:22 kaskor jest offline Szukaj postów użytkownika: kaskor Dodaj kaskor do Listy kontaktów
Horazon
Forum Ace


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 96
Skąd: Rubikon

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Horazon
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kobza to instrument dety - bardzo podobny od dud. Dlatego te dwa instrumenty sa mylone - roznia sie tylko jakimis detalami w budowie, a sposob uzywania i wydobywania dzwieku jest identyczny.

Co do samej melodii - niestety nie wiem co to jest :| .


Pozostawiam to bez komentarza. Kobza to instrument strunowy, podobny do liry. Pomyłka wzięła się stąd, bo duda u górali tatrzańskich nazywa się Koba.
BTW - http://pl.wikipedia.org/wiki/Kobza

__________________
Po co bujasz Lechu, prąd i tak będzie droższy...

01-10-2006 22:53 Horazon jest offline Szukaj postów użytkownika: Horazon Dodaj Horazon do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Jaka to melodia ?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH