Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » ZASIADANIE milotek , kubus , kropka » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony milotek , kubus , kropka 6 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

milotek , kubus , kropka Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zasiadanie wielokrotne dla konta kubus to juz recydywa ban stały bez mozliwości odwołania

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
23-02-2009 22:23 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
HC-milotek
Double Ace


images/avatars/avatar-23050.jpg

Data rejestracji: 02-01-2009
Postów: 137
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Kostrzyn n/O

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

y

__________________
Bubusrotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez HC-milotek: 05-06-2009 23:48.

23-02-2009 23:08 HC-milotek jest offline Strona domowa HC-milotek Szukaj postów użytkownika: HC-milotek Dodaj HC-milotek do Listy kontaktów Dodaj HC-milotek do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of HC-milotek: 11 YIM Account Name of HC-milotek: 11 Zobacz profil MSN HC-milotek
Billas
Member


images/avatars/avatar-14259.jpg

Data rejestracji: 02-01-2008
Postów: 31
Klan: Illuminati 300
Kraina: Moria III
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z tego co sie orientuje to kropka i kubus pracuja razem, K_J prosze przegladnij dokladnie sprawe

pozdr

__________________
[R]BRACI_SIĘ_[T]_NIE_TRACI[S]

23-02-2009 23:13 Billas jest offline Szukaj postów użytkownika: Billas Dodaj Billas do Listy kontaktów
rus1
Lord


Data rejestracji: 26-11-2007
Postów: 279
Klan: N_G
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Billas dobrze się orientujesz Wink
Ja (rus_one) kropka i kubus pracujemy razem. Sam wysyłałem zgłoszenia, i to nie raz. 2X zmienialem konto i za kazdym razem zgłoszenie było wysyłane z mojej postaci! W zgloszeniach zawsze pisałem w jakich godzinach będą wspólne logi.

Co do kubusia i milotka to też prawdę milotek napisał. Sami wciągneliśmy go do gry i załatwilismy konto dla niego, żeby od początku nie zaczynał. Chociaż nie wiem jak w domu graja i czy znają swoje passy to ręczę głową ze to nie jest multi!

K_J możesz pokazać kiedy kubus z milotkiem razem byli logowani?

__________________
r2
24-02-2009 09:21 rus1 jest offline Szukaj postów użytkownika: rus1 Dodaj rus1 do Listy kontaktów
averadek
Double Ace


images/avatars/avatar-13507.jpg

Data rejestracji: 21-01-2008
Postów: 132
Kraina: Moria V
Skąd: Mrągowo

RE: milotek , kubus , kropka Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sprawie milotka mi nic nie wiadomo
Ale Kubus i kropek przecież dobrzy znajomi i razem pracują
sam wiem bo często gęsto piszę do nich by zawołał jeden drugiego na expa
i Rus_one też z nimi pracujeSmile
t.j. wyżej pisał
ban nie słuszny;/

__________________


TOP KLANY R15 ZAPRASZAJĄ NOWYCH GRACZY(LINK)
24-02-2009 13:11 averadek jest offline Szukaj postów użytkownika: averadek Dodaj averadek do Listy kontaktów
HC-milotek
Double Ace


images/avatars/avatar-23050.jpg

Data rejestracji: 02-01-2009
Postów: 137
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Kostrzyn n/O

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

y

__________________
Bubusrotfl

Ten post był edytowany 6 raz(y), ostatnio edytowany przez HC-milotek: 05-06-2009 23:48.

24-02-2009 20:57 HC-milotek jest offline Strona domowa HC-milotek Szukaj postów użytkownika: HC-milotek Dodaj HC-milotek do Listy kontaktów Dodaj HC-milotek do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of HC-milotek: 11 YIM Account Name of HC-milotek: 11 Zobacz profil MSN HC-milotek
rus1
Lord


Data rejestracji: 26-11-2007
Postów: 279
Klan: N_G
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

K_J nasuneło mi się coś jeszcze. Nie doszlismy jeszcze o co chodzilo że kropka tam się znalazł, ale nawet jak nie uznasz naszych tłumaczeń, to chyba tylko kubus ma staly ban. a reszta ile? Wg. tabeli to chyba po 7 dni?
Możesz dokładniej określic?

ps. mimo wszystko mam szacunek do twojej pracy.

__________________
r2
24-02-2009 23:19 rus1 jest offline Szukaj postów użytkownika: rus1 Dodaj rus1 do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Killing_Joke
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kropkę przejrzałem , myślę że taka długoś bana w sensie do dzis styknie
co do milotka to po 10 dniach może sie do mnie zgłosić . co do argumentów o pracy to miedzy kubusiem a milotkiem są przelogownaia o 2 w nocy Smile 6 rano i 20 wieczorem jak i w ciągu dnia non stop w robocie nie siedzicie ...

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
25-02-2009 00:06 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
HC-milotek
Double Ace


images/avatars/avatar-23050.jpg

Data rejestracji: 02-01-2009
Postów: 137
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Kostrzyn n/O

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

y

__________________
Bubusrotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez HC-milotek: 05-06-2009 23:49.

25-02-2009 00:18 HC-milotek jest offline Strona domowa HC-milotek Szukaj postów użytkownika: HC-milotek Dodaj HC-milotek do Listy kontaktów Dodaj HC-milotek do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of HC-milotek: 11 YIM Account Name of HC-milotek: 11 Zobacz profil MSN HC-milotek
HC-milotek
Double Ace


images/avatars/avatar-23050.jpg

Data rejestracji: 02-01-2009
Postów: 137
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Kostrzyn n/O

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

y

__________________
Bubusrotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez HC-milotek: 05-06-2009 23:49.

25-02-2009 00:27 HC-milotek jest offline Strona domowa HC-milotek Szukaj postów użytkownika: HC-milotek Dodaj HC-milotek do Listy kontaktów Dodaj HC-milotek do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of HC-milotek: 11 YIM Account Name of HC-milotek: 11 Zobacz profil MSN HC-milotek
rus1
Lord


Data rejestracji: 26-11-2007
Postów: 279
Klan: N_G
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki K_J! Tak jak mowiłem, ręczyłem za kropkę. Co kubus z milotkiem robią po nocach to raczej nie wnikam ;]

__________________
r2
25-02-2009 01:51 rus1 jest offline Szukaj postów użytkownika: rus1 Dodaj rus1 do Listy kontaktów
HC-milotek
Double Ace


images/avatars/avatar-23050.jpg

Data rejestracji: 02-01-2009
Postów: 137
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Kostrzyn n/O

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

y

__________________
Bubusrotfl

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez HC-milotek: 05-06-2009 23:49.

25-02-2009 21:13 HC-milotek jest offline Strona domowa HC-milotek Szukaj postów użytkownika: HC-milotek Dodaj HC-milotek do Listy kontaktów Dodaj HC-milotek do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of HC-milotek: 11 YIM Account Name of HC-milotek: 11 Zobacz profil MSN HC-milotek
HC-milotek
Double Ace


images/avatars/avatar-23050.jpg

Data rejestracji: 02-01-2009
Postów: 137
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Kostrzyn n/O

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

y

__________________
Bubusrotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez HC-milotek: 05-06-2009 23:50.

28-02-2009 23:03 HC-milotek jest offline Strona domowa HC-milotek Szukaj postów użytkownika: HC-milotek Dodaj HC-milotek do Listy kontaktów Dodaj HC-milotek do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of HC-milotek: 11 YIM Account Name of HC-milotek: 11 Zobacz profil MSN HC-milotek
HC-milotek
Double Ace


images/avatars/avatar-23050.jpg

Data rejestracji: 02-01-2009
Postów: 137
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Kostrzyn n/O

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako ze 10 dni juz minelo, zwracam sie z prosba o odbanowanie konta milotek. brat juz nie gra w bw (kubus) wiec nie bedzie juz zadnego zasiadania ani podobnych akcji. dzieki!

__________________
Bubusrotfl
10-03-2009 09:57 HC-milotek jest offline Strona domowa HC-milotek Szukaj postów użytkownika: HC-milotek Dodaj HC-milotek do Listy kontaktów Dodaj HC-milotek do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of HC-milotek: 11 YIM Account Name of HC-milotek: 11 Zobacz profil MSN HC-milotek
Karpi
Double Ace


images/avatars/avatar-13236.jpg

Data rejestracji: 19-02-2009
Postów: 110
Klan: ParAnormalnII
Kraina: Necropolia X
Skąd: Płock

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Więc kolejny dobry człowiek odchodzi? chodzi mi o Kubusia Kj weź troszkę coś opanuj to Tongue bo ja kumpli niedługo stracę Big Grin

a co do bana to unbanuj milotka przynajmniej z jego bratem chyba będzie się dobrze grało

P.S

aaaaa i milotek napisz Kj pw Pleased z linkiem do tematu

__________________
Lubie Placki rotfl

R2:Nello ID: 49032


GG: 9493160

całe życie na zaraz wracam Smile piszcie jeżeli coś wygrałem kupiłem albo jak jest jakaś sprawa do mnie Wink

ErraRe HumanUm EST
10-03-2009 18:39 Karpi jest offline Szukaj postów użytkownika: Karpi Dodaj Karpi do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Karpi
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Killing_Joke
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

unblock

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
11-03-2009 06:04 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
LoCo
Junior Member


images/avatars/avatar-6935.jpg

Data rejestracji: 07-06-2007
Postów: 23
Klan: Moonlight
Kraina: Moria
Skąd: Heart & Rose

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uuuu, że też wcześniej tego nie zauważyłem ;-) Ale co się odwlecze...
Jako, że kawał wrednego chama ze mnie, to mam propozycję dla pana operatora aby przyglądnął się bliżej postaciom Pajak i kropka - niby zgłoszone granie z jednego IP ale z tego co kropek się chwalił to często zasiadał na koncie Pajak :-)
Powinno być w logach przelogowywanie się lub gra na 2-ch kontach w tym samym czasie (jeden komp, różne przeglądarki).

__________________
R2 ID: 21841
11-03-2009 10:39 LoCo jest offline Szukaj postów użytkownika: LoCo Dodaj LoCo do Listy kontaktów
rus1
Lord


Data rejestracji: 26-11-2007
Postów: 279
Klan: N_G
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Q...a loco!!!!!
Może byś się tak nie wtrącał? Masz żal do nich to miej, ale to poniżej pasa było...


ps. w pracy też tak gram i co? może napisz żeby mi też skana zrobił co???????

K_J w zgłoszeniach było pisane że będą wspólne logi z pracy, możesz sprawdzić. jeśli za to bedzie ban to zostane wyłącznie na r5...

__________________
r2

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez rus1: 11-03-2009 11:55.

11-03-2009 11:49 rus1 jest offline Szukaj postów użytkownika: rus1 Dodaj rus1 do Listy kontaktów
zanetka
Newbie


images/avatars/avatar-13796.jpg

Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 4
Klan: Next Generation
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

LoCo ma do mnie prywatnie żal, a że nie może się na mnie inaczej odegrać to próbuje przez BW.

P.S. Jestem pod wrażeniem, że potrafisz tak długo trzymać w sobie nienawiść do mnie i chęć zemsty. Ale cóż powinam się była tego spodziewać, przecież obiecałeś, że oddasz podwójnie...



Pajak - r2
13-03-2009 10:44 zanetka jest offline Szukaj postów użytkownika: zanetka Dodaj zanetka do Listy kontaktów
HC-milotek
Double Ace


images/avatars/avatar-23050.jpg

Data rejestracji: 02-01-2009
Postów: 137
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Kostrzyn n/O

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

u

__________________
Bubusrotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez HC-milotek: 05-06-2009 23:50.

20-03-2009 06:38 HC-milotek jest offline Strona domowa HC-milotek Szukaj postów użytkownika: HC-milotek Dodaj HC-milotek do Listy kontaktów Dodaj HC-milotek do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of HC-milotek: 11 YIM Account Name of HC-milotek: 11 Zobacz profil MSN HC-milotek
HC-milotek
Double Ace


images/avatars/avatar-23050.jpg

Data rejestracji: 02-01-2009
Postów: 137
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Kostrzyn n/O

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prosze ; prosze ; prosze
operatorze - ja chce grac - odblokuj kubusia
przeciez jest to wymiatacz jakich mało - moglby byc
gra intensywie (gral).......
plies - teskie za nim

__________________
Bubusrotfl
04-04-2009 21:25 HC-milotek jest offline Strona domowa HC-milotek Szukaj postów użytkownika: HC-milotek Dodaj HC-milotek do Listy kontaktów Dodaj HC-milotek do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of HC-milotek: 11 YIM Account Name of HC-milotek: 11 Zobacz profil MSN HC-milotek
HC-milotek
Double Ace


images/avatars/avatar-23050.jpg

Data rejestracji: 02-01-2009
Postów: 137
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Kostrzyn n/O

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moze taki prezent na zajaczka ?
Killing_Joke moglbys mi wybaczyc;moj blad,wiem
nudze sie!!!

__________________
Bubusrotfl
05-04-2009 16:58 HC-milotek jest offline Strona domowa HC-milotek Szukaj postów użytkownika: HC-milotek Dodaj HC-milotek do Listy kontaktów Dodaj HC-milotek do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of HC-milotek: 11 YIM Account Name of HC-milotek: 11 Zobacz profil MSN HC-milotek
HC-milotek
Double Ace


images/avatars/avatar-23050.jpg

Data rejestracji: 02-01-2009
Postów: 137
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Kostrzyn n/O

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

y

__________________
Bubusrotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez HC-milotek: 05-06-2009 23:50.

16-04-2009 23:43 HC-milotek jest offline Strona domowa HC-milotek Szukaj postów użytkownika: HC-milotek Dodaj HC-milotek do Listy kontaktów Dodaj HC-milotek do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of HC-milotek: 11 YIM Account Name of HC-milotek: 11 Zobacz profil MSN HC-milotek
HC-milotek
Double Ace


images/avatars/avatar-23050.jpg

Data rejestracji: 02-01-2009
Postów: 137
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Kostrzyn n/O

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

y

__________________
Bubusrotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez HC-milotek: 05-06-2009 23:51.

22-04-2009 20:27 HC-milotek jest offline Strona domowa HC-milotek Szukaj postów użytkownika: HC-milotek Dodaj HC-milotek do Listy kontaktów Dodaj HC-milotek do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of HC-milotek: 11 YIM Account Name of HC-milotek: 11 Zobacz profil MSN HC-milotek
in_flames
Viking


images/avatars/avatar-3764.jpg

Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 702
Klan: Moonlight
Kraina: Moria
Skąd: Kuźnia Demogorgonów Dwóch Szwadronów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie błaznuj, najwidoczniej jest powód tego że ciągle jesteś zablokowany

__________________

R2 Gahe & Pies
R3FR Dog Soldier



A kto umarł, ten nie żyje

24-04-2009 09:43 in_flames jest offline Szukaj postów użytkownika: in_flames Dodaj in_flames do Listy kontaktów
HC-milotek
Double Ace


images/avatars/avatar-23050.jpg

Data rejestracji: 02-01-2009
Postów: 137
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Kostrzyn n/O

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

y

__________________
Bubusrotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez HC-milotek: 05-06-2009 23:51.

25-04-2009 00:40 HC-milotek jest offline Strona domowa HC-milotek Szukaj postów użytkownika: HC-milotek Dodaj HC-milotek do Listy kontaktów Dodaj HC-milotek do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of HC-milotek: 11 YIM Account Name of HC-milotek: 11 Zobacz profil MSN HC-milotek
in_flames
Viking


images/avatars/avatar-3764.jpg

Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 702
Klan: Moonlight
Kraina: Moria
Skąd: Kuźnia Demogorgonów Dwóch Szwadronów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

trzeba było się zastanawiać zanim zacząłeś kombinować

__________________

R2 Gahe & Pies
R3FR Dog Soldier



A kto umarł, ten nie żyje

25-04-2009 13:25 in_flames jest offline Szukaj postów użytkownika: in_flames Dodaj in_flames do Listy kontaktów
HC-milotek
Double Ace


images/avatars/avatar-23050.jpg

Data rejestracji: 02-01-2009
Postów: 137
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Kostrzyn n/O

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

y

__________________
Bubusrotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez HC-milotek: 05-06-2009 23:51.

26-04-2009 13:50 HC-milotek jest offline Strona domowa HC-milotek Szukaj postów użytkownika: HC-milotek Dodaj HC-milotek do Listy kontaktów Dodaj HC-milotek do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of HC-milotek: 11 YIM Account Name of HC-milotek: 11 Zobacz profil MSN HC-milotek
LoCo
Junior Member


images/avatars/avatar-6935.jpg

Data rejestracji: 07-06-2007
Postów: 23
Klan: Moonlight
Kraina: Moria
Skąd: Heart & Rose

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja w nieco innej sprawie. Jako, że poprzednia propozycja nie została przez pana operatora wzięta pod uwagę, to proponuję tym razem zrobić skan postaci rus_one i kropka. Ci dwaj przesympatyczni panowie pracują razem w myjni samochodowej i w przerwach pomiędzy pieszczotami odkurzaczem chłopaki nawzajem 'robią sobie dobrze' na swoich kontach ;-)

__________________
R2 ID: 21841
27-04-2009 21:03 LoCo jest offline Szukaj postów użytkownika: LoCo Dodaj LoCo do Listy kontaktów
rus1
Lord


Data rejestracji: 26-11-2007
Postów: 279
Klan: N_G
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Teraz pajacu przegiołeś! Nie gram już w bw, a rus_one ma ktoś inny. A to że Ty masturbujesz się sprzętem AGD to nie znaczy że wszyscy. Jak nie potrafisz zdobyć kobiety to zostaje agencja towarzyska. Wiem że masz ok 30 lat i pewnie jesteś gruby i pryszczaty, ale to nie daje Ci prawa do mieszania innym. Nie radzisz sobie ze sobą to idź do psychologa...

K_J możesz śmiało zrobić skana, możesz też dac mi warna i proponuje tego pajaca powyzej zbanowac na dłużej. Może w końcu odejdzie od pornoli w necie i zauważy że realni ludzie naprawde istnieją.

A Tobie loco życzę na tyle ślepej laski żeby choc raz Ci dała... Tongue

__________________
r2

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez rus1: 29-04-2009 11:44.

29-04-2009 11:38 rus1 jest offline Szukaj postów użytkownika: rus1 Dodaj rus1 do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » ZASIADANIE milotek , kubus , kropka

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH