Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R7+R11 » NIEREGULAMINOWY NICK POSTACI wulgaryzm » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony wulgaryzm
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sethra
Newbie


Data rejestracji: 08-01-2007
Postów: 4
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V

wulgaryzm Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moj ID: 61574

skarga na: "wyruhaj mnie" za nieregulaminowy nick

http://r7.bloodwars.interia.pl/index.php?a=profile&uid=60823

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=81e2289956
21-02-2009 17:08 Sethra jest offline Szukaj postów użytkownika: Sethra Dodaj Sethra do Listy kontaktów
Elland
Full Member


images/avatars/avatar-13228.jpg

Data rejestracji: 19-02-2009
Postów: 53
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V
Skąd: Żurawica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ta skarga jest bezpodstawna. Według mnie nick nie jest nieregulaminowy. "Wyruchaj mnie". po pierwsze jest to błędnie napisane a po drugie nie ma w tym żadnych sadystycznych i wulgarnych pojęć. W tym samym jest to po prostu: naskarżenie bo on mnie pokonał Pleased

__________________
Całe Zło to ja!

Moja Twórczość

21-02-2009 17:33 Elland jest offline Szukaj postów użytkownika: Elland Dodaj Elland do Listy kontaktów
Sethra
Newbie


Data rejestracji: 08-01-2007
Postów: 4
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sethra
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wnoszę skargę dlatego, że zauważyłam iż dany użytkownik posiada wulgarną ksywkę. Błąd ortograficzny jak również pisanie fonetyczne jest najprostszą i najczęstszą formą omijania regulaminu, ale jak mówi siła zarządzająca tak będzie.
21-02-2009 17:41 Sethra jest offline Szukaj postów użytkownika: Sethra Dodaj Sethra do Listy kontaktów
Elland
Full Member


images/avatars/avatar-13228.jpg

Data rejestracji: 19-02-2009
Postów: 53
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V
Skąd: Żurawica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozumiem. Ale to nie sens w tym że my się będziemy tutaj nad tym rozżalać. ja tutaj tylko wyjawiłem moją opinię na temat założony, a decyzję pozostawiam "szefom".

__________________
Całe Zło to ja!

Moja Twórczość

21-02-2009 17:43 Elland jest offline Szukaj postów użytkownika: Elland Dodaj Elland do Listy kontaktów
Sethra
Newbie


Data rejestracji: 08-01-2007
Postów: 4
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sethra
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli chodzi Ci o to, że podałam link do mojej walki, to tylko po to by był kolejny dowód. Nie rozżaliłam się chyba nad sobą i swoją przegraną? Moja skarga jest jasna i czysta nie dodaje nic więcej co w niej powinno być. O co Ci chodzi? To, że mnie pokonał tylko sprawiło, że widzę iż istnieję taka postać, skąd wiesz, może atakuje mnie regularnie? Może to ja do tej pory pokonywałam tą postać ale nie grałam dłuższy czas lub przewyższyła mnie dana postać i dlatego mówię? Nie wiesz, więc proszę nie wydawaj opinii nie znając całej sytuacji bo za przeproszeniem, głupoty możesz gadać. Całkiem bezpodstawnie. Ktoś kiedyś powiedział: "Widzą drzazgę w oku sąsiada, a belki w swoim nie". Zasugeruj się tym i popatrz na siebie. Musze podawać powód mojej skargi? Dobrze. Jest niezgodna bo jest wulgaryzmem i po prostu mnie obraża.

Edit:

Sam komentarz użytkownika forum nie powinien zaistnieć. Może tylko i jedynie jeśli władza wyższa tu administracja będzie pytać. Ten post jest nie na temat, nie Tobie o tym sądzić co jest moim rozżaleniem.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Sethra: 21-02-2009 22:13.

21-02-2009 17:52 Sethra jest offline Szukaj postów użytkownika: Sethra Dodaj Sethra do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

słowo raczej nie jest uważane za wulgarne
nie jest też obraźliwe

zmiany nicku ani kary nie będzie

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
22-02-2009 12:04 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Sethra
Newbie


Data rejestracji: 08-01-2007
Postów: 4
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sethra
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=wyruchaj

Słownik języka polskiego podaje to słowo za wulgarne. Mnie obraża zwłaszcza z dopiskiem "mnie". Jeśli jednak mimo to
cytat:
słowo raczej nie jest uważane za wulgarne
to przecież i tak się nic nie stało...

Edit:

To się wyruahaj! chytry

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Sethra: 22-02-2009 12:33.

22-02-2009 12:12 Sethra jest offline Szukaj postów użytkownika: Sethra Dodaj Sethra do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

laki
Postać kaniosek
kaszpirowski
Postać wyruhaj mnie

multikonto, wielokrotne zasiadanie
ban stały

to że napisałem że nie jest uważane za wulgarne nie znaczy że w innym kontekście nie jest obraźliwe = ostrzeżenie dla ciebie ;]

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
22-02-2009 12:38 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
mlodszy
Newbie


Data rejestracji: 22-02-2009
Postów: 1
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak sobie czytam to i czytam. Jestem administratorem forum i funkcyjnym na kilku powazniejszych. I zastanawia mnie skad wniosek operatora nt wulgaryzmu. Ze nie jest on nim.

Spojrzmy wiec na sjp.pwn.pl
http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2540535

Wynika z niego jasno jakie jest znaczenie wiec jasno wynika ze slowo jest obrazliwe.

Czyzby miarowanie bylo wedlug siebie. Na to wyglada. Sposob napisania jasno mowi ze to sposob na ominiecie blokady i uzytkownik powinien zostac poproszony o zmiane. W koncu regulamin to regulamin. I nie mozna miarowac ze sa ludzie ktorym wolno omijac zakaz i tych ktorym nie. Wiec dlaczego @C47 po prostu gracz nie zostal poproszony o zmiane.

BTW. W jakim sposob jest rozpoznawane multikonto.. Jezeli po IP jest do bardzo zle. Podstawowym powodem to fakt zmiennych IP, sieci LAN oraz np Kafejek. Takie sa fakty.

Pozdrawiam.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez mlodszy: 22-02-2009 13:17.

22-02-2009 13:16 mlodszy jest offline Szukaj postów użytkownika: mlodszy Dodaj mlodszy do Listy kontaktów
kaszpirowski
Newbie


Data rejestracji: 23-02-2009
Postów: 2
Kraina: Necropolia V
Skąd: łodygowice

Frown Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pytanie na jak długo moje kąto jest zablokowane.
Nick "wyruhaj mnie" zostanie zmieniony żeby nikt więcej nie poczuł się zle
24-02-2009 21:39 kaszpirowski jest offline Szukaj postów użytkownika: kaszpirowski Dodaj kaszpirowski do Listy kontaktów
Ma_Jae_Hoon
Viking


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 666
Klan: Czeka2
Kraina: Necropolia V
Skąd: r7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie no fakt, wulgaryzm straszliwy <hahaha> Ludzie, ale Wy problemy macie...

A odpowiadając : za multikonto to dają chiquite a nie zwykłego banana -_-

__________________
-----------------------
Audaces fortuna iuvat
-----------------------

r2 - NATIVE
24-02-2009 21:57 Ma_Jae_Hoon jest offline Szukaj postów użytkownika: Ma_Jae_Hoon Dodaj Ma_Jae_Hoon do Listy kontaktów
kaszpirowski
Newbie


Data rejestracji: 23-02-2009
Postów: 2
Kraina: Necropolia V
Skąd: łodygowice

Shocked Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A odpowiadając : za multikonto to dają chiquite a nie zwykłego banana -_-


Ma_Jae_Hoon a mozesz wyjasnić to bardziej Roll Eyes Shocked
25-02-2009 06:34 kaszpirowski jest offline Szukaj postów użytkownika: kaszpirowski Dodaj kaszpirowski do Listy kontaktów
Ma_Jae_Hoon
Viking


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 666
Klan: Czeka2
Kraina: Necropolia V
Skąd: r7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cytując C47
"laki
Postać kaniosek
kaszpirowski
Postać wyruhaj mnie

multikonto, wielokrotne zasiadanie
ban stały"

__________________
-----------------------
Audaces fortuna iuvat
-----------------------

r2 - NATIVE
25-02-2009 09:08 Ma_Jae_Hoon jest offline Szukaj postów użytkownika: Ma_Jae_Hoon Dodaj Ma_Jae_Hoon do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R7+R11 » NIEREGULAMINOWY NICK POSTACI wulgaryzm

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH