Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH ... Pożeganie ... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony ... Pożeganie ... 9 Ankieta - średnia ocena: 9,009 Ankieta - średnia ocena: 9,009 Ankieta - średnia ocena: 9,009 Ankieta - średnia ocena: 9,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
hyperr
Newbie


images/avatars/avatar-12047.jpg

Data rejestracji: 04-12-2008
Postów: 9
Klan: Perwers,Kodex
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Szczecin

... Pożeganie ... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiec bardzo chce podziekowac za gre ludziom z którymi miałem przyjemnosc grac! Ale nadszedł czas zeby zakończyc tą monotonie. W szczególnossci za pomoc w grze dziekuje 78dyzio i over ! Bez was nie dałbym rady DZIEKI :*** i tez innym ale oni sie w szczególnosci przyczynili do rozwouju mojej postaci. I dla klanów które były mi bliskie PERWERS. KODEX. PSD !! AVE !!!

Raziel Mam nadzieje ze mnie zaprosisz do Poznania na Piwko Big Grin hehe
Che_Deva i tak jestes nupem Smile
Therion dzięki za wszystko !!
Caradriel Tobie też dzięki!
Inconnu :**
Vip3ra :** don't cry
mrrr
Aivo
misiek_NBG Umrzyj SSajonc Nupie^^
Spamer ;**
Hauru
Nikt Naczelny Ssaczu Smile

ADORISE: MOJA KOMPANKA DO REPKI :*****

Wiec co ja bede jeszcze pisać jeszcze raz Dzięki za mile spedzony czas! Mam nadzieje ze sie kiedys spotkamy na jakims Zlocie !!Smile


MAM NADZIEJE ZE KONTAK SIE NIE ZMIENI Z POWODU ZE SIE KASUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


AVE ALL


Hyper

__________________
~ThUG LIFE~

nick r3: hyper

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez hyperr: 04-03-2009 21:46.

04-03-2009 21:01 hyperr jest offline Szukaj postów użytkownika: hyperr Dodaj hyperr do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wczoraj już swój żal wyraziłem, jesteś osobą z którą dużo przeszedłem Wink

cóż do zobaczenia Wink żegnać się nie będę Tongue powodzenia nupku i jak to mówią umrzyj ssajonc Big Grin Big Grin

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

04-03-2009 21:09 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
vip3ra
Double Ace


images/avatars/avatar-25199.png

Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 143
Klan: MalkaviaN
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bede plakac Crying Crying

mojego hyperka nie bedzie... niuh niuh niuh Crying
i komu ja bede teraz marudzic o opis? ;-)

szkoda, ze uciekasz... ale i tak sie ode mnie nie uwolnisz ^^

bede Cie spamowac na gadulcu Big Grin

wiec sie nie zegnam ;d

dzieki za wszystko :*

__________________
rotfl rotfl TMOD rotfl rotfl
Troll Moderator


Wycena - R1, R3, R4, R6, R8, R10, R14

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez vip3ra: 04-03-2009 21:46.

04-03-2009 21:27 vip3ra jest offline Szukaj postów użytkownika: vip3ra Dodaj vip3ra do Listy kontaktów
Przewodnik
King


images/avatars/avatar-15274.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 834
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: z tamtąd albo stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szkoda że odchodzisz jak każdego wartościowego gracza nie znam cię ale fajną farmą byłeś Tongue Tongue
POWODZONKA W REALU I 3M SIĘ TAM JAKO Smile

__________________
cytat:
Rudek napisał(a)
Przewodnik
Niektórzy nie sa alkoholikami jak Ty i wola kase wydac na inny, znacznie lepszy cel.

...A JA PYTAM NA JAKI Smile ...

04-03-2009 21:28 Przewodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przewodnik Dodaj Przewodnik do Listy kontaktów
misieknbg
Full Member


Data rejestracji: 28-11-2008
Postów: 59
Kraina: Necropolia II
Skąd: Night Mare

RE: ... Pożeganie ... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no szkoda ze konczysz gre nastepa osoba co moglem liczyc na pomoc o puszcza to gra Crying no nic na kazdego przychodzi czas tez sie nie bede zegnal mam nadziej ze kontakt na gg bedzie nadal wkoncu na r9 w jednym klanie jestesmy Wink

ps. hyper dzieki za wszystko pozdro Wink
04-03-2009 21:41 misieknbg jest offline Szukaj postów użytkownika: misieknbg Dodaj misieknbg do Listy kontaktów
Krusnik02
Full Member


images/avatars/avatar-24917.jpg

Data rejestracji: 22-07-2007
Postów: 58
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying

szkoda, że Nas opuszczasz Frown no ale to Twój wybór, szanuję go Smile ale.. Tongue pewnie wrócisz xD ;*

Do zobaczenia Hyperq Smile

__________________

>> R3 <-> Ichigo <<

04-03-2009 22:11 Krusnik02 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krusnik02 Dodaj Krusnik02 do Listy kontaktów
Vidiu
Triple Ace


images/avatars/avatar-2140.gif

Data rejestracji: 25-01-2007
Postów: 196
Klan: POSSESSED
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jesteś chyba jedną z dwóch osób z bw, z którymi rozmawiałem na gg nie tylko o grzeBig Grin i tak na pewno pozostanie(masz mi trening rozpisac Tongue )

myślałem, że to ja pierwszy odejdę no ale niestety mnie uprzedziłeś

powodzenia i wracaj szybko

__________________

04-03-2009 22:24 Vidiu jest offline Szukaj postów użytkownika: Vidiu Dodaj Vidiu do Listy kontaktów
Lord_1987
Full Member


Data rejestracji: 09-02-2007
Postów: 60
Klan: PERWERS
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powodzonka w realu hypcio, nie bede sie rozpisywał bo to i tak nic nie zmieni.....gratuluje wyboru

__________________
Nick R7 i R18: Caradriel
04-03-2009 23:57 Lord_1987 jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_1987 Dodaj Lord_1987 do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

będzie Cie brakowało... Crying

i do zobaczenia na gg Wink

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
05-03-2009 11:00 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
aivo
Forum Ace


images/avatars/avatar-16405.gif

Data rejestracji: 25-07-2007
Postów: 92
Klan: -BK-
Kraina: Necropolia II
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolejna osoba ktorej udało sie wyrwac z tego nałogu;D Ja niestety nie mam dość silnej woli.

Powodzenia w rl Hyper!! Smile

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez aivo: 05-03-2009 15:31.

05-03-2009 15:30 aivo jest offline Szukaj postów użytkownika: aivo Dodaj aivo do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH ... Pożeganie ...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH