Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Status chroniony - wiecznie??? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Status chroniony - wiecznie???
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Status chroniony - wiecznie??? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

otóż szukałem sobie farmy i znalazłem kilku graczy którzy nie wchodzą od kilku dni do gry - sobie myślę yes bedą faremki. ale okazało się że nie !

Otoż gracze ci już od 4 (CZTERECH) dni mają status chroniony. Zrobiłem sobie rozpiskę ich walk i wynika z tego iż nikt ich w tym czasie nie atakował. na czym polega myk ponieważ imho w tym czasie krew powinna się dawno zregenerować, nawet jeśli dana osoba nie ma rzeźni - a to tyczy osób na wyższych levelach.

więc hmm albo coś nie tak albo ja czegoś nie wiem Smile [/b]
18-08-2006 11:23 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Aylinn
Triple Ace


images/avatars/avatar-1953.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 227
Kraina: Moria
Skąd: znikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie jestem pewna, ale chyba regeneracja się robi dopiero, gdy ktoś się zaloguje, więc faremki sa jednorazowe Big Grin

__________________
Rasa: Łapacz Bęcków Broń: Okrutny Nóż Do Masła
18-08-2006 11:28 Aylinn jest offline Strona domowa Aylinn Szukaj postów użytkownika: Aylinn Dodaj Aylinn do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No niestety, farmować można tylko na początku. Potem jest to coraz trudniejsze i coraz łatwiej przez nas wykrywalne.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




18-08-2006 11:35 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kubus_Puchatek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to już wszystko wiem, troszkę szkoda ale w sumie racja
case closed (nawet można wykasować)
18-08-2006 11:40 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Status chroniony - wiecznie???

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH