Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » Chyba nie warto tego trzymać, co? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Chyba nie warto tego trzymać, co?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Aylinn
Triple Ace


images/avatars/avatar-1953.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 227
Kraina: Moria
Skąd: znikąd

Chyba nie warto tego trzymać, co? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Miecz dwuręczny

Broń dwuręczna
Obrażenia: 15 - 25
Cechy: Trafienie -1
Wymagania: SIŁA: 25, ZWINNOŚĆ: 15, POZIOM: 30

Sprzedam chyba.
PS: To i tak najdroższa rzecz jaka do tej pory trafiłam Frown

__________________
Rasa: Łapacz Bęcków Broń: Okrutny Nóż Do Masła
18-08-2006 13:07 Aylinn jest offline Strona domowa Aylinn Szukaj postów użytkownika: Aylinn Dodaj Aylinn do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to jest w sklepie
18-08-2006 13:13 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Horazon
Forum Ace


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 96
Skąd: Rubikon

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli masz dużo siły i zręczności zostaw... Ale jak narazie nie spotkałem się aby ktoś walczył dwu-ręczną bronią.

__________________
Po co bujasz Lechu, prąd i tak będzie droższy...

18-08-2006 13:14 Horazon jest offline Szukaj postów użytkownika: Horazon Dodaj Horazon do Listy kontaktów
DeeSeL
Junior Member


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 21
Kraina: Necropolia
Skąd: -SALEM-

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja bym na twoim miejscu przytrzymał to w zbrojowni do czasu uzbierania surowców (ludzi, krwi) potrzebnych do rozbudowy kwadratu. Nie sztuka sprzedać i po chwili tą kasę 'oddać' innemu wampirowi po przegranej walce Wink .
18-08-2006 13:14 DeeSeL jest offline Szukaj postów użytkownika: DeeSeL Dodaj DeeSeL do Listy kontaktów
Aylinn
Triple Ace


images/avatars/avatar-1953.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 227
Kraina: Moria
Skąd: znikąd

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Aylinn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

DeeSeL, a kto mówi, że ja tę kasę będę trzymać? Big Grin

Kartel - tak właśnie myślałam Smile

__________________
Rasa: Łapacz Bęcków Broń: Okrutny Nóż Do Masła
18-08-2006 13:17 Aylinn jest offline Strona domowa Aylinn Szukaj postów użytkownika: Aylinn Dodaj Aylinn do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na 30lvl ze spokojem bedziesz miala lepsze zabawki
18-08-2006 13:18 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Doriath
Newbie


Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 7
Skąd: Transylwania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wiedziałem gdzie to napisać, więc napisze tutaj Tongue
Opłaca się zostawić takie cuś?

Pałka Draculi
Broń jednoręczna
obr: 3-6
cechy: Trafienie +4, 2 do PKT Krwi za każde trafienie

z góry dzięki
ps. co lepiej używać? miecz czy rapier?
19-08-2006 12:45 Doriath jest offline Szukaj postów użytkownika: Doriath Dodaj Doriath do Listy kontaktów
Corn33
Triple Ace


Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 201
Klan: to głupi tasiemiec...
Kraina: Moria III
Skąd: jestem

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Doriath

nie wiedziałem gdzie to napisać, więc napisze tutaj Tongue
Opłaca się zostawić takie cuś?

Pałka Draculi
Broń jednoręczna
obr: 3-6
cechy: Trafienie +4, 2 do PKT Krwi za każde trafienie

z góry dzięki
ps. co lepiej używać? miecz czy rapier?


Zalezy ktory masz lvl. Ja np. na 4 bym juz tego nie uzywal.

__________________
Najważniejsze, to Żyć pełnią życia!...powiedział skazany na dożywocie, do skazanego na śmierć
19-08-2006 12:48 Corn33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Corn33 Dodaj Corn33 do Listy kontaktów
Doriath
Newbie


Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 7
Skąd: Transylwania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ta pałka jest od 15 Tongue
Mam 12 lvl więc co lepsze? miecz czy rapier?
19-08-2006 12:52 Doriath jest offline Szukaj postów użytkownika: Doriath Dodaj Doriath do Listy kontaktów
Artanis
Junior Member


Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 17
Skąd: ten skill ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Doriath

Ta pałka jest od 15 Tongue
Mam 12 lvl więc co lepsze? miecz czy rapier?


jak masz duzo zwinnosci miecz , jak malo rapier

__________________
ger
19-08-2006 13:04 Artanis jest offline Szukaj postów użytkownika: Artanis Dodaj Artanis do Listy kontaktów
Corn33
Triple Ace


Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 201
Klan: to głupi tasiemiec...
Kraina: Moria III
Skąd: jestem

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od 15 :o Przeciez to szajs...czy sie myle?

__________________
Najważniejsze, to Żyć pełnią życia!...powiedział skazany na dożywocie, do skazanego na śmierć
19-08-2006 13:09 Corn33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Corn33 Dodaj Corn33 do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niby tak, ale wymagania sufix podnosi bo jest wyjechany w kosmos.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


19-08-2006 13:11 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Doriath
Newbie


Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 7
Skąd: Transylwania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokładne jej dane:
Pałka Draculi
Broń jednoręczna
obr: 3-6
cechy: Trafienie +4, 2 do PKT Krwi za każde trafienie
Wymagania: 10 Wiedza, 15 Poziom

Pozdrawiam
ps. mi również wydaje się że to szajs.
ps2. właśnie ja sprzedałem 6350 Big Grin
19-08-2006 13:12 Doriath jest offline Szukaj postów użytkownika: Doriath Dodaj Doriath do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » Chyba nie warto tego trzymać, co?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH