Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » NIEREGULAMINOWE TREŚCI W PROFILU Ten portret to chyba przesada » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ten portret to chyba przesada 10 Ankieta - średnia ocena: 3,7010 Ankieta - średnia ocena: 3,70
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ksw
Forum Ace


images/avatars/avatar-13387.jpg

Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 79
Kraina: Moria III

Ten portret to chyba przesada Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?a=profile&uid=274

Down: Nie chodzi mi o rozdawanie banów tylko właśnie o usuniecie portretu. Teraz jest ok. Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ksw: 02-03-2009 17:53.

02-03-2009 10:56 Ksw jest offline Szukaj postów użytkownika: Ksw Dodaj Ksw do Listy kontaktów
Marta
Ex Operator R9, R13 i RU


images/avatars/avatar-14476.jpg

Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 1.593

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgodnie z regulaminem składajacy skargę powinien w pierwszej kolejności wysłac wiadomosc z prośbą o zmianę obrazka. W związku z tym, iż punkt ten nie został dopełniony, nie wyciagam dalszych konsekwencji poza usunięciem obrazka z profilu gracza.

__________________
cytat:
Wojteq napisał(a)
Dlatego powinniśmy być wdzięczni - my, jako zbiorowość graczy serwera Moria III - za Panią Martę, która w swej bezwzględności jest przynajmniej dla wszystkich tak samo surowa; ergo: sprawiedliwa.

02-03-2009 11:52 Marta jest offline Szukaj postów użytkownika: Marta Dodaj Marta do Listy kontaktów
bulakj
Ex-Team


images/avatars/avatar-14465.jpg

Data rejestracji: 05-03-2008
Postów: 257
Klan: Zajonce Plejboja
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Z kontowni

RE: Ten portret to chyba przesada Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:

Down: Nie chodzi mi o rozdawanie banów tylko właśnie o usuniecie portretu. Teraz jest ok. Smile


Jakie ok???
Portret jest tragiczny. Obraża moje uczucia religijne i proszę o jego usunięcie. To już zakrawa na recydywę....

__________________
13.08.2013 koniec z syfem zwanym BW


Oderint, dum metuant.
Naczelny dewot i homofob Rzeczpospolitej Big Grin
03-03-2009 22:09 bulakj jest offline Szukaj postów użytkownika: bulakj Dodaj bulakj do Listy kontaktów
drep
Lord


images/avatars/avatar-12301.jpg

Data rejestracji: 15-11-2007
Postów: 345
Klan: MASS
Kraina: Necropolia III
Skąd: Zewsząd

RE: Ten portret to chyba przesada Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bulakj napisał(a)
cytat:

Down: Nie chodzi mi o rozdawanie banów tylko właśnie o usuniecie portretu. Teraz jest ok. Smile


Jakie ok???
Portret jest tragiczny. Obraża moje uczucia religijne i proszę o jego usunięcie. To już zakrawa na recydywę....


Dostanę warna, ale trudno: Moje uczucia religijne obraża Twój nick na forum - zmień go proszę...


cytat:
artifex napisał(a)
(...)
ps. kochanych uduchowionych wierzących zapraszam do kościoła na skargę do księdza, może on wam pomoże.


No coś Ty, przyzna się przed księdzem, że gra w grę o wampirach (demonach)? xD

__________________
r4: drep

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez drep: 04-03-2009 08:20.

04-03-2009 00:38 drep jest offline Szukaj postów użytkownika: drep Dodaj drep do Listy kontaktów
artifex
Lord


Data rejestracji: 04-09-2007
Postów: 316
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Skąd: od mamy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O ten portret była już podobna afera na R2.
666 nie został wtedy zbanowany i nie stanie się to tutaj, bo nie ma ku temu przyczyny i mocnego powodu. Avatar to wraz z profilem budują daną postać, jej charakter i styl w jakim ma się prezentować. 666 stawia na taki i to wyłącznie jego sprawa, a żadna postać i jej charakter w jakikolwiek sposób nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości i nie wykracza poza bloodwars.
Imo tu nie chodzi o wasze uczucia religijne ( w które szczerze wątpię), ale o czystą zawiść z uwagi na pozycję w rankingu.
Mam nadzieje że op dojdzie do tego samego wniosku.

ps. kochanych uduchowionych wierzących zapraszam do kościoła na skargę do księdza, może on wam pomoże.
04-03-2009 07:20 artifex jest offline Szukaj postów użytkownika: artifex Dodaj artifex do Listy kontaktów
bulakj
Ex-Team


images/avatars/avatar-14465.jpg

Data rejestracji: 05-03-2008
Postów: 257
Klan: Zajonce Plejboja
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Z kontowni

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żałośni jesteście - tyle w tym temacie.... nie będe się zniżał do waszego poziomu, bo bym się musiał czołgać.

__________________
13.08.2013 koniec z syfem zwanym BW


Oderint, dum metuant.
Naczelny dewot i homofob Rzeczpospolitej Big Grin
04-03-2009 07:33 bulakj jest offline Szukaj postów użytkownika: bulakj Dodaj bulakj do Listy kontaktów
Marta
Ex Operator R9, R13 i RU


images/avatars/avatar-14476.jpg

Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 1.593

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

666
Postać: 666

Obraza uczuć religijnych - ban stały.

__________________
cytat:
Wojteq napisał(a)
Dlatego powinniśmy być wdzięczni - my, jako zbiorowość graczy serwera Moria III - za Panią Martę, która w swej bezwzględności jest przynajmniej dla wszystkich tak samo surowa; ergo: sprawiedliwa.

04-03-2009 08:47 Marta jest offline Szukaj postów użytkownika: Marta Dodaj Marta do Listy kontaktów
bulakj
Ex-Team


images/avatars/avatar-14465.jpg

Data rejestracji: 05-03-2008
Postów: 257
Klan: Zajonce Plejboja
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Z kontowni

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak zgłaszajacy skargę - pozwól ze ostatni raz się wypowiem. Nie było moim celem wyeliminowanie gracza 666. Nie zazdroszczę mu pozycji w rankingu jak łaskawcy powyżej raczyli zauważyć. Co do moich uczuc religijnych - jestem wierzący i wcale się tego nie wstydzę, dlatego takie obrazki mnie denerwują. Sądzę, ze nie jestem w tym odosobniony, tylko innym po prostu brak odwagi, zeby to napisać, bo przecież przyznanie się do swojej wiary to straszny obciach według niektórych...

Reasumując - proszę o ściągniecie bana z postaci 666 - to moim zdaniem zbyt surowa kara. Mam nadzieję, że gracz również pójdzie na ustępstwa i usunie portret.

__________________
13.08.2013 koniec z syfem zwanym BW


Oderint, dum metuant.
Naczelny dewot i homofob Rzeczpospolitej Big Grin
04-03-2009 09:09 bulakj jest offline Szukaj postów użytkownika: bulakj Dodaj bulakj do Listy kontaktów
ziele666
Forum Ace


images/avatars/avatar-130.jpg

Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 80
Klan: PARADOX
Kraina: Moria
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy jest mi ktoś w stanie to wytłumaczyć ?

Co się zmieniło w przeciągu dwóch lat odkąd używałem tego samego awatar-a ?

Mamy tutaj do czynienia raczej z dyskryminacją i zamachem na wolność wypowiadania poglądów.

Dla ignorantów - autorem tego obrazu jest Szwajcarski artysta H.R.Giger.

Poza tym to nieuczciwe - nie zostałem w żaden sposób uprzedzony że ten awatar może kogoś obrażać.

Poza tym awatar był "dopuszczony" przez poprzednich operatorów.

__________________
Moria III

Nick: 666
04-03-2009 09:22 ziele666 jest offline Szukaj postów użytkownika: ziele666 Dodaj ziele666 do Listy kontaktów
Kisiel
Triple Ace


images/avatars/avatar-13.jpg

Data rejestracji: 10-09-2006
Postów: 208
Klan: PoSSeSSeD
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

żałosne op który nie zna się na regulaminie ? od kiedy za obrazki w profilu dostaje sie bany stałe ? chyba kogoś poniosło i to ostro
04-03-2009 09:35 Kisiel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kisiel Dodaj Kisiel do Listy kontaktów
Marta
Ex Operator R9, R13 i RU


images/avatars/avatar-14476.jpg

Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 1.593

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro avatar został przeze mne usunięty, to chyba wyraźny sygnał, że nie powinien znajdować się w profilu. Ponowne jego umieszczenie traktuję jako zlekceważnie mojej decyzji. Avatar obraża uczucia religijne innych użytkowników.
Ban podtrzymuję. Ewentualne skargi proszę składać do Administracji.

__________________
cytat:
Wojteq napisał(a)
Dlatego powinniśmy być wdzięczni - my, jako zbiorowość graczy serwera Moria III - za Panią Martę, która w swej bezwzględności jest przynajmniej dla wszystkich tak samo surowa; ergo: sprawiedliwa.

04-03-2009 09:36 Marta jest offline Szukaj postów użytkownika: Marta Dodaj Marta do Listy kontaktów
Undzior
Full Member


Data rejestracji: 19-03-2007
Postów: 71
Kraina: Moria
Skąd: Centrum

No chyba pani OP przesadzila .... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba przesadzilas mloda damo z tym banem.
Gosc tj. Hans Rudolf Giger jest artysta i to nie jakims skandalista czy oszolomem , ktory macha pedzlem gdzie popadnie.
Zwaz ze nawet tworzyl postacie do filmu OBCY.
Chcesz sie bawic w cenzurowanie sztuki moze jeszcze??
Zanim zdecydujesz si ena powazne kroki, poczytaj, pogadaj z ludzmi i jesli jest ku temu potrzeba popros 666 zeby zdjal - W OSTATECZNOSCI. A nie ban poniewaz cos sie nie spodobalo.


Ten watek byl juz poruszany z c47 wiec nie barodz rozumiem bana na innym serverze.


Undi


Dla tych co nie czytajaz banalnej Wikipedia.
cytat:
"Twórczość Gigera jest często określana jak"obiomechaniczna&", jako że świetnie opisuje istotę XX wieku, charakteryzującego się zdumiewający postępem technologicznym. Prace Gigera pokazują w jaki sposób ów postęp zniewolił ludzkość, zmuszając ją do życia w symbiozie ze światem maszyn. Wiele jego prac przedstawia okropny świat przyszłości, zniszczony przez nuklearne opady, świat beznadziejnej alienacji, pozbawiony ludzi i zwierząt, zdominowany przez bezduszne wieżowce, plastik i stal.

Pierwszym projektem filmowym zleconym Gigerowi było wykonanie szkiców do filmu "Diuna&". Wziął również udział w realizacji filmu Ridleya Scotta, pt. "Obcy". Jego wkład do filmu został 14 kwietnia 1980 nagrodzony oscarem za Najlepsze Efekty Wizualne. Prace Gigera można również znaleźć w branży muzycznej. Artysta projektował okładki albumów, zaprojektował statyw na mikrofon, a także wydał limitowaną edycję gitar IBANEZ.

Pomysł zaprojektowania i wykonania mikrofonu dla zespołu muzycznego (Korn) podsunął artyście jego agent.Giger od lidera zespołu dostał wolną rękę, jednakże musiał spełnić jeden warunek: podstawa miała być ruchoma i biomechaniczna.

Krytycy sztuki często opisują jego twórczość jako jednoczesne używanie mikroskopu i teleskopu, co służy odkryciu najgłębszych tajemnic ludzkiej psychiki. Jest to spojrzenie w głębokie pokłady nieświadomości, którą współczesna ludzkość woli negować lub ignorować."
04-03-2009 09:46 Undzior jest offline Szukaj postów użytkownika: Undzior Dodaj Undzior do Listy kontaktów
drep
Lord


images/avatars/avatar-12301.jpg

Data rejestracji: 15-11-2007
Postów: 345
Klan: MASS
Kraina: Necropolia III
Skąd: Zewsząd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żałosne tłumaczenie żałosnej decyzji. Ten avatar obraże czyjeś tam uczucia. Moje uczucia religijne obraża Twój nick. W czym moje obrażone uczucia są mniej ważne niż autora tematu?

Wbrew pozorom jestem również stroną w tej sprawie i składam oficjalną skargę na bezmyślność i stronniczość OPa do administracji.

edit: Skarga wysłana do C47

__________________
r4: drep

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez drep: 04-03-2009 09:54.

04-03-2009 09:48 drep jest offline Szukaj postów użytkownika: drep Dodaj drep do Listy kontaktów
ziele666
Forum Ace


images/avatars/avatar-130.jpg

Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 80
Klan: PARADOX
Kraina: Moria
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Marta [ru] napisał(a)
Skoro avatar został przeze mne usunięty, to chyba wyraźny sygnał, że nie powinien znajdować się w profilu. Ponowne jego umieszczenie traktuję jako zlekceważnie mojej decyzji. Avatar obraża uczucia religijne innych użytkowników.
Ban podtrzymuję. Ewentualne skargi proszę składać do Administracji.


Nie mam zamiaru dyskutować nad pojęciem "obraza uczuć religijnych" bo czymże ona się różni od obrazy ulubionej marki samochodu czy klubu sportowego ?

Problem polega na tym że nie zostałem poinformowany że avatar kogoś obraża, nie miałem również pojęcia żezostał usunięty przez OP.

Szanowna Pani Marta mogła odrobinę się wysilić i wysłać do mnie jednozdaniową informację że usunęła avatar.

Zakładam że z powodu nawału obowiązków tego nie zrobiła.

Co nie zmienia faktu że ban jest bezpodstawny z powodu braku informacji do mnie.

__________________
Moria III

Nick: 666
04-03-2009 09:58 ziele666 jest offline Szukaj postów użytkownika: ziele666 Dodaj ziele666 do Listy kontaktów
bulakj
Ex-Team


images/avatars/avatar-14465.jpg

Data rejestracji: 05-03-2008
Postów: 257
Klan: Zajonce Plejboja
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Z kontowni

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Undzior - wytłumacz mi co mają jakieś gitary, mikrofony i inne bzdety do zrobienia z Jezusa procy? To ma być sztuka? Niech ten wielki "artysta" przedstawi w ten sposób Mahometa - zobaczysz co się stanie. Wolność słowa nie upoważnia nikogo do obrażania jakiejkolwiek religii. Nie wyjeżdżaj mi tutaj z tekstem, ze mój nick obraża Twoje uczucia, bo po prostu się ośmieszasz....

Do 666 - jeśli wiarę (religię) tarktujesz na równi z samochodem to moge Ci tylko współczuć...

__________________
13.08.2013 koniec z syfem zwanym BW


Oderint, dum metuant.
Naczelny dewot i homofob Rzeczpospolitej Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bulakj: 04-03-2009 10:08.

04-03-2009 10:03 bulakj jest offline Szukaj postów użytkownika: bulakj Dodaj bulakj do Listy kontaktów
Asmodeusz2
Newbie


Data rejestracji: 26-02-2009
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bulakj: Normalnie prawisz morały jak któryś z miłościwe nam panujących braci K.
Moje uczucia religijne obraża każdy klecha, zakonnik i zakonnica, takoż każdy mijany kościół i kaplica i jakoś z tego powodu nie krzyczę że żądam ich usunięcia.
Piszesz o obrazie uczuć religijnych, a zapomniałeś o jeden sprawie:
zazdrość jest jednym z 7 grzechów głównych.
04-03-2009 10:08 Asmodeusz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmodeusz2 Dodaj Asmodeusz2 do Listy kontaktów
drep
Lord


images/avatars/avatar-12301.jpg

Data rejestracji: 15-11-2007
Postów: 345
Klan: MASS
Kraina: Necropolia III
Skąd: Zewsząd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bulakj napisał(a)
Undzior - wytłumacz mi co mają jakieś gitary, mikrofony i inne bzdety do zrobienia z Jezusa procy? To ma być sztuka? Niech ten wialki "artysta" przedstawi w ten sposób Mahometa - zobaczysz co się stanie. Wolność słowa nie upoważnia nikogo do obrażania jakiejkolwiek religii. Nie wyjeżdżaj mi tutaj z tekstem, ze mój nick obraża Twoje uczucia, bo po prostu się ośmieszasz....


Ahhh, więc to Ty decydujesz o tym, co może obrażać uczucia religijne a co nie? Alfa i Omega normalnie. A tak ciężko pojąć, że na świecie jest ponad 100tysięcy różnych religii, wyznać etc i zawsze coś będzie obrażać czyjeś uczucia?
Mamy środek Europy, XXI wiek, demokrację. Polega ona między innymi na tym, że jeśli czyjeś wierzenia, zasady etc się nam nie podobają zagryzamy zęby i tolerujemy to właśnei dlatego, że temu komuś w identyczny sposób nie podobają się nasze zasady czy wierzenia.

Dlaczego niby (a tak sugeruje decyzja OPa) zasady części społeczeństwa są ważniejsze od innych?

__________________
r4: drep
04-03-2009 10:11 drep jest offline Szukaj postów użytkownika: drep Dodaj drep do Listy kontaktów
bulakj
Ex-Team


images/avatars/avatar-14465.jpg

Data rejestracji: 05-03-2008
Postów: 257
Klan: Zajonce Plejboja
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Z kontowni

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Asmodeusz2 napisał(a)
bulakj: Normalnie prawisz morały jak któryś z miłościwe nam panujących braci K.
Moje uczucia religijne obraża każdy klecha, zakonnik i zakonnica, takoż każdy mijany kościół i kaplica i jakoś z tego powodu nie krzyczę że żądam ich usunięcia.
Piszesz o obrazie uczuć religijnych, a zapomniałeś o jeden sprawie:
zazdrość jest jednym z 7 grzechów głównych.



O światły wskaż mi proszę mą zazdrość. Posypię głowę popiołem, wezmę bicz i będę się chłostał w akcie pokuty....

__________________
13.08.2013 koniec z syfem zwanym BW


Oderint, dum metuant.
Naczelny dewot i homofob Rzeczpospolitej Big Grin
04-03-2009 10:13 bulakj jest offline Szukaj postów użytkownika: bulakj Dodaj bulakj do Listy kontaktów
animo
Junior Member


Data rejestracji: 25-02-2008
Postów: 16
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Asmodeuszu a może powiesz mi w jakiej religii fakt istnienia kościołów katolickich/chrześcijańskich a być może minaretów powoduje obrazę twoich uczuć religijnych?W którym kościele lub związku wyznaniowym zarejestrowanym są wyznawane takie wartości?
04-03-2009 10:14 animo jest offline Szukaj postów użytkownika: animo Dodaj animo do Listy kontaktów
Asmodeusz2
Newbie


Data rejestracji: 26-02-2009
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W moim własnym. Mam do tego pełne prawo zagwarantowane konstytucją.
04-03-2009 10:18 Asmodeusz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmodeusz2 Dodaj Asmodeusz2 do Listy kontaktów
animo
Junior Member


Data rejestracji: 25-02-2008
Postów: 16
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale to odpowiedź tak nie przymierzając pięciolatkiSmile jaki twój własny kościół?nie myl pojęć człowieku gdzie uczucia religijne a gdzie twoje przekonania jeśli musisz to doczytaj a potem dyskutuj
04-03-2009 10:21 animo jest offline Szukaj postów użytkownika: animo Dodaj animo do Listy kontaktów
barthos
Lord


images/avatars/avatar-6800.jpg

Data rejestracji: 24-09-2006
Postów: 356
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://en.wikipedia.org/wiki/To_Mega_Therion_(album)

Mi ten obraz zawsze kojarzył się z tą (skądinąd świetną) płytą. Czy jeśli umieszczę w opisie jakiś fragment tekstu z niej to zostanę ukarany banem? Dla mnie to nie obraza uczuć religijnych, ale raczej propagacja sztuki xD Pamiętam co było na r2 z tym obrazem i właściwie tylko czekałem aż i na r9 się zacznie...

Jeśli czyjaś wiara jest an tyle słaba że obraża ją jakiś obraz... szkoda gadać.
Nie pałam miłością do PSD, ale nie przesadzajmy, ban się nie należy.

I pytanie do bulakj: W jaki sposób obraża to Twoje uczucia?

__________________

04-03-2009 10:29 barthos jest offline Szukaj postów użytkownika: barthos Dodaj barthos do Listy kontaktów
Undzior
Full Member


Data rejestracji: 19-03-2007
Postów: 71
Kraina: Moria
Skąd: Centrum

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bulakj - i tu masz racje , bo zaczynasz oceniac ARTYSTE i jego SZTUKE!!!a nie osobe ktorej ta sztuka sie podoba,przeciez on nie robi tego celowo poniewaz jest p..........m degeneratem.
Z mojego opisu wyselekcjonowales to co jest tylko dodatkiem do jego tworczosci.
Nie napisalem ze obraza moje uczucia twoj nick ^^. To nie ja;]

Meritum....
Wielu bylo znakomitych artystow i nie zawsze to szlo w parze z pozytywnym ich postrzeganie,takze przez Kosciol. No ale to juz sa właściwości ocenne. Akurat w przypadku tego czlowieka nie mamy do czynienia z tym co mowisz i uwierz mi przegladnij sobie jego sztuke on nie jest czlowiekim ktory celowo profanuje , czy celowo skandalizuje. A przeciez znamy takich co chca zaistniec, wrzucaja to co bulwersujace i jest afera.

"obraża uczucia religijne" jest naprawdę nieostrym terminem. Zreszta chyba nie bedziemy mieszali tego tutaj , akurat przy tym artyscie to nie jest na miejscu.
Wiesz kuszenie Chrystusa moze miec rozne ksztalty i abstrakcje, a w tym przypadku nie jest on zbeszczeszczony ale pokazane jak najbardziej artystycznie. Mniej emocji.

Nie bede bawil sie w amina ale ban , zamiast rozmowy i przekonania przy wiekszej ilosci skarg, bo ja widze jedna to juz gruba przesada.

Mamy sie tu bawic i milo czas spedzac a nie utrudniac sobie zycie.

Undi

cytat:
P.S. Musze Ci powiedizec, ze emocje sa zlym doradca. Tak troche na przekor temu co tu piszmey, troche z historii krzewienie wiary, krucjaty, palenie ludz za herezje, stosunek do Zydow to tez karta historii Chrzescijanstwa wiec nie badzmy świętsi niz naprawde jestesmy
04-03-2009 10:31 Undzior jest offline Szukaj postów użytkownika: Undzior Dodaj Undzior do Listy kontaktów
drep
Lord


images/avatars/avatar-12301.jpg

Data rejestracji: 15-11-2007
Postów: 345
Klan: MASS
Kraina: Necropolia III
Skąd: Zewsząd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O czym ta dyskusja w ogóle? Obraza uczuć religijnych jest kwestią subiektywną i jako taka nie podlega ocenie prawno-formalnej. W naszym prawie jest taki zapis, ale stoi on w sprzeczności z konstytucją (co oczywiste w naszym ustroju) więc jest martwy i de facto nie obowiązuje.

A gra? Jest własnością prywatną, jej twórcy mogą wyraźnie zaznaczyć, iż muszą być tu respektowane zasady np katolickie i mają do tego pełne prawo. Ale wypadałoby to wyraźnie zaznaczyć w regulaminie w przeciwnym wypadku tego typu bany są bezpodstawne.

__________________
r4: drep

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez drep: 04-03-2009 10:39.

04-03-2009 10:39 drep jest offline Szukaj postów użytkownika: drep Dodaj drep do Listy kontaktów
bulakj
Ex-Team


images/avatars/avatar-14465.jpg

Data rejestracji: 05-03-2008
Postów: 257
Klan: Zajonce Plejboja
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Z kontowni

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Undi - nareszcie jakiś post w temacie, który trzyma poziomSmile
Co prawda nie zgadzam się tutaj z terminem "artysta" którym epatujesz, bo równie dobrze można nazwać artystką panią Nieznalską, która wiadomo co na krzyżu powiesiła i uznawała to za sztukę. Nie znam twórczosci tego pana, więc oceniam to co widzę. Moja ocena jest tutaj jednoznaczna - ten obraz jest obrazobórczy jak by na to nie patrzeć. Nie wiem co chciał przekazać przez niego twórca, ale w moim przypadku przekaz mu nie wyszedł.

Proszę wszystkich ujadaczy, żeby zamilkli już w tym temacie jeśli nie mają nic ciekawego i konstruktywnego do powiedzenia.

Jeszcze raz powtarzam - nie było moim celem doprowadzenie do banowania graczy, ale cieszę sie, ze wywiązała sie dyskusja, bo może pozwoli ona określić jakieś normy w grze.

__________________
13.08.2013 koniec z syfem zwanym BW


Oderint, dum metuant.
Naczelny dewot i homofob Rzeczpospolitej Big Grin
04-03-2009 10:52 bulakj jest offline Szukaj postów użytkownika: bulakj Dodaj bulakj do Listy kontaktów
animo
Junior Member


Data rejestracji: 25-02-2008
Postów: 16
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli czyjaś wiara jest an tyle słaba że obraża ją jakiś obraz... szkoda gadać.

Akurat to stwierdzenie jest moim zdaniem nietrafne, co ma obrażanie uczuć religijnych do słabej wiary?Czy jeśli jakiś kretyn powie ci w ostrych słowach że twoja mama jest kobietą rozwiązłą to obrazi cię to czy też nie, a jesli cię to obrazi to czy to osłabi twoją miłość do rodzicielki?


Co do całej sprawy uważam że powinno to zostać rozwiązane w jakiś polubowny sposób tym bardziej że jest wola u osób zainteresowanych, ban stały jest lekką przesadą.
04-03-2009 10:56 animo jest offline Szukaj postów użytkownika: animo Dodaj animo do Listy kontaktów
ziele666
Forum Ace


images/avatars/avatar-130.jpg

Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 80
Klan: PARADOX
Kraina: Moria
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

drep masz rację - niestety to o czym piszesz to walka z wiatrakami.

Chciałbym jednak, jeśli to możliwe aby ta dyskusja nie odciągnęła nas od meritum sprawy.

Nie zostałem w żaden sposób poinformowany przez "pokrzywdzonego" ani OP-a o tym że obraz Gigera jest komuś "solą w oku".

To że Pani Marta pozwoliła sobie na usunięcie obrazka z mojego profilu bez żadnego komentarza, chyba się nie liczy.

Co prawda zauważyłem że mój awatar zniknął ale sądziłem że to "moja wina".

__________________
Moria III

Nick: 666
04-03-2009 10:56 ziele666 jest offline Szukaj postów użytkownika: ziele666 Dodaj ziele666 do Listy kontaktów
bulakj
Ex-Team


images/avatars/avatar-14465.jpg

Data rejestracji: 05-03-2008
Postów: 257
Klan: Zajonce Plejboja
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Z kontowni

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

666 - odpowiedz, ale tak szczerze - czy gdybym napisał Ci wiadomość w grze, że Twój portret w jakikolwiek sposób jest mi "solą w oku", to usunąłbyś go? Wątpię - reakcją zapewne byłyby dziwne wiadomości i utrudnianie gry na wszelkie sposoby.

__________________
13.08.2013 koniec z syfem zwanym BW


Oderint, dum metuant.
Naczelny dewot i homofob Rzeczpospolitej Big Grin
04-03-2009 11:10 bulakj jest offline Szukaj postów użytkownika: bulakj Dodaj bulakj do Listy kontaktów
ziele666
Forum Ace


images/avatars/avatar-130.jpg

Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 80
Klan: PARADOX
Kraina: Moria
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bulakj a w jaki sposób ja mogę utrudniać ci grę ? Smile

W jednym masz rację - przy twojej skardze pewnie bym dyskutował, ale przy info od OP-a chyba nie miałbym wyboru.

Z resztą chyba nie sądzisz że celowo umieściłem swój awatar ponownie "wbrew" decycji OP-a ?

__________________
Moria III

Nick: 666
04-03-2009 11:13 ziele666 jest offline Szukaj postów użytkownika: ziele666 Dodaj ziele666 do Listy kontaktów
bulakj
Ex-Team


images/avatars/avatar-14465.jpg

Data rejestracji: 05-03-2008
Postów: 257
Klan: Zajonce Plejboja
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Z kontowni

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No nie żartuj - tak doświadczony gracz powinien wiedzieć, jak można komuś obrzydzić grę.

__________________
13.08.2013 koniec z syfem zwanym BW


Oderint, dum metuant.
Naczelny dewot i homofob Rzeczpospolitej Big Grin
04-03-2009 11:17 bulakj jest offline Szukaj postów użytkownika: bulakj Dodaj bulakj do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » NIEREGULAMINOWE TREŚCI W PROFILU Ten portret to chyba przesada

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH