Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Niedziałające BW a sprawa premium » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Niedziałające BW a sprawa premium 13 Ankieta - średnia ocena: 8,6213 Ankieta - średnia ocena: 8,6213 Ankieta - średnia ocena: 8,6213 Ankieta - średnia ocena: 8,62
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
przemo84
Triple Ace


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 238
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Niedziałające BW a sprawa premium Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałbym się dowiedzieć, jak się ma sprawa premium, bo przez co najmniej 1 godzinę dzisiaj BW nie działało - wczoraj też były "zawiechy" z serwerem. Evil

W związku z tym jak się ma sprawa premium? Zostanie doliczone nam premium za czas, kiedy Wasze serwery nie działały? Big Grin Big Grin Big Grin

Pozdrawiam,

Przemo

EDYCJA:

Regulamin oraz Warunki Umowy
(...)

§2 Rejestracja
(...)

IV. Konta finansowane przez użytkownika. (zwane Premium)
Konto finansowane (Premium) uprawnia użytkownika do gry wolnej od reklam. Jednocześnie administrator zastrzega sobie prawo do udzielania specjalnych udogodnień dla użytkowników kont premium, ich modyfikacji, lub wstrzymania. Użytkownik nie nabywa innych praw niż te wyszczególnione w ROWU. Konto finansowane (Premium) podlega takim samym ograniczeniom jak konto bezpłatne. Użytkownik konta finansowanego (Premium) ma prawo do zwrotu opłaty za niewykorzystany czas użytkowania tylko w przypadku, gdy ustanie użytkowania nastąpiło z winy BW Team ale nie było spowodowane naruszeniem zasad wynikających z Zasad Gry oraz ROWU. Każde naruszenie Zasad Gry, ROWU lub przepisów prawa może skutkować zablokowanie lub usunięciem konta, a użytkownikowi nie przysługuje prawo do żadnych roszczeń ani zwrotu pieniędzy.

Wydaje mi się, że nie naruszyłem zasad gry oraz ROWU Big Grin

EDYCJA NR 2 Big Grin

Chodzi mi po prostu o przedłużenie premium o czas, kiedy serwer nie działał Big Grin

EDIT 3 Big Grin

O aktualizację rankingu i nocną przerwę po 4:00 się nie czepiam. ( Jeszcze. Big Grin )

__________________
R1 -> PrzemoJ
R8 -> PrzemoJ, Lucky Luke [poszły na przemiał]

Ten post był edytowany 6 raz(y), ostatnio edytowany przez przemo84: 07-03-2009 08:35.

07-03-2009 08:06 przemo84 jest offline Szukaj postów użytkownika: przemo84 Dodaj przemo84 do Listy kontaktów
Ebranox
Viking


images/avatars/avatar-1352.jpg

Data rejestracji: 29-09-2006
Postów: 695
Klan: Nie ogladam :P
Kraina: Moria III
Skąd: ..::NH::..

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Około 3 razy tak było... pierwszy i drugi raz po 20-30 min i trzeci raz godzinę.... o premium nie ma co się kłócić, jak by to trwało kilka dni to ok ale nie taki okres czasu.

Chciałbym się dowiedzieć czemu tak się działo i czy dzisiaj się to może powtórzyć.

__________________


Kompedium wiedzy BW i kalkulatory!
07-03-2009 08:17 Ebranox jest offline Szukaj postów użytkownika: Ebranox Dodaj Ebranox do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Max premium kosztuje 0.35 PLN za dzień.
Nawet jeśli BW. nie działało przez 12h to wychodzi jakieś 17.5 gr.
Ale niech będzie 18 gr.
Podaj nr konta wyśle ci pieniądze Smile

Zrobię coś dla tej gry

Edit:

A jak by doliczyć jeszcze aktualizacje rankingu i przerwę techniczną w nocy to też się należy zwrot premium Smile

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez adagio: 07-03-2009 08:31.

07-03-2009 08:27 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Ebranox
Viking


images/avatars/avatar-1352.jpg

Data rejestracji: 29-09-2006
Postów: 695
Klan: Nie ogladam :P
Kraina: Moria III
Skąd: ..::NH::..

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adagio napisał(a)
Max premium kosztuje 0.35 PLN za dzień.
Nawet jeśli BW. nie działało przez 12h to wychodzi jakieś 17.5 gr.
Ale niech będzie 18 gr.
Podaj nr konta wyśle ci pieniądze Smile

Zrobię coś dla tej gry

Edit:

A jak by doliczyć jeszcze aktualizacje rankingu i przerwę techniczną w nocy to też się należy zwrot premium Smile


też się do tego dopisuję Smile wspomożemy go kilkoma groszami Smile

a i jeszcze jedno, przemo jak chcesz przedłużyć czas premium o godzinę ?

Co to ludzie nie wymyślą żeby zyskać kilka groszy lub godzinkę premium! DEBILIZM !

__________________


Kompedium wiedzy BW i kalkulatory!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ebranox: 07-03-2009 08:36.

07-03-2009 08:34 Ebranox jest offline Szukaj postów użytkownika: Ebranox Dodaj Ebranox do Listy kontaktów
przemo84
Triple Ace


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 238
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Autor tematu Temat rozpoczęty przez przemo84
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ebranox napisał(a)
cytat:
adagio napisał(a)
Max premium kosztuje 0.35 PLN za dzień.
Nawet jeśli BW. nie działało przez 12h to wychodzi jakieś 17.5 gr.
Ale niech będzie 18 gr.
Podaj nr konta wyśle ci pieniądze Smile

Zrobię coś dla tej gry

Edit:

A jak by doliczyć jeszcze aktualizacje rankingu i przerwę techniczną w nocy to też się należy zwrot premium Smile


też się do tego dopisuję Smile wspomożemy go kilkoma groszami Smile

a i jeszcze jedno, przemo jak chcesz przedłużyć czas premium o godzinę ?

Co to ludzie nie wymyślą żeby zyskać kilka groszy lub godzinkę premium! DEBILIZM !



1. Z tego postu wynika, że trochę dłużej niż godzinkę

Zwrot pkt rep, wyzerowanie licznika ekspedycji + przedluzenie premium...


2. Lepiej przestań mnie obrażać, bo zacznę myśleć o skardze na Ciebie. Big Grin

3. Nie chodzi mi wcale o pieniądze, tylko o to, by regulamin był przestrzegany przez obie strony.

__________________
R1 -> PrzemoJ
R8 -> PrzemoJ, Lucky Luke [poszły na przemiał]

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez przemo84: 07-03-2009 08:45.

07-03-2009 08:39 przemo84 jest offline Szukaj postów użytkownika: przemo84 Dodaj przemo84 do Listy kontaktów
Ebranox
Viking


images/avatars/avatar-1352.jpg

Data rejestracji: 29-09-2006
Postów: 695
Klan: Nie ogladam :P
Kraina: Moria III
Skąd: ..::NH::..

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
przemo84 napisał(a)
cytat:
Ebranox napisał(a)
cytat:
adagio napisał(a)
Max premium kosztuje 0.35 PLN za dzień.
Nawet jeśli BW. nie działało przez 12h to wychodzi jakieś 17.5 gr.
Ale niech będzie 18 gr.
Podaj nr konta wyśle ci pieniądze Smile

Zrobię coś dla tej gry

Edit:

A jak by doliczyć jeszcze aktualizacje rankingu i przerwę techniczną w nocy to też się należy zwrot premium Smile


też się do tego dopisuję Smile wspomożemy go kilkoma groszami Smile

a i jeszcze jedno, przemo jak chcesz przedłużyć czas premium o godzinę ?

Co to ludzie nie wymyślą żeby zyskać kilka groszy lub godzinkę premium! DEBILIZM !



1. Z tego postu wynika, że trochę dłużej niż godzinkę

Zwrot pkt rep, wyzerowanie licznika ekspedycji + przedluzenie premium...


2. Lepiej przestań mnie obrażać, bo zacznę myśleć o skardze na Ciebie. Big Grin



Och chyba przez to że jestem nie wyspany mam taki zły, podły humor.
Ale widząc to co piszesz dochodzę do wniosku że ta gra niektórym ludziom według mnie robi gó*** z mózgu i powinna być dozwolona od lat 18

__________________


Kompedium wiedzy BW i kalkulatory!
07-03-2009 08:47 Ebranox jest offline Szukaj postów użytkownika: Ebranox Dodaj Ebranox do Listy kontaktów
assrid
Viking


images/avatars/avatar-7814.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 606
Kraina: Moria IV
Skąd: 4DON

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ebranox napisał(a)
cytat:
przemo84 napisał(a)
cytat:
Ebranox napisał(a)
cytat:
adagio napisał(a)
Max premium kosztuje 0.35 PLN za dzień.
Nawet jeśli BW. nie działało przez 12h to wychodzi jakieś 17.5 gr.
Ale niech będzie 18 gr.
Podaj nr konta wyśle ci pieniądze Smile

Zrobię coś dla tej gry

Edit:

A jak by doliczyć jeszcze aktualizacje rankingu i przerwę techniczną w nocy to też się należy zwrot premium Smile


też się do tego dopisuję Smile wspomożemy go kilkoma groszami Smile

a i jeszcze jedno, przemo jak chcesz przedłużyć czas premium o godzinę ?

Co to ludzie nie wymyślą żeby zyskać kilka groszy lub godzinkę premium! DEBILIZM !



1. Z tego postu wynika, że trochę dłużej niż godzinkę

Zwrot pkt rep, wyzerowanie licznika ekspedycji + przedluzenie premium...


2. Lepiej przestań mnie obrażać, bo zacznę myśleć o skardze na Ciebie. Big Grin



Och chyba przez to że jestem nie wyspany mam taki zły, podły humor.
Ale widząc to co piszesz dochodzę do wniosku że ta gra niektórym ludziom według mnie robi gó*** z mózgu i powinna być dozwolona od lat 18


no chyba tobie.. jak sa takie realia, ze trzeba po nocach sie ustawiac na expedycje, zeby cos upolowac, a serwer sie wywali to idzie sie wqr.. i to ostro

w nocy siedze poltorej godziny, mowie, pewnie zaraz podniosa.. nie podniesli
to nastawilem budzik na 6, bo po przerwie technicznej powinno dzialac... du.. nie dziala

widze, ze skoro niemasz takich problemow, to na poczatku mesiaca tluczesz najslabsze mobki, masz wszystkie blachy i zawsze cos zalozysz..
nie znasz realiow gry i zachowujesz sie jak zwykla lama

__________________
Śmierć jest łatwa..
gra zaczyna sie po niej..


cytat:
SushiMaker napisał(a)
PS. +1 tak sobie z lenistwa

07-03-2009 09:05 assrid jest offline Szukaj postów użytkownika: assrid Dodaj assrid do Listy kontaktów
Ebranox
Viking


images/avatars/avatar-1352.jpg

Data rejestracji: 29-09-2006
Postów: 695
Klan: Nie ogladam :P
Kraina: Moria III
Skąd: ..::NH::..

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wole zachowywać się jak zwykła lama niż półtorej godziny klikać odśwież i specjalnie nastawiać budzik na 6 rano Wink Podziwiam Cię Smile

__________________


Kompedium wiedzy BW i kalkulatory!
07-03-2009 09:07 Ebranox jest offline Szukaj postów użytkownika: Ebranox Dodaj Ebranox do Listy kontaktów
assrid
Viking


images/avatars/avatar-7814.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 606
Kraina: Moria IV
Skąd: 4DON

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ebranox napisał(a)
Wole zachowywać się jak zwykła lama niż półtorej godziny klikać odśwież i specjalnie nastawiać budzik na 6 rano Wink Podziwiam Cię Smile


i to jest wlasnie to, ze ludzie sobie ufaja. teraz rozumiem, dlaczego podziwiasz ludzi za cos takiego. bo na ciebie nie ma co liczyc i wszyscy cie zlewaja Big Grin

__________________
Śmierć jest łatwa..
gra zaczyna sie po niej..


cytat:
SushiMaker napisał(a)
PS. +1 tak sobie z lenistwa

07-03-2009 09:11 assrid jest offline Szukaj postów użytkownika: assrid Dodaj assrid do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
assrid napisał(a)


w nocy siedze poltorej godziny, mowie, pewnie zaraz podniosa.. nie podniesli
to nastawilem budzik na 6, bo po przerwie technicznej powinno dzialac... du.. nie dziala


Administracja co może wydawać się dziwne tez ma rodzinę i życie prywatne
I po iluś tam godzinach w pracy (tak to jest praca) maja serdecznie dosyć siedzenia przed kompem jeszcze w nocy, (nawet jak nawali ci kablówka i zadzwonisz do nich o 1 w nocy (jak w ogóle możliwość) to przyjadą dopiero rano naprawić problem

__________________

07-03-2009 09:11 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
_Cyr_
Double Ace


images/avatars/avatar-16401.jpeg

Data rejestracji: 08-02-2009
Postów: 116
Klan: Złodzieje Dusz
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przemo wsumie to ja Ci moge wyslac 1zł Smile

daruj sobie naprawde takie tematy ehhh

coś im sie zepsuło a ty panikujesz jak dzieciak zawsze moglo sie coś zepsuć i tyle


kto wie moze wiecej osob bedzie chetnych to ci wyslemy po 10gr Smile bedzie na piwko i zapomnisz o tym ze cos sie popsuło i im wybaczysz napewno ze BW ci nie dzialalo Wink

mam nadzieje ze milo wykorzystales czas gdy serwer nie dzialal no chyba ze siedziales i klikales caly czas ODSWIEZ z nadzieja gra wreszcie sie uruchomi bo ci wyprawa przepada lub atak Wink

zenada

P.S nie obrazam cie sam sie obraziles robiac ten temat

cyaaa

__________________
R1 : Cyrax

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez _Cyr_: 07-03-2009 09:12.

07-03-2009 09:11 _Cyr_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Cyr_ Dodaj _Cyr_ do Listy kontaktów
assrid
Viking


images/avatars/avatar-7814.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 606
Kraina: Moria IV
Skąd: 4DON

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adagio napisał(a)
cytat:
assrid napisał(a)


w nocy siedze poltorej godziny, mowie, pewnie zaraz podniosa.. nie podniesli
to nastawilem budzik na 6, bo po przerwie technicznej powinno dzialac... du.. nie dziala


Administracja co może wydawać się dziwne tez ma rodzinę i życie prywatne
I po iluś tam godzinach w pracy (tak to jest praca) maja serdecznie dosyć siedzenia przed kompem jeszcze w nocy, (nawet jak nawali ci kablówka i zadzwonisz do nich o 1 w nocy (jak w ogóle możliwość) to przyjadą dopiero rano naprawić problem


administracja raczej niema tu nic do zeczy, bo domyslam sie, ze to wina serwera, a domyslam sie, ze tego nie trzymaja przy lozku na stoliku nocnym tylko maja wykupiony hosting..
moze sie wywalic wszystko, premium, to sa grosze, ale chodzi o samo przygotowanie do expy (mobow bylo, jest i bedzie malo). administracja w pewien sposob sama nas zmusza do siedzenia do pozna nocy, wiec sie nie dziwcie, ze sa takie skargi..

__________________
Śmierć jest łatwa..
gra zaczyna sie po niej..


cytat:
SushiMaker napisał(a)
PS. +1 tak sobie z lenistwa

07-03-2009 09:22 assrid jest offline Szukaj postów użytkownika: assrid Dodaj assrid do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko już działa. Wysiadł router w DE.

PS. Wszystkie serwery działały:

np r1 Uptime:

09:25:52 up 176 days,


jak ktoś chce rekompensaty za niedziałające łącza internetowe to proponuję napisać do właściciela routera.

Na pewno ktoś się zlituje i przekaże te 18gr.

PS. wyprawy się nie marnowały, o ile wcześniej ktoś grał. (pełen limit wypraw odnawia się 24h).

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


07-03-2009 09:29 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla wszystkich niekumatych. Była awaria serwerów w Niemczech i stąd pad BW. Nie jest to zależne od BW TEAM. Od razu jak ich o tym zawiadomiłem zaczęli działać i po chwili wszystko było ok.

Zapominacie zdaje się, że w nocy ludzie mają prawo spać, a do tego w sobotę - spać trochę dłużej.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
07-03-2009 09:31 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Anfa
Lord


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 260
Klan: Fenix,SeX,ForDuke
Kraina: Necropolia
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja sie pytam czy wy musicie miec te servry w jakies dziurze w Niemczech, ja rozumiem ze opłaty sa niskie bo widziałam cennik

DLA WSZYTKICH KTÓRZY NIE WIEDZĄ GDZIE SĄ SERVERY BW:

http://www.giga-international.com/img/rzbilder/JD400068.jpg

http://www.giga-international.com/webcam.php

ten sprzet nie był projektowany do bycia serverem

Naprawde wystarczy postawic server nie tylko z nazywy w jakims normalnym miejscu, bo takich awari bedzie wiecej tymbardziej ze juz o tym pisałam

Była awaria prad siadł
KAZDA SERVEROWANIA NORMALNA MA AWARYJNE ZASILANIE!!! ZEBY PRZESTOJÓW NIE BYŁO

Panie u góry Rayneven jest jeszcze cos takiego jak osoba która zawsze pilnuje administrator i on sam odrazu na nagiosie czy innym gównie to widzi;/

__________________
;p "Boże chroń mnie przed prawiczkami i dziewicami +30"
ID: 48751
Login: Maskotka

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Anfa: 07-03-2009 10:42.

07-03-2009 10:38 Anfa jest offline Szukaj postów użytkownika: Anfa Dodaj Anfa do Listy kontaktów
Ebranox
Viking


images/avatars/avatar-1352.jpg

Data rejestracji: 29-09-2006
Postów: 695
Klan: Nie ogladam :P
Kraina: Moria III
Skąd: ..::NH::..

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Anfa napisał(a)
A ja sie pytam czy wy musicie miec te servry w jakies dziurze w Niemczech, ja rozumiem ze opłaty sa niskie bo widziałam cennik

DLA WSZYTKICH KTÓRZY NIE WIEDZĄ GDZIE SĄ SERVERY BW:

http://www.giga-international.com/img/rzbilder/JD400068.jpg

http://www.giga-international.com/webcam.php

ten sprzet nie był projektowany do bycia serverem

Naprawde wystarczy postawic server nie tylko z nazywy w jakims normalnym miejscu, bo takich awari bedzie wiecej tymbardziej ze juz o tym pisałam

Była awaria prad siadł
KAZDA SERVEROWANIA NORMALNA MA AWARYJNE ZASILANIE!!! ZEBY PRZESTOJÓW NIE BYŁO

Panie u góry Rayneven jest jeszcze cos takiego jak osoba która zawsze pilnuje administrator i on sam odrazu na nagiosie czy innym gównie to widzi;/


Raz. padł/y router/y
Dwa. <ironia>ten sprzęt był projektowany pod kafejkę <ironia>
Trzy. Jak zamieszczasz linka i chcesz się kłócić na ten temat to pierwsze się z nim zapoznaj Smile

edit: a i ta firma ma takiego pana admina Wink

__________________


Kompedium wiedzy BW i kalkulatory!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ebranox: 07-03-2009 11:09.

07-03-2009 11:08 Ebranox jest offline Szukaj postów użytkownika: Ebranox Dodaj Ebranox do Listy kontaktów
krwawik
Junior Member


Data rejestracji: 17-12-2008
Postów: 18
Kraina: Necropolia

troche z innej beczki Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co z aukcjami?? ktorych nie mozna bylo licytowac pare ladnych godzin.. i droga sprawa jest aukcja np na mori V konczy sie 4:20 chcesz licytowac i nie mozesz bo jest robiony update moze zrobcie cos z tym
07-03-2009 11:10 krwawik jest offline Szukaj postów użytkownika: krwawik Dodaj krwawik do Listy kontaktów
Xzar
Kozioł Zagłady


images/avatars/avatar-24905.jpg

Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 2.010
Klan: Perwersi
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przenoszę do misz-maszu, bo z systemem gry nie ma to nic wspólnego.
07-03-2009 11:12 Xzar jest offline Szukaj postów użytkownika: Xzar Dodaj Xzar do Listy kontaktów
Anfa
Lord


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 260
Klan: Fenix,SeX,ForDuke
Kraina: Necropolia
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ebranox, właz administracji w ...
Nie masz bladego pojęcia o sieciach i serverach Big Grin gratulacjeBig Grin

__________________
;p "Boże chroń mnie przed prawiczkami i dziewicami +30"
ID: 48751
Login: Maskotka
07-03-2009 11:17 Anfa jest offline Szukaj postów użytkownika: Anfa Dodaj Anfa do Listy kontaktów
Mania_Pl_
Member


images/avatars/avatar-13171.gif

Data rejestracji: 05-07-2008
Postów: 33
Klan: Scoia_tael
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Pl , jak w niku :-]

Co do utraconej premk Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A to admini sądzą że wszystko jest oka ??
Że oddadzą 18gr i jest git ??

No beż obrazy , wczoraj ledwo co zacząłem robić wyprawy , LEDWO !! LEDWO ZROBIŁEM 4 z 24 czyli zostało mi w sumie 20 . plus minus przez noc straciłem 8 wyprawek !! A w drugim Akcie jest BARDZO DUŻO !! Nie wspomnę o atakach :-/


Mam taki system pracy że czasami jestem zmuszony grać tylko iwy łącznie po nocach więc proszę bez takich tekstów "jest sobotnia noc i ludzie chcieli by się wyspać " lub "podaj numer konta to ci wyślę pieniądze" .


adagio za kogo ty się uważasz ??? Że graczy traktujesz jak szmaty i żebraków ??

SushiMaker "PS. wyprawy się nie marnowały, o ile wcześniej ktoś grał. (pełen limit wypraw odnawia się 24h) "

Jeżeli wcześniej grał :-/ Panie WIELKI ADMINIE CZY WIESZ CO TO ZA SYSTEM PRACY 4Brygadówka ??
Wyobraź sobie że mnie nie mam możliwości czasami inaczej grać ja w nocy !! Bo taki mam system pracy a stracone wyprawki i ataki z nie naszej winy powinny być dodane !!



Ps: Widzę że admini z dnia na dzień są coraz bardziej chamscy , LENIWI . Popisówkę dziś daliście piękną !! +1 000 dla każdego admina który tu się "wypowiedział" To po co wy jesteście ?? Skoro sami mamy pisać skargi do Niemiec ?? Po co nam TAKIE DARMOZJADY ?? Tylko Bany potraficie rozdawać !!
07-03-2009 11:21 Mania_Pl_ jest offline Szukaj postów użytkownika: Mania_Pl_ Dodaj Mania_Pl_ do Listy kontaktów
Ebranox
Viking


images/avatars/avatar-1352.jpg

Data rejestracji: 29-09-2006
Postów: 695
Klan: Nie ogladam :P
Kraina: Moria III
Skąd: ..::NH::..

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=4017391#post4017391

Tylko napisałem to co sushi napisał Wink Szukanie nie boli Smile

A że przez przeczytanie opisu serwerów na stronie i przekazywanie dalej tego co sushi napisał mówisz że wchodzę komuś za przeproszeniem w dupę to ja gratuluję Smile

A i jak się znasz tak na serwerach to rozbuduj proszę swoją wypowiedź

P.S. Siedzę od 8:00 na forum i już mam dość co poniektórych debili Smile proszę się nie dziwić

edit: a i jeszcze jedno, tak na przyszłość: nie ośmieszaj się swoją "wiedzą" na temat serwerów Smile bo to nie była ich wina Smile

__________________


Kompedium wiedzy BW i kalkulatory!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ebranox: 07-03-2009 11:29.

07-03-2009 11:26 Ebranox jest offline Szukaj postów użytkownika: Ebranox Dodaj Ebranox do Listy kontaktów
LidiaVena
Member


Data rejestracji: 21-02-2008
Postów: 29
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ojjj... Coniektórym proponuje znależc sobie dziewczyne... Albo chłopaka jak kto woli. Bo mnie się juz chce smiać jak to czytam..Smile
Serwery sa tylko maszyną. I choćby niektórzy stawali na rzęsach i tupali uszami to przestojów nie wyeliminują. I to trzeba zrozumieć.
A podczas takiej przerwy iśc na spacer..Big Grin

Tak wiem, pewnie będzie warn.
Ale nie mogłam się powstrzymać.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez LidiaVena: 07-03-2009 11:33.

07-03-2009 11:32 LidiaVena jest offline Szukaj postów użytkownika: LidiaVena Dodaj LidiaVena do Listy kontaktów
Anfa
Lord


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 260
Klan: Fenix,SeX,ForDuke
Kraina: Necropolia
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ebranox teraz to ja spac ide nikt mi nie zwróci straconego czasu i wstawania o 5 zeby sobie w spokoju pograc przed wyjsciem

Mania_Pl_ zgadzam sie z Toba w całości ja tak jak ty też grywam w nocy, a problemy z gra były juz w okolicach 23 zreszta problemy sa juz od conajmniej tygodnia, oczywiscie zgłosiłam, ale jak widac maja to w dupie...


A szanowna administracje
Bardzo przepraszam ze nie moge grac w dzien, ale niestety w przciwienstwie do co poniektórych utrzymywanie się samemu sprzatanie i podobne rzeczy zajmują czas w dzien.

__________________
;p "Boże chroń mnie przed prawiczkami i dziewicami +30"
ID: 48751
Login: Maskotka
07-03-2009 11:32 Anfa jest offline Szukaj postów użytkownika: Anfa Dodaj Anfa do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja też lubię grać po nocach a jak nie muszę rano wstawać to szczególnie więc w soboty to robię i mi się marnowały wyprawy ;/ i ataki nie wspominając o tym że chciałem expę stawiać i... poszedłem spać straszne prawda? jak ja to zrobiłem Crying


ogólnie wszystkim radzę kiedyś spróbować spania w nocy Tongue
07-03-2009 11:52 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

RE: Co do utraconej premk Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mania_Pl_ napisał(a)
adagio za kogo ty się uważasz ??? Że graczy traktujesz jak szmaty i żebraków ??


Ja traktuje ??

Czy to ja płacze na forum o zwrot premium za +-10 godzin ??

Mówię wam napiszcie do administracji petycje o zwrot premium za aktualizacje rankingu (ok 20 sec) i przerwę techniczną w nocy.
W skali roku to się ładnie tego uzbiera.

__________________

07-03-2009 11:53 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
przemo84
Triple Ace


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 238
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Autor tematu Temat rozpoczęty przez przemo84
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
_Cyr_ napisał(a)
Przemo wsumie to ja Ci moge wyslac 1zł Smile

daruj sobie naprawde takie tematy ehhh

coś im sie zepsuło a ty panikujesz jak dzieciak zawsze moglo sie coś zepsuć i tyle


kto wie moze wiecej osob bedzie chetnych to ci wyslemy po 10gr Smile bedzie na piwko i zapomnisz o tym ze cos sie popsuło i im wybaczysz napewno ze BW ci nie dzialalo Wink

mam nadzieje ze milo wykorzystales czas gdy serwer nie dzialal no chyba ze siedziales i klikales caly czas ODSWIEZ z nadzieja gra wreszcie sie uruchomi bo ci wyprawa przepada lub atak Wink

zenada

P.S nie obrazam cie sam sie obraziles robiac ten temat

cyaaa


cytat:
przemo84 napisał(a)
W związku z tym jak się ma sprawa premium? Zostanie doliczone nam premium za czas, kiedy Wasze serwery nie działały? Big Grin Big Grin Big Grin


Przeczytaj może najpierw pierwszego mojego posta, zanim zaczniesz pieprzyć o zwrocie 1zł Big Grin


cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wszystko już działa. Wysiadł router w DE.

PS. Wszystkie serwery działały:

np r1 Uptime:

09:25:52 up 176 days,


jak ktoś chce rekompensaty za niedziałające łącza internetowe to proponuję napisać do właściciela routera.

Na pewno ktoś się zlituje i przekaże te 18gr.

PS. wyprawy się nie marnowały, o ile wcześniej ktoś grał. (pełen limit wypraw odnawia się 24h).


A Ty się najpierw naucz Waszego regulaminu

Regulamin oraz Warunki Umowy
(...)

§2 Rejestracja
(...)

IV. Konta finansowane przez użytkownika. (zwane Premium)
Konto finansowane (Premium) uprawnia użytkownika do gry wolnej od reklam. Jednocześnie administrator zastrzega sobie prawo do udzielania specjalnych udogodnień dla użytkowników kont premium, ich modyfikacji, lub wstrzymania. Użytkownik nie nabywa innych praw niż te wyszczególnione w ROWU. Konto finansowane (Premium) podlega takim samym ograniczeniom jak konto bezpłatne. Użytkownik konta finansowanego (Premium) ma prawo do zwrotu opłaty za niewykorzystany czas użytkowania tylko w przypadku, gdy ustanie użytkowania nastąpiło z winy BW Team ale nie było spowodowane naruszeniem zasad wynikających z Zasad Gry oraz ROWU. Każde naruszenie Zasad Gry, ROWU lub przepisów prawa może skutkować zablokowanie lub usunięciem konta, a użytkownikowi nie przysługuje prawo do żadnych roszczeń ani zwrotu pieniędzy.


Pokaż mi, gdzie naruszono "zasady wynikające z Zasad Gry oraz ROWU", że nie zamierzacie osobom, które miały premium, przedłużyć konta o czas, kiedy nie można było się zalogować.


A i jeszcze jedno - sami wywiązujecie nas z regulaminu [mówię o banach, które dajecie, często rzekomo na stałe, ale są osoby, które dostały po kilka stałych banów i jakoś nadal grają tą samą postacią], ale to chyba powinno działać w obie strony.

I zlituj się najpierw nad sobą i swoją niekompetencją.



Właśnie dlatego chciałem sobie rano pograć, bo dziś wieczorem jest zlot we Wrocławiu, na którym wolałbym być, a za dnia to raczej nie będę siedzieć w domu za długo.

__________________
R1 -> PrzemoJ
R8 -> PrzemoJ, Lucky Luke [poszły na przemiał]

Ten post był edytowany 8 raz(y), ostatnio edytowany przez przemo84: 07-03-2009 12:59.

07-03-2009 12:31 przemo84 jest offline Szukaj postów użytkownika: przemo84 Dodaj przemo84 do Listy kontaktów
rikai
Forum Ace


images/avatars/avatar-8230.jpg

Data rejestracji: 08-02-2008
Postów: 97

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by przemo84
[quote]_Cyr_ napisał(a)
Użytkownik konta finansowanego (Premium) ma prawo do zwrotu opłaty za niewykorzystany czas użytkowania tylko w przypadku, gdy ustanie użytkowania nastąpiło z winy BW Team ale nie było spowodowane naruszeniem zasad wynikających z Zasad Gry oraz ROWU. Każde naruszenie Zasad Gry, ROWU lub przepisów prawa może skutkować zablokowanie lub usunięciem konta, a użytkownikowi nie przysługuje prawo do żadnych roszczeń ani zwrotu pieniędzy.

Pokaż mi, gdzie naruszono "zasady wynikające z Zasad Gry oraz ROWU", że nie zamierzacie osobom, które miały premium, przedłużyć konta o czas, kiedy nie można było się zalogować.


A Ty mi pokaż gdzie tu jest wina BWTeam.

Weź sobie taką sytuację. W hurtowni zapałek w wyniku straszliwego błędu, w jednym pudełku było o jedną zapałkę mniej. Pudełko poczło do sklepu, skąd je ktoś kupił. Pewnego dnia zabrakło właśnie tej jednej zapałki, matka nie zrobiła przez to kolacji, ojciec poszedł głody na pracy, przez co nie mógł się skupić i go wylali, itd. A Ty się mścisz na sklepikarzu, ze akurat to pudełko z zapałkami ci sprzedał...
Sytuacja mocno naciągana, ale chodzi o to, że błąd był po stronie kogoś, kogo usługi najmuje BWTeam, w tym przypadku właściciela rutera.

A co do skargi, skąd Wy wszyscy wiecie, że BWTeam nie wysłało własnej skargi? Ale strata z ich strony jest tylko taka, że serwer im nie działał. Niewykorzystane wyprawki, to strata, która poniesli gracze. A nie wierzę, by ktoś pisał skargę, ze gracz ten i ten nie zrobił wyprawki i sumarycznie należy im się rekompensata w wysokości kosmicznej kwoty 5zł.

__________________
R7: rikai
07-03-2009 13:08 rikai jest offline Szukaj postów użytkownika: rikai Dodaj rikai do Listy kontaktów
przemo84
Triple Ace


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 238
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Autor tematu Temat rozpoczęty przez przemo84
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
rikai napisał(a)

A Ty mi pokaż gdzie tu jest wina BWTeam.

Weź sobie taką sytuację. W hurtowni zapałek w wyniku straszliwego błędu, w jednym pudełku było o jedną zapałkę mniej. Pudełko poczło do sklepu, skąd je ktoś kupił. Pewnego dnia zabrakło właśnie tej jednej zapałki, matka nie zrobiła przez to kolacji, ojciec poszedł głody na pracy, przez co nie mógł się skupić i go wylali, itd. A Ty się mścisz na sklepikarzu, ze akurat to pudełko z zapałkami ci sprzedał...
Sytuacja mocno naciągana, ale chodzi o to, że błąd był po stronie kogoś, kogo usługi najmuje BWTeam, w tym przypadku właściciela rutera.

A co do skargi, skąd Wy wszyscy wiecie, że BWTeam nie wysłało własnej skargi? Ale strata z ich strony jest tylko taka, że serwer im nie działał. Niewykorzystane wyprawki, to strata, która poniesli gracze. A nie wierzę, by ktoś pisał skargę, ze gracz ten i ten nie zrobił wyprawki i sumarycznie należy im się rekompensata w wysokości kosmicznej kwoty 5zł.


Mnie chodzi tylko i wyłącznie o to, by regulamin był przestrzegany przez obie strony.

Bo o dziwo dla niektórych osób są wyjątki z tego co widzę - jedna osoba dostała do tej pory co najmniej 3 bany stałe ale nadal gra, a innym jakoś nie przysługuje odwołanie w analogicznych sprawach, więc coś tu chyba z deczka śmierdzi.

__________________
R1 -> PrzemoJ
R8 -> PrzemoJ, Lucky Luke [poszły na przemiał]

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez przemo84: 07-03-2009 13:25.

07-03-2009 13:13 przemo84 jest offline Szukaj postów użytkownika: przemo84 Dodaj przemo84 do Listy kontaktów
rikai
Forum Ace


images/avatars/avatar-8230.jpg

Data rejestracji: 08-02-2008
Postów: 97

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To tylko świadczy o tym, że każda sprawa jest rozpatrywana osobno, ale to nie ma nic wspólnego z tematem tej dyskusji. BWTeam nie złamało regulaminu, a przynajmniej nie punktu, który przytoczyłeś, bo wina za zaprzestanie dostarczania usługi nie leży po ich stronie, więc nie do nich należy rekopensowanie graczom straconego czasu.

Jak Twierdzisz inaczej, to ponawiam moje pytanie: gdzie lezy ich wina.

__________________
R7: rikai
07-03-2009 13:40 rikai jest offline Szukaj postów użytkownika: rikai Dodaj rikai do Listy kontaktów
przemo84
Triple Ace


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 238
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Autor tematu Temat rozpoczęty przez przemo84
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiesz - admini mogli gdzieś napisać o tym, że nie z ich winy nie działała gra - według mnie najlepszym działem do tego byłby dział "Bugi i problemy techniczne" najlepiej w części "Ogłoszenia & Ważne Tematy".

Ich wina leży w tym, że nie napisali, w czym tkwił problem przed moim postem.

__________________
R1 -> PrzemoJ
R8 -> PrzemoJ, Lucky Luke [poszły na przemiał]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez przemo84: 07-03-2009 13:55.

07-03-2009 13:54 przemo84 jest offline Szukaj postów użytkownika: przemo84 Dodaj przemo84 do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Niedziałające BW a sprawa premium

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH