Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING belteszassar ; staryy ; Evo ; japhar ; flx » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony belteszassar ; staryy ; Evo ; japhar ; flx 14 Ankieta - średnia ocena: 7,4314 Ankieta - średnia ocena: 7,43
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wtedy nie było by pushingu, skoro obie postaci zostały usunięte

zgłoszenia sprzedaży przedmiotów nie widziałem
a widziałem też przelogowania na jednym komputerze między kontami flx a bleteszassar (kolejny powód by dać bana za złamanie regulaminu/ograniczeń dotyczących przekazania punktów)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
04-03-2009 15:32 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
japhar
Newbie


Data rejestracji: 06-09-2007
Postów: 5
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odnosnie przelogowan miedzy flx <> belt~ to nie wiem, dlatego nie bede sie wypowiadal, ale jakim prawem zwrocenie pr ze wspolnego konta jest karane ?

edit: odnowsnie zglosznie, to poszukaj dobrze:

Data wysłania: 2008-07-09 18:33:27

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez japhar: 04-03-2009 17:25.

04-03-2009 16:35 japhar jest offline Szukaj postów użytkownika: japhar Dodaj japhar do Listy kontaktów
flx
Newbie


Data rejestracji: 06-02-2008
Postów: 8
Kraina: Necropolia II
Skąd: swb

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na jednym kompie flx -> belt? to juz serio jakas pomylka, owszem belt logowal sie umnie z 6 razy moze ale na r7 lub r4 bylem przytym i naprawde nie dam sobie powiedziec ze bylo inaczejSmile

dalej czekam na pozytywne rozpatrzenie mojej sprawySmile

pozdrawiam flx!

i odrazu zapytam to moze nam oszczedzic duzo czasu:

czy tutaj rozmowa odbywa sie na zasadzie:

1. admin ma zawsze racje
2. jesli masz jaki problem lub sie z czym nie zgadzasz to patrz punkt 1

jak by dalo sie do tego ustosunkowac bede wdzieczny mysle ze to duzo nam ulatwi Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez flx: 04-03-2009 21:24.

04-03-2009 21:22 flx jest offline Szukaj postów użytkownika: flx Dodaj flx do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
na jednym kompie flx -> belt? to juz serio jakas pomylka, owszem belt logowal sie umnie z 6 razy moze ale na r7 lub r4 bylem przytym i naprawde nie dam sobie powiedziec ze bylo inaczej


to samo pisaliście o logowaniach z jednego komputera flx z japhar ;]

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
05-03-2009 09:23 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
japhar
Newbie


Data rejestracji: 06-09-2007
Postów: 5
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
to samo pisaliście o logowaniach z jednego komputera flx z japhar ;]


Gdzie i kiedy ?

Mozesz sie ustosunkowac do mojego posta powyzej ? Bo dalej nie rozumiem dlaczego nie moglem oddac belteszassarowi JEGO PR.
05-03-2009 10:22 japhar jest offline Szukaj postów użytkownika: japhar Dodaj japhar do Listy kontaktów
tan_Wehron
Forum Ace


images/avatars/avatar-16440.gif

Data rejestracji: 05-03-2008
Postów: 75
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: twój tata ma fiata?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szanowny panie C47
nie rozumiem dlaczego u gracza EVO zaistniał push skoro ja swojej szybkości za 150k sprzedac nie mogęWink

koniec gry koszulka szybkości !!!!!!!!!

na PW dostaje informacje że warta jest 140k a już na pewno nie 160-180k tak jak zostało to przytoczone przez Pana. Proszę więc o wzięcie tego faktu pod uwagę i umożliwienie gry tym dla których stanowi ona jeszcze przyjemnoścSmile

__________________
mój nick: Palikot
12-03-2009 18:25 tan_Wehron jest offline Szukaj postów użytkownika: tan_Wehron Dodaj tan_Wehron do Listy kontaktów
japhar
Newbie


Data rejestracji: 06-09-2007
Postów: 5
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up :-)
13-03-2009 18:34 japhar jest offline Szukaj postów użytkownika: japhar Dodaj japhar do Listy kontaktów
Evolka
Triple Ace


Data rejestracji: 21-01-2008
Postów: 187
Klan: No_Fear
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tan_Wehron napisał(a)
szanowny panie C47
nie rozumiem dlaczego u gracza EVO zaistniał push skoro ja swojej szybkości za 150k sprzedac nie mogęWink

koniec gry koszulka szybkości !!!!!!!!!

na PW dostaje informacje że warta jest 140k a już na pewno nie 160-180k tak jak zostało to przytoczone przez Pana. Proszę więc o wzięcie tego faktu pod uwagę i umożliwienie gry tym dla których stanowi ona jeszcze przyjemnoścSmile


I z tego co widze to mniałem racjeSmile szybkosc niejest juz tyle warta co kiedysSmile
a ja przez te 30 dni nic niewbije 0pkt ;/ a długi sa takie same
ce czy jest szansa na to ze mnie odblokujesz przed koncem bana?

__________________
Nick R3/13:Evo
15-03-2009 10:52 Evolka jest offline Szukaj postów użytkownika: Evolka Dodaj Evolka do Listy kontaktów
japhar
Newbie


Data rejestracji: 06-09-2007
Postów: 5
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

warny masz czas rozdawac, ale odpisac to juz nie, bez komentarza. Roll Eyes
18-03-2009 21:35 japhar jest offline Szukaj postów użytkownika: japhar Dodaj japhar do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING belteszassar ; staryy ; Evo ; japhar ; flx

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH