Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Moria III- Kto będzie grał kim,co myśli o patchu i rodzaju serwera » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Moria III- Kto będzie grał kim,co myśli o patchu i rodzaju serwera 7 Ankieta - średnia ocena: 8,717 Ankieta - średnia ocena: 8,717 Ankieta - średnia ocena: 8,717 Ankieta - średnia ocena: 8,71
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Jinnn
Viking


Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 527
Klan: -Nexus Morphis-, BK
Kraina: Necropolia

Moria III- Kto będzie grał kim,co myśli o patchu i rodzaju serwera Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Będę grał ssakiem, tatoo jeszcze niewiadome.
Co do patcha to nie wiem czy mi się spodoba pożyjemy zobaczymy.
Cieszę się że wreszcie nowa moria bo za dużo nekro Tongue


EDIT:

Wichniar oby Ray grał Big Grin

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Jinnn: 23-02-2009 16:11.

23-02-2009 12:56 Jinnn jest offline Szukaj postów użytkownika: Jinnn Dodaj Jinnn do Listy kontaktów
hell_guardian
Full Member


Data rejestracji: 26-12-2008
Postów: 59
Kraina: Necropolia III
Skąd: Łódź

RE: Moria III- Kto będzie grał kim,co myśli o patchu i rodzaju serwera Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam

Ja mysle nad kultysta, poniewaz wedlug mnie jest najlepszy dowod:
oblegi arkana zwinki pozniej zar krwi, atak zwinka,

tylko teraz pytanie biala bron,2h czy tez palniak - pozyjemy zobaczymy btw. mozecie doradzic Big Grin

EDIT hmm albo ŁM??

EDIT 2 WAHAM SIE CIAGLE Big Grin

__________________
SKASOWAC KONTO PLX

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez hell_guardian: 23-02-2009 15:08.

23-02-2009 13:20 hell_guardian jest offline Szukaj postów użytkownika: hell_guardian Dodaj hell_guardian do Listy kontaktów
Bloody_Lord
Forum Ace


Data rejestracji: 29-11-2007
Postów: 86

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Snajper, waham się miedzy ŁM a Ssakiem, jakieś sugestie?
23-02-2009 13:47 Bloody_Lord jest offline Szukaj postów użytkownika: Bloody_Lord Dodaj Bloody_Lord do Listy kontaktów
spikE1o2
Triple Ace


images/avatars/avatar-12728.gif

Data rejestracji: 09-12-2008
Postów: 181
Kraina: Moria III
Skąd: masz taką mine ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja WZ albo kultysta a tatoo hmmm serek albo cr Smile

__________________
Vki


23-02-2009 14:02 spikE1o2 jest offline Szukaj postów użytkownika: spikE1o2 Dodaj spikE1o2 do Listy kontaktów
Grzesiu:)
Ex-Team


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 702
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Cambridge

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I ja sobie pykne też, w końcu jakieś wojenki będą ]:->
Co do rasy hm... WZ lub LM Wink

__________________
cytat:
Powiem ci szczerze że Twój nick nie jest taki zły
Sprawia że wydajesz się miłym modem Big Grin

23-02-2009 14:05 Grzesiu:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiu:) Dodaj Grzesiu:) do Listy kontaktów
Soul
Lord


Data rejestracji: 02-06-2008
Postów: 332
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba wiele osó będzie myślec nad tym ŁM czy WZcik ;]

Ja chyba znowu szczęście WZtem spróbuję Pleased
Jeszcze nigdy nim nie grałem ^^

A jak się nie spodoba to kasuję i ŁM - Gangster < jako ze mam pomysł po prostu na postac zrobioną na próbę i do zabawy Pleased >

__________________
sharki
23-02-2009 14:08 Soul jest offline Szukaj postów użytkownika: Soul Dodaj Soul do Listy kontaktów
wichniar
Triple Ace


images/avatars/avatar-5275.jpg

Data rejestracji: 24-02-2007
Postów: 243
Klan: BK
Kraina: Moria II
Skąd: Słubice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kultek - snajper

lub

ssak- WD or Łapacz - Lowca skarbow ;]

pomyslow troszke jest ...2 dni na przeanalizownie wszystkich za i przeciw Smile

tak wiecSmile do srody ;];]

__________________
<ismahel> ten Ray + koledzy to najwieksza zmora tej gry

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wichniar: 23-02-2009 14:15.

23-02-2009 14:14 wichniar jest offline Szukaj postów użytkownika: wichniar Dodaj wichniar do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kultek - snajper, ewnetualnie cr

lub ssak - snajper, wd

Dokładnie muszę przemyśleć co jak gdzie kiedy Tongue

Do zobaczenia w środę Tongue

__________________

By me
23-02-2009 14:39 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
lostkochany
Junior Member


Data rejestracji: 21-10-2008
Postów: 12

pfff Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tam pójde w kultka 1h palniakTongue
a co tam;D zobaczymy jak to bedzie :-)
23-02-2009 14:41 lostkochany jest offline Szukaj postów użytkownika: lostkochany Dodaj lostkochany do Listy kontaktów
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja pewnie tez spróbuje Smile
nie znam się na morii, ale spróbowac nie zaszkodzi
co do rasy - myśle że ssak, bo na poprzednich moriach dobrze mi sie nim grało
o tatoo jeszcze nie myśle

__________________

23-02-2009 15:16 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
barx
Emperor


images/avatars/avatar-22586.jpg

Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 1.226
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja będę grał WZ i tatoo Serek/Zabójca Smile .

__________________

23-02-2009 15:21 barx jest offline Strona domowa barx Szukaj postów użytkownika: barx Dodaj barx do Listy kontaktów
kileras12
Triple Ace


Data rejestracji: 31-05-2008
Postów: 204
Klan: Tu i tam ;)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

WZ
tatoo nie wiem jeszcze
jako tank chce spróbować

__________________
"- Jaką wartość ma to, co robimy?
- Samo działanie jest wartością"
23-02-2009 15:25 kileras12 jest offline Szukaj postów użytkownika: kileras12 Dodaj kileras12 do Listy kontaktów
Elvynnel
Ex-Team


images/avatars/avatar-9659.jpg

Data rejestracji: 02-02-2008
Postów: 293
Klan: PoSSeSSeD
Skąd: Dębica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pierwotne założenia były: ssak, łowca. Jednak zobaczę jeszcze, bo zastanawiam się nad ŁM gansterem ewentualnie WZ zabójca. Podyskutuję, poanalizuję, czas pokaże.


@Edit: Dla łudzących się, że Ray&spółka będą grać, to od razu mówię, że nikt nie miał ochoty ;P

__________________
Elvynnel

Status w momencie zakończenia gry na R2:
Elvynnel WŁADCA ZWIERZĄT M 4/33/8 [-Asylum-] 10228

Beware!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Elvynnel: 23-02-2009 16:40.

23-02-2009 15:29 Elvynnel jest offline Szukaj postów użytkownika: Elvynnel Dodaj Elvynnel do Listy kontaktów
Exorcist
King


images/avatars/avatar-3980.gif

Data rejestracji: 22-04-2007
Postów: 766
Kraina: Moria
Skąd: Mroczne Lasy Wielkopolski

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pewnie WZ Wink
Co do patcha na uk się sprawdza świetnie Wink

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Mam wrażenie, że kółko i krzyżyk to dla Ciebie wyzwanie intelektualne.

23-02-2009 15:44 Exorcist jest offline Szukaj postów użytkownika: Exorcist Dodaj Exorcist do Listy kontaktów
tharin12
Emperor


images/avatars/avatar-21746.gif

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 1.035
Klan: Bananas
Kraina: Moria
Skąd: Wejherowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja WZ na pewno, ale nie wiem, czy zabójca (tak jak na r2), czy spróbować serka... Chyba jednak będzie to zabójca...

__________________

23-02-2009 15:49 tharin12 jest offline Szukaj postów użytkownika: tharin12 Dodaj tharin12 do Listy kontaktów
Rikku
Viking


Data rejestracji: 30-12-2006
Postów: 659
Klan: Kraina: Moria FR, Rasa: ŁM
Kraina: Moria; Moria II; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moria: Patch Żaru Krwi.. - info dla wszystkich którzy chcą grać kultystami.
Ja jeśli zdecyduję się grać będę pewnie chapaczem ^^ Nad tatoo jeszcze się wacham, za dużo możliwości z takim majestatem. Drugi wybór - WZ.
23-02-2009 16:04 Rikku jest offline Szukaj postów użytkownika: Rikku Dodaj Rikku do Listy kontaktów
Akanga
Newbie


Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 9
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja łm mam za sobą
teraz kultek rewo albo gangster
lub ssak 2h cr
23-02-2009 16:34 Akanga jest offline Szukaj postów użytkownika: Akanga Dodaj Akanga do Listy kontaktów
Toxin
Lord


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 284
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm mozecie mi doradzić czy to dobry wybór grac LM-- REWO

__________________

23-02-2009 17:31 Toxin jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxin Dodaj Toxin do Listy kontaktów
Rewol
Member


Data rejestracji: 18-02-2009
Postów: 32
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Up

Tak, to dobry wybór

Ja chyba tez tak robie, ew. zabójca wz/zabójca łm
23-02-2009 17:42 Rewol jest offline Szukaj postów użytkownika: Rewol Dodaj Rewol do Listy kontaktów
hell_guardian
Full Member


Data rejestracji: 26-12-2008
Postów: 59
Kraina: Necropolia III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja juz sie na myslilem i robie punkt a albo b a wiec:
a) Wz Zabójca
b) ŁM rewolwerowiec
http://wiki.bloodwars.interia.pl/index.php?title=Tatua%C5%BC wytlumaczcie o co chodzi do konca z tatuzami np. zabojca i tam mam Wymagania:

POZIOM 1 : obrona hełmu max 3, obrona zbroi max 6, obrona spodni max 3
POZIOM 2 : obrona hełmu max 6, obrona zbroi max 12, obrona spodni max 6
POZIOM 3 : obrona hełmu max 9, obrona zbroi max 18, obrona spodni max 9
POZIOM 4 : obrona hełmu max 12, obrona zbroi max 24, obrona spodni max 12
POZIOM 5 : obrona hełmu max 15, obrona zbroi max 30, obrona spodni max 15

Znawca anatomii

Poziom 1 : szansa trafienia krytycznego +4 %
Poziom 2 : szansa trafienia krytycznego +8 %
Poziom 3 : szansa trafienia krytycznego +16 %
Poziom 4 : szansa trafienia krytycznego +20 %
Poziom 5 : szansa trafienia krytycznego +25 %

itd. o co chodzi?


PS.Pierwszy raz na morii bede gral tutek patrzylem ale nic

__________________
SKASOWAC KONTO PLX
23-02-2009 17:42 hell_guardian jest offline Szukaj postów użytkownika: hell_guardian Dodaj hell_guardian do Listy kontaktów
Rewol
Member


Data rejestracji: 18-02-2009
Postów: 32
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Up

Jeśli zrobisz znawce anatomii(lub inny od zabójcy) a któraś część twojego ekwipunku będzie przekraczać max def to tatuaż nie będzie działać

Np.
Zrobisz Poziom 1 tatuaża, a twój hełm ma 10 obrony, to tatuaż nie będzie działać
23-02-2009 17:45 Rewol jest offline Szukaj postów użytkownika: Rewol Dodaj Rewol do Listy kontaktów
Soul
Lord


Data rejestracji: 02-06-2008
Postów: 332
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rewol napisał(a)
Up

Jeśli zrobisz znawce anatomii(lub inny od zabójcy) a któraś część twojego ekwipunku będzie przekraczać max def to tatuaż nie będzie działać

Np.
Zrobisz Poziom 1 tatuaża, a twój hełm ma 10 obrony, to tatuaż nie będzie działać


Ale zacznie działać na 4 lvl Tatoo Tongue
Bo wtedy wymagania spełnisz Pleased

__________________
sharki
23-02-2009 17:52 Soul jest offline Szukaj postów użytkownika: Soul Dodaj Soul do Listy kontaktów
Jarvis
Viking


images/avatars/avatar-13188.jpg

Data rejestracji: 21-05-2007
Postów: 558
Klan: Legends Of Moria and Legends Never Die
Kraina: Moria IV
Skąd: Wtf???

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O_o tak mało będzie Cr'ów i snajperów??

Ja na pewno biorę faceta ssaka hm...tatoo albo snajper albo WD zobaczymy co będzie dropić do tego 40 lvl Tongue
23-02-2009 17:52 Jarvis jest offline Szukaj postów użytkownika: Jarvis Dodaj Jarvis do Listy kontaktów
Soul
Lord


Data rejestracji: 02-06-2008
Postów: 332
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm...
W sumie tak sobie myśle ;]
Pierwsze lvl będą dość ciekawe najgorzej będą mieli WZci ;]

Kultek i jego zwinka da ładnego kopa na wstępie,
ŁM i arkana do charyzmy , mniej ataków wejdzie ;]
Ssacz ... no właśnie wyssie arnaka albo je uciszy ;]
A biedny WZ ? Siłą przeciw ŁM będzie dobra , ale atak musi wejsc ;]

Początki wiec będą ciekawe ;]

__________________
sharki
23-02-2009 18:00 Soul jest offline Szukaj postów użytkownika: Soul Dodaj Soul do Listy kontaktów
Blizna13
Full Member


Data rejestracji: 29-01-2009
Postów: 61
Klan: LOL
Kraina: Necropolia II
Skąd: 1/1/1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ssak WD Smile

__________________
C47: ja jestem terrorystą już się sam na siebie nasłałem zamykam
23-02-2009 18:03 Blizna13 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blizna13 Dodaj Blizna13 do Listy kontaktów
Rewol
Member


Data rejestracji: 18-02-2009
Postów: 32
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Soul napisał(a)
Hmm...
W sumie tak sobie myśle ;]
Pierwsze lvl będą dość ciekawe najgorzej będą mieli WZci ;]

Kultek i jego zwinka da ładnego kopa na wstępie,
ŁM i arkana do charyzmy , mniej ataków wejdzie ;]
Ssacz ... no właśnie wyssie arnaka albo je uciszy ;]
A biedny WZ ? Siłą przeciw ŁM będzie dobra , ale atak musi wejsc ;]



Co do tego łapacza
Co ma charyzma do testu zasadzki?;]
Liczy sie spost u obrońcy
23-02-2009 18:06 Rewol jest offline Szukaj postów użytkownika: Rewol Dodaj Rewol do Listy kontaktów
Soul
Lord


Data rejestracji: 02-06-2008
Postów: 332
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Racja Rewo pomyliłem z późniejszym HP ^^ w IV etc. strefie z Charyzmy

__________________
sharki
23-02-2009 18:11 Soul jest offline Szukaj postów użytkownika: Soul Dodaj Soul do Listy kontaktów
DarkShadow
Viking


images/avatars/avatar-12473.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 518
Klan: Zakon Prastarych
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja oczywiście Smile Zrezygnuję z R5 prawdopodobnie na rzecz R9. Po raz pierwszy będę grał od początku serwera, więc gra (mam nadzieję) się nie znudzi. Do tego nowy patch, myślę, że na nowym serwerze to bardzo dobry pomysł.
Co do tatka i rasy... Najprawdopodobniej WZ CR - nieliczni chyba wybiorą ten tatek z tego co widzę po wypowiedziach.

__________________
"Niestety, człowiek praktykujący dyskusje światopoglądowe i zainteresowany tego typu problemami najczęściej szuka jakiejś konkretnej opcji ideologicznej, pod którą będzie mógł się podpiąć i która dostarczy mu gotowy zestaw idei i poglądów, które ma wyznawać. (...) Postawa ta jest oczywistym błędem (...) Trzeba więc jak ognia unikać sytuacji, w której jest się więźniem intelektualnym jakiejkolwiek grupy myślicieli, filozofów i innych ideologów (nie daj Boże polityków), bo to najprostsza droga, by dać się ogłupić. Każdą kwestię światopoglądową trzeba przemyśliwać z osobna, na własną rękę. Osób, które hołdują tej zasadzie, jest garstka."

23-02-2009 18:24 DarkShadow jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkShadow Dodaj DarkShadow do Listy kontaktów
bury1993
Triple Ace


images/avatars/avatar-13808.jpg

Data rejestracji: 01-01-2009
Postów: 244

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam pytanie kiedy bedzie ten serwer r9????
a zeby nie bylo to moze zagram łm nigdy nie gralem i na dodatek nie gralem w zyciu na moriBig Grin
na tatu sie nieznam
ale sadzee ze Łm to palne 1h a tatu to sciagne od kogos

ps jak mozecie to napiszcie mi na pw kiedy bedzie ten serw

__________________
teraz wkoncu r1 Big Grin
nick moczus
23-02-2009 18:33 bury1993 jest offline Szukaj postów użytkownika: bury1993 Dodaj bury1993 do Listy kontaktów
spikE1o2
Triple Ace


images/avatars/avatar-12728.gif

Data rejestracji: 09-12-2008
Postów: 181
Kraina: Moria III
Skąd: masz taką mine ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
DarkShadow napisał(a)
Ja oczywiście Smile Zrezygnuję z R5 prawdopodobnie na rzecz R9. Po raz pierwszy będę grał od początku serwera, więc gra (mam nadzieję) się nie znudzi. Do tego nowy patch, myślę, że na nowym serwerze to bardzo dobry pomysł.
Co do tatka i rasy... Najprawdopodobniej WZ CR - nieliczni chyba wybiorą ten tatek z tego co widzę po wypowiedziach.


Ja się zdecydowałem na cr-ka ale chyba kultysta zagram Smile

__________________
Vki


23-02-2009 19:31 spikE1o2 jest offline Szukaj postów użytkownika: spikE1o2 Dodaj spikE1o2 do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Moria III- Kto będzie grał kim,co myśli o patchu i rodzaju serwera

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH